NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Fredo 205
Ha lesz új GM talán okosabbak leszünk...
Szörnyű arra gondolni hogy talán PM nem lesz itt többé (próbáltam finoman fogalmazni). Nekem ő jelenti az Indy-t én rajta szocializálódtam...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak nehogy az legyen, hogy az offseason hangos és érdekes, és a szezon lesz csendes. 😉 Irsay elejtett olyan félmondatokat is, hogy "rebuild mode" meg hasonlók, én meg tartok ettől, mert ezek a rebiuld módok általában jópár év szopást szoktak jelenteni... Jobban preferálom a Steelers/Packers/Pats által művelt folyamatos építkezést.peterk2005
Sztem mindenki jobban szereti, de ha nem erre építettünk éveken kersztül ---->kiöregedett a csapat, akkor kénytelenek leszünk egy huszárvágással megoldani...
Mathist,Waynet,Saturdayt 90%-ra saccolom, hogy pattintjuk, de még ezek után már Manningnél is többet látok, mint 40%...roniadi
Saturdayt mindenképpen meg kéne tartanunuk, a másik kettőt szinte biztosan elengedjük. PM távozása sem lenne meglepő tekintve, hogy ugye Polianékkal elképesztően jó volt a viszonya és akár a távozás neki is eszébejuthatott, a másik meg, hogy ugye nem kis cap gondokkal küszködünk, ahogy azt Irsay már mondta. PM-mel mennyi cap space szabadulna fel?
20-25 millió? Plusz még Wayne és Mathis space.. --> Lenne hely rebuiltre, új, akár minőségi játékosokra. Irsaynek mint mondta is, elég kemény döntéseket kell meghoznia hamarosan.. Alapból kíváncsi leszek az ÚJ GM-re, így kezdésként.

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Csak nehogy az legyen, hogy az offseason hangos és érdekes, és a szezon lesz csendes. 😉 Irsay elejtett olyan félmondatokat is, hogy "rebuild mode" meg hasonlók, én meg tartok ettől, mert ezek a rebiuld módok általában jópár év szopást szoktak jelenteni... Jobban preferálom a Steelers/Packers/Pats által művelt folyamatos építkezést.peterk2005
Sztem mindenki jobban szereti, de ha nem erre építettünk éveken kersztül ---->kiöregedett a csapat, akkor kénytelenek leszünk egy huszárvágással megoldani...
Mathist,Waynet,Saturdayt 90%-ra saccolom, hogy pattintjuk, de még ezek után már Manningnél is többet látok, mint 40%...

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ja igen... És nem is őrült távolságokból. Bár a snapek elég érdekesek voltak...
Egy dolognak örülök a mostani szezon után. Hogy nem lesz olyan unalmas és csendes, mint már megszokhattuk. Remélem minél hamarabb eldől az új GM személye és tisztázódik, hogy Caldwell nem marad. 😊SmAsH
Csak nehogy az legyen, hogy az offseason hangos és érdekes, és a szezon lesz csendes. 😉peterk2005
Én speciel erre számítok.

szerk.: leszámítva a Luck körüli rajongást ofkorsz.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja igen... És nem is őrült távolságokból. Bár a snapek elég érdekesek voltak...
Egy dolognak örülök a mostani szezon után. Hogy nem lesz olyan unalmas és csendes, mint már megszokhattuk. Remélem minél hamarabb eldől az új GM személye és tisztázódik, hogy Caldwell nem marad. 😊SmAsH
Csak nehogy az legyen, hogy az offseason hangos és érdekes, és a szezon lesz csendes. 😉 Irsay elejtett olyan félmondatokat is, hogy "rebuild mode" meg hasonlók, én meg tartok ettől, mert ezek a rebiuld módok általában jópár év szopást szoktak jelenteni... Jobban preferálom a Steelers/Packers/Pats által művelt folyamatos építkezést.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luck ismét kipipált egy Colts/Manning kritériumot: 4 incompletionnel kikapni.Escalade
Mondjuk ez talán legkevésbé az Ő hibája volt, ezek utan azért örüljünk, ha nekünk van Vinánk 😀Stez
Ezt csak magadban, csendben mormold, nehogy jinx legyen belőle. 😊 Vanderjagt-el is így jártunk. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Luck ismét kipipált egy Colts/Manning kritériumot: 4 incompletionnel kikapni.Escalade
Mondjuk ez talán legkevésbé az Ő hibája volt, ezek utan azért örüljünk, ha nekünk van Vinánk 😀

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Luck ismét kipipált egy Colts/Manning kritériumot: 4 incompletionnel kikapni.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Luckék pedig cumiztak. Igaz a rúgó miatt főként... 4 FG kísérletből 1 sikeres. Ebből egyet ráadásul OT-ben rúgott mellé... 😕SmAsH
kit érdekel az eredmény? 😀

csak az egyéni statok számítanak, 4 incomplete belefér meccsenként.

Stanford C/ATT YDS AVG TD INT
Luck 27/31 347 11.2 2 1

több mint 12 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Luckék pedig cumiztak. Igaz a rúgó miatt főként... 4 FG kísérletből 1 sikeres. Ebből egyet ráadásul OT-ben rúgott mellé... 😕SmAsH
Egyet meg 3mp-vel a meccs vége előtt, amivel nyertek volna. 😊
Luck nem volt rossz egyébként, de most gondolom az első úgy is az új GM lesz Irsaynél.Stez
Ja igen... És nem is őrült távolságokból. Bár a snapek elég érdekesek voltak...
Egy dolognak örülök a mostani szezon után. Hogy nem lesz olyan unalmas és csendes, mint már megszokhattuk. Remélem minél hamarabb eldől az új GM személye és tisztázódik, hogy Caldwell nem marad. 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Luckék pedig cumiztak. Igaz a rúgó miatt főként... 4 FG kísérletből 1 sikeres. Ebből egyet ráadásul OT-ben rúgott mellé... 😕SmAsH
Egyet meg 3mp-vel a meccs vége előtt, amivel nyertek volna. 😊
Luck nem volt rossz egyébként, de most gondolom az első úgy is az új GM lesz Irsaynél.

több mint 12 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Luckék pedig cumiztak. Igaz a rúgó miatt főként... 4 FG kísérletből 1 sikeres. Ebből egyet ráadásul OT-ben rúgott mellé... 😕

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Manning elég röviden, de nyilatkozott.
Azt mondta, meglepte és sokkolta Polianék kivágása.
Sok helyen viszont már pont azt vetítik előre, hoghy Ő lehet a következő áldozata az Irsay takarításnak, ugyanis borzalmasan nagy capet visz el a csapattól és ez ellehetítleníti a mozgásokat.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom, miért kezelik ennyien ezt sikernek (ezalatt nem feltétlen a fórumot tekintve). A változás nem feltétlen jelent sikert, sőt... Escalade
Nem is siker, maximum szükséges/elkerülhetetlen. Ha draftról van szó, én még mindig őt tartom a legjobbnak. Csináltam jópár kimutatást arról, hogy melyik GM/főedző/tulaj milyen minőségben draftol, és még az utóbbi 1-2 elbaszott drafttal együtt is bőven a legjobban draftolók között van - ha nem a legjobb - az elmúl évtizedben. Előtte pedig meg ugye a Buffalo-ból csinált négyszeres superbowl résztvevő csapatot, és közben még a Carolina-t is két év alatt konferenciadöntőssé tette.

De ahogy nem csak HOF QB-val lehet Superbowl-t nyerni, úgy az se biztos, hogy a legjobban draftoló GM kell. Majd meglátjuk. Az viszont meglep, hogy a Polian "cut" után Caldwell maradni látszik.

A Manning kérdésre mindennek nincs hatása. Az továbbra is Manning felépülésén múlik (szerintem).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Elég diktatórikus és meglepően informatív sajtókonferencia volt.
A GM keresés azonnal megindul, de lehet hogy heteket fog igénybe venni. Polianék sokat tettek le az asztalra, azonban szükség volt a változásra. Irsay egyértelműsítette, hogy javítani kell a kapcsolatot a helyi médiával. A Colts újjáépítő módban van (viszlát veteránok), valamint komoly salary cap gondokkal küzd. Az edzőkérdés a GMen is múlik, azonban övé a végső szó (ahogy eddig is mindenre, és ez ezután is így lesz). A szurkolók véleményét tiszteletben tartja, mégsem befolyásolják a döntéseket. Nagyon dicsérte Caldwellt, mind emberileg mind edzőként. Kiemelte mennyire szeretik és tisztelik a játékosok. Szerintem simán benne van a kalapban Caldwell maradása, ez nem csak szokásos tiszteletkörök voltak. Nagyon izgalmas hónapok elé néz a franchise, de nem fognak elkapkodni semmilyen döntést.

ja igen, és a colts.com hozta a szokásos formáját. Halk volt, zúgott, gyenge videominőség és előtte 10 perccel már be volt kapcsolva a stream, simán lehetett hallani az újságírók beszélgetését, ahogy ekézték Poliant. 😊

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 070 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez fasza volt, a nagyját nem értettem, annyira halk volt. 😀
Egy óráig elemezte Irsay, mennyire nehéz döntés volt Poliant kivágni, PM-ről meg semmit sem tud, hogy játszik-e jövőre, és így kb. ki is merültek a témák, amiket hallottam.Stez
Ezek szerint Reid rulez 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez fasza volt, a nagyját nem értettem, annyira halk volt. 😀
Egy óráig elemezte Irsay, mennyire nehéz döntés volt Poliant kivágni, PM-ről meg semmit sem tud, hogy játszik-e jövőre, és így kb. ki is merültek a témák, amiket hallottam.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon helyes.
És kijelenti, hogy Caldwell remek munkát végzett ezzel a csapattal. 😀
Majd egy linket ide tolhatnál, kíváncsi lennék én is.Stez
http://www.colts.com/Streaming.html
Bő negyed óra, és kezdődik. Ezt követően 6tól (0:00) ő lesz a heti rendszerességű Bill Polian Show házigazdája. Nem kicsit bizarr.Escalade
Köszi.
Kíváncsi leszek azért, hogy a Stanford meccsen mennyit tolják majd a ma történteket 😊

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nagyon helyes.
És kijelenti, hogy Caldwell remek munkát végzett ezzel a csapattal. 😀
Majd egy linket ide tolhatnál, kíváncsi lennék én is.Stez
http://www.colts.com/Streaming.html
Bő negyed óra, és kezdődik. Ezt követően 6tól (0:00) ő lesz a heti rendszerességű Bill Polian Show házigazdája. Nem kicsit bizarr.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
semmit nem lehet levonni ebből a jövőbeli tervekre nézve, bár inkább a teljes újrakezdés felé mutat.Escalade
ennyit akartam.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nagyon remélem a balf@sz Caldwell is pakol nemsokára...Mev
Szerintem nem nyúlnak hozzá.
Majd az új GM eldönti kit és hova akar.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon remélem a balf@sz Caldwell is pakol nemsokára...
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
engem nem tölt el örömmel, de Poliannek kb az elmúlt 5 évben kb nem volt jó döntése
épített egy nyerő csapatot, de nem tett semmit a kiöregedés meg az utánpótlás terén és most így rászakadt a szar
nem örömteli a dolog, de attól még nem érdemtelen, hogy erre a sorsra jutott
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nem tudom, miért kezelik ennyien ezt sikernek (ezalatt nem feltétlen a fórumot tekintve). A változás nem feltétlen jelent sikert, sőt... Amit Polian az elmúlt 10 évben fel tud mutatni, azt nem sokan képesek rajta kívül, 2 éve az évtized GMjének választották. Nem voltak nagy FA húzások? Szinte tényként kezelendő, hogy túlértékelt (és legfőképp túlfizetett) dolog a szabadpiaci aktivitás. Flegma és arrogáns volt, ami sokak számára zavaró volt, de eredménnyel tette mindezt. Ezzel együtt nem kérdéses, hogy elnézett jó pár picket, főleg az elmúlt 3 évben, illetve 1-2 játékossal kapcsolatban fafejű volt (pl. Gonzo). A stílusát persze leginkább a helyi sajtó bánta, azonban ez vissza is ütött az idei boszorkányüldözésre hasonlító anti-polian újságíró kampányban. Csak remélni tudom, hogy Irsay nem ezeknek a hangoknak engedett, és van valamiféle nagyobb szabású terve, konkrét GM jelöltje.

Mivel nem tudjuk, melyik véleményt képviselte a draftot illetően (Luck vs. Manning, újjáépítés vs. versenyképesség), így talán semmit nem lehet levonni ebből a jövőbeli tervekre nézve, bár inkább a teljes újrakezdés felé mutat.

Jimbot ha ki nem is rúgták, nyilván az új GM dönt majd a sorsáról, akik többnyire a saját embereiket szokták hozni.Escalade
Szerintem Polian csak magának köszönheti.
Egy arrogáns fasz volt, senkit nem kezelt tisztelettel.
(A médiát különösen magára haragította folyamatosan)

A győzelmek persze elfedtek mindent.
Most, hogy nem voltak győzelmek nagyon magára maradhatott.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 607 — Panthers fan
Polian Manningből élt, nélküle szart se ért a csapat, ezt régóta tudni lehetett, idén meg is láttuk. Így aztán nem nagyon lehet csodálkozni azon, hogy kirúgták.

Tepper takarodj!