Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
A Draft még vissza van, de így a szabad piaci mozgások után azért elég húzós ez a Schedule. Bye week előtt szvsz két meccs van, ahol egyértelmű esélyesek vagyunk.
több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Aminek én örülök, az az, hogy a Broncos meccset nem Denverbe kell játszani😊FearTomi
Ez valahogy olyan hollywood-i történet, kötelező, hogy Manning menjen vissza Denverből Indianapolisba 😊
Egyébként ha csoportot nyerünk, akkor jövőre akár Denverben is találkozhat a két gárda.bobi0092
Hja, de nem azért, hanem azért, mert i a Colts játékosoknak nem kell majd hegyi betegséggel küszködniük és fél másodpercenként az oxigénpalackra cuppanniuk😊FearTomi
Minden helyszínnek megvan a maga előnye, majd Irsay papa intézkedik a tetőkezelőkkel, hogy nálunk mindig a saját red zoneunkba süssön be a nap, lehetőleg az elkapó szemébe, ezzel megnehezítve az elkapásokat. (Ha jól emlékszem a Browns-nál (?) segített 😀)

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Aminek én örülök, az az, hogy a Broncos meccset nem Denverbe kell játszani😊FearTomi
Ez valahogy olyan hollywood-i történet, kötelező, hogy Manning menjen vissza Denverből Indianapolisba 😊
Egyébként ha csoportot nyerünk, akkor jövőre akár Denverben is találkozhat a két gárda.bobi0092
Hja, de nem azért, hanem azért, mert i a Colts játékosoknak nem kell majd hegyi betegséggel küszködniük és fél másodpercenként az oxigénpalackra cuppanniuk😊

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Aminek én örülök, az az, hogy a Broncos meccset nem Denverbe kell játszani😊FearTomi
Ez valahogy olyan hollywood-i történet, kötelező, hogy Manning menjen vissza Denverből Indianapolisba 😊
Egyébként ha csoportot nyerünk, akkor jövőre akár Denverben is találkozhat a két gárda.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ezt miből gondolod? Még korán sincs kész a csapatuk és a mienk se. Van 9 pick-jük ezzel szemben a Colts-nak 5, nem is olyan jó helyeken és azért nem olyan fos az az újjáépített Dolphins...

Aminek én örülök, az az, hogy a Broncos meccset nem Denverbe kell játszani😊

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
azért a második hétre leszek kíváncsi. szerintem csúnyán beárazzuk az újjáépített delfineket...Miska84
Szerintem meg nem, de nekem a lényeg a W, semmi más.
Azért még addig draftolhatnak egy jót, meg hát kérdés, az idei piacolásuk hogyan sül el majd a pályán.Stez
Azért NFL-ről lévén szó, bármi megtörténhet, lásd tavaly a Jaguars elleni (hazai!) pályán a pofára esést, ellenben mind otthon, mind idegenben nem nekünk álló meccseket lehoztunk. A lényeg, hogy azért a kötelező (bár mi számít annak ugye?) meccseket behozzuk és csináljunk 2-3 bravúrt, elkel, mint ahogy lesz 1-2 pofára esés is biztosan, de ez belefér. Én mondjuk kicsit vérszemet kaptam a tavalyi mérleg alapján, és Playoff-ot várok a csapattól, persze meg lehet kövezni, de hát a szurkoló mégiscsak szurkoló, szóval lehet egy egészséges elvárás, a lehetőségeink azért adottak hozzá.
Kíváncsi leszek, hogy mennyire fogunk az izgulós mérkőzésmeneten változtatni, a tavalyi szezon egy kisebbfajta szívbajjal ért fel, a 4. negyedeinkből érdekes videót lehetne összevágni. Bár ha nyerünk senkit nem érdekel, hogy hogyan.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
azért a második hétre leszek kíváncsi. szerintem csúnyán beárazzuk az újjáépített delfineket...Miska84
Szerintem meg nem, de nekem a lényeg a W, semmi más.
Azért még addig draftolhatnak egy jót, meg hát kérdés, az idei piacolásuk hogyan sül el majd a pályán.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
REGULAR SEASON
September 8 (Sunday) OAKLAND 1:00PM (CBS)
September 15 (Sunday) MIAMI 1:00PM (CBS)
September 22 (Sunday) at San Francisco 4:25PM (CBS)
September 29 (Sunday) at Jacksonville 1:00PM (CBS)
October 6 (Sunday) SEATTLE 1:00PM (FOX)
October 14 (Monday) at San Diego 8:40PM (ESPN)
October 20 (Sunday) DENVER 8:30PM (NBC)
October 27 BYE
November 3 (Sunday) at Houston 8:30PM (NBC)
November 10 (Sunday) ST. LOUIS 1:00PM (FOX)
November 14 (Thursday)* at Tennessee 8:25PM (NFL Network)
November 24 (Sunday)* at Arizona 4:05PM (CBS)
December 1 (Sunday)* TENNESSEE 1:00PM (CBS)
December 8 (Sunday)* at Cincinnati 1:00PM (CBS)
December 15 (Sunday)* HOUSTON 1:00PM (CBS)
December 22 (Sunday)* at Kansas City 1:00PM (CBS)
December 29 (Sunday)* JACKSONVILLE 1:00PM (CBS)


Örülök, hogy csak 8. héten van Bye week, akkor biztos jobban fog kelleni a pihenő.

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Jó kis sorsolás ez, nem csak ránk nézve, úgy egész liga szinten. (Tökéletes évadnyitó ellenfél a SB győztesnek, Manning - Manning, Colts - Manning, a kötelező Brady - Manning párharc, Welkerrel fűszerezve, megyünk Ariansékhoz is stb.) És azt hiszem idén már a csoportgyőzelemre is van esély. Hey, de jó érzés Colts szurkolónak lenni ! 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
azért a második hétre leszek kíváncsi. szerintem csúnyán beárazzuk az újjáépített delfineket...

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
A Colts megunhatatlan.
A SNF meccsek miatt itthon nem fognak utálni.
A 3. heti Colts-49ers tuti Sport TV - Bills-Jets és Jags-Seahawks van abban a sávban még.tomi-tomi
azért egy tarvaris jackson (na jó kolbász) - buttfumble sanchez párharc is élményszámba menne. nem tudom mennyire adja majd a bet365 az OVER/UNDER-t de lejjebb fogom kérni amíg lehet egy rakom az undert 😀

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
kijött a sorsolás. itthon kezdünk az Oaklanddel, összejöhet az önbizalomnövelő győzelem 😀

3. héten @Frisco 4:25 - potenciális sport tv meccs.
6. hét MNF @SanDiego
7. héten SNF, vs Denver, Peyton hazatér
Utána BYE
BYE után @Houston - ez nagyon jó így! és ez megint SNF - nagyon fognak minket utálni eddigre a semleges nézők 😀 😀
11. hét TNF 😀 @TEN, egész évben minket adnak! 😀

Utána flexibilis sorsolás -> majd beraknak még 1-2 helyre útána is 😀
Utolsó két hétben KC és JAX szóval 1/1 és 1/2 (bár a Chiefs sokkal jobb) de elviekben ha addig kihúzzuk 50% körül (nem könnyű!) akkor a végén könnyen pozitívba fordíthatjuk majd a mérleget.Höri
Kiraly! Tetszik a sok fomusoridos meccs😊 Viszont nem lesz egy setagalopp a playoffba jutni, de vegre Luck is bizonyithat😊

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Colts megunhatatlan.
A SNF meccsek miatt itthon nem fognak utálni.
A 3. heti Colts-49ers tuti Sport TV - Bills-Jets és Jags-Seahawks van abban a sávban még.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kijött a sorsolás. itthon kezdünk az Oaklanddel, összejöhet az önbizalomnövelő győzelem 😀

3. héten @Frisco 4:25 - potenciális sport tv meccs.
6. hét MNF @SanDiego
7. héten SNF, vs Denver, Peyton hazatér
Utána BYE
BYE után @Houston - ez nagyon jó így! és ez megint SNF - nagyon fognak minket utálni eddigre a semleges nézők 😀 😀
11. hét TNF 😀 @TEN, egész évben minket adnak! 😀

Utána flexibilis sorsolás -> majd beraknak még 1-2 helyre útána is 😀
Utolsó két hétben KC és JAX szóval 1/1 és 1/2 (bár a Chiefs sokkal jobb) de elviekben ha addig kihúzzuk 50% körül (nem könnyű!) akkor a végén könnyen pozitívba fordíthatjuk majd a mérleget.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Komolyan mondom, nekem ég le a bőr a képemről, hogy egy ilyen listát ki mernek tenni az nfl.com-ra... (ahol eddig sem az eget verdeste a színvonal) Pár álmatlan éjszakája biztos volt benne Mr. JJ Territonak.Escalade
azért csinálták, mert a colts.com is végig ment egy ilyen listán...kicsit kultúráltabbanFearTomi
Nem azért csinálták, mert az nfl.comon már 1-2 hete megy ez a sorozat, és már vagy 10-15 csapattal eljátszották ugyanezt a listázást.
Gondolom a colts.comról szedték ezeket a neveket, de mondjuk ott párszáz ember szavazott csak, szóval így is kell felfogni. Nem tűnik túl komolynak az egész.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Komolyan mondom, nekem ég le a bőr a képemről, hogy egy ilyen listát ki mernek tenni az nfl.com-ra... (ahol eddig sem az eget verdeste a színvonal) Pár álmatlan éjszakája biztos volt benne Mr. JJ Territonak.Escalade
azért csinálták, mert a colts.com is végig ment egy ilyen listán...kicsit kultúráltabban

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Komolyan mondom, nekem ég le a bőr a képemről, hogy egy ilyen listát ki mernek tenni az nfl.com-ra... (ahol eddig sem az eget verdeste a színvonal) Pár álmatlan éjszakája biztos volt benne Mr. JJ Territonak.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk érdekes, hogy Luckot egyetlen év után rögtön már az egyik legjobb picknek vélik. Remélem olyan is lesz, hogy megérdemli. 😛

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
törióra
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000160737/article/indianapolis-colts-best-and-worst-draft-picksJSanyo
Egyértelmű, hogy Harrison volt a legjobb Pick😊

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
törióra
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dtdi0gzhfyghx2ixaea9
Indianapolis Colts: Best and worst draft picks
The Colts' draft history is rich with quarterback gold and quarterback busts. Find out which signal-callers made the best and worst lists here.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
he saw no need to have the internet at his fingertips.[/i]jjncaa
majd a menedzsere megmondja mire van szüksége és hogy napi hány twitter bejegyzéssel kell operálnia..😉Miska84
Amúgy nekem teljesen szimpatikus. Igazából csak azért húztam fel magam kicsit, mert a sok bírka hozzászóló egyből nyomta, hogy vennie kéne egy iPhone-t...Miért kéne vennie? Ha neki ez jó miért ne lehetne ilyen telefonja?😊 Amúgy sokkal szimpibb mint RG3, aki minden reklámba ott pattog és minden percben nyom egy tweetet az új adidas cipőjéről, csak azért, hogy még több pénzt tudjon zsebre tenni😊FearTomi
különösképp ezért lehet nehezen elítélni RGIII-t: mert jelenleg várható NFL-éveinek száma jóval kevesebb mint egy éve gondoltuk volna. Luckyboy lehet h 15 év múlva is oktatni fog évi 10-15 millióért míg RGIII vagy szakkommentátor lesz vagy hotdogot fog árulni a redskins stadion parkolójában. Az a térd+readoption nem egy életbiztosításMiska84
Hm...nem hiszem, hogy RGIII tudta még a szezon kezdés előtt, hogy le fog sérülni, amint lejjebb írtam, már draft után elkezdték vele nyomni pl. a Garorades és jó pár másik reklámot kint, nekem ez volt az unszimpatikus😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Tekintve hogy az 1/2-ért járó szerződésnek több, mint a fele garantált pénz, így kétlem, hogy hotdogot fog árulni a redskins stadionjánál.
Sérülni pedig bárki sérülhet, márpedig ha az OL-ünk hozni fogja a tavalyi szintet, akkor Luck is simán IR-en fogja végezni.
Bár ugye ez is feltételes mód, mert papíron azért tetszetősen upgradeeltük a védelmét.
Nem lesz olyan rövid karrierje szerintem RG-nek, kicsit majd visszavesz a futkározásból max, de ő zsebből is nagyon jó, ha megtanítják neki, meddig vállaljon be, akkor szvsz nem lesz gondja.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
he saw no need to have the internet at his fingertips.[/i]jjncaa
majd a menedzsere megmondja mire van szüksége és hogy napi hány twitter bejegyzéssel kell operálnia..😉Miska84
Amúgy nekem teljesen szimpatikus. Igazából csak azért húztam fel magam kicsit, mert a sok bírka hozzászóló egyből nyomta, hogy vennie kéne egy iPhone-t...Miért kéne vennie? Ha neki ez jó miért ne lehetne ilyen telefonja?😊 Amúgy sokkal szimpibb mint RG3, aki minden reklámba ott pattog és minden percben nyom egy tweetet az új adidas cipőjéről, csak azért, hogy még több pénzt tudjon zsebre tenni😊FearTomi
különösképp ezért lehet nehezen elítélni RGIII-t: mert jelenleg várható NFL-éveinek száma jóval kevesebb mint egy éve gondoltuk volna. Luckyboy lehet h 15 év múlva is oktatni fog évi 10-15 millióért míg RGIII vagy szakkommentátor lesz vagy hotdogot fog árulni a redskins stadion parkolójában. Az a térd+readoption nem egy életbiztosítás

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
he saw no need to have the internet at his fingertips.[/i]jjncaa
majd a menedzsere megmondja mire van szüksége és hogy napi hány twitter bejegyzéssel kell operálnia..😉Miska84
Amúgy nekem teljesen szimpatikus. Igazából csak azért húztam fel magam kicsit, mert a sok bírka hozzászóló egyből nyomta, hogy vennie kéne egy iPhone-t...FearTomi
venne inkább Colts androidot mi?! 😊szampi#33
mi az a Colts android?😀FearTomi
a képedre gondoltam 😀 sajnálom, hogy ez a "mókás nap" a Colts topicban balul sült el 😀 😀szampi#33
Hm...jaa, csak azért nem értettem, mert nálam már rég nem az a képem😊

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
he saw no need to have the internet at his fingertips.[/i]jjncaa
majd a menedzsere megmondja mire van szüksége és hogy napi hány twitter bejegyzéssel kell operálnia..😉Miska84
Amúgy nekem teljesen szimpatikus. Igazából csak azért húztam fel magam kicsit, mert a sok bírka hozzászóló egyből nyomta, hogy vennie kéne egy iPhone-t...FearTomi
venne inkább Colts androidot mi?! 😊szampi#33
mi az a Colts android?😀FearTomi
a képedre gondoltam 😀 sajnálom, hogy ez a "mókás nap" a Colts topicban balul sült el 😀 😀