Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Kis kiegészítések a cikkhez a hozzászólóknak.

Sapka:
1.) Int-ben Luck magasan vezet Luck(8) Griffin(3).
Ugyanakkor ez benne van a QB rating-ben (Kivéve az NFl.com-ot)

2.) A támadófalról ne beszéljünk. A Colts line nagyon szar, ezzel nem lehet takarózni.

Borbinho:
Mélységi passzok eredményességére nem találtam statot (illetve van csak fizetős).
Amit tudok az az hogy hány %-a a passz kísérleteknek a 15+ yardos.
Ez Luck-nál 25% (csak Flacco előzi meg) Griffin-nél 16,1%.

Griffin tehát jóval kevesebbet próbálkozik mélységben. De ez így is van rendjén, szerintem tőle ezt várják illetve így van kialakítva az offense.

Valamint még egyszer:
A cikk célja nem az RG3 gyalázás volt.
Pusztán csak arra szerettem volna rámutatni, hogy ez a "RG3 az első Luck meg a 32." nem biztos hogy igaz.

Ugyanis a cikkek java része úgy beszél RG3 jelenlétéről, ami talán Krisztus második eljöveteléhez fogható.

Mindkettő teszi a dolgát, amit kérnek tőle, és Colts "homer"-ként szerintem Luck sokkal nehezebb körülmények között (Line, no huddle, csapat tehetség, stb) nagyobb teljesítmény rak le az asztalra.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Új cikk a Colts Blogon.
 bit.ly/U3HxC3
Luck vs Griffin 😊szf61
elolvastam, egész érdekes
de ez nem igaz: Griffint sokat segítik az RB-k, meg egy bizonyos Pierre Garcon.
Garconnak összvissz 5 elkapása van az idényben+csak Morris játszik a snapek 90%ában, és nem kap screent, csak fut (optionből of course)
másrészt Rg-nek nincs 5 fumbleje futásból, legalábbis látva többször a meccseket ezt tekinthetjük fals statisztikának.
Ami nagyon hiányzik a turnoveres adatok😛, hát igen abban nem olyan jó Luck
+ a támadófal milyen teret hagy egy QB-nak, esetleg megkeresni mennyire quick az a release😉, stb.sapka
Utána nézek amiket mondtál...
Garconnal igazad lehet.. nem kotortam eleget utána.
Így is a statokat bújtam egész délelőtt 😊
szf61
én úgy értelmeztem, hogy Garcon csak azért lett kiemelve, mert nálunk játszott

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Új cikk a Colts Blogon.
 bit.ly/U3HxC3
Luck vs Griffin 😊szf61
elolvastam, egész érdekes
de ez nem igaz: Griffint sokat segítik az RB-k, meg egy bizonyos Pierre Garcon.
Garconnak összvissz 5 elkapása van az idényben+csak Morris játszik a snapek 90%ában, és nem kap screent, csak fut (optionből of course)
másrészt Rg-nek nincs 5 fumbleje futásból, legalábbis látva többször a meccseket ezt tekinthetjük fals statisztikának.
Ami nagyon hiányzik a turnoveres adatok😛, hát igen abban nem olyan jó Luck
+ a támadófal milyen teret hagy egy QB-nak, esetleg megkeresni mennyire quick az a release😉, stb.sapka
Utána nézek amiket mondtál...
Garconnal igazad lehet.. nem kotortam eleget utána.
Így is a statokat bújtam egész délelőtt 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Új cikk a Colts Blogon.
 bit.ly/U3HxC3
Luck vs Griffin 😊szf61
elolvastam, egész érdekes
de ez nem igaz: Griffint sokat segítik az RB-k, meg egy bizonyos Pierre Garcon.
Garconnak összvissz 5 elkapása van az idényben+csak Morris játszik a snapek 90%ában, és nem kap screent, csak fut (optionből of course)
másrészt Rg-nek nincs 5 fumbleje futásból, legalábbis látva többször a meccseket ezt tekinthetjük fals statisztikának.
Ami nagyon hiányzik a turnoveres adatok😛, hát igen abban nem olyan jó Luck
+ a támadófal milyen teret hagy egy QB-nak, esetleg megkeresni mennyire quick az a release😉, stb.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
igen egyébként én ezt hiányolom még nagyon, hogy a klasszikus hosszú játékok még nagyon nem mennek

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Új cikk a Colts Blogon.
 bit.ly/U3HxC3
Luck vs Griffin 😊szf61
Nagyon érdekes és jó kis cikk.
hosszú passzos pontosságban melyikük áll jobban? mmint nem az,h RGIII odadobta a WR-nek,az meg meg 65 yardot. hanem amikor levegőben van mondjuk 30 yardot v többet a laszti, big playeknél, ott melyikük a jobb? mert Luck nem egyet túldob meccsenként,v épp gyengén dobja meg😊 (rookie mistake, tudom)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ismét érdekes cikk, köszi! Mondjuk a lezárása nagyon homer, de nem baj. 😊peterk2005
Háát tudod az egy Colts Blog 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ismét érdekes cikk, köszi! Mondjuk a lezárása nagyon homer, de nem baj. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Új cikk a Colts Blogon.
 bit.ly/U3HxC3
Luck vs Griffin 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mathis-Angerer-Conner-Hughes Lb sorral állnánk ki,az sztem elég jó lenne.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mathis játszhat a hétvégén, ez mindenképpen jó hír.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
én nem vagyok ilyen pesszimista..szerintem nagyjából egyenlő erők találkoznak. talán kicsit jobbak, de ezt kompenzálhatja a hazai pályadugo1993
Kb én is, pláne sérült Tannehillel, de ebből akármi is lehet. Egy biztos, jó meccsnek tűnik.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
azthiszem ezen a meccsen a védelemnek nagyon ott kell lennie (megkergethetnénk luckot és a vízszintes helyzetet is megmutathatnánk neki párszor) és az ST munka sem árt (lessétek meg a jets ellen).
támadó oldalon kétségeim vannak. bush továbbra sem adja neki ahogy kéne. nincs jó futás blokkolás (jó-jó most összekapart a jets ellen 60 yardot).

jó kis mérkőzésnek nézünk elébe!
philbin: "huge test next week" - csak felkészülnek akkor. bízom benneVentura
Talán a mi punterünk jobb, mint Tebow 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
azthiszem ezen a meccsen a védelemnek nagyon ott kell lennie (megkergethetnénk luckot és a vízszintes helyzetet is megmutathatnánk neki párszor) és az ST munka sem árt (lessétek meg a jets ellen).
támadó oldalon kétségeim vannak. bush továbbra sem adja neki ahogy kéne. nincs jó futás blokkolás (jó-jó most összekapart a jets ellen 60 yardot).

jó kis mérkőzésnek nézünk elébe!
philbin: "huge test next week" - csak felkészülnek akkor. bízom benne

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
én nem vagyok ilyen pesszimista..szerintem nagyjából egyenlő erők találkoznak. talán kicsit jobbak, de ezt kompenzálhatja a hazai pálya

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor bízzunk Luck mobilitásában, mert a támadófalunk felejtős.Igaz a futások már jobban mennek, de sajna Andrásnak is gyakran kell szaladnia a védők elől.aztec
Viszont a Dolphins kifejezetten gyenge, ami a TE-k levédekezését illeti, szóval Fleener sérülése nagyon rosszkor jön, viszont Allentől én így nagy meccset remélek.
De egyébként azt mondják, hogy Saunders így többet lesz a pályán, mivel nincs Fleener, és vele a futójátékunk sokkal jobb lehet, tekintve, hogy egy majdnem 275 fontos TE-ről van szó, a blokkolás neki jobban megy.

Az OL-ben nem bízom, Wake fossá fogja alázni Justicet, Soliai meg elnyomja Satelét.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm ha ügyesen csinálja simán nyerhettek, ha eléri Wake, Soliai akkor lesz gond. Ha megy nekik cefet dolgokat művelnek a QB-val.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Akkor bízzunk Luck mobilitásában, mert a támadófalunk felejtős.Igaz a futások már jobban mennek, de sajna Andrásnak is gyakran kell szaladnia a védők elől.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jó meccs várható az tuti.
Azért passzokkal megfoghatóak vagyunk, ha kikapcsoljátok a D-linet.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Pedig szerintem kikapunk.
A Dolphinsnak idén eddig top védelme van, offense hanyatlást várok a hétvégén.
De én lennék a legboldogabb, ha rám cáfolna a csapat és behúznánk. 😊
De valahogy baromira nem tetszik ez a rendszeresen meglepetést okozó Miami.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy újabb Luck - Manning összehasonlítás
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000088210/article/andrew-luck-winning-more-with-less-than-peyton-manning-hadervihmv
Tetszik is a cikk meg nem is. Az intelligencia, a vezetői képesség és a fizikai adottságait jól leírja, de pl. a döntési képesség éppenséggel szerintem egyáltalán nem erőssége még a srácnak. Pont ebben van a legtöbb tanulnivalója.

A csapat-összehasonlítgatósdit meg utálom, azt a részt inkább el sem olvastam. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
a Dolphins-t verni kell ha Tannehill játszik.Höri
Akkor te Tannehill-el gyengébbnek érzed a csapatot. Nekem mindegy: akkor Moore-al verjük el a Colts-ot. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azért ez nem semmi.Megtaláltam a videót a cikkről, amiben egy idős férfi utolsó kívánsága egy Colts meccs megnézése élőben volt.
 www.youtube.com/watch?v=1eYhUy1sWkgaztec
esküszöm megkönnyeztem a videót...egyik legszebb "történet",amit valaha láttam 😊 elképesztő, hogy tud ez a bácsi örülni annak,hogy élete talán utolsó vasárnapján elmehet a Lucas Oilba ,találkozhat Luckkal. jó persze,ki ne örülne, de ki az,aki tényleg ide menne ki, és nem a családjával lenne otthon?...max respect 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Dolphins-t verni kell ha Tannehill játszik.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért ez nem semmi.Megtaláltam a videót a cikkről, amiben egy idős férfi utolsó kívánsága egy Colts meccs megnézése élőben volt.
 www.youtube.com/watch?v=1eYhUy1sWkgaztec
Már csak annyi kellett volna, hogy meg is verjük a Jaxet, és nem kapunk ki az utolsó pillanatokban. Az lett volna igazán szép. 😊