Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként még arra leszek kíváncsi, hogy Arians mennyire fogja erőltetni a TE játékokat, mert a Dolphins valami rohadt szar eddig a TE-k levédekezésében. Talán ez lehetne ma a kulcs, ezért kár, hogy Fleener nem lesz, de Allennek villantania kellene, meg kicsit többet látunk Saundersből is.
Viszont a Dolphins pass rush elég komoly, asszem Justice és Castonzo szenvedni fog, Lucknak meg nem nagyon lesz ideje dobálni. :/Stez
én is komoly TE játékot várok. Allent be is raktam a fantasymba.

Bandi meg már megszokta a nyomást. alig marad bent a zsebben. sokszor egyből kimozog belőledugo1993
Ne rakd be fantasyba, mert akkor szar lesz. 😛
Én ezért vettem ki Averyt. 😀
Azért ez akkor sem jó, hogy folyton kimozog a zsebből, mert sokszor olyan nyomás jön. Rookieról beszélünk, hiába zseni meg minden, de kétlem, hogy 7 meccs alatt megszokja a nyomást.
Inkább meg kell fogni a Dolphins pass rusht, hadd kávézgasson Luck, az a legegyszerűbb. 😛

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Egyébként még arra leszek kíváncsi, hogy Arians mennyire fogja erőltetni a TE játékokat, mert a Dolphins valami rohadt szar eddig a TE-k levédekezésében. Talán ez lehetne ma a kulcs, ezért kár, hogy Fleener nem lesz, de Allennek villantania kellene, meg kicsit többet látunk Saundersből is.
Viszont a Dolphins pass rush elég komoly, asszem Justice és Castonzo szenvedni fog, Lucknak meg nem nagyon lesz ideje dobálni. :/Stez
én is komoly TE játékot várok. Allent be is raktam a fantasymba.

Bandi meg már megszokta a nyomást. alig marad bent a zsebben. sokszor egyből kimozog belőle

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként még arra leszek kíváncsi, hogy Arians mennyire fogja erőltetni a TE játékokat, mert a Dolphins valami rohadt szar eddig a TE-k levédekezésében. Talán ez lehetne ma a kulcs, ezért kár, hogy Fleener nem lesz, de Allennek villantania kellene, meg kicsit többet látunk Saundersből is.
Viszont a Dolphins pass rush elég komoly, asszem Justice és Castonzo szenvedni fog, Lucknak meg nem nagyon lesz ideje dobálni. :/

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
bocsi hogy ide pofátlankodok 😀 de én is olvastam ezta Luck vs RG3 cikket. szerintem első évben, ahogy már sokan mondták, nem nagyon lehet semmire alapozni. a csapatok még nem ismerik az újoncok stílusát jövőre majd jobban rájuk tudnak állni. ettől függetlenül luck eszméletlenül higgadt játéskos és évről-évre pontosabb és tisztább lesz a játéka. ha ésszerűen gondolkodnak a coltsnál és miért ne tennék(?), nem a csapat stílusának hanem luck stílusának megfelelően építik ezt a csapatot és majd úgy fogja átvennni a támadó sor irányítását mint manning anno. annak ellenére hogy texans-os vagyok biztos vagyok benne hogy a colts 2-3 éven belül konferencia döntőt játszik 😀samu09
Szerintem nem lesz ez olyan Colts, mint Manninggel volt. Arians tudtommal elég futásorientált offenseket rakosgatott össze, és maga is mondta, hogy ez a legfontosabb az offenseben, épp emiatt várom ezen a téren az erősítést a nyáron, mivel sok lesz a helyünk. Két falember szerintem biztosan jönni fog, márpedig ha beválnak, akkor Brown végre futkározhat kedvére, és Ariansnak nem az az alapterve, hogy akkor nesze bazmeg, ma is passzoljon 50-szer Luck, és nyerje meg a meccset egyedül.
Polian viszont az utóbbi sok évben tojt a csapatra, draftolt, és úgy volt vele, hogy mindegy mi lesz, Manning majd nyer. Oké bejött, ettől még ez hiba volt szvsz. Meg ugye akkor nem Arians volt az OC, nem volt ekkora szava és befolyása az aktuális OC-nak, mint Ariansnak, és Grigson sem egy Polian.
Ráadásul a cap spacet el kell költeni mostmár kötelezően, így én azt mondom, hogy itt bizony kemény futójáték felépítését tervezik a nagykutyák. 😀
Ránk is férne, baromira kíváncsi lennék, hogy Brown mire képes igazán, amikor normális fal van előtte és nem max 15 carryt kap meccsenként, hanem 20-25-t is.
(Mondjuk az OL-re annyira nem panaszkodom, az előző pár hétben egész jók voltak, ésőszintén bevallom, hogy én ennél sokkal szarabb OL-re számítottam annak ellenére, hogy Lucknak elég sokat kell menekülnie, kimozdulni a zsebből és futásból passzolnia.)

