Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
ha OL jön, akkor Gosder Cherilus jöhet nálam szóba. Reiff túl jó, hogy padozzon, hozzánk ő upgrade, win-win.Höri
Csak első körös jó neked? Annak ott van Backus is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha OL jön, akkor Gosder Cherilus jöhet nálam szóba. Reiff túl jó, hogy padozzon, hozzánk ő upgrade, win-win.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
állítólag corner lesz.

remélem nem mike jenkins, őt maximum stez tudná hasznosítani...Höri
LaCanfora szerint nem ő az.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
állítólag corner lesz.

remélem nem mike jenkins, őt maximum stez tudná hasznosítani...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak nehogy valami nagyon veteránba fussunk bele...Escalade
Kerry Collinst reaktiválják!Höri
Látván a fal szenvedését, Tony Ugoh visszatérése elkerülhetetlennek látszik.Escalade
Lehet jön Wayne Hunter a Jetsből. 😊
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Csak nehogy valami nagyon veteránba fussunk bele...Escalade
Kerry Collinst reaktiválják!Höri
Látván a fal szenvedését, Tony Ugoh visszatérése elkerülhetetlennek látszik.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csak nehogy valami nagyon veteránba fussunk bele...Escalade
Kerry Collinst reaktiválják!

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Csak nehogy valami nagyon veteránba fussunk bele...

Mondjuk röhejes, hogy pont Grigsont emeli ki, mint szálak mozgatóját.

Wallace épp aláírni készüli a tenderét (ami két dolgot jelenthet: a. megjött az esze, b. alá kell írnia, hogy trade-elhessék). Bevallom, nem repdesnék az örömtől, ha őt húznánk be - bár legalább egyszer nem beszélne mellé Irsay.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mike Wallace jó lenne, most hogy ez bemászott a tudatomba, minden más csalódás 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tippre valami 30 körüli támadófal ember jön egy jövő évi harmadik körösért, de sztem se a Colts felé billen majd a mérleg nyelve
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na akkor mégiscsak nagy volumenű dolog készül? 😮

nagyon úgy érzem, hogy rá fogunk baszni 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mókamiki megint nyilatkozott

Colts Fans..Your GM Mr Grigson isn't afraid to roll the dice n aggressively improve YOUR Indianapolis Colts..n my check book stands ready!Höri
És így folytatta

SERIOUS TRADE WINDS Swirling! We're talking given up high pick for SERIOUS Vet/Starter!.. these deals often crumble n don't reach completion
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mókamiki megint nyilatkozott

Colts Fans..Your GM Mr Grigson isn't afraid to roll the dice n aggressively improve YOUR Indianapolis Colts..n my check book stands ready!

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az is poénos, hogy Skelton és Kolb valamint Wilson és Flynn nála egy szint, mindegy ki nyeri a QB párharcot közülük. 😊iktriad
Gondolom a QB PR lényege, hogy a jobbal kalkulál, elvégre ha a másik lesz a kezdő, az azt jelenti, hogy az jobb, mint akit a szerző jobbnak gondol.

Amúgy meg Irsay csak szopatott 😀Höri
Már megint bebaszott, hihetetlen ez a Balfasz kapitány. Lassan többet iszik, mint én.Stez
Egyszer mikor így bebasz, meg kéne próbálni eltradelteteni vele Luckot hozzánk. Bár igaz, ahhoz már NAGYON részegnek kell lennie. iktriad
Nem hiszem, hogy menne, Lucknak Irsay a legnagyobb szerelmese, tutira minden este az Ő mezére veri ki a brét.
Stez
Akkor ha Irsay részeg Lucknak nem szabad egy helységben lennie vele, nehogy valami +18as dolgot akarjon összehozni Luckyval.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Az is poénos, hogy Skelton és Kolb valamint Wilson és Flynn nála egy szint, mindegy ki nyeri a QB párharcot közülük. 😊iktriad
Gondolom a QB PR lényege, hogy a jobbal kalkulál, elvégre ha a másik lesz a kezdő, az azt jelenti, hogy az jobb, mint akit a szerző jobbnak gondol.

Amúgy meg Irsay csak szopatott 😀Höri
Már megint bebaszott, hihetetlen ez a Balfasz kapitány. Lassan többet iszik, mint én.Stez
Egyszer mikor így bebasz, meg kéne próbálni eltradelteteni vele Luckot hozzánk. Bár igaz, ahhoz már NAGYON részegnek kell lennie. iktriad
Nem hiszem, hogy menne, Lucknak Irsay a legnagyobb szerelmese, tutira minden este az Ő mezére veri ki a brét.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az is poénos, hogy Skelton és Kolb valamint Wilson és Flynn nála egy szint, mindegy ki nyeri a QB párharcot közülük. 😊iktriad
Gondolom a QB PR lényege, hogy a jobbal kalkulál, elvégre ha a másik lesz a kezdő, az azt jelenti, hogy az jobb, mint akit a szerző jobbnak gondol.

Amúgy meg Irsay csak szopatott 😀Höri
Már megint bebaszott, hihetetlen ez a Balfasz kapitány. Lassan többet iszik, mint én.Stez
Egyszer mikor így bebasz, meg kéne próbálni eltradelteteni vele Luckot hozzánk. Bár igaz, ahhoz már NAGYON részegnek kell lennie.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Az is poénos, hogy Skelton és Kolb valamint Wilson és Flynn nála egy szint, mindegy ki nyeri a QB párharcot közülük. 😊iktriad
Gondolom a QB PR lényege, hogy a jobbal kalkulál, elvégre ha a másik lesz a kezdő, az azt jelenti, hogy az jobb, mint akit a szerző jobbnak gondol.

Amúgy meg Irsay csak szopatott 😀Höri
Már megint bebaszott, hihetetlen ez a Balfasz kapitány. Lassan többet iszik, mint én.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az is poénos, hogy Skelton és Kolb valamint Wilson és Flynn nála egy szint, mindegy ki nyeri a QB párharcot közülük. 😊iktriad
Gondolom a QB PR lényege, hogy a jobbal kalkulál, elvégre ha a másik lesz a kezdő, az azt jelenti, hogy az jobb, mint akit a szerző jobbnak gondol.

Amúgy meg Irsay csak szopatott 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy újabb példa arra hogy én is lehetnék fizetett elemző az ESPNnél.iktriad
Van néhány elég röhelyes helyezés - pl. Fitzpatrick szerintem sokkal jobb mint ahol áll, de BigBen 4. helye is elég röhelyes (ráadásul röhelyes indokkal). Ugyanakkor szegény Szöszit nem tudom mennyivel lehetett volna reálisabban előbbre tenni... A tavalyi produktuma tényleg tragikusra sikerült, a preseason meg semmit se számít. Curtis Painter legutóbb 3TD/0INT, 106-os ratinget csinált. Ennyit jelent a preseason. 😊

Szóval nyilván böki a csőrödet a helyezése, de az idény közepe környékéig felesleges ilyesmin rágódni. Addigra látszani fog, hogy képes volt-e összeszedni magát.
peterk2005
Ebben ez volt a legröhejesebb
Attól függetlenül, hogy Napsugár teljesítsen előbb tétmeccsen

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Olvastam olyat egy tweetben, h állítólag egy OL érkezése várható, akkor viszont nem hiszem h Freeney trade lenne.Farky
Szerintem terelés, Denverbe utazott Grigson, hogy elhozza Manninget, állítólag Luckot kínáljuk érte, valamint Mathist.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Olvastam olyat egy tweetben, h állítólag egy OL érkezése várható, akkor viszont nem hiszem h Freeney trade lenne.Farky
Hát amikor Woodley egyedül rohant Luck felé imádkoztam rendesen, hogy megússzuk.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Olvastam olyat egy tweetben, h állítólag egy OL érkezése várható, akkor viszont nem hiszem h Freeney trade lenne.Farky
Remélem Guy Whimper megy Indyben tőlünk. 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Olvastam olyat egy tweetben, h állítólag egy OL érkezése várható, akkor viszont nem hiszem h Freeney trade lenne.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Bár azért nem tudom, honnan a faszból szüli a cap spacet a PhillyStez
AZ Eagles-nek 14 mill Cap Space-e van. (  www.eaglescap.com/current.html )
Freeney alapfizetése idén 14 mill.
Innen lehet a spekuláció

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Hörihez csatlakozva, el nem tudom képzelni, hogy valami blockbuster trade-be belementjünk. Egyedül logikusan Freeney jöhetne szóba, ahogy írtátok is, de most semmi esélyét nem látom. A szerződése utolsó évében jár, 14 millát kap idénre, ami csak a long term szerződésének struktúrálása miatt alakulhatott így, amúgy ennyit biztosan nem ér. Szóval pénzt (cap space-t) nem tudnánk idénre csinálni, akkor meg minek eltradelni? Még azt se tudhatjuk, hogy egyáltalán nem ízlik-e neki az OLB poszt, vagy csak kicsit több időre van szüksége az átálláshoz. Szerintem ezért is nem cutoltuk korábban a többiekkel együtt annak ellenére sem, hogy az ő cutolása hozta volna a legtöbb cap spórolást. Az FO úgy lehet vele, hogy az idei szezon eldönti, hogy át tud-e állni és ha igen, akkor jövőre kaphat egy néhány éves hosszabbítást, vagy pedig ha nem, akkor nem újítunk a szezon végén.peterk2005
De nem tudhatjuk. Fingunk nincs róla, mi lehet a háttérben. Lehet, Paganoék érzik, hogy Freeneynek nem fekszik az új rendszer, és nem fog tudni átállni korrekten. De az is lehet, közben meg Paganoék úgy látják, Hughes tényleg jó, és így Freeney gyenge játékával meg el akarják adni.
Cap spacet meg csinálunk, ha elcseréljük, tudtommal legalábbis.
De mindegy. Szerintem egyébként nem azért nem cutoltuk, mert jó, inkább olyan érzésem van, hogy csak azért van még itt, mert "nem volt útban", nem volt szükség a cap spacere, esetleg ugye lehet, hogy azt gondolták, jó lesz a sémában, vagy ha kibasszuk, senki sem marad a helyén és kurva nagy lyuk lesz, és esetleg közben beleszeretett valamelyik hülye Hughesba, és akkor Freeneyt ismét csak sózzuk el. Gondolom a Phillynél próbálkozott Grigson, hátha a régi spanok rákapnak a dologra. 😀
Bár azért nem tudom, honnan a faszból szüli a cap spacet a Philly, amikor tele vannak durva szerződésekkel, és így is csak arról hallasz, hogy mindenkiért bejelentkeznek, és rendre a jobb nevű FA-kat keresik.
Tuti csalnak. 😀
Amúgy én is azt gondolom, hogy blockbuster trade lesz, valami noname játékos jön, aki semmi kihatással nem lesz a kezdőnkre.
Freeney csak tipp volt részemről. 😊