Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A CBS Power Ranking a 12(!!!) helyre tesz bennünket a Titans meccs után. Noooormális? 😀

Mi lesz itt ha netán nyerünk a Miami ellen? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Kitettük Antonio Dixont és Mewelde Moore-tFarky
annyira nem fognak hiányozni...
lehet tudni kinek csináltunk helyet?Miska84
Marshay Green CB és Robert Hughes FB jött a PS-ből, valamint Teddy Williams CB aláírt a PS-be

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Kitettük Antonio Dixont és Mewelde Moore-tFarky
annyira nem fognak hiányozni...
lehet tudni kinek csináltunk helyet?

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Kitettük Antonio Dixont és Mewelde Moore-t

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Lol, nagyon jó az írás, gratula! Teljesen visszaadja az idei Colts érzést Chuckstongostul, hülye INT-estül, bravúrpasszostul, mindenestül. 😀 Csak így tovább.peterk2005
Kösz. Ezért érdemes csinálni 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
közben még ami eszembe jutott a meccsel kapcsolatban, hogy Zbiko megint egész jó volt. az elmúlt két meccsen jóval többet csinált mint eddig.

remélem megtartja a formáját

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lol, nagyon jó az írás, gratula! Teljesen visszaadja az idei Colts érzést Chuckstongostul, hülye INT-estül, bravúrpasszostul, mindenestül. 😀 Csak így tovább.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Új cikk a Colts Blogon.
Kis Titans és egyéb szösszenetek.
 bit.ly/XNOhnc

Jaa... Pagano részt vett a Staff Meetingen ma!!!!!!!!!
 tinyurl.com/9stkyd9
A videón 6:15 -től.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
a 4-3 nem csak önmagában hihetetlen - hanem hogy milyen csapatok (mennyire kész, mennyivel készebb!) csapatok állnak rosszabbal, mögöttünk...wmitty
Hát bizony. Ugyanakkor - ez most nagyon hülyén fog hangzani, de - én egy kicsit félek is egy "túl jó" szezontól. No nem azért, mintha bármi bajom lenne a győzelmekkel, sőt. 😊

Egyszerűen az van bennem, hogy Manninggal tíz évig állandóan a draftok végén kellett húznunk, és egy idő után ezt nagyon megéreztük. Nem véletlen, hogy a Pats se bírja rendbe rakni a secondary-ját, vagy, hogy a Steelers, Saints, Ravens, de még a Packers is gondokkal küzd. Egyszerűen, Von Millereket, J.J Wattokat csak hatalmas szerencsével lehet kifogni már az első kör végén is, nem beszélve a későbbi körökről. Nem lehetetlen, de az esélygörbe bizony meredeken csökken.

Szóval úgy vagyok vele, hogy szerepeljünk csak minél jobban, de a PO annyira nem vonz. Úgyis csak WC helyen jutnánk be és nagyon nagy valószínűséggel one and done show lenne a dologból. Ennyit nem ér az, hogy az utolsó 12-ben húzzunk megint. Inkább maradjunk le egy picivel, és húzzunk az első 10 környékén. Amilyen kiegyensúlyozott az AFC, ehhez egy 7-9, 6-10 is elég lehet, ami bőven tisztességes szezon lenne. Igaz, ezt azt jelenti, hogy innentől egy 3:6 v. 2:7-es szezonzárást kéne "megszenvedni", de ha már úgyis a full rebuild mellett döntöttünk, és a jövő csapatát építjük - mégpedig egy évtizedre -, akkor ennyit a magam részéről bevállalnék, ha ezért az árért egy Revis, Cushing, ne adj isten egy Von Miller szintű ifjoncot sikerülne begyűjteni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
2 barátom kinn volt londonban a meccsen. és pakolták fel a byeweek csapatok sztárjaival készült fotókat fb-ra (pl. stevie johnson buffalo). van erre valami szabály h menniük kell népszerűsíteni?

(...a gondolatom persze h onnan ered hogy ha ez így van akkor de szép is lenne ha valamelyik jövő évi londoni meccs hetén lennénk byeweeken...hm)

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
a 4-3 nem csak önmagában hihetetlen - hanem hogy milyen csapatok (mennyire kész, mennyivel készebb!) csapatok állnak rosszabbal, mögöttünk...

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
rookie offensive playa se lesz 1xrű, RGIII elég beast eddigBorbinho
nem beszélve vick ballardról 😛

(jajjj de vártam már egy hetet mikor pozitív mérleggel állunk...hurráhangulat)

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
rookie offensive playa se lesz 1xrű, RGIII elég beast eddig

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
PM, Rodgers, Watt, Ryan MVP?
Ugyan már, ez az időszak elmúlt, mostantól Lucknak kell bezsebelnie pár évig a címeket. 😛

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
JJ Watt igen, de Matty? Láttam jópár meccsüket, és bár tényleg jó, de vagy 4 QB-t tudnék mondani, aki nagyobb benyomást tett eddig rám. (Rodgers, PM, BigBen, Brady) Ha kitart a veretlenségi sorozatuk, akkor talán azért, de egyébként másért nemigen érdemelné meg szerintem...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
de jó PM-et látni,ahogy játszik 😊 mekkora lenne,ha 1év kihagyás után MVP lenne...Borbinho
Az azért egy icipict túlzás lenne (Matt Ryan vagy JJ Watt azért jobban megérdemelné jelen pillanatban), de a "comeback player of the year" cím már a zsákban van.
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
de jó PM-et látni,ahogy játszik 😊 mekkora lenne,ha 1év kihagyás után MVP lenne...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Jó lenne egy olyan futó, aki hozná a meccs/90 yardot legalább, rögtön szebb lenne az élet, Luck válláról nagy teher kerülne le.Mivel nincs rendes o-line, így nem tudjuk meg egy ideig, hogy tudna futni Brown. Sajna ezért viszont marad a légitámadás kiszámíthatósága.aztec
Hogy én mekkora hülye vagyok, mea culpa 😀 Van itt futójáték!

Brown 80 yard, Ballard 55 yard, Carter 8 yard, de ebből egy TD, Lucky boy pedig megindult RGIII után futott yardokban 😀 Mondjuk lenne mit behoznia, de őt nem ezért "tartjuk".
aztec
csak legyen több esze mint a harmadik griffinnek, mert neki is megroppan majd a gerince ha besztárosodik..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Jó lenne egy olyan futó, aki hozná a meccs/90 yardot legalább, rögtön szebb lenne az élet, Luck válláról nagy teher kerülne le.Mivel nincs rendes o-line, így nem tudjuk meg egy ideig, hogy tudna futni Brown. Sajna ezért viszont marad a légitámadás kiszámíthatósága.aztec
Hogy én mekkora hülye vagyok, mea culpa 😀 Van itt futójáték!

Brown 80 yard, Ballard 55 yard, Carter 8 yard, de ebből egy TD, Lucky boy pedig megindult RGIII után futott yardokban 😀 Mondjuk lenne mit behoznia, de őt nem ezért "tartjuk".

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luck végre nem 50%-kal dobálgatott. Remélem ez nem csak egyszeri fellángolás volt. A futójáték is kezd összeállni, a védelemre se lehet panasz összességében. Van még sok hiba, ami természetes is egy ilyen újjáalakuló csapattól, de sok a bíztató dolog is 😊shady
Ha megnézed a pass-distibution-t, akkor ez volt az első meccs, hogy nem 1 kiugró játékos yardjaival jutottunk előre, hanem szépen elosztva 9(!!!!) célpontnak is dobot Luck. Ráadául darabszámban is szépen elosztotta, 7, 5, 4, 4, 2 ment Wayne, Hilton, Allen, Avery, Fleener felé. Ennek szerepe van a pontosság növekedésében is. Egyre inkább körülnéz és meglátja a többi targetet is, illetve, a többi target egyre többször képes megjátszható pozícióba kerülni.

Még mindig volt 2-3 ergya passza, és egy teljesen felesleges helyre bedobott INT-je, de hétről hétre javul a srác. Ráadásul tegnap mindezt végig hatalmas nyomás alatt érte el, úgyhogy minden elismerés neki!

(Amúgy állítom, én még rookie-t ilyen mély vízbe dobva nem láttam játszani. Bevallom, Manning rookie szezonjára csak megkopva emlékszem, és felvett/elrakott meccsem sincs abból az évből, így összehasonlítási alapom nincs, de az összes többi rookie-hoz képest akit eddig láttam játszani, Luck messze a legdurvább kiképzést kapja. Ha ezt a srác túléli, akkor egy jó fallal, tapasztalt, jó route-okat futó elkapókkal úgy fogja szétkapdosni a védelmeket, hogy csak lesünk...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
gondoltam megnézem, hogy milyen hurráhangulat van itt. csodálkozva látom, hogy visszafogott. 😮Zsoca
Mit ujjongjunk azon ami nemsokára teljesen természetes lesz? 😀 😀

u.i.: Höri, köszönöm a sigbe a képeket! A sorrendet azért megcseréltem, mert a világ nem megváltozott, csak kibővült: a Colts után jött be a Broncos is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha egy ilyen meccs után nem leszünk a 17.helyen a PR-en, akkor soha. 😀aztec
Nálam biztos első lesz a Colts. 😛

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha egy ilyen meccs után nem leszünk a 17.helyen a PR-en, akkor soha. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
na csak meglett a 4-3. A következő két meccsen reális esély van a 6-3ra. De szép lenne ettől a csapattól 😊
Luck végre nem 50%-kal dobálgatott. Remélem ez nem csak egyszeri fellángolás volt. A futójáték is kezd összeállni, a védelemre se lehet panasz összességében. Van még sok hiba, ami természetes is egy ilyen újjáalakuló csapattól, de sok a bíztató dolog is 😊
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
SportTV-s meccset kap András, kíváncsi vagyok ki lesz a szakkommentátor 😀Farky
Ha nem Höri és Szaniszló Csaba lesznek, akkor nincs igazság 😀aztec
Nem fognak berakni egy Colts fant, ezt ne is várd. 😊
Én Márkra tippelek, de mondjuk pont leszarom, akárki is lesz bent, a lényeg, hogy Lucky legyen olyan állat, hogy bármelyik szakkomm nyálazzon. 😛Stez
Bárki lehet, csak Bólti Mór ne legyen. Nem akarom hang nélkül nézni a meccsünket.
iktriad
ne is mond...a bolti mór meg a minessszóóta..ki tud készíteni