Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Azért nem kell még leírni Vina-t, ne feledjük el, hogy hozott már idén nekünk meccset, szóval igen csak benne van abban az 5-3-ban és kövezzetek meg, de ha jól emlékszem, nélküle 20-17 lett volna a vége...

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
aki egy ennyire sikertelen és kilátástalan franchise-t választott, hogy drukkoljon neki, az magára vessenwmitty
Jól is esik az az egy-két győzelem! 😀tomi-tomi
(bocs, elrontom a tréfát: ne haragudj, nem sértő akartam lenni, csak egyszerűen nem vettem észre a neved alatt, hogy milyen fan vagy 😉 természetesen a Coltsra vonatkozott volna az irónia)wmitty
Miért lettél volna sértő? Működött az iróniád - a Pats irányába, felém is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
aki egy ennyire sikertelen és kilátástalan franchise-t választott, hogy drukkoljon neki, az magára vessenwmitty
Jól is esik az az egy-két győzelem! 😀tomi-tomi
(bocs, elrontom a tréfát: ne haragudj, nem sértő akartam lenni, csak egyszerűen nem vettem észre a neved alatt, hogy milyen fan vagy 😉 természetesen a Coltsra vonatkozott volna az irónia)

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
https://static.www.nfl.com/image/private/t_person_squared_mobile/t_lazy/f_auto/league/bt6nv11jgsirnuymookt
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


nem rossz stat..a yard/game mutatóban Bandi 0,5 azaz fél yarddal van elmaradva Bradytől 😀
Peytonnal meg tök ugyanazt nyomják szinte. annyi h td-ben elmarad az elődtől, de yardok száma ugyanannyi, ebből adódóan a yard/game is.

ráadásul Bandinak van a legtöbb +20as átadása. tényleg nem viccel a srác 😀

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Addig-addig hívogatod a múltat, hogy előáll a 12 év alatt egy gyűrű redundancia is! 😀
(Btw ilyen már nincs.)tomi-tomi
Tomi, szerintem te már most fosol, hogy ha ez így megy akkor a posterboy utolsó hat-hét évének annyi. 😀peterk2005
Nem olyan vicces ám! 😀 Hát, kétségtelen néhány évnyi nyugtot reméltem a Colts-tól, de ez az idő (számomra) vészesen csökkenni látszik.
Mindegy, Tommyboy eddig egész jól kezelte a Colts okozta problémát.


aki egy ennyire sikertelen és kilátástalan franchise-t választott, hogy drukkoljon neki, az magára vessenwmitty
Jól is esik az az egy-két győzelem! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Addig-addig hívogatod a múltat, hogy előáll a 12 év alatt egy gyűrű redundancia is! 😀
(Btw ilyen már nincs.)tomi-tomi
Tomi, szerintem te már most fosol, hogy ha ez így megy akkor a posterboy utolsó hat-hét évének annyi. 😀peterk2005
aki egy ennyire sikertelen és kilátástalan franchise-t választott, hogy drukkoljon neki, az magára vessen

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát azért a cut még odébb van. Bár Vanderjagt is nálunk kapott öregkori lábbénulást, szóval benne van a pakliban, hogy Vina is bebénul...

Az idei teljesítményében egyébként részben az is közrejátszik, hogy az elmúlt három évben nem rúgott annyit 50+-ról, mint Ariansnál pár meccs alatt. 😊peterk2005
jó, de 40ről is elbassza 😀dugo1993
Rosszul közelíted meg. 40ről csak beméri, hogy 50-ről berúghassa. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Addig-addig hívogatod a múltat, hogy előáll a 12 év alatt egy gyűrű redundancia is! 😀
(Btw ilyen már nincs.)tomi-tomi
Tomi, szerintem te már most fosol, hogy ha ez így megy akkor a posterboy utolsó hat-hét évének annyi. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Hát azért a cut még odébb van. Bár Vanderjagt is nálunk kapott öregkori lábbénulást, szóval benne van a pakliban, hogy Vina is bebénul...

Az idei teljesítményében egyébként részben az is közrejátszik, hogy az elmúlt három évben nem rúgott annyit 50+-ról, mint Ariansnál pár meccs alatt. 😊peterk2005
jó, de 40ről is elbassza 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát azért a cut még odébb van. Bár Vanderjagt is nálunk kapott öregkori lábbénulást, szóval benne van a pakliban, hogy Vina is bebénul...

Az idei teljesítményében egyébként részben az is közrejátszik, hogy az elmúlt három évben nem rúgott annyit 50+-ról, mint Ariansnál pár meccs alatt. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jah, és előd vs utód:

Manning összes dobott yard: 2404
Luck összes dobott yard: 2404

😀 😀 😀peterk2005
Addig-addig hívogatod a múltat, hogy előáll a 12 év alatt egy gyűrű redundancia is! 😀
(Btw ilyen már nincs.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
wmitty
köcsög vagyok, de ennyi pénzért mindent be kéne rúgnia 😀 tegnap is mellé rakott kettőt, nem vagyok vele elégedett idán közel semHöri
hát én sem. eddig nagyon bírtam, elég biztos lábúnak számított. de idén valahogy nagyon nem megy neki. nálam már lassan cut sorsra jutna

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
wmitty
köcsög vagyok, de ennyi pénzért mindent be kéne rúgnia 😀 tegnap is mellé rakott kettőt, nem vagyok vele elégedett idán közel sem

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Új cikk a Blogon.
 bit.ly/VNxkVW

Dolphins ömlengés 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jah, és előd vs utód:

Manning összes dobott yard: 2404
Luck összes dobott yard: 2404
peterk2005
Látod, megmondták, hogy nem lesz itt előrelépés.

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Jah, és előd vs utód:

Manning összes dobott yard: 2404
Luck összes dobott yard: 2404

😀 😀 😀peterk2005
eddig imádtam ezeket a párhuzamokat, de ezt már nem hiszem! 😊

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jah, és előd vs utód:

Manning összes dobott yard: 2404
Luck összes dobott yard: 2404

😀 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
ja, és 19-0al nyerjünk bajnokságot? jó ez így,legalább 99%ban Luck érdeme lesz 😀Borbinho
Idén, lényegében tét nélkül, jók ezek a kiélezett, utolsó pillanatos meccsek, legalább csinálják a hangulatot. 😊 De pár éves távlatban, amikor már tényleg a gyűrűért menésben reménykedünk majd, akkor inkább csak húzzuk be majd ezeket a meccseket unalmasan, dominálva. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Bocs, de hát valami vicc, ami a Jaxnél megy, ekkora káoszt és szart mostanság max a Skinsnél látok, meg mondjuk a Panthersnél, de ma azért csak hozták a meccsüket.Stez
A Chiefs vagy a Cleveland se semmi, ha önmegsemmitítésről van szó, szóval ez a liga fent és lent is kompetitív, az 1/1-ért is meg kell harcolni. 😊

Most a Texanstól fosunk, a Titans szintén okozhat meglepetéseket, a jaguars meg átvette a texans szerepét...😀 nekünk meg megint megvan a Franchise QB, fosnál icipicit jobb futójáték, retek, de tüzes d# 😀Borbinho
Azért ha lehet, középtávon abból a retek, de tüzes #D-ből nem bánnám, ha remek és tüzes #D válna.peterk2005
ja, és 19-0al nyerjünk bajnokságot? jó ez így,legalább 99%ban Luck érdeme lesz 😀Borbinho
Minden egyes kis siker Polian érdeme, hogy ilyen erős keretet hagyott hátra és mozgolódási lehetőséget biztosított a kevés dead money miatt távozása után.
Vagy nézhetjük azt az oldalát is, hogy az ő érdeme, hiszen tavaly egy remek csapatot dobott össze, az 1/1-hez. 😊

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Bocs, de hát valami vicc, ami a Jaxnél megy, ekkora káoszt és szart mostanság max a Skinsnél látok, meg mondjuk a Panthersnél, de ma azért csak hozták a meccsüket.Stez
A Chiefs vagy a Cleveland se semmi, ha önmegsemmitítésről van szó, szóval ez a liga fent és lent is kompetitív, az 1/1-ért is meg kell harcolni. 😊

Most a Texanstól fosunk, a Titans szintén okozhat meglepetéseket, a jaguars meg átvette a texans szerepét...😀 nekünk meg megint megvan a Franchise QB, fosnál icipicit jobb futójáték, retek, de tüzes d# 😀Borbinho
Azért ha lehet, középtávon abból a retek, de tüzes #D-ből nem bánnám, ha remek és tüzes #D válna.peterk2005
ja, és 19-0al nyerjünk bajnokságot? jó ez így,legalább 99%ban Luck érdeme lesz 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."