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
hát nálam a Texans talán a legnagyobb esélyes idén.

mondjuk még aki leginkább beleszólhat a Frisco és a Denver szvsz.

talán még az Atlanta (de úgy is kiesnek az első körben 😛)

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
annak ellenére hogy texans-os vagyok biztos vagyok benne hogy a colts 2-3 éven belül konferencia döntőt játszik 😀samu09
még idén!





😀shady
naaaaaaaaa lassan 5 éve nézem hogy szenved a texans minden szezonban legalább a konferencia döntőig jussanak el 😀
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
annak ellenére hogy texans-os vagyok biztos vagyok benne hogy a colts 2-3 éven belül konferencia döntőt játszik 😀samu09
még idén!





😀
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
bocsi hogy ide pofátlankodok 😀 de én is olvastam ezta Luck vs RG3 cikket. szerintem első évben, ahogy már sokan mondták, nem nagyon lehet semmire alapozni. a csapatok még nem ismerik az újoncok stílusát jövőre majd jobban rájuk tudnak állni. ettől függetlenül luck eszméletlenül higgadt játéskos és évről-évre pontosabb és tisztább lesz a játéka. ha ésszerűen gondolkodnak a coltsnál és miért ne tennék(?), nem a csapat stílusának hanem luck stílusának megfelelően építik ezt a csapatot és majd úgy fogja átvennni a támadó sor irányítását mint manning anno. annak ellenére hogy texans-os vagyok biztos vagyok benne hogy a colts 2-3 éven belül konferencia döntőt játszik 😀
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Én - idén - nem bánom ha kikapunk, csak nem úgy mint a jets ellen.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
jaj. ne legyetek már ennyire borulátók... titeket érezlek esélyesebbnek. front seven nálunk brutál, de viszont lehet dobálgatni a labdát.
van egy wayne-tek és egy collietok is.

nálunk hartline is limitáltan edzett, 'hill szintén kérdéses. tény, hogy az egyik legjobb csereirányító van nálunk, meg hogy tavaly és most a jets ellen remek formát mutatott, de a preseasonba igen siralmas volt.

...márpedig az offense szállítja a pontokat.

farky! jó meccs lesz, remélem szoros eredménnyel (bár ha vesztünk úgyis trágár szavakat fogok használni magamba 😊)
Ventura
Collie IR

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
jaj. ne legyetek már ennyire borulátók... titeket érezlek esélyesebbnek. front seven nálunk brutál, de viszont lehet dobálgatni a labdát.
van egy wayne-tek és egy collietok is.

nálunk hartline is limitáltan edzett, 'hill szintén kérdéses. tény, hogy az egyik legjobb csereirányító van nálunk, meg hogy tavaly és most a jets ellen remek formát mutatott, de a preseasonba igen siralmas volt.

...márpedig az offense szállítja a pontokat.

farky! jó meccs lesz, remélem szoros eredménnyel (bár ha vesztünk úgyis trágár szavakat fogok használni magamba 😊)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Új cikk a Colts Blogon.
 bit.ly/QdwyEX

Dolphins előzetes.szf61
jó a cikk.
egyébként ez nehéz kérdés, hogy Hyltonból mi lesz. néha nagyon jónak tűnik, néha meg teljesen eltűnik. nem lenne rossz beválna, legalább egy jó harmadik wr-nek

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Faxa, nem fogom látni a holnapi meccset, mondjuk lehet h jobb is

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Szépek a számok, jók a statok, de két rookieról beszélünk, de abban szerintem nincs benne, hogy RG-nek idén legalább 20-25 passzát ejtették el a WR-jei például, stb stb..
Stez
Azért szegény Colts WR egylet is a dropjairól híres.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Új cikk a Colts Blogon.
 bit.ly/QdwyEX

Dolphins előzetes.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
közben Irsay meg jótékonykodik. minden vasárnap kilátogató szurkoló után a jegy árából egy dollár megy a Sandy károsultjainak

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
AMúgy Irsay tegnap tweetelte, hogy Pagano lehet kilátogat a Dolphins elleni meccsre!

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Előző héten olvastam egy érdekes cikket erről a Luck-RG3 összehasonlításról. (Delonso küldte el, aki RG3 fan, én pedig Luck fan vagyok 😀)
A cikk elég sok dologban elemezte a két QB-t, és szerinte Luck jelenleg jobb.
Több a nagy játéka, sokkal több clutch mozzanata van, a ligában talán Luck dobta a legtöbb sikeres 15 vagy 20 yardnál hosszabb passzt, és a passz/haladott yard is valahol a legjobbak között van.
RG3-nak viszont jobb a ratingje, kevesebb pickje van, viszont habár nem nézem most meg, de Lucknak sokkal több is a passzkísérlete, ami magában hordozza a pick veszélyét.

Mindkét QB szinte minden meccsen az életéért menekül, nagy különbség nincs ebben.
Én azt mondtam, erre térjünk vissza egy év múlva, addigra derül majd ki a legtöbb dolog.

Szépek a számok, jók a statok, de két rookieról beszélünk, de abban szerintem nincs benne, hogy RG-nek idén legalább 20-25 passzát ejtették el a WR-jei például, stb stb..

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
parádés...shady
volt a szezonban már komolyabb sérültünk is. annyit úgy sem nyomatjuk a TE játékokat. Allen meg egyébként is jobb

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
parádés...
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Fleenerrel miujság?shady
OUT

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Fleenerrel miujság?
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.colts.com/media-center/videos/Facebook-Friday-Donald-Brown/e1d095dc-257d-4f4b-9ba3-269c89a17bb1
Ha Donaldon múlik Luck újra szakállas lesz 😊

milyen furcsa,h nem Andrew-nak hívja,hanem Lucknak. Kicsit olyan,mintha távolságtartó lenne,v nem vágom.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként ha már falnak futás, akkor arra látok némi esélyt, hogy a Colts, mint teljes csapat fog kicsit falnak futni jövőre. Eddig erőn felül teljesítünk, és ha egy kis szerencsével hozzuk továbbra is az egál ill. kicsit pozitív szezont, akkor elég lehet egy kicsit keményebb csoport az NFC-ből AFC-ből, illetve az, hogy a csoport negyedikek helyett a másodikakkal kell majd játszanunk, és máris jöhet egy látszólag visszaesős szezon. Elég 2-3 meccset elveszteni nyerés helyett (a keményebb schedule miatt), és egy esetleges 9-7-es idei szezonból rögtön lehet egy 6-10 jövőre.

Remélem nem fog megtörténni, de ha igen, én akkor sem leszek kétségbe esve. Az nfl nem fantasy football, legyen bármennyi pénz a tarsolyban, legyenek bármilyen jók is az igazolások, a draftok, egy komoly PO esélyes szintű (NFL top 10-15) csapat összekovácsolására nem feltétlenül elég 1 offseason.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Abban biztos vagyok, hogy mindkettő sikeres NFL QB lesz, de hogy RGIII valóban a legnagyobb felfedezés-e a szeletelt kenyér óta, arra a jövő év választ fog adni. Azok a QB-k, akik valamilyen szerencsés körülmény, meglepő játékstílus, stb. miatt aratnak a rookie évükben, azok a második évben általában kicsit vagy jobban a falnak futnak. Mint pl. idén Cam Newton.

Luckban nem érzem ezt a veszélyt, szerintem ő folyamatosan egyre jobb lesz, RGIII esetén viszont van rá esély. (Hozzáteszem, én ezzel együtt is jobb jövőt jósolok neki, mint Vicknek vagy Newtonnak.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)