NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 2 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Láttad idén Clarkot játszani? Mert ha láttad volna, akkor meg sem kérdőjelezed ezt a felvetést.Stez
Na most miért bántod? 😊
A szezonzárón nem ejtett el 8 labdánál többet. 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Értem én csak nem fogom fel... A focis példánál maradva ott nem nagyon tudom elképzelni hogy egy ilyen esetben lelépjen valaki. Illetve előfordul, de sokkal ritkább esetben mondjuk 10-ből 2-3-szor. Itt meg lejár a szerződés oszt ágye bugye megyek ahol két dollárral többet adnak... Most nem Wayne-re gondolok hanem úgy általánosságban. Mondjuk ő 33 éves és reméljük hogy nem látnak benne sok fantáziát más klubok így talán marad, bár ez elég naív elképzelés.Fredo
amikor a juvet száműzték a 2. osztályba, onnan is lelépett szinte mindenki 2-3 ember kivételével... annyi itt is fog maradni szvsz. de a nagyja az menni fog...peach
Pontosan.
C. Ronaldo is ment Real Madridba, pedig az MU-ba lett sztár és velük megnyert mindent.
Beckham dettó, biztos nem egy marék babért ment Észak-Amerikába focizni, és tudta hogy esélye sem lesz ott nyerni valamit.
A soccer inkább szól a pénzről, hiszen simán átmennek nagy riválisokhoz is akár ha ott többet keresnek.sirarcheer
Ez annyira nem igaz, hogy nyert is 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
szerintem csak meg kéne hagyni valakit, hogy csóró Luck ne a vizes néninek dobáljon...Amadeus91
Mert Fleener a vizesnéni? Jogos...
Egyébként meg ott lenne Collie, Garcon és Fleener.
Nyilván egyik sem Megatron, de nem rosszak, simán elkaristolnánk velük is.Stez
csak mert mindenkit kiraknál akinek sztár fizetése van.

Garcon is FA nem?Amadeus91
Vagy Garcont vagy Waynet megtartjuk. Elárulom, Garcon lesz az.
Ja és egy kérdés: Láttad idén Clarkot játszani? Mert ha láttad volna, akkor meg sem kérdőjelezed ezt a felvetést. De egyébként én egy szóval sem mondtam, hogy kibasznám, azt mondtam, hogy a szezonja után, ilyen fizetéssel abszolut benne van a pakliban a kivágása.. és talán rögtön a korai TE draft is, ebben az esettben meg Fleener jöhetne.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Szerintem mondjuk az is lehetséges, hogy kivágjuk Clarkot. Valami 4+ millát keres jövőre, idén meg a csapat kb. leggyengébb játékosa volt. Úgy meg simán benne lenne a pakliban egy 2. körös TE pick is, mondjuk Fleener ha jön. Luck meg kapna vele egy jól ismert játszótársat.Stez
szerintem csak meg kéne hagyni valakit, hogy csóró Luck ne a vizes néninek dobáljon...Amadeus91
Mert Fleener a vizesnéni? Jogos...
Egyébként meg ott lenne Collie, Garcon és Fleener.
Nyilván egyik sem Megatron, de nem rosszak, simán elkaristolnánk velük is.Stez
csak mert mindenkit kiraknál akinek sztár fizetése van.

Garcon is FA nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem mondjuk az is lehetséges, hogy kivágjuk Clarkot. Valami 4+ millát keres jövőre, idén meg a csapat kb. leggyengébb játékosa volt. Úgy meg simán benne lenne a pakliban egy 2. körös TE pick is, mondjuk Fleener ha jön. Luck meg kapna vele egy jól ismert játszótársat.Stez
szerintem csak meg kéne hagyni valakit, hogy csóró Luck ne a vizes néninek dobáljon...Amadeus91
Mert Fleener a vizesnéni? Jogos...
Egyébként meg ott lenne Collie, Garcon és Fleener.
Nyilván egyik sem Megatron, de nem rosszak, simán elkaristolnánk velük is.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Szerintem mondjuk az is lehetséges, hogy kivágjuk Clarkot. Valami 4+ millát keres jövőre, idén meg a csapat kb. leggyengébb játékosa volt. Úgy meg simán benne lenne a pakliban egy 2. körös TE pick is, mondjuk Fleener ha jön. Luck meg kapna vele egy jól ismert játszótársat.Stez
szerintem csak meg kéne hagyni valakit, hogy csóró Luck ne a vizes néninek dobáljon...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem mondjuk az is lehetséges, hogy kivágjuk Clarkot. Valami 4+ millát keres jövőre, idén meg a csapat kb. leggyengébb játékosa volt. Úgy meg simán benne lenne a pakliban egy 2. körös TE pick is, mondjuk Fleener ha jön. Luck meg kapna vele egy jól ismert játszótársat.

több mint 12 éve
Fredo 205
Ellenben tudnék vagy 100 nevet mondani akik NEM mentek sehova sőt nem is fognak. Most nem az évente-kétévente klubot váltókról beszélek, hanem a Giggs, Scholes, Puyol, Maldini stb. nem sorolom tovább félékről. Ebben látok érdekes különbséget a foci és az NFL közöttFredo
Európában korlátlan a büdzsé.Höri
Jogos. Közben gondolkodtam én is, nem lehet összehasonlítani a kettőt reálisan.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ellenben tudnék vagy 100 nevet mondani akik NEM mentek sehova sőt nem is fognak. Most nem az évente-kétévente klubot váltókról beszélek, hanem a Giggs, Scholes, Puyol, Maldini stb. nem sorolom tovább félékről. Ebben látok érdekes különbséget a foci és az NFL közöttFredo
Európában korlátlan a büdzsé.

több mint 12 éve
Fredo 205
Értem én csak nem fogom fel... A focis példánál maradva ott nem nagyon tudom elképzelni hogy egy ilyen esetben lelépjen valaki. Illetve előfordul, de sokkal ritkább esetben mondjuk 10-ből 2-3-szor. Itt meg lejár a szerződés oszt ágye bugye megyek ahol két dollárral többet adnak... Most nem Wayne-re gondolok hanem úgy általánosságban. Mondjuk ő 33 éves és reméljük hogy nem látnak benne sok fantáziát más klubok így talán marad, bár ez elég naív elképzelés.Fredo
amikor a juvet száműzték a 2. osztályba, onnan is lelépett szinte mindenki 2-3 ember kivételével... annyi itt is fog maradni szvsz. de a nagyja az menni fog...peach
Pontosan.
C. Ronaldo is ment Real Madridba, pedig az MU-ba lett sztár és velük megnyert mindent.
Beckham dettó, biztos nem egy marék babért ment Észak-Amerikába focizni, és tudta hogy esélye sem lesz ott nyerni valamit.
A soccer inkább szól a pénzről, hiszen simán átmennek nagy riválisokhoz is akár ha ott többet keresnek.sirarcheer
A Juve rossz példa mert a másodosztály azért más műfaj (hozzáteszem Buffon, Del Piero, Trezegé meg páran maradtak világbajnokként (!) nem derogált nekik az nb2)
C. Ronaldo-ról sok jót nem tudok mondani. Ellenben tudnék vagy 100 nevet mondani akik NEM mentek sehova sőt nem is fognak. Most nem az évente-kétévente klubot váltókról beszélek, hanem a Giggs, Scholes, Puyol, Maldini stb. nem sorolom tovább félékről. Ebben látok érdekes különbséget a foci és az NFL között
több mint 12 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
akinek van gyűrűje azt már csak a pénz motiválja.

ha eleget adunk, marad, ha van aki többet, akkor odamegy.Höri
Értem én csak nem fogom fel... A focis példánál maradva ott nem nagyon tudom elképzelni hogy egy ilyen esetben lelépjen valaki. Illetve előfordul, de sokkal ritkább esetben mondjuk 10-ből 2-3-szor. Itt meg lejár a szerződés oszt ágye bugye megyek ahol két dollárral többet adnak... Most nem Wayne-re gondolok hanem úgy általánosságban. Mondjuk ő 33 éves és reméljük hogy nem látnak benne sok fantáziát más klubok így talán marad, bár ez elég naív elképzelés.Fredo
amikor a juvet száműzték a 2. osztályba, onnan is lelépett szinte mindenki 2-3 ember kivételével... annyi itt is fog maradni szvsz. de a nagyja az menni fog...peach
Pontosan.
C. Ronaldo is ment Real Madridba, pedig az MU-ba lett sztár és velük megnyert mindent.
Beckham dettó, biztos nem egy marék babért ment Észak-Amerikába focizni, és tudta hogy esélye sem lesz ott nyerni valamit.
A soccer inkább szól a pénzről, hiszen simán átmennek nagy riválisokhoz is akár ha ott többet keresnek.

I wanna' that ring again!

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Sokan tényként kezelitek a veteránok távozását. Wayne pl. 11 szezont húzott le nálunk szerintetek csak úgy huss elmegy vagy csak úgy elküldjük? Bár én sokszor gurulósfocis ésszel gondolkodom itt nincs semmilyen ilyesfajta "kötelék" vagy ilyesmi mindkét oldalról?Fredo
akinek van gyűrűje azt már csak a pénz motiválja.

ha eleget adunk, marad, ha van aki többet, akkor odamegy.Höri
Értem én csak nem fogom fel... A focis példánál maradva ott nem nagyon tudom elképzelni hogy egy ilyen esetben lelépjen valaki. Illetve előfordul, de sokkal ritkább esetben mondjuk 10-ből 2-3-szor. Itt meg lejár a szerződés oszt ágye bugye megyek ahol két dollárral többet adnak... Most nem Wayne-re gondolok hanem úgy általánosságban. Mondjuk ő 33 éves és reméljük hogy nem látnak benne sok fantáziát más klubok így talán marad, bár ez elég naív elképzelés.Fredo
amikor a juvet száműzték a 2. osztályba, onnan is lelépett szinte mindenki 2-3 ember kivételével... annyi itt is fog maradni szvsz. de a nagyja az menni fog...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Fredo 205
Sokan tényként kezelitek a veteránok távozását. Wayne pl. 11 szezont húzott le nálunk szerintetek csak úgy huss elmegy vagy csak úgy elküldjük? Bár én sokszor gurulósfocis ésszel gondolkodom itt nincs semmilyen ilyesfajta "kötelék" vagy ilyesmi mindkét oldalról?Fredo
akinek van gyűrűje azt már csak a pénz motiválja.

ha eleget adunk, marad, ha van aki többet, akkor odamegy.Höri
Értem én csak nem fogom fel... A focis példánál maradva ott nem nagyon tudom elképzelni hogy egy ilyen esetben lelépjen valaki. Illetve előfordul, de sokkal ritkább esetben mondjuk 10-ből 2-3-szor. Itt meg lejár a szerződés oszt ágye bugye megyek ahol két dollárral többet adnak... Most nem Wayne-re gondolok hanem úgy általánosságban. Mondjuk ő 33 éves és reméljük hogy nem látnak benne sok fantáziát más klubok így talán marad, bár ez elég naív elképzelés.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sokan tényként kezelitek a veteránok távozását. Wayne pl. 11 szezont húzott le nálunk szerintetek csak úgy huss elmegy vagy csak úgy elküldjük? Bár én sokszor gurulósfocis ésszel gondolkodom itt nincs semmilyen ilyesfajta "kötelék" vagy ilyesmi mindkét oldalról?Fredo
akinek van gyűrűje azt már csak a pénz motiválja.

ha eleget adunk, marad, ha van aki többet, akkor odamegy.

több mint 12 éve
Fredo 205
Sokan tényként kezelitek a veteránok távozását. Wayne pl. 11 szezont húzott le nálunk szerintetek csak úgy huss elmegy vagy csak úgy elküldjük? Bár én sokszor gurulósfocis ésszel gondolkodom itt nincs semmilyen ilyesfajta "kötelék" vagy ilyesmi mindkét oldalról?
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
persze engem is belehetne rakni bárhova a falba csak aztán olyan is lesz az eredmény
amúgy Diem Saturday esetleges visszavonulás miattmég szar emberekkel is nehezen állnánk fel
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
én simán el tudom képzelni, hogy nem draftolunk centert, eddig is minden OL megjárta szinte az össze posztot, szerintem simán beraknak valait középre, azt csókolom 😀
DE-knél a jelenlegi depthet meg kéne valahogy olcsón tartani, jó mély volt a poszt, az tetszett.. mondjuk nyilván Mathis kiesése eléggé érzékenyen fogja érinteni az amúgy is trutyi DL-t, de Nevis előkerül és faszipántoskodik majd reméljük

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk azért most Wayne elmegy, aki #1 WR-ünk volt. Garcon és Collie sem lesz elég, tehát egy Jeffery pont nem ártana a WR corpsba. Stez
szerintem el tudnánk boldogulni úgy is ha első 3 körben nem jön WR.
ha viszont sikerülne egy Jeffery-féle szörnyet elhozni, akkor Lucknak 2 év elég lesz az első 5000 yardos szezonhoz 😛 ha Staffordnak elég volt, akkor nekünk is menne.

De szerintem a 2-3. kör Center és DE lesz.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem 2/2 lesztek? Nem mintha pont még egyet nem csúszhatna Jeffery. Csak én azt gondoltam ilyen esetben a 2/1 a Ramsé.ulpianus
jogos.
páros körökben csak 2. helyen vagyunkHöri
ja, ráadásul a Rams aztán pont még be is ránthatja az orrunk előtt Jefferyt, ha bent lesz 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem 2/2 lesztek? Nem mintha pont még egyet nem csúszhatna Jeffery. Csak én azt gondoltam ilyen esetben a 2/1 a Ramsé.ulpianus
jogos.
páros körökben csak 2. helyen vagyunk

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Nem 2/2 lesztek? Nem mintha pont még egyet nem csúszhatna Jeffery. Csak én azt gondoltam ilyen esetben a 2/1 a Ramsé.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Blackmon top4-7-es pick, Luck top1.
Szerinted?Stez
Ennyire tippeltem. 😊
Sztem sem esik ki a top10-ből. Bár WR-t eddig jól húzott Polian, remélem az utódjában sem fogunk csalódni. Annyira nem aggódom a WR miatt. Sokkal hátrébbról is húztunk már olyanokat, akik bőven megállták a helyüket.

Közben Mathist meghívták Carter helyére a Pro Bowlra. Legalább addig örüljünk, amíg a miénk. 😊roniadi
Mondjuk azért most Wayne elmegy, aki #1 WR-ünk volt. Garcon és Collie sem lesz elég, tehát egy Jeffery pont nem ártana a WR corpsba. Blackmonról most tökre fölösleges beszélni, a Jax elviszi szerintem. Bár ne legyen igazam, örülnék is, ha a mi ligaelit Cb duónk nem találkozna évente kétszer Blackmonnal, túl jók vagyunk neki.

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Blackmon top4-7-es pick, Luck top1.
Szerinted?Stez
Ennyire tippeltem. 😊
Sztem sem esik ki a top10-ből. Bár WR-t eddig jól húzott Polian, remélem az utódjában sem fogunk csalódni. Annyira nem aggódom a WR miatt. Sokkal hátrébbról is húztunk már olyanokat, akik bőven megállták a helyüket.

Közben Mathist meghívták Carter helyére a Pro Bowlra. Legalább addig örüljünk, amíg a miénk. 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Én a Luck+Jeffery duóval is beérném.
Jeffery meg ki tudja, talán csúszhatna 2/1-ig.. Vagy néhány helyet felmehetnénk érte.Stez
csúszhat Jeffery ha a kombinén lassú lesz.

tegnap még ezt a 2/1-et könnyebb lett volna elképzelni, de sajna behúzott egy MVP címet Dennard szorításában, kiállítás ellenére 😀Höri
Tudom, néztem.
Jeffery okos lesz, majd végigkocog 40 yardon, elejt minden labdát, aztán lepacsizik Luckkal és jöhet is hozzánk. 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én a Luck+Jeffery duóval is beérném.
Jeffery meg ki tudja, talán csúszhatna 2/1-ig.. Vagy néhány helyet felmehetnénk érte.Stez
csúszhat Jeffery ha a kombinén lassú lesz.

tegnap még ezt a 2/1-et könnyebb lett volna elképzelni, de sajna behúzott egy MVP címet Dennard szorításában, kiállítás ellenére 😀