Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Eldridge ment.
Csókolom, úgy is szar volt.Stez
+jött David Legree QB

Eldridge-nél csodálkozom h nem hamarabb küldtük el.Farky
Eldridge miatt jósoltam eddig 12-4-es szezont, így a 13-3, 14-2 is simán meglehet.Stez
Szerintem a végére kihozol belőle egy 18-(-2)es szezont is 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Eldridge ment.
Csókolom, úgy is szar volt.Stez
+jött David Legree QB

Eldridge-nél csodálkozom h nem hamarabb küldtük el.Farky
Eldridge miatt jósoltam eddig 12-4-es szezont, így a 13-3, 14-2 is simán meglehet.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Eldridge ment.
Csókolom, úgy is szar volt.Stez
+jött David Legree QB

Eldridge-nél csodálkozom h nem hamarabb küldtük el.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Eldridge ment.
Csókolom, úgy is szar volt.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
bleacherriportra rá se kattintokHöri
Egyetértek...
Ettől függetlenül ez most szerintem reális elemzés az egyes csapatrészekről.szf61
Én meg épp pár napja olvastam, miszerint a Colts sokkal jobb lesz a fiatalokkal, mint ahogy azt sokak várják egy 1/1-es szezon után.
Na puff.
Majd ha látom, mit alkotunk a pályán, akkor leszek okos, addig az ehhez hasonló jóslatokra nagyon alapozni nem lehet. Lesznek meglepetések elhiheted, ahol szart vársz, ott közel sem biztos, hogy azt is fogsz kapni.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
bleacherriportra rá se kattintokHöri
Egyetértek...
Ettől függetlenül ez most szerintem reális elemzés az egyes csapatrészekről.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ballard, Brazil, Fugger és Harnish aláírt.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bleacherriportra rá se kattintok

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
elég elkeserítően hangzik

kábé, mint a (mű)egyetemen: ahol az ember örült a kettesnek, mert a hármas-alá elérhetetlennek tűntwmitty
Ma ötös lettem Mérés 2ből, child please 😀
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
elég elkeserítően hangzik

kábé, mint a (mű)egyetemen: ahol az ember örült a kettesnek, mert a hármas-alá elérhetetlennek tűnt

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Minden írás szar, ahol nem 12-4-et írnak nekünk 2012-re.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Egy kis kijózanító mindannyiunknak, hogy hogyan is áll a csapat a mostani állapotok szerint ...
Sok érdekes meglátás van --> ebben <-- az összefoglalóban

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Mai OTA képek:

Itt...

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
nem indul eheheeel 😕 afranc 😕Geyza
nálam jówmitty
köszönöm, elindult, megnéztem. meghatott! nagyon. 😊

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
nem indul eheheeel 😕 afranc 😕Geyza
nálam jó

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
http://indavideo.hu/video/A_Colts_utolso_napja_-_The_Band_That_Wouldnt_Diewmitty
nem indul eheheeel 😕 afranc 😕 azért köszi a feltöltést, valamikor csak meg tudom majd nézni 😛

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
http://indavideo.hu/video/A_Colts_utolso_napja_-_The_Band_That_Wouldnt_Die

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Roster move,claimed TE Andre Smith off waivers and waived CB Mike Holmes"

végülis TE need van 😂Farky
ilyenkor tök mindegy.

én bírtam a VT-ben André Smith-t, ilyen Krumpli jellegű játékos 😊

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
"Roster move,claimed TE Andre Smith off waivers and waived CB Mike Holmes"

végülis TE need van 😂

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
nem feltétlen a draftról lesz megoldva az egész. jövőre lesz pénz bőven. tapasztaltabb játékosokat is lehet hozni, ami a védelemben nem hátrány. persze én is úgy gondolom többségben lesznek a D# játékosok

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem lesz még egy futó draftunk is, hacsak a két fiatal csodát nem csinál idén.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Wayne miatt tuti lesz egy wr draft, de különben lehet majd tölteni a védelmet is jövőre a drafton.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát, ha a két TE csak megközelítőleg eléri a Pats két TE-jének a szintjét, és Collie egészséges lesz, akkor a Wayne, Collie, Fleener, Allen corp brutális egy elkapóegység lehet. És ha még ehhez a két új villámléptűből is képes lenne csatlakozni valamelyik, akkor akár a valaha volt legerősebb Colts passz O is kialakulhat itt még...

De kell is, mert idén valószínűleg védekezni is úgy fogunk, hogy támadunk. 😀peterk2005
Pagano majd összerak egy közepes védelmet a semmiből 😀
elvégre D gurudugo1993
Azért kellő emberanyag nélkül az sem fog menni. De idén nem is kell áttörés, az majd jövőre, amikor sok lesz a cap és már az új csapat gerince össze is szokott.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Hát, ha a két TE csak megközelítőleg eléri a Pats két TE-jének a szintjét, és Collie egészséges lesz, akkor a Wayne, Collie, Fleener, Allen corp brutális egy elkapóegység lehet. És ha még ehhez a két új villámléptűből is képes lenne csatlakozni valamelyik, akkor akár a valaha volt legerősebb Colts passz O is kialakulhat itt még...

De kell is, mert idén valószínűleg védekezni is úgy fogunk, hogy támadunk. 😀peterk2005
Pagano majd összerak egy közepes védelmet a semmiből 😀
elvégre D guru

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, ha a két TE csak megközelítőleg eléri a Pats két TE-jének a szintjét, és Collie egészséges lesz, akkor a Wayne, Collie, Fleener, Allen corp brutális egy elkapóegység lehet. És ha még ehhez a két új villámléptűből is képes lenne csatlakozni valamelyik, akkor akár a valaha volt legerősebb Colts passz O is kialakulhat itt még...

De kell is, mert idén valószínűleg védekezni is úgy fogunk, hogy támadunk. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)