Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nem látható tőlük túl nagy, kiemelkedő játék (mint pl Manzieltől) hozzák azt amit elvárnak tőlük.Bondi
baggio
Jó, de arra gondoltam, hogy míg Manzielnél mondjuk bármikor benne van valami váratlan a játékában, addig Bridge és Bortles nem erre alapoznak.

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 012 — no es importante
Nem látható tőlük túl nagy, kiemelkedő játék (mint pl Manzieltől) hozzák azt amit elvárnak tőlük.Bondi






--------





---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Draft Insider Tony Pauline writes that UCF QB Blake Bortles is a "clear-cut favorite" to be the Texans' pick at No. 1 overall. samu09
Egy évvel ezelőtt Damontre Moore volt Pauline favoritja az 1/1-es pickre. Nem kell túlzott jelentőséget tulajdonítani neki.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Bridgewater, Bortles, Manziel. A legjobb irányítók a drafton és mindegyik megéri a top5-ös cetlit. Az én két kedvencem Bridgewater és Bortles. Manziel-ben egy kicsit nagy a rizikó faktor. Egy másik favoritom még Boyd, ha esetleg nem az első körben húznánk, de ha van egy 1/1 cetli a kezünkbe, amivel a legjobb irányítók közül választhatunk és egyértelműen ez a legnagyobb problémánk akkor mire várnánk. Visszatérve a kérdésedre. Mindketten juniorok, ráadásul ugyan abból a csoportból jönnek. Louisville és a UCF egyaránt 12-1-el végzett. A floridaiak a South Carolina-tól kaptak ki, tőlük is csak 28-25-re. A Louisville egyetlen vereségét pedig pont Bortleséktől kaptak ki. Engem mindketten meggyőztek a Bowl meccsen mutatott teljesítményük alapján. Bortles csak a szezon közepétől lett felkapott név és onnantól kezdve elég gyorsan kinőtte magát az 1/1 várományos szerepkörig. Mindketten igen megbízhatóak, vigyáznak a labdára, ő nekik fog a legkevesebb gondot okozni az nfl-re való átállás. Nem látható tőlük túl nagy, kiemelkedő játék (mint pl Manzieltől) hozzák azt amit elvárnak tőlük. Bridgewater azért eredményesebben passzol. Összegezve, mind két játékosnak örülnék, bár abban biztos vagyok, hogy ha Bortlest húzzuk be Bridgewaterrel szemben 1/1-re akkor komolyan meg fogják kérdőjelezni, hogy biztos jól jártunk e. Pedig egyszer már szembe mentünk az "elvárttól', és azzal nem jártunk rosszul. Laikus szemmel én ezt láttam. Szívesen elolvasnám egy nálam szakavatott elemzését erről a helyzetről.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 034 — I like the Texans, I like who we are
Draft Insider Tony Pauline writes that UCF QB Blake Bortles is a "clear-cut favorite" to be the Texans' pick at No. 1 overall. Pauline believes Texans owner Bob McNair prefers Johnny Manziel, but Bortles is a "Bill O'Brien type of passer," and Houston seems likely to lock in on signal callers with the draft's top pick. Bortles has drawn media comparisons ranging from Jake Locker to Andrew Luck. In his latest mock draft, Pauline pencils in Bortles at No. 1
mit tudunk Bortles-ről? videok alapján jól mozog de nem tudom hogy játszott e erősebb védelmek ellen.
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Tre Mason.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Töröltek a vidit ki volt az?

több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QaUyw9cqXuk
Ha Tate elmegy, és tuti el fog menni mert kezdő RB akar lenni, elfogadnám ezt a gyereket, Foster mögött rengeteget tanulna és 3. körre jósolják ami elérhető szerintem.samu09
Tate is erről az egyetemről jött nem lehet rossz. swatt99
Ó dehogynem.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Duane Brown is megkapta a Pro Bowl behívóját. Ő a harmadik a játékos. Több játékost hívta be, mint ahogy győzelmünk volt idén.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QaUyw9cqXuk
Ha Tate elmegy, és tuti el fog menni mert kezdő RB akar lenni, elfogadnám ezt a gyereket, Foster mögött rengeteget tanulna és 3. körre jósolják ami elérhető szerintem.samu09
Láttam játszani most a nagydöntőbe elég jól játszott. A közvetítés alatt mondták is ha nyert volna a Auburn ő lett volna az MVP. Tate is erről az egyetemről jött nem lehet rossz. Az más kérdés hogy fognak e már 3. körbe RB-t húzni vagy szerencsét próbálnak egy későbbi körrel mert elmúlt évekbe sok csapat talált ott is jó futókat pl Morris,Stacy 5-6 körösek voltak.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 034 — I like the Texans, I like who we are
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QaUyw9cqXuk
Ha Tate elmegy, és tuti el fog menni mert kezdő RB akar lenni, elfogadnám ezt a gyereket, Foster mögött rengeteget tanulna és 3. körre jósolják ami elérhető szerintem.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Munchaknak ez nem visszalépés???LanceVance
Rod Marinellit, de akár Wade Phillipset lehet példaként említeni. Vezetőedzői poszt után beállni koordinátornak, pozíciós edzőnek bizonyos szempontból visszalépés, de ha a nagyobb feladatba belebukott, akkor inkább menjen vissza olyan szerepbe, ahol már bizonyítottan tud kiemelkedő munkát végezni, amit elismernek a szakmában és még a csapat hasznára is van vele.

Az egyéni ambícióit is jobban egyengetheti ezzel, hogy a kudarc után olyan területre megy vissza, ahol képes maradandót alkotni. Munchaknak a Penn State vezetőedzői poszt kivételével más úgysem nagyon néz ki, akár koordinátori szinten sem. Vele erősödne az NFL rutin a stábban egy elég fontos pozícióban.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
Munchaknak ez nem visszalépés???LanceVance
de
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 312
Munchaknak ez nem visszalépés???

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Mike Munchak lehet az egyik befutó OL coach posztra. Brian Ferentznek is örültem volna, de Munchaknak talán még jobban.

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 012 — no es importante
Ohio State DL coach Mike Vrabel going to Texans.deyell
és milyen pozícióba? mert DL edző úgy tudom már vansamu09
LB edzőként kezdte az OSU-nál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 034 — I like the Texans, I like who we are
Ohio State DL coach Mike Vrabel going to Texans.deyell
és milyen pozícióba? mert DL edző úgy tudom már van
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
Ohio State DL coach Mike Vrabel going to Texans.

choose life
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan


Párizs rettegj..megérkeztek a Watt fivérek 😀Bondi
a bátyám a világ legjobb DE-je alig lenne jó életem 😀samu09
Mindketten a Wisconsin Badgers-be játszanak

34 Watt, Derek FB 6-2 231 RS SO Pewaukee, Wis.
8 Watt, T.J. TE 6-5 235 FR Pewaukee, Wis.

Nem tudom hogy szerepelnek a csapatukba de vicces lenne egy Watt trió😀swatt99
TJ Watt Freshman, nem vetették még be.

Derek Watt sophomore

CAREER STATS RUSHING RECEIVING
SEASON ATT YDS AVG LNG TD REC YDS AVG LNG TD
2013 1 8 8.0 8 0 3 20 6.7 12 1
2012 2 5 2.5 3 0 12 150 12.5 33 0

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade


Párizs rettegj..megérkeztek a Watt fivérek 😀Bondi
a bátyám a világ legjobb DE-je alig lenne jó életem 😀samu09
Mindketten a Wisconsin Badgers-be játszanak

34 Watt, Derek FB 6-2 231 RS SO Pewaukee, Wis.
8 Watt, T.J. TE 6-5 235 FR Pewaukee, Wis.

Nem tudom hogy szerepelnek a csapatukba de vicces lenne egy Watt trió😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 034 — I like the Texans, I like who we are


Párizs rettegj..megérkeztek a Watt fivérek 😀Bondi
a bátyám a világ legjobb DE-je alig lenne jó életem 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan


Párizs rettegj..megérkeztek a Watt fivérek 😀

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 034 — I like the Texans, I like who we are
Max, ha bent vannak 1/5nél. Akkor is inkább Bridgewater. De pl. egy skins féle trade-et nem érne nálam egyik sem.Levi
Bridgewater , Bortles és Manziel. Őket várják első ötben QB-ként. Majd meglátjuk.LanceVance
Van is rá mellettetek a Jags és a Browns még előttünk...nem biztos, h bármelyik marad mire
mi jövünk...az más tészta, h nem is biztos, h megérik a TOP5-öt...Rolni
Fuu ha az első 3 választásnál 3 QB menne ki akkora lavinát indítana mint tavaly a falembereknél 😀 Lehet még Tebow-t is kiválasztja valaki 😀
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Max, ha bent vannak 1/5nél. Akkor is inkább Bridgewater. De pl. egy skins féle trade-et nem érne nálam egyik sem.Levi
Bridgewater , Bortles és Manziel. Őket várják első ötben QB-ként. Majd meglátjuk.LanceVance
Van is rá mellettetek a Jags és a Browns még előttünk...nem biztos, h bármelyik marad mire
mi jövünk...az más tészta, h nem is biztos, h megérik a TOP5-öt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 312
Max, ha bent vannak 1/5nél. Akkor is inkább Bridgewater. De pl. egy skins féle trade-et nem érne nálam egyik sem.Levi
Bridgewater , Bortles és Manziel. Őket várják első ötben QB-ként. Majd meglátjuk.