NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
teljes jogú szabadügynökeink: (félkövér a kezdő)

90 Jamaal Anderson DE
57 Kevin Bentley OLB
96 Tyler Brayton DE
5 Kerry Collins QB
71 Ryan Diem G/T
42 Jerome Felton FB
68 Eric Foster DT
85 Pierre Garçon WR
11 Anthony Gonzalez WR
98 Robert Mathis DE
69 Quinn Ojinnaka T/G
6 Dan Orlovsky QB
78 Mike Pollak G/C
61 Jamey Richard G/C
63 Jeff Saturday C
55 Ernie Sims OLB

84 Jacob Tamme TE
87 Reggie Wayne WR
50 Philip Wheeler OLB


korlátozott jogú szabadügynökök:
83 Anthony Hill TE
27 Jacob Lacey CB
28 Stevie Brown FS
30 David Caldwell SS

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Legalább talán lenne némi aktivitás az FA-n. 😊
Nincs baj egyébként ezzel, de azért úgy nem volt olyan nehéz, hogy a Philly kurva jól állt capügyileg, meg a játékoskeret sem volt épp gyenge. Nálunk mondjuk a cappel lennének gondok, ha PM marad, úgy meg sok mozgásra nem lenne lehetőségünk, sőt.. Ettől függetlenül bajom nem lenne vele, ha Ő jönne, én nekem inkább most az a fontos, hogy az edzői stábban legyenek hatalmas upgradek. Egy jó DC-t szeretnék a csapatnál látni, mert ez, ami évek óta nálunk van, az nem állapot. Azért el lehet gondolkodni azon, hogy hol lennénk ezzel a csapattal, akár PM-mel, akár Luckkal, ha mögöttük nem egy sereghajtó D# állna..

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Azért a Philly nagyon tudatosan készült erre a 2010/11es offseasonre. Szóval sem mondom, hogy az ő érdeme volt, de nem az a klasszikus "jé, itt van Nnamdi Asomugha, adjunk neki 60 milliót" döntések voltak.

Közben Eric DeCosta ki is esett már, marad a helyén. Azért nem kellett eddig sem félni, ha pont Baltimore-ból jön majd GM.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Fasza.
Akkor minden FA, akinek legalább 7-10 millás évi fizut kellene adni, Colt lesz 😂

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Ryan Grigson a dream teamnél "director of player personnel" is elmondta egy tegnapi interjún miként is lenne GM Indianapolisban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Eric DeCostát interjúvoljuk GM posztra. Mondjuk még sokan mások is.

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
biztos Polian tartotta az elnyomása alatt a Colts.com-ot is és mostantól az is biztos felvirágzik 😀
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Értem, köszi.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kattints a szövegre.Escalade
Köszi! Nekem is gyanús volt, hogy valami kattintós dolog, hogy azért kék az a néhány szó.
De a kérdésem tovább él: lécci, meséld el, mi az a sok érdekes sztori!

(a linken egyébként egy érthetetlen nyelven írt cikk található)wmitty
Röviden az egyik (amúgy közel sem véresszájú) IndyStaros újságíró említ pár sztorit, miért is volt ez a nagy ellenszenv.
Például korábbi Colts játékoson nézett simán keresztül, amikor az irodásban beszélt egy jelenlegi Colttal, majd telefonon felhívta a játékosát, hogy küldje el a volt csapattársát az épületből.
Illetve a cikk írójának volt egy barátja, aki a front office-ba bekerült. Ezt követően pedig nem mert az újságíróval beszélni, csak telefonon, munkán kívül, nehogy Polian meglássa őket. Teljesen megvetette az embereket, és simán áttiport rajtuk.

Ezzel együtt, mivel én nem abból élek, hogy információt próbálja kifacsarni a csapatból, magasról teszek rá, milyen készséges volt a többiekkel. Amíg sikeres volt a csapat, ez mind nem számított...

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Kattints a szövegre.Escalade
Köszi! Nekem is gyanús volt, hogy valami kattintós dolog, hogy azért kék az a néhány szó.
De a kérdésem tovább él: lécci, meséld el, mi az a sok érdekes sztori!

(a linken egyébként egy érthetetlen nyelven írt cikk található)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Polian azt mondta, hogy azért baszták ki, mert nem tudott megfelelő helyettest találni PM sérülésekor. Szerinte ez volt a legnagyobb hibája.Stez
Igen, mert akárki talál egy Peyton Manning helyett embert, az nem feladat. Aki erre sem képes, az monnyon le!ulpianus
Nem az a baj, hogy nem talált olyat helyettesként, aki felérne Manninggel hanem, hogy egy ilyen játékosállománnyal, EGY ember elvesztésével csak 2 győzelemre futotta. :/Mev
mondjuk ha azt veszed PM nem csak EGY ember. Ő az egész franchise lelke, vezére, egy személyben klasszis irányító, OC, vezér. Ez olyan volt idén mint amikor a csatában a tábornokot lövik le először, aztán a sok közlegény nem tudja, hogy merre is kéne vonulni. Arról nem beszélve, hogy nem volt alternatíva a QB poszton. Azért ez önmagában nem 1 botrányosan szar keret szerintem. Szóljatok ha nagy hülyeséget írtam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem az a baj, hogy nem talált olyat helyettesként, aki felérne Manninggel hanem, hogy egy ilyen játékosállománnyal, EGY ember elvesztésével csak 2 győzelemre futotta. :/Mev
2-3 évente lehet olyan csapatot találni, amelyik egyik évben erősen pozitív, a másodikban erősen negatív szezont csinál, vagy fordítva. Akár EGY meghatározó ember elvesztése nélkül is. Sokkal bonyolultabb dolog ez, minthogy az idei Colts = tavalyi Colts - Manning.peterk2005
Hát épp ez az! Számomra az idézett gondolatával bizonyította, hogy jogos volt a kirúgása.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
"The Indianapolis Colts have signed three players to Reserve/Future contracts including, offensive tackle Mike Tepper, defensive tackle Ollie Ogbu and offensive guard Matt Murphy"

Championship? 😊JSanyo
Ők eddig is itt voltak a pracitse squadban. Mivel vége a szezonnak így aktív rosterre kerültek mivel az offszezonban 90 fő.Höri
b*zmeg de hülye vagyok 😀 hozzá kell szokni még ehhez a január eleje az már offseason dologhoz 😕

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy egyre nyilvánvalóbb, hogy a Chris volt a takarítás célpontja (akinek apja lassú visszavonulásával egyre nagyobb lett a szerepe). Egyre hajmeresztőbb sztorik szivárognak ki, miért is volt ez a nagy Bill utálat.Escalade
Az az érzésem nekem is. Az öreg zsenialitásában hiszek - erről már írtam -, de a fiúéban nem nagyon. Az is lehet, hogy az utóbbi évek draft bukásai is részben ő miatta voltak.

A sztorikat meg fenntartásokkal érdemes olvasni. Polian most egy olyan döglött ororszlán, amelyik jó hosszú életet élt, úgyhogy biztosan rengetegen vannak akiknek jól esik egyet belerúgni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"The Indianapolis Colts have signed three players to Reserve/Future contracts including, offensive tackle Mike Tepper, defensive tackle Ollie Ogbu and offensive guard Matt Murphy"

Championship? 😊JSanyo
Ők eddig is itt voltak a pracitse squadban. Mivel vége a szezonnak így aktív rosterre kerültek mivel az offszezonban 90 fő.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Egyre hajmeresztőbb sztorik szivárognak ki, miért is volt ez a nagy Bill utálat.Escalade
Mik?wmitty
Kattints a szövegre.

Kirúgták Ray Rychleskit. Na ez a championship.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem az a baj, hogy nem talált olyat helyettesként, aki felérne Manninggel hanem, hogy egy ilyen játékosállománnyal, EGY ember elvesztésével csak 2 győzelemre futotta. :/Mev
2-3 évente lehet olyan csapatot találni, amelyik egyik évben erősen pozitív, a másodikban erősen negatív szezont csinál, vagy fordítva. Akár EGY meghatározó ember elvesztése nélkül is. Sokkal bonyolultabb dolog ez, minthogy az idei Colts = tavalyi Colts - Manning.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Polian azt mondta, hogy azért baszták ki, mert nem tudott megfelelő helyettest találni PM sérülésekor. Szerinte ez volt a legnagyobb hibája.Stez
Igen, mert akárki talál egy Peyton Manning helyett embert, az nem feladat. Aki erre sem képes, az monnyon le!ulpianus
Nem az a baj, hogy nem talált olyat helyettesként, aki felérne Manninggel hanem, hogy egy ilyen játékosállománnyal, EGY ember elvesztésével csak 2 győzelemre futotta. :/
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
"The Indianapolis Colts have signed three players to Reserve/Future contracts including, offensive tackle Mike Tepper, defensive tackle Ollie Ogbu and offensive guard Matt Murphy"

Championship? 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Polian azt mondta, hogy azért baszták ki, mert nem tudott megfelelő helyettest találni PM sérülésekor. Szerinte ez volt a legnagyobb hibája.Stez
Igen, mert akárki talál egy Peyton Manning helyett embert, az nem feladat. Aki erre sem képes, az monnyon le!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Egyre hajmeresztőbb sztorik szivárognak ki, miért is volt ez a nagy Bill utálat.Escalade
Mik?

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tamme nem sokkal gyengébb, csak sajnos ő is FA.

Polian szerintem ő maga sem gondolta komolyan. Amúgy egyre nyilvánvalóbb, hogy a Chris volt a takarítás célpontja (akinek apja lassú visszavonulásával egyre nagyobb lett a szerepe). Egyre hajmeresztőbb sztorik szivárognak ki, miért is volt ez a nagy Bill utálat.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szerintem mondjuk az is lehetséges, hogy kivágjuk Clarkot. Valami 4+ millát keres jövőre, idén meg a csapat kb. leggyengébb játékosa volt. Úgy meg simán benne lenne a pakliban egy 2. körös TE pick is, mondjuk Fleener ha jön. Luck meg kapna vele egy jól ismert játszótársat.Stez
Clark cap hitje cirka 5,5 milla lenne, ha kivágnánk (ha nem tévedek). Meg amúgy se kell kivágni, ahogy Höri is mondta, ahová van ember, ott nem kell variálni.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Polian azt mondta, hogy azért baszták ki, mert nem tudott megfelelő helyettest találni PM sérülésekor. Szerinte ez volt a legnagyobb hibája.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem mondjuk az is lehetséges, hogy kivágjuk Clarkot. Valami 4+ millát keres jövőre, idén meg a csapat kb. leggyengébb játékosa volt. Úgy meg simán benne lenne a pakliban egy 2. körös TE pick is, mondjuk Fleener ha jön. Luck meg kapna vele egy jól ismert játszótársat.Stez
Nagy baromság lenne Clarkot elküldeni.

ahová van emberünk, oda nem kell új. oda kell, ahol nincs.