Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
szerintem Whalent látjuk még az alapszakaszban.aztec
hát IR-ről nehezen 😛
húztunk egy Victorcruzt nála. Fálünk, hogy a PS-ből elvinnék, így inkább felraktuk IR-re és majd jövőre megnézzük mennyit fejlődött.Höri
HA Whalen-nel victorcruzt húztunk akkor Davis-sel darellerevist (remélhetőleg😊 )

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem Whalent látjuk még az alapszakaszban.aztec
hát IR-ről nehezen 😛
húztunk egy Victorcruzt nála. Fálünk, hogy a PS-ből elvinnék, így inkább felraktuk IR-re és majd jövőre megnézzük mennyit fejlődött.Höri
Hát, ha egy Victorcruzt vizionálunk, akkor 2014ben SB lesz 😊
aztec
ez az eljárás neve 😛

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sajnos Collie igen csak üvegből van, egy agyrázkódás bármikor kinéz neki,szerintem Whalent látjuk még az alapszakaszban.aztec
Az agyrázkódás nagyon szemét dolog sajnos. Az első sérülése nagyon durva volt, amekkorát ott kapott szegény, az bárkit kicsinált volna. Valószínűleg hiba volt, hogy még 2009-ben visszatért, jobb lett volna, ha kihagyja a teljes idényt. Persze utólag már könnyű okosnak lenni.
Mindenesetre én nagyon szurkolok neki. Nagyon tehetséges - és még nagyon fiatal - srác, óriási nyereség lehetne, ha képes lenne folytatni a pályafutását.
(A mostani sérülése nekem nem tűnt komolynak, inkább úgy tűnt, hogy arról van szó, hogy már nagyon vigyáznak rá. Helyesen.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
szerintem Whalent látjuk még az alapszakaszban.aztec
hát IR-ről nehezen 😛
húztunk egy Victorcruzt nála. Fálünk, hogy a PS-ből elvinnék, így inkább felraktuk IR-re és majd jövőre megnézzük mennyit fejlődött.Höri
Hát, ha egy Victorcruzt vizionálunk, akkor 2014ben SB lesz 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem Whalent látjuk még az alapszakaszban.aztec
hát IR-ről nehezen 😛
húztunk egy Victorcruzt nála. Fálünk, hogy a PS-ből elvinnék, így inkább felraktuk IR-re és majd jövőre megnézzük mennyit fejlődött.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Egy két érdekes tweet:

Pagano on Davis: "We live in a great country. We're all about second chances."

WR Austin Collie (concussion) should be ready for the season opener.

#Colts will also place WR Griff Whalen on IR, too. Sorry, Whalen fans.

Pagano on Andrew Luck: He'll play Thursday vs. Cincy. DIdn't say how long.

CB Vontae Davis on his Dolphins days: "What happened in Miami is in the past."
P.Wilson
Whalent nagyon sajnálom.. tehetséges kölyök
szf61
Sajnos Collie igen csak üvegből van, egy agyrázkódás bármikor kinéz neki,szerintem Whalent látjuk még az alapszakaszban.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Egy két érdekes tweet:

Pagano on Davis: "We live in a great country. We're all about second chances."

WR Austin Collie (concussion) should be ready for the season opener.

#Colts will also place WR Griff Whalen on IR, too. Sorry, Whalen fans.

Pagano on Andrew Luck: He'll play Thursday vs. Cincy. DIdn't say how long.

CB Vontae Davis on his Dolphins days: "What happened in Miami is in the past."
P.Wilson
Whalent nagyon sajnálom.. tehetséges kölyök

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy 7. kör az Asante, de őt, ahogy írta Kristóf, fizetése miatt akarta eladni az Eagles, így a 7. kör is több mint a semmi. Fiatal, nagy tehetségű CB-t, pláne jövő évi pickkel, ami mindig kevesebb ér mint az az évi, nem kaptok olcsó(bba)n

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak tudnám, hogy miért akart eljönni ennyire Miamiból?Most itt ne a csapat erejét nézzük.Oké, problémás a srác, de valaminek még kell lennie.És még a honlapját is frissítenie kell 😀aztec
gsn is írta korábban, magánéleti gondjai voltak/vannak, a 19 éves öccsét gyilkossággal vádolják, nem tudott a munkájára koncentrálni, környezetváltásra (is) szüksége volt.

Asante pedig nem csak a kora miatt ért 5. kört ha nem a rohadt nagy fizuja miatt is.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Assante Samuel már 31 éves, plusz a Falcons már jóval korábban lecsapott rá.Túlértékelt az az 5. kör.Gondolom, ha még elérhető lett volna, akkor Irsay is beáldoz rá egy láda whiskey-t és egy 5.kört.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Vontae Davis, második körért, hmm...
Persze, nézhetjük úgy, hogy előre húztunk egy második körös, NFL tapasztalatokkal bíró CB-t, és mivel az egyik legnagyobb needünk a CB poszt volt, tulajdonképpen szeretnem kéne a trade-et. Egy fiatal, első körös tehetség, aki túl van az első két évén, és még a rookie szerződését tölti, elvileg főnyeremény, ha azt vesszük, hogy a CB poszton jellemzően idő kell mire egy játékos hozni képes a tehetségének megfelelő szintet. De... Először is, nagyon nem szeretem a problémás játékosokat, másodszor, nem szeretem a buta játékosokat, mert mintkettő kockázatot jelent. Márpedig, amennyit Davisről tudok, az alapján hozzáállásbeli gondok is vannak vele, és az esze se sokkal több, mint egy légynek...
Mindegy, majd meglátjuk. Ha nem jön be, elő-tankoltunk magunknak egy második körös bustot. Legalább cap hitben nem jelent akkora gondot, mintha egy veteránnal mondanánk csődöt.

szerk.: Ha jól emlékszem Asante Samuel 5. körért cserélt csapatot... Better be good, Davis...peterk2005
a butaságát mi alapján vontad le?

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Csak tudnám, hogy miért akart eljönni ennyire Miamiból?Most itt ne a csapat erejét nézzük.Oké, problémás a srác, de valaminek még kell lennie.És még a honlapját is frissítenie kell 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vontae Davis, második körért, hmm...
Persze, nézhetjük úgy, hogy előre húztunk egy második körös, NFL tapasztalatokkal bíró CB-t, és mivel az egyik legnagyobb needünk a CB poszt volt, tulajdonképpen szeretnem kéne a trade-et. Egy fiatal, első körös tehetség, aki túl van az első két évén, és még a rookie szerződését tölti, elvileg főnyeremény, ha azt vesszük, hogy a CB poszton jellemzően idő kell mire egy játékos hozni képes a tehetségének megfelelő szintet. De... Először is, nagyon nem szeretem a problémás játékosokat, másodszor, nem szeretem a buta játékosokat, mert mintkettő kockázatot jelent. Márpedig, amennyit Davisről tudok, az alapján hozzáállásbeli gondok is vannak vele, és az esze se sokkal több, mint egy légynek...
Mindegy, majd meglátjuk. Ha nem jön be, elő-tankoltunk magunknak egy második körös bustot. Legalább cap hitben nem jelent akkora gondot, mintha egy veteránnal mondanánk csődöt.

szerk.: Ha jól emlékszem Asante Samuel 5. körért cserélt csapatot... Better be good, Davis...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekik kellett menni első körben:

CB-Cameron Chism, CB-Antonio Fenelus, CB-Terrence Johnson, CB-Chris Rucker, S-Matt Merletti, S-David Caldwell, LB-Mike Balogun, WR-Quan Cosby, RB-Alvester Alexander, G-Jason Foster and P-Brian Stahovich.

Ennyit a Fenelus sleeper-jóslatomról.
Ami szomorú, hogy ezen DB-k közül mennyi szerzett nálunk kezdő rutint tavaly, ehhez képest most a 75-be se fértek oda.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Az egész DL nevetséges igazából így, hogy Redding is sérült. És akkor a belső LB-inkről nem is beszéltem. Hiába tolja a tackleöket Freeman, ha szar. De attól egyenesen rettegek, hogy Fukou kerüljön pályára.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McKinney IR, Chapman PUP.Tony Adams
Chapman eddig is alkalmatlan volt a játékra.

Félelmetes így a Nose depthünk.
Sorolom: Johnson.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nincs baj ezzel a traddel, csak azt nem tudom, mi a faszt húztak napokig ezen, amikor már az elején mondta mindenki, hogy 2. kör for Davis elvileg a trade. Most azon baszakodott a Phins, hogy egy plusz 6. kört kapjanak? Hát ez csúcs. 😀
Én mondjuk továbbra is kíváncsi vagyok rá, hogy Freeney nálunk kezdi-e meg a szezont, nem lennék meglepve, ha még Őt is elpasszolnánk valahová.
Na mindegy, remélem Vontae hamar beleszokik az új közegbe és fasza lesz. A tudása megvan hozzá, csak fejben kell összeszednie magát.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nem értem ezt a sok aggódást a 2. körös pickért.
Fogjuk fel úgy, hogy draftoltunk egy NFL tapasztalatú cornert a 2. körben.
Persze rá lehetne menni egy cornerre a drafton jövőre is, aki vagy bejön vagy nem.
Szerintem ez rendben van... legalábbis kevesebb rizikóval jár mint egy rookie.
Az "off the field issue"-ktől meg nem félek .. Pagano-ék rendbe rakják.
A srác boldog, hogy kiszabdult Miami-ból.. teljesíteni fog.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Akkor eddig úgy tűnik, hogy a 2013as drafton már csak négyszer választhat a Colts?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A 2. kört sokallom.
Az 1 igen erős pick lesz jövőre is...😕Tony Adams
2/32 lesz. 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem írt csak annyit, hogy két draft pick. De gondolom ilyesmi lehet.Bazzani
teljesítményfüggő hatodik körös a másik.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Még igencsak fiatal Davis, igazán fel lehet fogni úgy is, hogy draftoltunk egy NFL rutinnal rendelkező CB-t 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem írt csak annyit, hogy két draft pick. De gondolom ilyesmi lehet.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Schefter már két picket ír.Bazzani
2.kör + egy hátsó körös?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
McKinney IR, Chapman PUP.