Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
valamilyen 2014-es pickért jön, nagy biznisz 😀Farky
Ha az a pick nem magasabb mint 7, akkor egye fene.
Több a meccsrutinja, mint a legtöbb corner-nek nálunk.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
valamilyen 2014-es pickért jön, nagy biznisz 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valami pickért megszereztétek Josh Gordy világklasszis cornert.Schleck
Grigsonnak ezek a kisded üzletei 😀

tavaly 9 meccsen kezdett a Rams-ben, ez máris komolyabb rutin, mint amit a mieink fel tudnak mutatni. Azt nem tudom Kitóhoz képest upgrade-e, de ha tudta a főnök, hogy el tudja hozni Gordy-t és ezért bizniszelte le a 2 eagles linebackert, akkor nagy tanár 😂

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valami pickért megszereztétek Josh Gordy világklasszis cornert.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nose tackle Josh Chapman was placed on the non-football injury list.[/i]Farky
azt hittem meghibbantam mikor kiírták az egyik támdásunknál (!) hogy #61 false start. Mondom miafasz, Chapman bement fullbacnek? 😀 őt is írták ki.

Persze Hayworth Hicks is 61-essel tolja, így az NBC is megzavarodott

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért Smitht TBD-nek minősíteni több, mint kedves... 😀Escalade
Szerintem meg korrekt, miután végre volt normális edzője, egész jó szezont tolt, ha innentől így tolja, annyira nem lesz gáz. Az a szerencsétlen Elisha is elég fasza lett 😛

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Még Júl 28-án írták:

Offensive tackle Justin Anderson and linebacker Tim Fugger were placed on the physically unable to perform list. Nose tackle Josh Chapman was placed on the non-football injury list.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
és Chapmannel mi újság? (arról is lemaradtam, hogy milyen sérülése van)kristof
Még tavaly elszakadt az ACL-je, azóta tudtommal abból épülget fel.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
és Chapmannel mi újság? (arról is lemaradtam, hogy milyen sérülése van)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Collienál hivatalosan is kimutatták az újabb agyrázkódást. Habár azt mondja, hogy teljesen jól érzi magát, Pagano azt mondta, hogy elsődleges a játékos biztonsága, és habár pár nap alatt felépül, de nem fog játszani az előszezonban már. Rossz nyelvek szerint az alapszakasz első hete is nagy kérdés lesz.
Közben viszont Avery megerősítette, hogy a csípősérülése javul, és a harmadik előszezon meccsen játszani fog, gondolom kezdő is lesz, Collie hiányában.
Míg Mathisnél a vállsérülés nem tűnik komolynak, Reddingnek az MCL-je sérült meg a Steelers ellen, de a hírek szerint az első héten, de akár már az utolsó PS meccsen is bevethető lesz. De remélem, csak regularban fog ismét játszani, fölösleges volna erőltetni.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha már szóba jött Peyton: Megnéztem a legutóbbi meccsüket, ahol játszott egy teljes félidőt. Annak ellenére, hogy papíron sz*rul teljesít - eddig nincs TD-je és három picket is összeszedett -, ránézésre sokkal jobb, mint amit ennyi kihagyás és a sok "armstrength" miatt aggódó komment után gondoltam. Ha kiküszöbölik a meglevő timing problémákat és az elkapók nem játszanak dropbajnoskágot, akkor az ellenfelek vért fognak pis*lni, hogy megállítsák azt a no huddle O#-t a Mile High-ban...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Azért Smitht TBD-nek minősíteni több, mint kedves... 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tudom már késő bánat, de Leonhard lehet ideális megoldás lett volna a safety pozícióra.aztec
injury prone arcnak felesleges hozzánk igazolnia. Meg aztán az se véletlen, hogy csak pár hete van csapata

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Tudom már késő bánat, de Leonhard lehet ideális megoldás lett volna a safety pozícióra.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
és még ez is ránk tartozik


Otthonom MisColts
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan





Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szombaton úgyis Luck vs RG3 "csata" leszFarky
nem tudom Wmitty róluk is berakja-e a screenshotot, de furcsa volt látni, hogy Luck majdnem háromszor annyi passzkísérlettel áll, mint Griffin III. kíváncsi vagyok, hogy majd a nagy showdownon mennyit jegelik 😀

A meccs tetszett nekem is, sikerült végignéznem és megérte mert Whalen 2 nagy 3rd down elkapása belelkesített. Harnish nem volt valami jó éppenséggel, így különösen szép munkát végzett.

Luck pick6 is jókor jött, kellenek a turnoverek, hogy lássuk miként kezeli a sikertelenséget, és jelesre vizsgázott nálam.

Ja és Wayne újra úton van a 100 elkapás felé egy év alatt 😀

Colliera meg nem tudok mit mondani, szomorú és balfasz dolog egyszerre ami vle történik.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Azért jó volt látni, hogy Wayne és Luck azért megtalálja egymást a pályán.Amikor húzós lett a helyzet jó volt az öreg a háznál. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Csak hát sérülések....Escalade
most olvastam az e heti MMQB-ban: "I think one way to look at my camp trip, defensively, is this: 21 camps, zero tackles. I didn't see one live tackling drill, and I doubt I'll see one today in Houston or Tuesday when I see the Cowboys and Chargers practice together. For as much as coaches want to work on tackling fundamentals, they're too scared of injury to do it."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az utolsó field goal kísérletnél ezen a play-en beszartam.
Majdnem sikerült nekik.
szf61
Ne is mondd, azon én is néztem, hogy átugrott a fal közepén a két védőjátékos az OL-eken, az durva volt. 😀 És meg is volt a blokk, de bevágódott. Mondjuk én imádkoztam, hogy menjen be, nem szeretném, ha itt brillírozás lenne pre seasonban, és akkor meg mindenki elkiabálja itt a csapat 6-8, vagy akár több győzelmét is, és azt se, hogy rögtön mindenki nagy robbanást várjon. Van elég baja a csapatnak, van elég teher Luck vállán így is, nem kell még a fölösleges hype is, én személy szerint örülök, ha Luck nem kerül rivaldafénybe, hanem inkább a drafthoz hasonlóan RG3-on csüng mindenki. Stez
Meg különben is, olyan jól megy már a szopásért imádkozás nektek 😀

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
én személy szerint örülök, ha Luck nem kerül rivaldafénybe, hanem inkább a drafthoz hasonlóan RG3-on csüng mindenki. Stez
Szerintem is jó ez így,
Sajnos a jövő héten a skins ellen nem ússzuk meg a média őrületet.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
szombaton úgyis Luck vs RG3 "csata" lesz

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Az utolsó field goal kísérletnél ezen a play-en beszartam.
Majdnem sikerült nekik.
szf61
Ne is mondd, azon én is néztem, hogy átugrott a fal közepén a két védőjátékos az OL-eken, az durva volt. 😀 És meg is volt a blokk, de bevágódott. Mondjuk én imádkoztam, hogy menjen be, nem szeretném, ha itt brillírozás lenne pre seasonban, és akkor meg mindenki elkiabálja itt a csapat 6-8, vagy akár több győzelmét is, és azt se, hogy rögtön mindenki nagy robbanást várjon. Van elég baja a csapatnak, van elég teher Luck vállán így is, nem kell még a fölösleges hype is, én személy szerint örülök, ha Luck nem kerül rivaldafénybe, hanem inkább a drafthoz hasonlóan RG3-on csüng mindenki.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Még egy érdekes adat:
Drew Stanton has more touchdown passes this preseason than Tebow and Mark Sanchez combined. 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison