Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Sziasztok,sajnos az idei szezonból csak nagyon kevés Colts meccset tudtam nézni,a kora reggeli meló miatt,próbáltam ismétlésekkel pótolni nagyjából mindet,de azért megkérdezném olyantól aki rendszeresen figyelemmel követte,hogy összességében hogyan teljesített Andrew Luck?😊jkRush
elmondható, hogy nagyon jó volt, hozta az előre elvártakat tőle. megdöntötte Newton rookie passzolt yardok rekordját is.
volt 1-2 rookie mistake-je, de ezen kívül teljesen rendben volt a srác.

off: tényleg az én képemet akarod használni te is? 😀

több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Sziasztok,sajnos az idei szezonból csak nagyon kevés Colts meccset tudtam nézni,a kora reggeli meló miatt,próbáltam ismétlésekkel pótolni nagyjából mindet,de azért megkérdezném olyantól aki rendszeresen figyelemmel követte,hogy összességében hogyan teljesített Andrew Luck?😊

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Elköszöntünk a Special team edzőjétől.FearTomi
pont idén, amikor soha nem látott hatékonysággal hordtunk vissza? 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Colts OC Bruce Arians has added Eagles on Tuesday to an interview schedule that included Bears on Sunday and Chargers on Monday.

Arians programjaFarky
De jó lenne mindet Declineolná.. 8) ÉS maradna nálunk.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Colts OC Bruce Arians has added Eagles on Tuesday to an interview schedule that included Bears on Sunday and Chargers on Monday.

Arians programjaFarky
Sajnos valamelyik tuti elviszi...

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Colts OC Bruce Arians has added Eagles on Tuesday to an interview schedule that included Bears on Sunday and Chargers on Monday.

Arians programja

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Elköszöntünk a Special team edzőjétől.FearTomi
25mpel megelőztél 😀

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Elköszöntünk a Special team edzőjétől.

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Szerintem az elkapókkal nem nagyon kellene foglalkoznia a Coltsnak.
Wayne és Hilton tökéletesen csinálják azt, amit kell, és érzésem szerint Allent és Fleenert kellene többet játszatni, és valami hasonlót összehozni, mint a Pats TE duója. Wayne-t meg ráérünk majd jövőre pótolni.
A támadóknál a falat kell mindenképpen befoltozni, de ez nem is kérdés a szezon után.
A védelemben pedig örülnék, ha Pagano egy kemény futás elleni védelmet kapna össze, mert a csoportban főleg jól futó alakulatok vannak. Mellé még jöhetne egy értelmes CB is.
Vinatierit pedig lassan pótolni kell, nem bánnám, ha jönne egy Janikowski stílusú rugó.

Ezeket meg lehetne valósítani ebben az idényben, mert ha jól tudom a tavalyi kivágások miatt elég szép pénzünk lesz bevásárolni.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Remek, akkor Ballard maradhat😊 Végre😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az RB témára. Szerintem a Ballard, Brown, Carter hármashoz mérhető futógárdánk 2006, az SB éve óta nem volt. (Akkor Rhodes és a rookie Addai játszott párban, nagyon jól.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meg Wayne elit szinten tud route-ot futni, ezért az idény elején lényegében az egyetlen veszélyes elkapónk volt 10-15 yardon belül. Ezért is hozta be Arians slotba nagyon gyakran. A fiatalok eleinte nem tudtak NFL szinten sem védelmet olvasni, sem route-ot futni, ezért volt jellemző, hogy szinte csak mély, hosszabb labdákat kaptak. Az idény előrehaladtával aztán Allen, és az utolsó néhány meccsen már Hilton is megvillant, remek route-okat futottak, ezért a rövid-középhosszú passzjátékba is egyre inkább bekapcsolódtak. Különösen Hilton fejlődése tetszett nagyon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Wayne nem deep threat, hanem possession WR inkább. Azoknál azért nem a 70 yardos elkapások a jellemzők.
És Bowe sem deep threat egyébként, szóval aki őt akarja, számolhat ezzel, hogy rá sem a 60-70 yardos lasztik fognak menni. 😊

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
most nézegettem Reggie idei adatait. egész fura, hogy ahhoz képest, hogy nagyon sok +20 yardos játékunk volt, Waynek a leghosszabb játéka 33yard volt. ez messze a legkevesebb az eddigi szezonjai alatt.

viszont a fiataloknak repült bőven a hosszú passz. mondjuk ebben lehet, hogy az is közrejátszott, hogy már idősödik Wayne.dugo1993
Meg az is Wayne-t azért sűrűn duplázták, vagy ha éppen nem a top CB állt rá. A többieket meg nem gondolták ennyire jónak

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
most nézegettem Reggie idei adatait. egész fura, hogy ahhoz képest, hogy nagyon sok +20 yardos játékunk volt, Waynek a leghosszabb játéka 33yard volt. ez messze a legkevesebb az eddigi szezonjai alatt.

viszont a fiataloknak repült bőven a hosszú passz. mondjuk ebben lehet, hogy az is közrejátszott, hogy már idősödik Wayne.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ballard még jó pár évig meghatározó tagja lehet a csapatnak. Számomra a legnagyobb meglepetés pozitív irányban TY mellett. Újoncként ilyen fal mögött le a kalappal a teljesítménye előtt. Leginkább a türelme tetszik, és hogy nem esik össze az első kontakttól. Ezek sztem legalább olyan fontosak mint a gyorsaság. Edge óta ő tetszik nekem a legjobban a futóink közül. Potenciálisan simán benne van h minden évben hoz egy 1000-1200 yardos szezont. És akkor még mellé vesszük a többi RB-t és Luck-ot. Meccsenként 100 futott yarddal meglennék elégedve, tekintve h továbbra is pass heavy O# lesz.shady
Én sosem foglalkoztam az RB inkkel, főleg mert Addai-al nagyon nem voltam kibékülve.. És mindig is Passzolós csapat voltunk. De Ballard nagyon pozitív meglepetés 😊
De a top TY !! Hatalmas spíler lehet a srác 😊 Remélem nem csak egy kifutott év volt neki ez a mostani. És sok hasonló követi. Ha nem jobb.

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Ballard még jó pár évig meghatározó tagja lehet a csapatnak. Számomra a legnagyobb meglepetés pozitív irányban TY mellett. Újoncként ilyen fal mögött le a kalappal a teljesítménye előtt. Leginkább a türelme tetszik, és hogy nem esik össze az első kontakttól. Ezek sztem legalább olyan fontosak mint a gyorsaság. Edge óta ő tetszik nekem a legjobban a futóink közül. Potenciálisan simán benne van h minden évben hoz egy 1000-1200 yardos szezont. És akkor még mellé vesszük a többi RB-t és Luck-ot. Meccsenként 100 futott yarddal meglennék elégedve, tekintve h továbbra is pass heavy O# lesz.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
RB posztot drafton rendezzük vagy FA-t vártok?szampi#33
Jaj, még mindig itt tartunk😀 Nem RB kell, hanem egy normális OL , ami megnyitja az utat Ballardnak ennyi😊FearTomi
szerintem Ballard lassú..amiről nem csak a fal tehet.szampi#33
Ballard nálam nem lassú, de ha akarnak rb-t most vágta ki a Pit a futóját, akit idén hoztak drafton (aszem..)Stev85
Csodás.
Annyit sem ér, hogy elbasszunk rá egy rosterhelyet. Karim is a visszahordásaival jobban megéri.
És Mendenhalltól is mentsen minket az ég, asszem egyébként is FA lesz. 😀
Maradjon csak távol tőlünk. Wallace jöhet, más ne.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
RB posztot drafton rendezzük vagy FA-t vártok?szampi#33
Jaj, még mindig itt tartunk😀 Nem RB kell, hanem egy normális OL , ami megnyitja az utat Ballardnak ennyi😊FearTomi
szerintem Ballard lassú..amiről nem csak a fal tehet.szampi#33
Ballard nálam nem lassú, de ha akarnak rb-t most vágta ki a Pit a futóját, akit idén hoztak drafton (aszem..)

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
RB posztot drafton rendezzük vagy FA-t vártok?szampi#33
Jaj, még mindig itt tartunk😀 Nem RB kell, hanem egy normális OL , ami megnyitja az utat Ballardnak ennyi😊FearTomi
szerintem Ballard lassú..amiről nem csak a fal tehet.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
RB posztot drafton rendezzük vagy FA-t vártok?szampi#33
Jaj, még mindig itt tartunk😀 Nem RB kell, hanem egy normális OL , ami megnyitja az utat Ballardnak ennyi😊

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
RB posztot drafton rendezzük vagy FA-t vártok?szampi#33
szerintem az teljes mértékben rendben van

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
és már jönnek is a hírek: "Bruce Arians interested in San Diego Chargers job"
Remélem nem megy odaFarky
Hát én a helyében várnék még egy évet, megnyerném a Superbowl-t a Colts Offensive Koordinátoraként és utána mennék el valahova HCnak😀

Azért még nincs para😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/a34adskl0mpqo8tbmuju
Lovie Smith interviews with San Diego Chargers
Former Chicago Bears coach Lovie Smith flew out of Chicago to interview with the San Diego Chargers. The team confirmed the interview on the official Chargers site.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
és már jönnek is a hírek: "Bruce Arians interested in San Diego Chargers job"
Remélem nem megy oda

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Csak az lesz szopás, hogy addigra Turnert elviszi valamelyik csapat, mi meg itt maradunk Christensennel.Stez
Na ez az egy amit nem akarok...maradjon csak a QB edzősködésnél...