NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
szegény Colie...:/ nagy kedvenc lett pedig. Ha nem ilyen szerencsétlen nagyon szép karrierje lehetett volna. Remélem a Broncos ad neki egy esélyt, aztán ha ott is úgy vélik nem szabad kockáztatni akkor koncentráljon vmi másra.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000139589/article/dwight-freeney-wont-return-to-indianapolis-colts

Ment Freeney és Colie is.cartman023
Sajnos mind 2t tudtuk kb a szezon vége előtt is.. Mind 2 t sajnálom.. De mind 2 érthető

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
nem meglepő, Freeney nagy kedvencem, ezért remélem látom még (jól) játszani valahol

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dokhshmhsvio6r1sbl1c
Dwight Freeney, Austin Collie won't return to Colts
The Indianapolis Colts are moving on from Dwight Freeney, informing the longtime pass-rusher that he'll need to find a new team for the 2013 season.


Ment Freeney és Colie is.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer ‏@AlbertBreer
And per source, as @bkravitz said, the Colts did indeed meet with Dwight Freeney today to tell him they were letting him go.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk erről már tavaly volt szó, hogy lehet, hogy nem véletlenül Cruzoltuk Whalent év elején, aztán majd most robbant. 😀
Bár én csak slotban tudnám elképzelni.
És szélre kellene egy #2 WR.
Ez volna nálam Jennings.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nem a magassag a lenyeg, viszont Jenningset ttudnank elhozni meg a legolcsobban a top WRek kozul. Par ev meg van benne, meg ha nem is mai gyerek. Ha magas celpont kell, ott van Kelley, es ott van Fleener, meg Allen. Ez szerintem elegnek kell, hogy legyen.Stez
Kelleyről semmit se lehet tudni, az se fix h az 55fős keretet megéri, sőt. És szvsz 2 TE édes kevés, főleg hogy Fleener mit mutatott eddig. Borbinho
Azért azt se felejtsük el ha jól emlékszem Fleener sérült is volt nem keveset a szezonban. És csak a Rookie éve volt. Én ha lehetne választani Jennings helyett Bowe-t kérném.. Avery meg.. Felőlem maradjon de akkor kenjék be a kezét valami mocskosul erős ragasztóval ne ejtsen labdát... -,-Stev85
A KC nagyon ragaszkodik Bowe-hoz, ebből talán Wallace vagy Jennings lesz.Esetleg a 6'1" magas Griff Whalen, a Stanfordról, undrafted volt a srác, de ki tudja, hátha tud valamit. Tavaly IR-en volt, de most, hogy jött a stanfordi off koordinátor talán előkerül ő is. A TCre bizonyosan.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Nem a magassag a lenyeg, viszont Jenningset ttudnank elhozni meg a legolcsobban a top WRek kozul. Par ev meg van benne, meg ha nem is mai gyerek. Ha magas celpont kell, ott van Kelley, es ott van Fleener, meg Allen. Ez szerintem elegnek kell, hogy legyen.Stez
Kelleyről semmit se lehet tudni, az se fix h az 55fős keretet megéri, sőt. És szvsz 2 TE édes kevés, főleg hogy Fleener mit mutatott eddig. Borbinho
Azért azt se felejtsük el ha jól emlékszem Fleener sérült is volt nem keveset a szezonban. És csak a Rookie éve volt. Én ha lehetne választani Jennings helyett Bowe-t kérném.. Avery meg.. Felőlem maradjon de akkor kenjék be a kezét valami mocskosul erős ragasztóval ne ejtsen labdát... -,-

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem a magassag a lenyeg, viszont Jenningset ttudnank elhozni meg a legolcsobban a top WRek kozul. Par ev meg van benne, meg ha nem is mai gyerek. Ha magas celpont kell, ott van Kelley, es ott van Fleener, meg Allen. Ez szerintem elegnek kell, hogy legyen.Stez
Kelleyről semmit se lehet tudni, az se fix h az 55fős keretet megéri, sőt. És szvsz 2 TE édes kevés, főleg hogy Fleener mit mutatott eddig.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem a magassag a lenyeg, viszont Jenningset ttudnank elhozni meg a legolcsobban a top WRek kozul. Par ev meg van benne, meg ha nem is mai gyerek. Ha magas celpont kell, ott van Kelley, es ott van Fleener, meg Allen. Ez szerintem elegnek kell, hogy legyen.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vagy inkabb Jennings es Wayne jatszik szelen, Hilton slotban, Avery meg #4. Arra meg azert nagyon jo lenne mondjuk, bar Whalen is ott van, Brazill is, raadasul Kelley is, hatha berobban. Igy mondjuk Avery folosleges, de ha maradna, akkor sem kezdonek, ez biztos.Stez
Wayne 6'0, Jennings 5'11, T.Y. 5'9 (magassarkúban 5'10), Avery 5'11...hiányolom a magasságot, Allen 1 ember, Fleener egyelőre nem robbantott, sőt...hátha fog idén. De én Jenning helyett vagy Bowe-t hoznám +1-2 milláért (fiatalabb is), vagy akkor hátsóbb körökben egy magasabb WR( min 6'1, de ink 6'3 +). De idén is megvoltunk 1 elit WR-rel, Luck rookie évében, sztem nem feltétlen kell Jennings, én nem látom benne Reggie utódját, ő is idősebb már. Évi 7-9 milláért akkor már inkább hozzunk ligaelit OL-t + D#-be valakit.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy inkabb Jennings es Wayne jatszik szelen, Hilton slotban, Avery meg #4. Arra meg azert nagyon jo lenne mondjuk, bar Whalen is ott van, Brazill is, raadasul Kelley is, hatha berobban. Igy mondjuk Avery folosleges, de ha maradna, akkor sem kezdonek, ez biztos.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
jöjjön csak. Még 2 ember a falba és kész is az O#.

amugy megnézve Pep sajtótájékoztatóját az jött le nekem h hatalmas Bandi fan a csávó 😀 Jól meglesznek ők úgy érzem. Viszont Averyt is emlegette párszor, tehát számít rá. Mindent egybevetve elsőre szimpatikusnak tűnik.shady
Hát nem tudom, én is örülnék Jenningsnek, de ha Averyvel továbbra is számolunk, akkor nem hiszem, hogy leigazoljuk. Hiltonból tuti nem csinálunk 4.számú WR-t.
A O# fal pedig alap, talán még prioritást is élvez a csapatnál.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
NFL.com's Ian Rapoport mentions the Rams, Colts, Vikings, and Dolphins as potential landing spots for free agent Greg Jennings.
The Rams, Colts, and Vikings are new teams to be linked to Jennings, but the Dolphins have long been associated with the 29-year-old. "All other 31 teams are an option," Jennings said Wednesday. Jennings won't approach Vincent Jackson money (five years, $55 million), but he could command $7-9 million a year from a receiver-needy club. He can also play in the slot and outside, making Jennings more appealing to teams that like "move" receivers.

Na, ennek örülök azért, hogy legalább szóba hoznak minket egy nagynevű WR-el, akkor talán FO-ba is érzik, hogy kellene Reggie mellé egy #2 WR, és most kellene megoldani idén. 7 millát még azért hozzá is lehetne vágni, tavaly Garconra is annyit szántunk.Stez
Pénz van rá, úgyhogy jöjjön! Szeretnék már végre az új játékosok között egy nem CFL, AFL-est is látni😀

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
jöjjön csak. Még 2 ember a falba és kész is az O#.

amugy megnézve Pep sajtótájékoztatóját az jött le nekem h hatalmas Bandi fan a csávó 😀 Jól meglesznek ők úgy érzem. Viszont Averyt is emlegette párszor, tehát számít rá. Mindent egybevetve elsőre szimpatikusnak tűnik.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
NFL.com's Ian Rapoport mentions the Rams, Colts, Vikings, and Dolphins as potential landing spots for free agent Greg Jennings.
The Rams, Colts, and Vikings are new teams to be linked to Jennings, but the Dolphins have long been associated with the 29-year-old. "All other 31 teams are an option," Jennings said Wednesday. Jennings won't approach Vincent Jackson money (five years, $55 million), but he could command $7-9 million a year from a receiver-needy club. He can also play in the slot and outside, making Jennings more appealing to teams that like "move" receivers.

Na, ennek örülök azért, hogy legalább szóba hoznak minket egy nagynevű WR-el, akkor talán FO-ba is érzik, hogy kellene Reggie mellé egy #2 WR, és most kellene megoldani idén. 7 millát még azért hozzá is lehetne vágni, tavaly Garconra is annyit szántunk.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
2013 Mock Draft:

1. Chiefs - A defensive lineman you are skeptical of

2. Jaguars - A player you weren't familiar with

3. Raiders - The fastest player at the combine

4. Eagles - A big name with a questionable attitude

5. Lions - A wide receiver

6. Browns - A bad QB

7. Cardinals - Surprisingly, a pick you really like

8. Bills - An "overdraft"

9. Jets - "BOOO!"

10. Titans - A phenomenal athlete

11. Chargers - A defensive player that you're surprised was still available

12. Dolphins - A reach

13. Buccaneers - A player that is "just perfect for that defense"

14. Panthers - Something compared to Julius Peppers

15. Saints - "I think this guy is going to help turnaround that defense" but then doesn't.

16. Rams - "Finally someone to help stabilize that offensive line" but then doesn't.

17. Steelers - A "hard-nosed, tough as nails" defensive player

18. Cowboys - A "steal at 18"

19. Giants - "BOOOO!"

20. Bears - A replacement for someone old

21. Bengals - I don't know but you need to post his bail first

22. Rams - "Finally someone to catch a pass" but then doesn't

23. Vikings - An elite talent or Christian Ponder

24. Colts - Unless it's the #1 overall pick, you are not familiar with this player

25. Seahawks - A guy that you either thought would go "late 2nd, early 3rd" or literally did not know existed

26. Packers - Someone "tough in the trenches"

27. Texans - Defense

28. Broncos - Literally anything from Von Miller to Tim Tebow

29. Patriots - A defensive back that disappoints

30. Falcons - A pick you genuinely like

31. 49ers - Someone that will be inactive for all of 2013

32. Ravens - A guy that actually is a steal and you have no idea why the Ravens are getting another stud defensive player

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
 www.guardian.co.uk/sport/interactive/2013/jan/30/nfl-salaries-team-position#indianapolis-colts,indianapolis-colts
elég érdekes. ha kivágjuk Freeneyt, szinte nem lesz túlfizetett játékosunk

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert ne tulozzunk. O tovabbra is csak egy Bajusz. 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
mert nálatok all-pro emberek védik Luck-ot...

Stez hol olvastál ekkora marhaságot? A Flacco-sra gondolok mert a Stanton pletykát olvastam.Fucu
roton írták, hogy már most többen ácsingóznak Flaccora, köztük a Cards is
hogy mennyi a valóságtartalma, az nyilváűn más kérdés, mivel szerintem a Ravens legrosszabb esetben is tageli majd BajusztStez
Talán más lenne szitu ha bukják a Super Bowlt de akkor sem gondolnám. Így meg főleg nem.. Mert az a komplett front-office fejébe kerülne, ha most elmenne.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
mert nálatok all-pro emberek védik Luck-ot...

Stez hol olvastál ekkora marhaságot? A Flacco-sra gondolok mert a Stanton pletykát olvastam.Fucu
roton írták, hogy már most többen ácsingóznak Flaccora, köztük a Cards is
hogy mennyi a valóságtartalma, az nyilváűn más kérdés, mivel szerintem a Ravens legrosszabb esetben is tageli majd Bajuszt

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mert nálatok all-pro emberek védik Luck-ot...

Stez hol olvastál ekkora marhaságot? A Flacco-sra gondolok mert a Stanton pletykát olvastam.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
A Cards állítólag lesben áll Flaccoért, ha a Ravens nem tud megegyezni vele.
De a jelenlegi depthbe valóban kezdő is lehetne ott.
Stez
Nem tudok olyan scenariot, amiben Flacco nem a Ravens Qbje... még ha ez nagyon sokba is kerül...Stev85
Fölösleges a Cardsba szerintem egy Flacco szintű irányító addig amíg nincs O-fal! Nem akarhatja hogy egy életre tönkreverjék abban a csoportban!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A Cards állítólag lesben áll Flaccoért, ha a Ravens nem tud megegyezni vele.
De a jelenlegi depthbe valóban kezdő is lehetne ott.
Stez
Nem tudok olyan scenariot, amiben Flacco nem a Ravens Qbje... még ha ez nagyon sokba is kerül...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
A Cards állítólag lesben áll Flaccoért, ha a Ravens nem tud megegyezni vele.
De a jelenlegi depthbe valóban kezdő is lehetne ott.