Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
lehet valaki vicces kedvében volt. Mondjuk nem sértődnék meg ha hozzánk kerülne, csak kérdés h mit adnánk érte

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Wikipédián Nnamdi már nálatok van. 😀

Jah tényleg Fokou és Lloyd, hogy teljesít? Nálunk most lett cut Kevin Thomas.

Bébé
és tényleg már hozzánk írják wikin..
hát üsse kavics, én benne lennék 😀

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 549 — !SuPeR6BoWL!
Irsay milyen cuccot tol ennyi mindent össze tweettel ?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az nem lehet, hogy csak a ventilátor(vagy szélcsatorna?) van fullosra állítva és ennek (meg egy némi szeszes nedű) hatása alatt írogat ilyesmiket?iktriad
Irsay nem normális, ha twitterről van szó. 😀 Tegnap bannolta az egyik követőjét (egy Colts fan-t!!), mert azt írta a trade-es tweetjére válaszul, hogy "You're the most unprofessional owner in all of sports.". És mindezt büszkén be is jelentette: "@SlavaK87 has been banned n blocked 4 LIFE!!!!! Now THAT'S a professional check mate! Besides,it like Stipe says "I belief it's what you DO!"

Mint egy tízéves gyerek... 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Wikipédián Nnamdi már nálatok van. 😀

Jah tényleg Fokou és Lloyd, hogy teljesít? Nálunk most lett cut Kevin Thomas.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ezdebuzi 😀

No,trade winds still howlin'...but only time will tell if they were ghostly vapors or a flesh n blood upgrade!!!!!!!Stez
Az nem lehet, hogy csak a ventilátor(vagy szélcsatorna?) van fullosra állítva és ennek (meg egy némi szeszes nedű) hatása alatt írogat ilyesmiket?
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Anthony Castonzo:
We made some stupid mistakes.
Most erre mit mondjak ... Igen, így van.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
wmitty
A faszkalap....

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
ezdebuzi 😀

No,trade winds still howlin'...but only time will tell if they were ghostly vapors or a flesh n blood upgrade!!!!!!!

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Még nincs vége úgyhogy nem tudom mi lesz végeredmény, de az első csapat már lement.

1.) A line teljesítménye a Steelers meccshez képest 10%
2.) Luck egész este az életéért küzdött. Az hogy össze tudott hozni egy TD drive-t csoda.
3.) Freeney nem csinál semmit csak alibizik.
4.) Mathis nélkül szarban vagyunk
5.) Nevis eltünt
6.) A TE-ket nem használtuk semmire.
7.) A receiverek rendben lesznek.
8.) Run blocking nem létezik
9.) Run stop nem létezik
10.) A 45. blitz után miért nem hiszi el Arians hogy 46-odszor is blitz jön ????

Lesz mit dolgozni az szezonkezdetig.

Update: Griff Whalen ---> nem rossz... nem rossz

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
úgy látszik meccs közben vonul majd be álarcban, kalapban az új szerzeményünk és a nagy közönség előtt fedi fel a kilétét Irsay 😀

éljen Mr X

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
hihetetlen, hogy fossa az idióta tweetjeit az öreg, elképzelem, ahogy egy tárgyalás közben egyik kezébe pia a másikban meg BB és netezik 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy kis Luck-RG3 mizéria:

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000054050/article/andrew-luck-explains-why-he-does-fewer-ads-than-rg3?module=HP11_headline_stack

Kurvára bejön Luck viselkedése, meg felfogása, mennyire nem akar a középpontban lenni, hanem csak a játékkal foglalkozni.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó nagy faszkalap. De hát nem ér meglepetésként, hogy a tegnapi bebaszása után várni kell pár napot arra, hogy történjen is valami.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Irsay már megint/még mindig twitterkedik összevissza 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Chuck Pagano motivációs beszéd...
(még régi képekkel vágták össze... lehet átalakítom később )

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem figyelsz. 😊 Már a leges legelején leírtam, hogy Freeneyre pont emiatt gondolok, hogy elcseréljük, esetleg kivágjuk, mert így egy pillanat alatt egy rakat cap spacet tudunk teremteni.Stez
Akárhogy is, ez azt jelentené (akár kitesszük Freeney-t a cap space miatt, akár eltrade-eljük), hogy lényegében Freeney+korai pickért hoznánk valakit. Tudom, hogy Freeney éppen küszködik a 3-4-el, lehet, hogy nálunk esetleg már nem passzol a csapatba, de ettől még sokat ér. Ki érne meg ennyit, hogy azt mondhassuk, megérte?peterk2005
Szerintem meg nem ér sokat.
Bár ez szubjektív. De Amikor Samueleket dobálgatnak late-round pickekért, és hasonló kaliberű játékosokat, akkor már Freeney sem ér sokat. Nem mai gyerek már, ráadásul brutális fizetése van, és egyetlen év a szerződéséből.
Még akkor is csodálkoznék, ha egy ilyen játékosért akár csak egy 4. kört adna valaki.
De ha amúgy is akarunk hozni valami jobb playát, aki kezdő lehet, akkor viszont simán előny volna, ha sikerülne bedobni Őt a transzferbe a jelenleg ismert körülmények tudtában.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem figyelsz. 😊 Már a leges legelején leírtam, hogy Freeneyre pont emiatt gondolok, hogy elcseréljük, esetleg kivágjuk, mert így egy pillanat alatt egy rakat cap spacet tudunk teremteni.Stez
Akárhogy is, ez azt jelentené (akár kitesszük Freeney-t a cap space miatt, akár eltrade-eljük), hogy lényegében Freeney+korai pickért hoznánk valakit. Tudom, hogy Freeney éppen küszködik a 3-4-el, lehet, hogy nálunk esetleg már nem passzol a csapatba, de ettől még sokat ér. Ki érne meg ennyit, hogy azt mondhassuk, megérte?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy Miamis makimajom olyanokat írogat, hogy szerinte 2. körös picket+Hiltont adunk Davisért, de nála még Fleener is szóba került, mint aki belekerülhet a tradebe.
Ez szerintem hatalmas baromság. Max adnék egy 2. kört, azt csá.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ebben ez volt a legröhejesebb
Attól függetlenül, hogy Napsugár teljesítsen előbb tétmeccsenWyatt
Elér röhejes az is, hogy egy fórumon ahol a legrosszabb hunglish dől a postokból, ilyenért külön postot nyit valaki. 😊
Amúgy is felesleges, a röhely és muszály nálam 30 éve ellipszilonos, egy hétig megjegyzem, hogy nem az, de egy hét után már megint így írom. Bevésődött, mint egy rossz dobómozdulat. 😀

Trade: Évekig lázba hozott volna ha Irsay ilyeneket tweetel, mert soha semmit nem csináltunk, se FA-n, se sehol. De most valahogy nem lelkesít a dolog. Cap space hiányában úgyse tudunk igazi erősítést hozni. De még ha tudnánk, attól se erődödnénk PO esélyes szintre. Akkor meg inkább legyünk az első (utolsó) tízben, draftoljunk jól jövőre, és a draft eredményének fényében költsünk. Akkor úgyis lesz egy valag pénzünk, amiből jó korban levő, elit és egészséges játékosokat is hozhatunk, nem is egyet.peterk2005
Nem figyelsz. 😊
Már a leges legelején leírtam, hogy Freeneyre pont emiatt gondolok, hogy elcseréljük, esetleg kivágjuk, mert így egy pillanat alatt egy rakat cap spacet tudunk teremteni.
És pont emiatt van nyitva a történet, hogy még valami igen jó játékos is kisülhet ebből. Főleg, hogy Irsay azt írta, hogy egy magas picket fog Grigson odaadni vélhetően, szóval én 1-2. körben gondolkozom. Azért meg már jó upgradet lehet találni, de azt remélem nagyon, hogy azért az első körünket nem adjuk el, maximum elit, vagy kurva jó játékosért. De mondtam, hogy buzi ez a Balfasz kapitány, reggel 6-ig direkt fent voltam, pedig annyira éreztem, hogy talán ma estére tudunk meg valami konkrétat. 😀
Az egy pont Escnek, hogy valóban nevetséges, hogy ha a trade ennyire nincs még kész, semmi megállapodás, akkor kibaszott nagy fasz ez az ember, hogy ilyeneket kitweetel. És a végén azon se lepődnék meg, ha nem is történne semmi.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ha jól látom, egy sima Freeney cuttal 14 milliót lehetne spórolni az idei sapkában. Talán még el is lehetne így adni a szurkolóknak. (habár a kedvenc játékosom, úgyis elmenne jövőre, kétlem, hogy magas kompenzációs picket kapnánk, akkor meg miért ne játsszon Hughes?). Viszont jövőre lesz egy rakat hely, biztos tudnának Dwighttal együtt is machinálni a szerződésen, hogy beférjenek a cap alá.

Mindenesetre ez az Irsay-féle twitter agymenés tragikomikum. Azt hittem, amikor először olvastam a trade-ről, hogy 3 percen belül jön a konkrét hír. Így viszont elég veszélyes játékot űz, amennyiben nincs meg szinte teljesen a deal. Már mindenki várja, ki miatt van ez a nagy csinnadratta, nem nagyon hátrálhat ki = romlik az alkupozíció.

Azért is örülnék jobban egy CB/LT/RT veteránnak, mert annyi lyuk van ebben a csapatban, hogy kár lenne egy (vélhetően magas, minőségi) foltozó picket beáldozni egy kevésbé gyenge, klasszis QBval kiküszöbölhető pozícióra (á la WR - Wallace). Persze a játékos kvalitásán múlik minden.

edit: MJD ide hozatala minden várakozásomat alulmúlná. Egy túlhasznált RBt, aki a 3., gigaszerződése után fut nálunk hülyébb franchise-ok sem környékezik meg. Ráadásul nem sokkal lennénk vele előrébb.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebben ez volt a legröhejesebb
Attól függetlenül, hogy Napsugár teljesítsen előbb tétmeccsenWyatt
Elér röhejes az is, hogy egy fórumon ahol a legrosszabb hunglish dől a postokból, ilyenért külön postot nyit valaki. 😊
Amúgy is felesleges, a röhely és muszály nálam 30 éve ellipszilonos, egy hétig megjegyzem, hogy nem az, de egy hét után már megint így írom. Bevésődött, mint egy rossz dobómozdulat. 😀

Trade: Évekig lázba hozott volna ha Irsay ilyeneket tweetel, mert soha semmit nem csináltunk, se FA-n, se sehol. De most valahogy nem lelkesít a dolog. Cap space hiányában úgyse tudunk igazi erősítést hozni. De még ha tudnánk, attól se erődödnénk PO esélyes szintre. Akkor meg inkább legyünk az első (utolsó) tízben, draftoljunk jól jövőre, és a draft eredményének fényében költsünk. Akkor úgyis lesz egy valag pénzünk, amiből jó korban levő, elit és egészséges játékosokat is hozhatunk, nem is egyet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
mondjuk most az egyszer lehet nem basznánk rá, egy Freeney trade-del. mert ő eddig tényleg nem a legmeggyőzőbb viszont Hughes(tudom preaseson..) eddig nem volt rossz.

persze ettől még hozhatunk valami izomszar embert.. 😀

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Nem kell idegeskedni emberek...Jámárkusz Webb lesz a befutó két első körért... 😀Bear
Annyira még Irsay se tud berúgni, hogy ez létrejöjjön.
iktriad
Abban iagazd van, h ehhez nagyjából 3 láda tömény, és olyan 8 rekesz sör kéne...persze alsó hangon...Bear
Hát ilyen vezetéknevű egyénnél biztos, hogy nem borral kéne próbálkozni...