Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Legközelebb elmehetne egy profi szalonba is 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Scarlett Johansson új tetkója:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem Brady-től kell tartani jövő vasárnap hanem hogy szopjuk a futást aztán labda se lesz nálunk egész meccsen.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
egyébként meg szerintetek Butler bejöhet? vagy csak volt egy "szerencsés" meccse?
csak 2. körös játékosdugo1993
Kis túlzással élete meccsét játszotta ma hajnalban, lehet ettől szárnyakat kap 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
10 meccs után 6-4-re állni azért elég szép lenne 😛aztec
és 7-3-ra? 😀shady
A Lucas Oilban bárkit megverhetünk, de idegenben már necces.A nem túl acélos Jets legyalult minket 😕aztec
a titanst meg a jaxset meg elvertük.

jets titans nagyjából egy erő szvsz

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
egyébként meg szerintetek Butler bejöhet? vagy csak volt egy "szerencsés" meccse?
csak 2. körös játékos

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
10 meccs után 6-4-re állni azért elég szép lenne 😛aztec
és 7-3-ra? 😀shady
A Lucas Oilban bárkit megverhetünk, de idegenben már necces.A nem túl acélos Jets legyalult minket 😕

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
10 meccs után 6-4-re állni azért elég szép lenne 😛aztec
és 7-3-ra? 😀
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
végre nem kellett egy meccsen izguljak, ilyen sem mostanában volt.
Luck: egy-két rookie hiba (a fumblenél azt hitte egyetemen van és van5-6 mp-e a zsebben)Miska84
az első sack-nél is várt legalább 5 mp-et aztán összeomlott a zseb.szampi#33
de nem talált üres célpontot, a két pickjénél meg ugyanazt a butaságát csinálta meg, hogy jött felé a nyomás, és üres célpont híján is csak elhajította a fenébe a labdát, hiába volt a közelben Indy playa, sima pick lett, ilyen hülyeséget eddig nem csinált, jó volna nem most elkezdeni
talán elhitte, hogy a Dolphins utánminden összejöhet, de ez hiba volt, majd ebből is tanulni fogStez
Esetleg nem akart improvizálni, azt dobta meg, ami az utasítás volt.Mondjuk megint elkezdte azt, hogy nem futotta meg a 1st down-t, pedig megtehette volna, helyette inkább dobott egy rosszat.
10 meccs után 6-4-re állni azért elég szép lenne 😛

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
végre nem kellett egy meccsen izguljak, ilyen sem mostanában volt.
Luck: egy-két rookie hiba (a fumblenél azt hitte egyetemen van és van5-6 mp-e a zsebben)Miska84
az első sack-nél is várt legalább 5 mp-et aztán összeomlott a zseb.szampi#33
de nem talált üres célpontot, a két pickjénél meg ugyanazt a butaságát csinálta meg, hogy jött felé a nyomás, és üres célpont híján is csak elhajította a fenébe a labdát, hiába volt a közelben Indy playa, sima pick lett, ilyen hülyeséget eddig nem csinált, jó volna nem most elkezdeni
talán elhitte, hogy a Dolphins utánminden összejöhet, de ez hiba volt, majd ebből is tanulni fog

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
végre nem kellett egy meccsen izguljak, ilyen sem mostanában volt.
Luck: egy-két rookie hiba (a fumblenél azt hitte egyetemen van és van5-6 mp-e a zsebben)Miska84
az első sack-nél is várt legalább 5 mp-et aztán összeomlott a zseb.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Lehet hülyeség amit mondok, de most talán jól jönne egy vereség, túl nagy lenne akkora hype, ha nyernénk...mondjuk azért ne akkora legyen, mint a Jets ellen. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Johnny Firpo 125
kábé egy éve történt meg, hogy a Nemzeti Sport "ki nyeri a Super Bowlt?" tippjátékában először NEM szerepelt a Colts
természetesen most sincs ott még
 www.nemzetisport.hu/nfl/megallithatatlanul-menetelnek-matt-ryanek-erossorrend-2189487
én arra szavaztatnék mostanában, hogy vajon mikor lesz indokolt ismét felvenni a névsorba...wmitty
Reméljük egy jó FA szezonnal akár már jövőre, de legkésőbb 2014 őszén. A szezon elején valószínűleg nem írtam volna le ilyesmit, de most már nem tűnik akkora hülyeségnek, nem? 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
szerintem is kapunk 35 pontot, ha gyors lefolyású driveokat vezet brady akkor lehet esélyünk 6-7 drivera és akkor lehet egy iksz körüli eredmény. Miska84
Az elmúlt meccsek RZ-ban nyújtott teljesítménye után egyáltalán nem látom biztosnak, mindből TD-t szerzünk. De legyen igazad! 😊roniadi
Arians is erre számít, így nem megyünk el sose RZ-ig, hanem 30-35-ről dobálja majd Luck a TD-ket. 😀

