Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/04/22/scout-says-fleener-might-be-the-most-overrated-guy-in-the-draft/

még nézem az előzményeket a böngészőmben 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Melyik oldalakon ?szf61
http://www.jsonline.com/sports/packers/draftcaps21-vn4vq5o-148344735.html
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Olvastam egy-két oldalon, hogy Fleener túl van értékelve.Nem olyan jó játékos, mint ahol a drafton elkelt.Vele mondjuk összeszokott Luck az egyetemen. 😀 Talán a ránézésre és az interjúját hallgatva is IQ fighter Allen is elmehetne gyakorolni velük.aztec
Melyik oldalakon ?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd kiderül, mennyire lesz jó Fleener. AZ biztos, hogy Luck egyik kedvenc célpontja lesz, lesz bőven lehetősége a bizonyításra. Az meg persze, plusz pont, hogy már ismerik egymást elég jól, pontosan emiatt is vélem úgy, hogy Fleener nagyon jó pick.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Olvastam egy-két oldalon, hogy Fleener túl van értékelve.Nem olyan jó játékos, mint ahol a drafton elkelt.Vele mondjuk összeszokott Luck az egyetemen. 😀 Talán a ránézésre és az interjúját hallgatva is IQ fighter Allen is elmehetne gyakorolni velük.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mivel bő egy évtizede ez az első offseason, ami érdekel, ezért időszerű lett a kérdésem: Tudtok valahol egy jó összefoglalót arról, hogy így draft után mi a menetrend a preseason meccsekig? Annyit tudok, hogy training campek, de hogy ezek hogy követik egymást, két camp között mire van lehetőség, az homályos. Pl. két camp között összejöhet a Colts komplexumban Luck az elkapóival gyakorolni önszorgalomból? Vagy ilyenkor a komplexumba nem is léphetnek be? Szóval, egy ilyen mi mikor van, mit szabad és mit nem összefoglalót keresnék. Ha valaki ide most megírja, azt se utasítom el persze. 😀peterk2005
Colts Minicamps:
May 4-6 (rookies)
June 12-16

Colts OTAs:
May 15-17
May 22-24
June 4-7

Training camp:
July 22

Luck Június 7-ig nem jöhet semmilyen hivatalos eseményre, mert amíg a záróvizsgákat le nem teszi addig tiltják a szabályok.
Ennek ellenére a Colts komplexumon kívül bárki, bárhol, bárkivel összejöhet és gyakorolhatnak.szf61
Olyannyira, hogy Luck tegnap elmondta, hogy a Wayne-Collie párossal rendszeresen össze fognak jönni és külön gyakorolni, összeszokni.
Helyes is, kelleni fog nagyon.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
http://www.colts.com/news/article-1/BETTER-RED-THAN-%E2%80%A6/86484ea3-5230-49da-8372-44041da32e6e

A piros mez előnyei 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk szörnyen áll rajta a szakáll, inkább röhelyes, mint tekintélyes. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
http://www.indystar.com/apps/pbcs.dll/gallery?Site=BG&Date=20120504&Category=SPORTS03&ArtNo=205040803&Ref=PH&odyssey=mod|mostpopphotos

Újból nő a szakáll.Lehet nemsokára megint amishként fog dobálni. 😂


A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Luck Június 7-ig nem jöhet semmilyen hivatalos eseményre, mert amíg a záróvizsgákat le nem teszi addig tiltják a szabályok.
Ennek ellenére a Colts komplexumon kívül bárki, bárhol, bárkivel összejöhet és gyakorolhatnak.szf61
Pedig a mai napra belógott valahogy! 😀
http://www.colts.com/media-center/videos/Andrew-Luck-05-04-2012/d753b649-e6b8-41a4-ad96-31d8695c7358Tallu
Nem voltam pontos ...
A rookie minicamp mint a nevéből is látszik csak az újoncoknak van ... erre jöhet.
Utána a diplomáig satu.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ha még egyetemistaként aláírhatott profi szerződést, akkor miért ne mehetne edzésre?Nem értem.A vizsgaidőszak oké, de már most se edzhet?aztec
Az új CBA ilyen ... ezzel nincs mit tenni.
Nyilván azt akarják, hogy hogy ne áldozza fel a diplomáját senki egy bizonytalan NFL karrierért

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mivel bő egy évtizede ez az első offseason, ami érdekel, ezért időszerű lett a kérdésem: Tudtok valahol egy jó összefoglalót arról, hogy így draft után mi a menetrend a preseason meccsekig? Annyit tudok, hogy training campek, de hogy ezek hogy követik egymást, két camp között mire van lehetőség, az homályos. Pl. két camp között összejöhet a Colts komplexumban Luck az elkapóival gyakorolni önszorgalomból? Vagy ilyenkor a komplexumba nem is léphetnek be? Szóval, egy ilyen mi mikor van, mit szabad és mit nem összefoglalót keresnék. Ha valaki ide most megírja, azt se utasítom el persze. 😀peterk2005
Colts Minicamps:
May 4-6 (rookies)
June 12-16

Colts OTAs:
May 15-17
May 22-24
June 4-7

Training camp:
July 22

Luck Június 7-ig nem jöhet semmilyen hivatalos eseményre, mert amíg a záróvizsgákat le nem teszi addig tiltják a szabályok.
Ennek ellenére a Colts komplexumon kívül bárki, bárhol, bárkivel összejöhet és gyakorolhatnak.szf61
Elég furcsa szabályozás, mert akkor egy juniorként draftra jelentkezett játékos se mehetne minicampbe, hisz nincs meg a záróvizsgájuk. 😀. Ha még egyetemistaként aláírhatott profi szerződést, akkor miért ne mehetne edzésre?Nem értem.A vizsgaidőszak oké, de már most se edzhet?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
Mivel bő egy évtizede ez az első offseason, ami érdekel, ezért időszerű lett a kérdésem: Tudtok valahol egy jó összefoglalót arról, hogy így draft után mi a menetrend a preseason meccsekig? Annyit tudok, hogy training campek, de hogy ezek hogy követik egymást, két camp között mire van lehetőség, az homályos. Pl. két camp között összejöhet a Colts komplexumban Luck az elkapóival gyakorolni önszorgalomból? Vagy ilyenkor a komplexumba nem is léphetnek be? Szóval, egy ilyen mi mikor van, mit szabad és mit nem összefoglalót keresnék. Ha valaki ide most megírja, azt se utasítom el persze. 😀peterk2005
Colts Minicamps:
May 4-6 (rookies)
June 12-16

Colts OTAs:
May 15-17
May 22-24
June 4-7

Training camp:
July 22

Luck Június 7-ig nem jöhet semmilyen hivatalos eseményre, mert amíg a záróvizsgákat le nem teszi addig tiltják a szabályok.
Ennek ellenére a Colts komplexumon kívül bárki, bárhol, bárkivel összejöhet és gyakorolhatnak.szf61
Pedig a mai napra belógott valahogy! 😀
http://www.colts.com/media-center/videos/Andrew-Luck-05-04-2012/d753b649-e6b8-41a4-ad96-31d8695c7358
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Luck Június 7-ig nem jöhet semmilyen hivatalos eseményreszf61
hetedikén meg szülinapom van, szóval nem ér rá edzeni.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A campek nem számítanak akkor hivatalos eseménynek?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Mivel bő egy évtizede ez az első offseason, ami érdekel, ezért időszerű lett a kérdésem: Tudtok valahol egy jó összefoglalót arról, hogy így draft után mi a menetrend a preseason meccsekig? Annyit tudok, hogy training campek, de hogy ezek hogy követik egymást, két camp között mire van lehetőség, az homályos. Pl. két camp között összejöhet a Colts komplexumban Luck az elkapóival gyakorolni önszorgalomból? Vagy ilyenkor a komplexumba nem is léphetnek be? Szóval, egy ilyen mi mikor van, mit szabad és mit nem összefoglalót keresnék. Ha valaki ide most megírja, azt se utasítom el persze. 😀peterk2005
Colts Minicamps:
May 4-6 (rookies)
June 12-16

Colts OTAs:
May 15-17
May 22-24
June 4-7

Training camp:
July 22

Luck Június 7-ig nem jöhet semmilyen hivatalos eseményre, mert amíg a záróvizsgákat le nem teszi addig tiltják a szabályok.
Ennek ellenére a Colts komplexumon kívül bárki, bárhol, bárkivel összejöhet és gyakorolhatnak.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mivel bő egy évtizede ez az első offseason, ami érdekel, ezért időszerű lett a kérdésem: Tudtok valahol egy jó összefoglalót arról, hogy így draft után mi a menetrend a preseason meccsekig? Annyit tudok, hogy training campek, de hogy ezek hogy követik egymást, két camp között mire van lehetőség, az homályos. Pl. két camp között összejöhet a Colts komplexumban Luck az elkapóival gyakorolni önszorgalomból? Vagy ilyenkor a komplexumba nem is léphetnek be? Szóval, egy ilyen mi mikor van, mit szabad és mit nem összefoglalót keresnék. Ha valaki ide most megírja, azt se utasítom el persze. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Luck első edzése... szép kék Colts gatyában 😊


“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
The Colts promoted Andrew Berry to the Pro Scouting Coordinator position and Todd Vasvari to the Assistant Director of College Scouting post.
Hajrá Magyarok 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ránéztem a rosterre és nagyon komoly nevek vannak rajta 😀 kb a feléről azt sem tudom h kiFarky
a 90 fős keret szépségeiHöri
csak a D# mélysége miatt sanszos, hogy jó pár ilyen emberke itt is marad idénre, de leszarom csak csináljanak valami értelmeset.Farky
a kezdok megvannak mar es a dc is nagyjareszt telitett szvsz. par ilyen ember marad de a javaresze ugyis huz a pecsaba.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ránéztem a rosterre és nagyon komoly nevek vannak rajta 😀 kb a feléről azt sem tudom h kiFarky
a 90 fős keret szépségeiHöri
csak a D# mélysége miatt sanszos, hogy jó pár ilyen emberke itt is marad idénre, de leszarom csak csináljanak valami értelmeset.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ránéztem a rosterre és nagyon komoly nevek vannak rajta 😀 kb a feléről azt sem tudom h kiFarky
a 90 fős keret szépségei

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ránéztem a rosterre és nagyon komoly nevek vannak rajta 😀 kb a feléről azt sem tudom h ki

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Latarrius Thomas leigazolva. Milyen safety lehet belőle?aztec
sose hallottam róla, de látom Eastern Michigan. Örökre elfelejtheted ezt a nevet.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiváncsi vagyok hogy Karim után nem probálja-e meg a Colts Colemant is begyűjteni.