Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem kell idegeskedni emberek...Jámárkusz Webb lesz a befutó két első körért... 😀Bear
Annyira még Irsay se tud berúgni, hogy ez létrejöjjön.
iktriad
Abban iagazd van, h ehhez nagyjából 3 láda tömény, és olyan 8 rekesz sör kéne...persze alsó hangon...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem kell idegeskedni emberek...Jámárkusz Webb lesz a befutó két első körért... 😀Bear
Annyira még Irsay se tud berúgni, hogy ez létrejöjjön.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem kell idegeskedni emberek...Jámárkusz Webb lesz a befutó két első körért... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
az is tény, hogy ennyi cserét maximum fetomytól várna az ember.
szerintem ő is stáb tag, elég keveset ír mostanában nekünk.Höri
 www.colts.com/news/article-1/ALWAYS-ON-HUNT/fe386d2f-e1b3-474f-bd96-ebac5cea973f
Always on hunt with fetomy?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az is tény, hogy ennyi cserét maximum fetomytól várna az ember.
szerintem ő is stáb tag, elég keveset ír mostanában nekünk.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy biztos, a tradebuzi versenyt idén biztos mi fogjuk nyerni. 😛
Ezt megünnepelve elhozzuk Revist.
Amúgy itt várok, hátha még most kiderül valami, de szerintem ebből estére lesz talán valami. Talán.Stez
6-kor nekem kurzusfelvétel van, úgyhogy félkor ráírok twitteren Irsayre, hogy basszon valamit ha már itt zsibbadtam egész éjjel a szutykos twítjei miatt 😀Höri
Arra kéred, rakjon fel twitterre egy fotót arról ahogy éppen kúrja Luck.. egy kurv...a feleségét?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy ez a fasz bebaszva tolta az új Maddennel, és megszerezte Revist 5 évi draftért.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy biztos, a tradebuzi versenyt idén biztos mi fogjuk nyerni. 😛
Ezt megünnepelve elhozzuk Revist.
Amúgy itt várok, hátha még most kiderül valami, de szerintem ebből estére lesz talán valami. Talán.Stez
6-kor nekem kurzusfelvétel van, úgyhogy félkor ráírok twitteren Irsayre, hogy basszon valamit ha már itt zsibbadtam egész éjjel a szutykos twítjei miatt 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy biztos, a tradebuzi versenyt idén biztos mi fogjuk nyerni. 😛
Ezt megünnepelve elhozzuk Revist.
Amúgy itt várok, hátha még most kiderül valami, de szerintem ebből holnap estére lesz talán valami. Talán.Stez
Ja Irsay addigra kijózanodik és megírja twitteren, hogy előző nap csak szimplán be volt baszva és mindenféle hülyeségeket írt.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy biztos, a tradebuzi versenyt idén biztos mi fogjuk nyerni. 😛
Ezt megünnepelve elhozzuk Revist.
Amúgy itt várok, hátha még most kiderül valami, de szerintem ebből estére lesz talán valami. Talán.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hát ha igen akkor a Fins tolja a rebuildinget tovább, ennek a szezonnak már úgy is lőttek tanehillel 😂Höri
A szezonjuknak akkor lett vége mikor 1 hét alatt kitették Ochot és megsérült Garrard. 😊 Bár utóbbi még visszatérhet. Talán.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát ha igen akkor a Fins tolja a rebuildinget tovább, ennek a szezonnak már úgy is lőttek tanehillel 😂

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Vontae lesz az.
Azt mondják, sajnos semmiféle kontakt nincs a Steelerssel, így Wallace kizárva, pedig Őt szívesen látnám. 😀
MoJo lenne még egyértelmű tippem, de Ő maradni fog, és maradni is akar a Jaxben.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Cary williamst azért mert visszautasított egy 3 éves, 15 milliós szerződést.
De ő ma játszott a Ravensben, ami gyanús. Ha árulják, akkor ültették volna.Höri
Colts.comon az egyik fórumozó megmondta a frankót.
A kérdés, kiért tradelünk vajon?
Csávi nyugodtan odaböfögte, hogy Calvin Johnsonért. 😀
Orgazmus lenne 😀😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az is lehet, hogy kivásároljuk Tyrann Mathieut 😂

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
kezdek kurvára fosni, hogy egy első kört oda fogunk baszni MoJoértStez
Miért fosol? Edgerrin James óta nem volt olyan futótok, mint amilyen ő lenne (de nem lesz 😊 ).iktriad
Mert első kört őrültség lenne odaadni érte, hiába imádom. Második körért még nem bánnám annyira.
Közben bedobtak két cornert, mint targeteket, Cary Williamst, és Vontae Davist.
Egyik se kéne nekem. 😀Stez
Davis miért nem kell? Nagyon jó volt a Hard Knocksban. Ja nem.

Mellesleg itt van MJD csütörtöki interjúja amit Jacksonvilleben készítettek vele.
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-08-23/story/maurice-jones-drew-didnt-think-holdout-would-last-long
Szerintem ki fogunk vele egyezni szezonkezdetig. Mondjuk nem kap több pénzt, de a büntetését redukáljuk valamelyest.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cary williamst azért mert visszautasított egy 3 éves, 15 milliós szerződést.
De ő ma játszott a Ravensben, ami gyanús. Ha árulják, akkor ültették volna.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
kezdek kurvára fosni, hogy egy első kört oda fogunk baszni MoJoértStez
Miért fosol? Edgerrin James óta nem volt olyan futótok, mint amilyen ő lenne (de nem lesz 😊 ).iktriad
Mert első kört őrültség lenne odaadni érte, hiába imádom. Második körért még nem bánnám annyira.
Közben bedobtak két cornert, mint targeteket, Cary Williamst, és Vontae Davist.
Egyik se kéne nekem. 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
kezdek kurvára fosni, hogy egy első kört oda fogunk baszni MoJoértStez
Miért fosol? Edgerrin James óta nem volt olyan futótok, mint amilyen ő lenne (de nem lesz 😊 ).
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
kezdek kurvára fosni, hogy egy első kört oda fogunk baszni MoJoért

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
egyébként állítólag azt mondják, hogy Irsay MoJoról tweetelt és Őt akarjuk elhozniStez
Beférne az új szerződésének fizuja a salary capbe?
iktriad
hát baszki, ha elhozzuk, akkor nem hiszem, hogy kibasszuk pár nap múlva, mert nem fér be 😀
megoldjuk, nem viccből emlegettem neked akár a Freeney tradet, akár a Freeney cutot

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
egyébként állítólag azt mondják, hogy Irsay MoJoról tweetelt és Őt akarjuk elhozniStez
Beférne az új szerződésének fizuja a salary capbe?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
egyébként állítólag azt mondják, hogy Irsay MoJoról tweetelt és Őt akarjuk elhozni

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
corner?
hmmm, Jenkinsen kívül nem nagyon jut eszembe más így hajnalban, de Jenkins válla fos, csak nem baszunk ki rá egy vagyontStez
LaCanfora forrásai szerint biztos hogy nem Jenkins jön Indybe.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
corner?
hmmm, Jenkinsen kívül nem nagyon jut eszembe más így hajnalban, de Jenkins válla fos, csak nem baszunk ki rá egy vagyont