több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
szerintem is kapunk 35 pontot, ha gyors lefolyású driveokat vezet brady akkor lehet esélyünk 6-7 drivera és akkor lehet egy iksz körüli eredmény. Miska84
Az elmúlt meccsek RZ-ban nyújtott teljesítménye után egyáltalán nem látom biztosnak, mindből TD-t szerzünk. De legyen igazad! 😊

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Én is úgy látom, mint peterk.
A jövő héten mi nem veszthetünk.
Azért hype ide vagy oda, 6-3 ide vagy oda, mindenki tudja, hogy a Pats még egy másik súlycsoport, főleg a védelmünknek. Nem is vár majd senki sem győzelmet, itt leszünk igazán underdogok, ahogy a Packers ellen is volt, ez viszont azért fejben jót tehet a játékosoknak, ahogy a Packers ellen is. Ezek után én már annak is örülni fogok, ha már csak egy kicsit is meccsben leszünk, és Luck viszont azért megint egy jó meccset játszik.
Kíváncsi leszek Ariansra, hogy mit talál ki egy olyan csapat ellen, ahol eléggé benne van a levegőben, hogy végig hátrányban leszünk, mivel fogunk próbálkozni. 😊A CB sor elég tré volt, de az a vicc, hogy ezis bőven elég volt. Igazából kezdjünk imádkozni, hogy a mostani 1,5 hetes pihenőben visszatér Satele, és főleg Mathis és a cornerek. Zsírpacni Wilfork szét fogja alázni a fal közepét, az már most biztos, és Chandler Jonestól is tartok, ami a pass rusht illeti, a másik oldalon meg nekünk kellene terrorizálni Tommy Boyt, és jó volna, ha nem egy Butlernek kellene kezdenie ellene. Mondjuk Powerséket is alázni fogják, de mindenképpen jobbak, mint Vaughn és Butler.
Stez
Meccs végén Freeney úgy jött le a pályáról mint egy lépegető exkavátor.. De remélem csak rosszul láttam és nem sérült meg...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is úgy látom, mint peterk.
A jövő héten mi nem veszthetünk.
Azért hype ide vagy oda, 6-3 ide vagy oda, mindenki tudja, hogy a Pats még egy másik súlycsoport, főleg a védelmünknek. Nem is vár majd senki sem győzelmet, itt leszünk igazán underdogok, ahogy a Packers ellen is volt, ez viszont azért fejben jót tehet a játékosoknak, ahogy a Packers ellen is. Ezek után én már annak is örülni fogok, ha már csak egy kicsit is meccsben leszünk, és Luck viszont azért megint egy jó meccset játszik.
Kíváncsi leszek Ariansra, hogy mit talál ki egy olyan csapat ellen, ahol eléggé benne van a levegőben, hogy végig hátrányban leszünk, mivel fogunk próbálkozni. 😊A CB sor elég tré volt, de az a vicc, hogy ezis bőven elég volt. Igazából kezdjünk imádkozni, hogy a mostani 1,5 hetes pihenőben visszatér Satele, és főleg Mathis és a cornerek. Zsírpacni Wilfork szét fogja alázni a fal közepét, az már most biztos, és Chandler Jonestól is tartok, ami a pass rusht illeti, a másik oldalon meg nekünk kellene terrorizálni Tommy Boyt, és jó volna, ha nem egy Butlernek kellene kezdenie ellene. Mondjuk Powerséket is alázni fogják, de mindenképpen jobbak, mint Vaughn és Butler.

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
kábé egy éve történt meg, hogy a Nemzeti Sport "ki nyeri a Super Bowlt?" tippjátékában először NEM szerepelt a Colts
természetesen most sincs ott még
 www.nemzetisport.hu/nfl/megallithatatlanul-menetelnek-matt-ryanek-erossorrend-2189487
én arra szavaztatnék mostanában, hogy vajon mikor lesz indokolt ismét felvenni a névsorba...

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
én megint optimista vagyok.

ki hitte volna hogy ez a csapat megveri a Packerst?
ki hitte volna hogy jó eséllyel playoffba jut?

ennek a csapatnak már nincs lehetetlen.

több mint 11 éve
Johnny Firpo 125
Ez tipikus rookie probléma. Több ilyen is van, pl. néha erőlteti a passzot (annak ellenére, hogy direkt figyelnek, hogy ne tegye, de előfordul), néha olyan coverage-ba is bedobja ahová tapasztalt QB nem, vagy pl. nem bánik jól az erejével, olyan mint Favre, aki két méterre is úgy megdobja a lasztit, hogy átviszi a falat. És lehetne még sorolni. Pl. elit QB-khoz viszonyítva pontatlan. Rövidre és hosszúra is. Nem a célzókája a rossz, hanem még nincs rendesen bekalibrálva. 😊

Ezt majd a meccsek, a tapasztalat fogja hozni. Sok minden fog javulni 1 év alatt is, de lesz, amihez - még akkor is, ha töretlen a fejlődése - több évre lesz szüksége. Az a szint ahol Brady, Manning, Brees jár, nem érhető el 1 év alatt. Ettől még nyerhet gyűrűt persze. 😊 Eli vagy BigBen sincs az ő szintjükön, és már két gyűrű csillog az ujjaikon.peterk2005
Ez nem feltétlenül rookie probléma, az agresszív QB-k egyszerűen el fogják adni a labdát, ez törvényszerű. A legjobban passzoló QB-k bevállalnak olyan passzokat is ahol nagyobb a kockázat, néhányszor le fogják szedni őket.

A tegnapi pick persze pont nem ilyen volt, ez egy rendkívül rosszul sikerült dobás és/vagy hibás route következménye volt, egyik elkapónknak sem volt esélye a labdára. Sőt, még a cornernek is nagyot kellett atletizálnia, hogy elkaphassa. Szóval ja, hosszú, magas volt az a dobás.

Ettől függetlenül nem játszott rosszul Andrew. A védelem sem volt rossz szerintem. A Pats toronymagas esélyes jövő héten, de azért óriási lenne ha meglenne a második hatalmas meglepetés. Ha valahogy behúznánk, nem létezik, hogy onnan nem lenne meg a playoffs. De idegenben ez szinte lehetetlen feladat lesz. Álmodozni azért lehet róla. 😊
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
jövő héten NE. Én bízom a sikerben. Szerintem ez a csapat bárkit képes megverni, mondjuk a fordítottja is igaz. De nagy a lendület most, és 3 nappal többet is készülhetünk. Nem tudom ez mennyit számít de vmit biztosan. shady
Jó dolog az optimizmus, de a Pats-et kb. annyi eséllyel verjük, mint amennyivel Superbowl-t nyerünk. 😊 Ezt a defense-t, amelyik 340 passzolt yardot kapott a Jags-től, Brady is szétpasszolja, és akkor ott van még a futás, amiben szintén liga elit idén a Pats. Mi meg kb. akkor fogjuk meg a futást is, ha sérült az ellenfél egyetlen értelmes futója. 😀 A másik oldalon pedig az offense ugyan gyártja a yardokat, de azért a 20 pont/meccses átlaggal enyhén szólva sem kifejezetten egy pontgyár. 😉

Lényeg a lényeg, a Pats meccs egy jutalomjáték lesz, ahol mindenki abszolút tét nélkül játszhat, és lesz ami lesz. Valószínűleg méretes zakó, de ez semmit nem von le az eddigi eredményekből.peterk2005
szerintem is kapunk 35 pontot, ha gyors lefolyású driveokat vezet brady akkor lehet esélyünk 6-7 drivera és akkor lehet egy iksz körüli eredmény. olyan lesz, mint a csomagolók ellen, hibátlan offense kell és lehet némi esély

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
jövő héten NE. Én bízom a sikerben. Szerintem ez a csapat bárkit képes megverni, mondjuk a fordítottja is igaz. De nagy a lendület most, és 3 nappal többet is készülhetünk. Nem tudom ez mennyit számít de vmit biztosan. shady
Jó dolog az optimizmus, de a Pats-et kb. annyi eséllyel verjük, mint amennyivel Superbowl-t nyerünk. 😊 Ezt a defense-t, amelyik 340 passzolt yardot kapott a Jags-től, Brady is szétpasszolja, és akkor ott van még a futás, amiben szintén liga elit idén a Pats. Mi meg kb. akkor fogjuk meg a futást is, ha sérült az ellenfél egyetlen értelmes futója. 😀 A másik oldalon pedig az offense ugyan gyártja a yardokat, de azért a 20 pont/meccses átlaggal enyhén szólva sem kifejezetten egy pontgyár. 😉

Lényeg a lényeg, a Pats meccs egy jutalomjáték lesz, ahol mindenki abszolút tét nélkül játszhat, és lesz ami lesz. Valószínűleg méretes zakó, de ez semmit nem von le az eddigi eredményekből.peterk2005
Vagy megismétlődik a Packers elleni meccs, de remélem a sérültjeink jó része rendbe jön a másfél hét alatt.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
jövő héten NE. Én bízom a sikerben. Szerintem ez a csapat bárkit képes megverni, mondjuk a fordítottja is igaz. De nagy a lendület most, és 3 nappal többet is készülhetünk. Nem tudom ez mennyit számít de vmit biztosan. shady
Jó dolog az optimizmus, de a Pats-et kb. annyi eséllyel verjük, mint amennyivel Superbowl-t nyerünk. 😊 Ezt a defense-t, amelyik 340 passzolt yardot kapott a Jags-től, Brady is szétpasszolja, és akkor ott van még a futás, amiben szintén liga elit idén a Pats. Mi meg kb. akkor fogjuk meg a futást is, ha sérült az ellenfél egyetlen értelmes futója. 😀 A másik oldalon pedig az offense ugyan gyártja a yardokat, de azért a 20 pont/meccses átlaggal enyhén szólva sem kifejezetten egy pontgyár. 😉

Lényeg a lényeg, a Pats meccs egy jutalomjáték lesz, ahol mindenki abszolút tét nélkül játszhat, és lesz ami lesz. Valószínűleg méretes zakó, de ez semmit nem von le az eddigi eredményekből.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ez a CB sor kritikán aluli, de h Butler szarba nyúlt meccs előtt az is tuti 😀 A Jaguars TD előtt mondtam is magamban, h csak Vaughn-ra kell dobni és TD. Köze nem volt a meccshez.
Ez a pass rush qrva kevés lesz Brady ellen, plusz nem ártana ha a redzone O#-ben is lenne valami fejlődés.
Viszont legalább nyertünk 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
.

Fleener még meddig pihen? Jó lenne ha már ő is állatkodna, mer Allen nagyon beindult 😊shady
Allen nekem is hatalmas kedvencem lett. Futásnál nála jobban blokkoló elsőéves TEt nemigen láttam.
az a baj Fleenerrel h futásnál használhatatlan, és csak elkapó TE meg már ezen a szinten nem elég.
Szerencsebani NÉHA kicsit még lassan hoz döntést mélységi passzjátékoknál. legalábbis ezen a szinten és ezzel a fallal. ha beállna a NE-i vagy NO-i fal mögé már most tudná nagyjából azt amit az öregek

hát igen az első negyedben az az inti az tényleg a LUCKy faktor volt..de az is kell

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick