Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk Zbiko nem szedi a pickeket sorra, de szépen csöndben szerintem a szezon egyik pozitív meglepetése lett nálunk. És azért azt a szintet bőven hozza szerintem, hogy ne oda kelljen ellőni egy első kört, amikor ráadásul utána pihenünk, mert nincs második körösünk. Oké, mindenki örülne, ha Berrynk vagy Polamalunk lenne helyette inkább, de ők nem teremnek minden bokorban és én jelenleg tökre pazarlásnak érezném az S picket első körben.Stez
Nekem az elit SS a fixa ideám. 😊

Mindannyian emlékszünk 2006-ra, amikor futás ellen az alapszakaszban ligautolsók voltunk, de annyira, hogy 120 yard alatt senki se futott, és minden második meccsen 200 körül vagy fölött futottak ellenünk. Aztán visszajött Bobzilla és hirtelen 40 meg 70 yardokat futottak ellenünk, és elkezdtek jönni csomagban a turnoverek is a védelemtől. A playoff 4 meccsén több turnovert csináltunk, mint előtte a szezon zömében összesen. Na, azóta vagyok SS fixált. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én nem első körre értettem az előzőt, hanem mondjuk 1-2-3-ra. Ami ugye csak 1-3. De negyedikben is luxusnak gondolom.

Defensive end és sokoldalú OLineman a vágyam 1. és 3. körben, 4-ben meg ha elmegy Freeney, akkor egy buta szituációs pass rusher is jöhet.Höri
Houston vol 2-t igazán behúzhatnánk 😀Borbinho
hát ő megbukott a drogteszten, azért lett harmadikos, nem azért mert limitált képességű. Tehát all-down playernek számított már anno is.

Nekem erre a szerepkörre Walter Stewart lett volna a favoritom, de csórikám lesérült és vissza kellett vonulnia.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként persze a CB draft is szóba jöhetne, de így, hogy PO környéki helyen húzunk várhatóan, érzésem szerint a top 1-2 CB ki fog menni korábban, a többiért meg egy első kör túl nagy reach lenne. A legjobb safety-t viszont elhozhatnánk 1/20 körül.peterk2005
Safety minek? 3. számút 5. körben is találunk
Höri
Mert én első számút szeretnék. 😊peterk2005
ja hogy annyira jól állunk hogy nekiláthatunk upgradelni a működő egységeinket? Okay.

A QB után a safety húzásra van szvsz a legkisebb esély.Höri
RB-re. 😛
Mondjuk Zbiko nem szedi a pickeket sorra, de szépen csöndben szerintem a szezon egyik pozitív meglepetése lett nálunk. És azért azt a szintet bőven hozza szerintem, hogy ne oda kelljen ellőni egy első kört, amikor ráadásul utána pihenünk, mert nincs második körösünk. Oké, mindenki örülne, ha Berrynk vagy Polamalunk lenne helyette inkább, de ők nem teremnek minden bokorban és én jelenleg tökre pazarlásnak érezném az S picket első körben.
Stez
Polamalu lassan olyan lesz mint Bobzilla.
Mondjuk neki legalább volt előtte vagy 8 jó éve.

Earl Thomas,Chancellor, Berry szintű S-t úgy sem fogunk szerezni trade-del, sztem nem is kell S.
Én 1.körben OL/DT/DE/OLB(ha Freeney megy)/CB/WR posztokból bpa-znék. vagy ha esetleg vmi kva nagy tehetség futó lecsúszna,akkor azt, de azt inkább hátsó körben, nézzük meg mit tud Donald kacsa jó OL mögött. A felsorolt posztok közül meg 99% hogy lecsúszik vmi nagy tehetség hozzánk, szal én ott azt elvinném.Borbinho
Berry top5ös pick volt, az utóbbi évek egyik legjobb S prospectje, Thomas FS, az nekünk van, Chancellor pedig 5. körös pick volt, szóval ez lehet a végszó. 😂 5. körben felőlem is jöhet ide egy Chancellor szintű S. 😊

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én nem első körre értettem az előzőt, hanem mondjuk 1-2-3-ra. Ami ugye csak 1-3. De negyedikben is luxusnak gondolom.

Defensive end és sokoldalú OLineman a vágyam 1. és 3. körben, 4-ben meg ha elmegy Freeney, akkor egy buta szituációs pass rusher is jöhet.Höri
Houston vol 2-t igazán behúzhatnánk 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én nem első körre értettem az előzőt, hanem mondjuk 1-2-3-ra. Ami ugye csak 1-3. De negyedikben is luxusnak gondolom.

Defensive end és sokoldalú OLineman a vágyam 1. és 3. körben, 4-ben meg ha elmegy Freeney, akkor egy buta szituációs pass rusher is jöhet.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egyébként persze a CB draft is szóba jöhetne, de így, hogy PO környéki helyen húzunk várhatóan, érzésem szerint a top 1-2 CB ki fog menni korábban, a többiért meg egy első kör túl nagy reach lenne. A legjobb safety-t viszont elhozhatnánk 1/20 körül.peterk2005
Safety minek? 3. számút 5. körben is találunk
Höri
Mert én első számút szeretnék. 😊peterk2005
ja hogy annyira jól állunk hogy nekiláthatunk upgradelni a működő egységeinket? Okay.

A QB után a safety húzásra van szvsz a legkisebb esély.Höri
RB-re. 😛
Mondjuk Zbiko nem szedi a pickeket sorra, de szépen csöndben szerintem a szezon egyik pozitív meglepetése lett nálunk. És azért azt a szintet bőven hozza szerintem, hogy ne oda kelljen ellőni egy első kört, amikor ráadásul utána pihenünk, mert nincs második körösünk. Oké, mindenki örülne, ha Berrynk vagy Polamalunk lenne helyette inkább, de ők nem teremnek minden bokorban és én jelenleg tökre pazarlásnak érezném az S picket első körben.
Stez
Polamalu lassan olyan lesz mint Bobzilla.
Mondjuk neki legalább volt előtte vagy 8 jó éve.

Earl Thomas,Chancellor, Berry szintű S-t úgy sem fogunk szerezni trade-del, sztem nem is kell S.
Én 1.körben OL/DT/DE/OLB(ha Freeney megy)/CB/WR posztokból bpa-znék. vagy ha esetleg vmi kva nagy tehetség futó lecsúszna,akkor azt, de azt inkább hátsó körben, nézzük meg mit tud Donald kacsa jó OL mögött. A felsorolt posztok közül meg 99% hogy lecsúszik vmi nagy tehetség hozzánk, szal én ott azt elvinném.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként persze a CB draft is szóba jöhetne, de így, hogy PO környéki helyen húzunk várhatóan, érzésem szerint a top 1-2 CB ki fog menni korábban, a többiért meg egy első kör túl nagy reach lenne. A legjobb safety-t viszont elhozhatnánk 1/20 körül.peterk2005
Safety minek? 3. számút 5. körben is találunk
Höri
Mert én első számút szeretnék. 😊peterk2005
ja hogy annyira jól állunk hogy nekiláthatunk upgradelni a működő egységeinket? Okay.

A QB után a safety húzásra van szvsz a legkisebb esély.Höri
RB-re. 😛
Mondjuk Zbiko nem szedi a pickeket sorra, de szépen csöndben szerintem a szezon egyik pozitív meglepetése lett nálunk. És azért azt a szintet bőven hozza szerintem, hogy ne oda kelljen ellőni egy első kört, amikor ráadásul utána pihenünk, mert nincs második körösünk. Oké, mindenki örülne, ha Berrynk vagy Polamalunk lenne helyette inkább, de ők nem teremnek minden bokorban és én jelenleg tökre pazarlásnak érezném az S picket első körben.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a boxos srác is összeszedte magát mostanságdugo1993
rasszista komment! 😀

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Egyébként persze a CB draft is szóba jöhetne, de így, hogy PO környéki helyen húzunk várhatóan, érzésem szerint a top 1-2 CB ki fog menni korábban, a többiért meg egy első kör túl nagy reach lenne. A legjobb safety-t viszont elhozhatnánk 1/20 körül.peterk2005
Safety minek? 3. számút 5. körben is találunk
Höri
Mert én első számút szeretnék. 😊peterk2005
szerintem se annyira nagy need. viszonylag korrekt ez a bethea, zbiko páros.

a boxos srác is összeszedte magát mostanság

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Congratulations to Darius Butler for being named the AFC Defensive Player of the Week!

opppá 😀

ilyen se sűrűn van 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként persze a CB draft is szóba jöhetne, de így, hogy PO környéki helyen húzunk várhatóan, érzésem szerint a top 1-2 CB ki fog menni korábban, a többiért meg egy első kör túl nagy reach lenne. A legjobb safety-t viszont elhozhatnánk 1/20 körül.peterk2005
Safety minek? 3. számút 5. körben is találunk
Höri
Mert én első számút szeretnék. 😊peterk2005
ja hogy annyira jól állunk hogy nekiláthatunk upgradelni a működő egységeinket? Okay.

A QB után a safety húzásra van szvsz a legkisebb esély.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként persze a CB draft is szóba jöhetne, de így, hogy PO környéki helyen húzunk várhatóan, érzésem szerint a top 1-2 CB ki fog menni korábban, a többiért meg egy első kör túl nagy reach lenne. A legjobb safety-t viszont elhozhatnánk 1/20 körül.peterk2005
Safety minek? 3. számút 5. körben is találunk
Höri
Mert én első számút szeretnék. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
1/20 körül tavaly bőven bent maradt DeCastro, az OG class messze legjobbja, de Reiff is ott volt.Stez
Azt hittem az Zeitler...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként persze a CB draft is szóba jöhetne, de így, hogy PO környéki helyen húzunk várhatóan, érzésem szerint a top 1-2 CB ki fog menni korábban, a többiért meg egy első kör túl nagy reach lenne. A legjobb safety-t viszont elhozhatnánk 1/20 körül.peterk2005
Safety minek? 3. számút 5. körben is találunk

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Aso szerintem sokkal jobb, mint amit mostanában mutat. Valamiért Phillyben olyan a levegő, hogy ott mindenki szarabbul teljesít, mint az előző csapatánál. 😊 Szóval szerintem ő komoly pénzt is megérne, bár nyilván nem 12 milliót, ahhoz már öreg.

Abban sajnos sok igazság van, hogy hülye csapatok mindig vannak, ezért nehéz a neves elitekre rámenni. De ugyanez igaz Wallace-ra, Bowe-ra is, és minden más nevesebb FA-ra. Azaz, vagy nem hozunk nagy nevet, vagy valakinél be kell szállni a licitbe...

Egyébként persze a CB draft is szóba jöhetne, de így, hogy PO környéki helyen húzunk várhatóan, érzésem szerint a top 1-2 CB ki fog menni korábban, a többiért meg egy első kör túl nagy reach lenne. A legjobb safety-t viszont elhozhatnánk 1/20 körül.peterk2005
1/20 körül tavaly bőven bent maradt DeCastro, az OG class messze legjobbja, de Reiff is ott volt. Jó OT-t, OG-t simán lehet ott találni, de safetyt is, ahogy mondtad, bár én nem hoznék első körrel S-t, ha a jelenlegi védelmet nézem. Akkor már inkább egy 3-4-es end, OLB, WR jöjjön, de leginkább OL. 😀
De tavaly mindent az O-ra lőttünk el az elején, szóval most szerintem a védőkkel fogunk majd szemezgetni, de ez csak tipp persze.
Majd lecsúszik hozzánk Lotulelei, és berántjuk. 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aso szerintem sokkal jobb, mint amit mostanában mutat. Valamiért Phillyben olyan a levegő, hogy ott mindenki szarabbul teljesít, mint az előző csapatánál. 😊 Szóval szerintem ő komoly pénzt is megérne, bár nyilván nem 12 milliót, ahhoz már öreg.

Abban sajnos sok igazság van, hogy hülye csapatok mindig vannak, ezért nehéz a neves elitekre rámenni. De ugyanez igaz Wallace-ra, Bowe-ra is, és minden más nevesebb FA-ra. Azaz, vagy nem hozunk nagy nevet, vagy valakinél be kell szállni a licitbe...

Egyébként persze a CB draft is szóba jöhetne, de így, hogy PO környéki helyen húzunk várhatóan, érzésem szerint a top 1-2 CB ki fog menni korábban, a többiért meg egy első kör túl nagy reach lenne. A legjobb safety-t viszont elhozhatnánk 1/20 körül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Davis biztosan nem játszik a Pats ellen. Ismét Butler-Vaughn duóval toljuk majd.
Rotowoldös cikk zárómondata mindent elmond. 😀

"It's going to be a long afternoon for the Horseshoe."


szerk.: Fleener is biztosan out.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Asorol már a Cowboys meccs után megírták, hogy a Philly szinte biztosan ki fogja baszni, mert takarítás várható, és túl sokat keres, de cserébe legalább szar. Ő szerintem szabad préda lesz szezon után, de biztos vagyok benne, hogy egy másik hülye csapat megad neki annyit, hogy mi ne menjünk rá.
Davis meg azért nem mindig volt rossz a Miamiban, őt ne írjuk le. Neki a baja mindig is fejben voltak, ha kap egy HC-t, DC-t, aki össze tudja szedni, jó lesz szerintem. Márpedig szerintem Pagano ilyen, csak hát ugye most Pagano nincs. De reméljük hamarosan lesz. Davisnak meg ebayen veszünk egy új bokát és egy új térdet, mert nehogy már lehúzzon minket egy 2. körrel a Miami így, hogy még röhögjenek is a markukba. 😛
Ijalanára nem építek lókukkert sem, még preseasonja sem volt, ahol egészséges tudott volna maradni, pedig ott aztán fél meccseket sem kellett játszania.
Komolytalan. Jöjjön valami LG piacról, Levitre mondjuk nem volna olyan rossz, a Billsnél eléggé nagy szerepe van az eredményes futójátékban, nálunk úgy is nagy lyuk van a poszton.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Aso se olyan jó, mint Oaklandben volt szvsz. ráadásul drága is lenne

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ja, csak ez már a negyedik szezonja, és négy évnek azért elégnek kellene lennie, hogy megmutassa, hogy mennyi van benne. És első számú teljesítményt nem látok benne. Ráadásul az utóbbi időben sérülékeny is lett, csakúgy mint Powers.

Én abban reménykedem, hogy hozunk valaki tapasztaltabb, bizonyított cornert. Mondjuk Asomugha-t, állítólag a Philly nem ragaszkodik hozzá. Mondjuk ő nem olcsó... Ha nem ő, akkor pl. Quentin Jammer, aki ugyan már nem fiatal, de 3-4 év még van benne. A nagy pénzét már megkapta, és az SD nem hiszem, hogy megtagelné, elhozható.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Azért van CB-nek egy Davisünk, aki simán lehet #2 vagy ha minden szakad lesz nickel.aztec
Igen, ő a jövő évi második körösünk. 😊 (Ha beválik, akkor Powers-el harcolhatna a #2-ért ill. nickelbe, ha nem, ill. ha Powers megy, akkor viszont kelleni fog még valaki.)peterk2005
azért Davisnek elvileg a tehetsége meg van ahhoz, hogy akár első számú corner legyen. csak kicsit meg kelleme már találni a formáját

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért van CB-nek egy Davisünk, aki simán lehet #2 vagy ha minden szakad lesz nickel.aztec
Igen, ő a jövő évi második körösünk. 😊 (Ha beválik, akkor Powers-el harcolhatna a #2-ért ill. nickelbe, ha nem, ill. ha Powers megy, akkor viszont kelleni fog még valaki.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ijalana mint Dline???? 😀 arra én is kiváncsi lennékFarky
Az Nevis akart lenni, Ijalana-t a Castonzo-s guard szöveg mellé szántam, csak aztán ide-oda pakolgattam a poston belül a bekezdéseket/szövegrészeket, és ez lett belőle. 😊 De a lényeg remélem így is érthető lett.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Amíg így néz ki Luck meze az első félidő közepén, addig a javaslatom az építkezésre O-line, .. O-line, ... O-line

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát szerintem azért az túlzás, hogy összeállt a védelem. 😊 Sőt, szerintem elsősorban azt kellene rendbe tenni mihamarabb. Persze nem az egész védelmet, mert vannak egységek, amik vagy rendben vannak, vagy idő kell, hogy kiderüljön, hogy rendben lesznek-e. A dline-hoz egyelőre nincs értelme hozzányúlni, mert mert meg kell várni, hogy mi lesz Chapmannel, Ijalana-val, stb. Ha beválnak akkor nagyjából megleszünk, ha nem, akkor majd 1-2 év múlva lehet időszerű valami módosítás. A belső libebacker sor (3-4-ben gondolkodom már) rendben van, Angerer visszatértével még a depth is jó. Kívül Mathis és a helyén Huges szintén rendben levőnek tűnik, a másik oldal viszont Freeney-vel nagy kérdőjel. Ott nem tudom mi a szándékunk.

A secondary viszont nagyon komoly upgrade-re szorul. A CB depth nulla, és minőségben is nagyon-nagyon kevés egy olyan ligához, ahol manapság a 32 csapatból legalább 16-20 komoly passz-offense-el bír. Ezért szerintem egy shutdown cornerre mindenképpen szükség lenne, akire 1-1-ben rá lehetne bízni az első számú elkapót. Nincs az a pass rush, ami ezt képes lenne kompenzálni. A tökéletes persze egy Revis, Champ Bailey szintű elit corner lenne, de ha ilyen nincs, akkor egy Cromartie szintűnek is nagyon tudnék már örülni. És kéne még egy #2 corner is, Powers mellé/helyett. A safety sorban Bethea megtartós, de vissza kéne tenni FS-be, Zbiko jó lenne harmadik/backup safetynek, és kéne melléjük egy kiváló, elit SS. Szerintem manapság igazán jó védelmet elit SS nélkül baromi nehéz építeni, ez az egyik kulcs poszt ahhoz, hogy ne csak passz vagy ne csak futás ellen tudjon működni a #D.

Az offense-ben a fal a leginkább nyitott kérdés per pillanat. Engem megmondom őszintén, Castonzo sem nyűgözött le eddig. Egyelőre nincs jobb, de középtávon (nem a mostani offseasonban) vagy javulnia kéne, vagy pedig át kéne tenni jobboldalra, és hozni baloldalra egy jobbat. De ezt feltételesen, mondom, mert lehet, hogy Castonzo összes baja annyi, hogy nem elég jó mellette a guard. A fene tudja...

A falon kívül a WR pozícióval kell nyilván kezdeni valamit rövid/középtávon. De hogy mit, azt ebben a pillanatban még nem látom. Sok múlik azon, hogy a rookie-k milyen fejlődést mutatnak. Ha jók lesznek mindketten, akkor a slotban ill. a #2 poszton hosszú távon is meglehetünk, és akkor csak Reggie utódját kell majd megtalálni (akár draftról akár FA-ról).

Érdekes egy offseaon elé nézünk, az biztos.peterk2005
Azért van CB-nek egy Davisünk, aki simán lehet #2 vagy ha minden szakad lesz nickel.

A Jégember győz, nem beszél.