Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
a büdös köcsög, ki kell vágni a ligából, hogy hasonló tévedés többször ne történhessen meg velem

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
eddig nem voltam rászorulva h fejből tudjam a teljes Stanford rostert 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
basszátok meg, ti nem tudtátok hogy 2 van? szégyen 😛

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
közeben megvan a megoldás, nálunk van Griff Whalen WR Stanford, a Bengalsnál meg Ryan Whalen WR Stanford 😀
http://www.colts.com/team/roster/griff-whalen/754d0685-385b-42ff-a6fb-d08d308568e5/
http://www.bengals.com/team/roster/Ryan-Whalen/e84aa0ea-6783-4841-a7a0-9394d3be48cc

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
a Bengals topikban miért hiszik úgy, hogy Whalen rosterért küzd náluk?
sőt, még az is elhangzott, hogy a Colts akarja Őt Luck miatt, de én még ott tartok, hogy Whalen alapból a Colts játékosa, most is 😀Stez
Whalen was signed by the Indianapolis Colts as an undrafted free agent following the 2012 NFL Draft on April 28, 2012

lehet erről lemaradtak 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
a Bengals topikban miért hiszik úgy, hogy Whalen rosterért küzd náluk?
sőt, még az is elhangzott, hogy a Colts akarja Őt Luck miatt, de én még ott tartok, hogy Whalen alapból a Colts játékosa, most is 😀

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
máskülönben nehezen maradt volna egészséges 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gonzo is sokáig volt Patrióta, el is küldtékFarky
ilyen hamar észrevették, hogy kummant? 😀

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Gonzo is sokáig volt Patrióta, el is küldték

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
#Colts sign vet OL George Foster, cut FB Ryan Mahaffey.

ennyit az FB-kről 😀Farky
eléggé omg húzás, 2007-ben jól jött volna.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
#Colts sign vet OL George Foster, cut FB Ryan Mahaffey.

ennyit az FB-kről 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
nocsak!

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
off

bocsi ha már meg lett tárgyalva egyszer, de wmitty volt olyan rendes, és a colts mellett az usfl-ről is tett fel videót a hálóra. hát véletlenül ebbe botlottam bele: http://120yard.blog.hu/2012/05/14/ujraindul_az_ufsl tudom, nem a coltshoz tartozik, de talán érdekel benneteket is.

félreérthető vagyok: wmitty videója ez: http://indavideo.hu/video/Small_Potatoes_USFL_-_a_jelentektelen_liga bocsi.... 😀 és köszi wmitty 😊
on

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Dwayne Allen TE... mint riporter 😊
Bevallom, mikor az első Colts interjúkat megláttam vele, azt gondoltam, hogy nem egy IQ huszár.

De megnéztem ezt a kettőt és látom, hogy életrevaló kölök ez.
Igaz a szeme se áll jól, de az nem baj 😊

1. videó 1:00- tól

2. videószf61
Osweiler úgy néz ki, mint az a Twilightos fazon 😂 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Dwayne Allen TE... mint riporter 😊
Bevallom, mikor az első Colts interjúkat megláttam vele, azt gondoltam, hogy nem egy IQ huszár.

De megnéztem ezt a kettőt és látom, hogy életrevaló kölök ez.
Igaz a szeme se áll jól, de az nem baj 😊

1. videó 1:00- tól

2. videó

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Miért tradel az Indy Jenkinsért, mikor pl. egy Drew Coleman pick nélkül is vihető lenne?iktriad
mert öregebb, nem tud a szélen játszani és olyan mintha a másodosztályból jönne 😀

közben régi ismerősünk, Jamey Richard is elment levezetni tudjuk hováHöri
A Patriots lett az új Jags (már ami a Colts szemét újrahasznosítását illeti)?iktriad
Megirigyeltük a Jags sikereit! 😀 😉

BTW fantasztikus cikk a PM-Moore offense-ről: http://smartfootball.com/offense/peyton-manning-and-tom-moores-indianapolis-colts-offense (Broncos fanoknak is ajánlott!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miért tradel az Indy Jenkinsért, mikor pl. egy Drew Coleman pick nélkül is vihető lenne?iktriad
mert öregebb, nem tud a szélen játszani és olyan mintha a másodosztályból jönne 😀

közben régi ismerősünk, Jamey Richard is elment levezetni tudjuk hováHöri
A Patriots lett az új Jags (már ami a Colts szemét újrahasznosítását illeti)?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Miért tradel az Indy Jenkinsért, mikor pl. egy Drew Coleman pick nélkül is vihető lenne?iktriad
mert öregebb, nem tud a szélen játszani és olyan mintha a másodosztályból jönne 😀

közben régi ismerősünk, Jamey Richard is elment levezetni tudjuk hová

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miért tradel az Indy Jenkinsért, mikor pl. egy Drew Coleman pick nélkül is vihető lenne?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagyban cáfolják a dallasiak a hírt, tehát igaz.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
mondtam, hogy rá fogunk menni, nagyon adta magát...
de megbaszhatják, GMben eladtam Jenkinset, pedig akkor világverő Indy CB tandemem volna hamarosan 😐

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
The Indianapolis Colts have made multiple trade offers to the Dallas Cowboys in an effort to acquire disgruntled cornerback Mike Jenkins, and the last one remains on the table, according to a league source.

Cowboys coach Jason Garrett said this week that Dallas would not trade Jenkins. But another NFL source familiar with the situation said he believed a trade could be worked out for the right price.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
hattalmas tranzakció 😀

We acquired cornerback Cassius Vaughn in a trade with the Denver Broncos in exchange for fullback Chris Gronkowski.Stez
Höri

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Találtunk gyöngyszemet az Aréna Football-ban is.

The Indianapolis Colts have signed outside linebacker Jerry Browns (San Antonio Talons) and waived outside linebacker Brandon Peguese.

Hát erre van pénz sajnos.
30 milla dead cap az 30 milla dead cap.szf61
mondhatni Jerry Brown eddig talonban volt!

remélem lesz olyan jó mint Jerry és Brown együtt.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Találtunk gyöngyszemet az Aréna Football-ban is.

The Indianapolis Colts have signed outside linebacker Jerry Browns (San Antonio Talons) and waived outside linebacker Brandon Peguese.

Hát erre van pénz sajnos.
30 milla dead cap az 30 milla dead cap.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison