Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy újabb példa arra hogy én is lehetnék fizetett elemző az ESPNnél.iktriad
Van néhány elég röhelyes helyezés - pl. Fitzpatrick szerintem sokkal jobb mint ahol áll, de BigBen 4. helye is elég röhelyes (ráadásul röhelyes indokkal). Ugyanakkor szegény Szöszit nem tudom mennyivel lehetett volna reálisabban előbbre tenni... A tavalyi produktuma tényleg tragikusra sikerült, a preseason meg semmit se számít. Curtis Painter legutóbb 3TD/0INT, 106-os ratinget csinált. Ennyit jelent a preseason. 😊

Szóval nyilván böki a csőrödet a helyezése, de az idény közepe környékéig felesleges ilyesmin rágódni. Addigra látszani fog, hogy képes volt-e összeszedni magát.
peterk2005
Weedennél & Tannehillnél minimum feljebb...És az Cards/Seahawks páros egyik tagja se(talán Skletont leszámítva) sem olyan hú de acélos.

De igazad van, nem kéne emiatt morognom. De az a "arrow pointing down" dolog azért az elmúlt 2 hét tükrében így is kicsit bicskanyitogató.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy újabb példa arra hogy én is lehetnék fizetett elemző az ESPNnél.iktriad
Van néhány elég röhelyes helyezés - pl. Fitzpatrick szerintem sokkal jobb mint ahol áll, de BigBen 4. helye is elég röhelyes (ráadásul röhelyes indokkal). Ugyanakkor szegény Szöszit nem tudom mennyivel lehetett volna reálisabban előbbre tenni... A tavalyi produktuma tényleg tragikusra sikerült, a preseason meg semmit se számít. Curtis Painter legutóbb 3TD/0INT, 106-os ratinget csinált. Ennyit jelent a preseason. 😊

Szóval nyilván böki a csőrödet a helyezése, de az idény közepe környékéig felesleges ilyesmin rágódni. Addigra látszani fog, hogy képes volt-e összeszedni magát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hörihez csatlakozva, el nem tudom képzelni, hogy valami blockbuster trade-be belementjünk. Egyedül logikusan Freeney jöhetne szóba, ahogy írtátok is, de most semmi esélyét nem látom. A szerződése utolsó évében jár, 14 millát kap idénre, ami csak a long term szerződésének struktúrálása miatt alakulhatott így, amúgy ennyit biztosan nem ér. Szóval pénzt (cap space-t) nem tudnánk idénre csinálni, akkor meg minek eltradelni? Még azt se tudhatjuk, hogy egyáltalán nem ízlik-e neki az OLB poszt, vagy csak kicsit több időre van szüksége az átálláshoz. Szerintem ezért is nem cutoltuk korábban a többiekkel együtt annak ellenére sem, hogy az ő cutolása hozta volna a legtöbb cap spórolást. Az FO úgy lehet vele, hogy az idei szezon eldönti, hogy át tud-e állni és ha igen, akkor jövőre kaphat egy néhány éves hosszabbítást, vagy pedig ha nem, akkor nem újítunk a szezon végén.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 espn.go.com/nfl/preview12/story/_/id/8276502/nfl-quarterback-rankings-john-clayton-reveals-2012-hierarchy-signal-callers-part-1Farky
Egy újabb példa arra hogy én is lehetnék fizetett elemző az ESPNnél.
Gabbert utolsó (a pályára soha nem lépő Weeden és Tannehill mellett - aha... - Luck tehetségét nem vitatom, így azt se hogy Gabbert elé van rangsorolva) és lefelé mutat a nyila(szóval nyilván ezért választotta Szöszit Peter King mostani MMQBjában a 2. preseason hét legjobb támadójátékosának - az egész ligából..)
Kitalálom hány percet látott az idei preseason meccseinkből (0)...

Az is poénos, hogy Skelton és Kolb valamint Wilson és Flynn nála egy szint, mindegy ki nyeri a QB párharcot közülük. 😊
Említett már, hogy ezzel az erővel én is lehetnék fizetett ESPN elemző?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
 espn.go.com/nfl/preview12/story/_/id/8276502/nfl-quarterback-rankings-john-clayton-reveals-2012-hierarchy-signal-callers-part-1

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként már maga az nagyon vicces nekem, hogy egy ilyen komoly posztot betöltő ember úgy ír twitterre, mintha egy 10 éves hülye gyerek lenne. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
kizárt, hogy olyan játékost hozzunk vagy adjunk aki valaha volt kezdőcsapat tagja, nem értem ezt a brainstormingot 😀Höri
kizárt, hogy olyan játékost hozzunk vagy adjunk aki valaha volt kezdőcsapat tagja, nem értem ezt a brainstormingot 😀Höri
De Irsay csupa nagybetűvel és sok 444!!!!!4444-el írta a tweetet ahhoz, hogy ez csak valami piti csere legyen. 😊iktriad
Hát nála ez mondjuk pont nem jelent semmit, amikor egész nap csak vedel.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
kizárt, hogy olyan játékost hozzunk vagy adjunk aki valaha volt kezdőcsapat tagja, nem értem ezt a brainstormingot 😀Höri
De Irsay csupa nagybetükkel és sok 444!!!!!4444-el írta a tweet, ahhoz, hogy ez csak valami piti csere legyen. 😊iktriad
pont akkor szokott megbolondulni mikor lófaszjóskát igazol.Höri
Akkor tényleg iszik mikor tradel.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kizárt, hogy olyan játékost hozzunk vagy adjunk aki valaha volt kezdőcsapat tagja, nem értem ezt a brainstormingot 😀Höri
De Irsay csupa nagybetükkel és sok 444!!!!!4444-el írta a tweet, ahhoz, hogy ez csak valami piti csere legyen. 😊iktriad
pont akkor szokott megbolondulni mikor lófaszjóskát igazol.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
kizárt, hogy olyan játékost hozzunk vagy adjunk aki valaha volt kezdőcsapat tagja, nem értem ezt a brainstormingot 😀Höri
kizárt, hogy olyan játékost hozzunk vagy adjunk aki valaha volt kezdőcsapat tagja, nem értem ezt a brainstormingot 😀Höri
De Irsay csupa nagybetűvel és sok 444!!!!!4444-el írta a tweetet ahhoz, hogy ez csak valami piti csere legyen. 😊
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
kizárt, hogy olyan játékost hozzunk vagy adjunk aki valaha volt kezdőcsapat tagja, nem értem ezt a brainstormingot 😀Höri
Igaz is... van még elég shitty corner a ligában .. 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
És hamarosan jön a szakadás, hogy valami ismeretlen cornert, vagy lb-t szereztünk valami fos pickért. 😀
Amíg a Philly volt a target, addig Casey Matthews volt a tippem, most tanácstalan vagyok, milyen fost hozunk. 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kizárt, hogy olyan játékost hozzunk vagy adjunk aki valaha volt kezdőcsapat tagja, nem értem ezt a brainstormingot 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként benne vagyok egy Mojo tradeben - Luckért cserébe vihetitek is. Még szöszit is odaadjuk bónusznak 😊

iktriad
Na neee ... ez még viccnek is nagyon rossz 😊 😊 😊szf61
Én jót röhögnék rajta. 😊 iktriad
Na mondjuk, ha sikerülne lemészárolni azt a pár 10.000 Colts fan-t akiknek a testén keresztül ki kellene vinni Luckot Indy-ből akkor lehet létrejönne a trade...szf61
Majd viszünk helikoptert, leeresztjük a kötéllétrát, és kimentjük.
Szerintem meg Ik, annyira megtetszett nektek Hughes a 3 sackjével, hogy bejelentkezett érte a bajusz, és odaadja nekünk MoJo-t. 😀
És mi sajnos nehéz szívvel, de megválunk Hughestól.Stez
Aaron Morgan személyében van 1 jó csere DEnk is. Szóval köszi a felajánlást, de legyen inkább Luck - Mojo trade.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Na mondjuk, ha sikerülne lemészárolni azt a pár 10.000 Colts fan-t akiknek a testén keresztül ki kellene vinni Luckot Indy-ből akkor lehet létrejönne a trade...szf61
Ne viccelj, ennél a franchise-nál egyszer már egy egész klubot kivittek egy városból... pedig százezrek lettek volna hajlandók lincselniwmitty
Na ja.. de abban a csapatban nem volt Luck ... 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Na mondjuk, ha sikerülne lemészárolni azt a pár 10.000 Colts fan-t akiknek a testén keresztül ki kellene vinni Luckot Indy-ből akkor lehet létrejönne a trade...szf61
Ne viccelj, ennél a franchise-nál egyszer már egy egész klubot kivittek egy városból... pedig százezrek lettek volna hajlandók lincselni

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg Ik, annyira megtetszett nektek Hughes a 3 sackjével, hogy bejelentkezett érte a bajusz, és odaadja nekünk MoJo-t. 😀
És mi sajnos nehéz szívvel, de megválunk Hughestól.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Egyébként benne vagyok egy Mojo tradeben - Luckért cserébe vihetitek is. Még szöszit is odaadjuk bónusznak 😊

iktriad
Na neee ... ez még viccnek is nagyon rossz 😊 😊 😊szf61
Én jót röhögnék rajta. 😊 iktriad
Na mondjuk, ha sikerülne lemészárolni azt a pár 10.000 Colts fan-t akiknek a testén keresztül ki kellene vinni Luckot Indy-ből akkor lehet létrejönne a trade...

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na most azt írják nem az Eagles-szel tradelünk, egyre izgalmasabb 😀Farky
Lehet Irsay csak visszatért a whiskey-hez és szopat mindenkit 😊szf61
Vagy valaki adott neki egy kis gombát.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
na most azt írják nem az Eagles-szel tradelünk, egyre izgalmasabb 😀Farky
Lehet Irsay csak visszatért a whiskey-hez és szopat mindenkit 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként benne vagyok egy Mojo tradeben - Luckért cserébe vihetitek is. Még szöszit is odaadjuk bónusznak 😊

iktriad
Na neee ... ez még viccnek is nagyon rossz 😊 😊 😊szf61
Én jót röhögnék rajta. 😊
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Egyébként benne vagyok egy Mojo tradeben - Luckért cserébe vihetitek is. Még szöszit is odaadjuk bónusznak 😊

iktriad
Na neee ... ez még viccnek is nagyon rossz 😊 😊 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
na most azt írják nem az Eagles-szel tradelünk, egyre izgalmasabb 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként egy Freeney -> Eagles dologról is pletykálnakFarky
Vihetné valaki Freeney-t (soha nem gondoltam volna, hogy ezt egyszer leírom)
Kurva sokba kerül és láthatóan nem ízlik neki az új rendszer.
De hogy ki az aki ennyi lét leszurkol érte azt nem tudom.szf61
Ez is eszembe jutott, hogy pont a Jax az, akiknek meg is van rá a cap spaceük tudtommal. Meg mint ha Iktriad említette volna párszor, hogy Ő érte odavannak a Jax FO-nál, de lehet ez csak nekem rémlik így valamiért. 😀

Mondjuk tuti valami blockbuster trade lesz, aztán hozunk egy 20. cornert is. 😀Stez
Inkább Robert Mathisért vagyunk oda. 3szor próbáltuk már draftolni a saját verziónkat (Jorge Cordova, Groves, Larry Hart - 3 ordas nagy bust).
Mondjuk mind Mincey, mind Branch (kezdő DEk) jó preseasont futnak eddig, szóval nem hiszem, hogy pont ő kéne nekünk. Különben is, Monroe az 1. meccsét leszámítva mindig le tudta védekezni. 😛

Egyébként benne vagyok egy Mojo tradeben - Luckért cserébe vihetitek is. Még szöszit is odaadjuk bónusznak. 😊


Úgy tűnik az Eagles trade nem igaz.

Jeff McLane@Jeff_McLane

For those speculating about an #Eagles- #Colts trade after Jim Irsay tweet, nothing is going down.szf61
Én az Eaglest csak poénból írtam.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Úgy tűnik az Eagles trade nem igaz.

Jeff McLane@Jeff_McLane

For those speculating about an #Eagles- #Colts trade after Jim Irsay tweet, nothing is going down.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison