NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem beszariak ligája az biztos, de ettől még nem lettem okosabb arra vonatkozóan, hogy most akkor Luck seggarc, vagy pedig csak marketingezik.kishaszi
Marketingező seggarc? 😀

Amúgy azt mondják róla, hogy feltűnően intelligens. Hogy aztán ez csak a pályára vonatkozik-e és ha kilép az öltözőből akkor haza is csak GPS-el talál el, vagy pedig általában véve intelligens, azt nem tudom. 😉peterk2005
a világ legjobb egyetemére jár a manus, csak mondom.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 362 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Majd meglátjuk. Egyébként ez lesz Weaver utolsó meccse, mint owner, szóval nálunk is lesz extra motiváció, hogy szépen búcsúztassuk az öreget:
Egyébként MJD azt mondta a Titans meccs után, hogy: Colts have a new Tebow in Orlovsky 😂
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-postgame-press-conference/5cc65120-d6d3-4617-96c0-9a942e1af90b (5:25nél)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Na akkor áprilisban lesz egy Griffinünk.
Azt meg majd meglátjuk, hogy jó döntésnek bizonyul-e (már az 1/1 leadása az utolsó hetekben), vagy Luckkal ütöttük volna-e meg a főnyereményt..Stez
Miért vagy olyan biztos abban hogy nyertek ellenünk?iktriad
Mert idén nem fut fossá mindenki minket. jó, Foster kivétel, vele sosem tudunk mit kezdeni Nektek meg csak MoJo lesz a fegyveretek, védőnk fog kb. csak rá figyelni. És az lesz majd a legnagyobb vicc, amikor a világ szégyene CB tandemünk,, a Laci-Rucker duó is leszedi a pályáról a WR-jeitek. 😊
No chance, Orlovskyban nincs meg a Painter faktor, hogy elbukja a meccset. 😊
Nyerni fogunk, biztos vagyok benne. De miután az 1/1 és az 1/2 között nincs nagy fizetéskülönbség, így mi tökre nyugodtan várhatjuk a meccsek, mivel QB-nk lesz, ha kikapunk akkor még válogathatunk is az RGIII-Luck duóból. Ha esetleg kikapnánk, az sem nagyon érdekel emiatt.
Hátradőlhetünk, hála a Vikesnak.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 362 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na akkor áprilisban lesz egy Griffinünk.
Azt meg majd meglátjuk, hogy jó döntésnek bizonyul-e (már az 1/1 leadása az utolsó hetekben), vagy Luckkal ütöttük volna-e meg a főnyereményt..Stez
Miért vagy olyan biztos abban hogy nyertek ellenünk?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Na akkor áprilisban lesz egy Griffinünk.
Azt meg majd meglátjuk, hogy jó döntésnek bizonyul-e (már az 1/1 leadása az utolsó hetekben), vagy Luckkal ütöttük volna-e meg a főnyereményt..

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem beszariak ligája az biztos, de ettől még nem lettem okosabb arra vonatkozóan, hogy most akkor Luck seggarc, vagy pedig csak marketingezik.kishaszi
Marketingező seggarc? 😀

Amúgy azt mondják róla, hogy feltűnően intelligens. Hogy aztán ez csak a pályára vonatkozik-e és ha kilép az öltözőből akkor haza is csak GPS-el talál el, vagy pedig általában véve intelligens, azt nem tudom. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tudom javasolni a fantasyfootball-t! egy 10fős liga esetén is garantáltan hamar megtanulod az első 200 játékos nevét, posztját, teljesítményét, edzettségi állapotára vonatkozó adatokat 😊 Amúgy Gates tényleg prémium játékos, de Clark is az volt Manning alattFredo
Kizárt sajnos, mert nem a mennyiségen múlik. Ez egy furcsa fogyatékosságom. Nem minden nevet keverek - sőt, a többségét nem -, de vannak olyanok amik hangzásra, kezdőbetűre - én se nagyon tudom mire - hasonlóak, és azokkal kínlódom. A 4 éve nálunk dolgozó titkárnőmet pl. konzekvensen Ilonának szólítom, pedig Líviának hívják, és ne tudd meg, mit tréningezem magam, hogy leszokjak róla... Mint írtam, Montana és Marino nevét is álllandóan kutyulom, pedig jó 25 éve követem az NFL-t, és Montana-ról még azt is tudom, hogy mit és mikor ad a kutyájának enni, mert az ő karrierjén nőttem fel. 😉

Ettől függetlenül köszi az ajánlatot, a fantasy footballal már egy ideje incselkedem. De csak akkor akarok belevágni, ha úgy érzem végig is játszanám a szezont.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ééés nyert a Vikings

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Nyert a Vikes, minimum az 1/2 megvan 😊

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
De most őszintén ki a fene ez a Luck??
Nekem olyan mint a télapó halottam róla de semmi kézen foghatott nem adott!ParadSEC
Luck a télapóStez
Amúgy minél többet beszélünk róla annál jobban kezd unszimpatikus lenni...remélem nem utálom meg a jövő Colts játékosát idő előtt 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
De most őszintén ki a fene ez a Luck??
Nekem olyan mint a télapó halottam róla de semmi kézen foghatott nem adott!ParadSEC
Luck a télapó

több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 053 — Patriots fan
De most őszintén ki a fene ez a Luck??
Nekem olyan mint a télapó halottam róla de semmi kézen foghatott nem adott!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Smi a helyzet azzal Höri, hogy Luck már most jó előre kijelentette, hogy nem padozni akar jönni az nflbe? Primadonna, vagy csak szimplán hülye?kishaszi
Király csávó

"én első éveimben nem akarok felmenni a pályára mert még bajom esik" jobb nyilatkozat? Látjuk Gabbertöt, hogy az milyenHöri
Nem beszariak ligája az biztos, de ettől még nem lettem okosabb arra vonatkozóan, hogy most akkor Luck seggarc, vagy pedig csak marketingezik.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Fredo 205
A. Johnson szerintem WR. Q*a jó játékos, de így alma-körte összehasonlítás...
Most mi lesz vajh az ucsó fordulóban? Nem lett vón egyszerűbb most kikapni a végén meg nyerni?Fredo
Igazad van persze, Antonio Gates-re gondoltam. Marino-t és Montana-t is rendszeresen keverem-kavarom, nem tudom miért, de vannak nevek amiket egyszerűen folyton keverek, pedig a személyt jól ismerem. Nem csak sportban. Bízom benne, hogy Manning-Brady névkeverésig nem jutok el. 😀 😀peterk2005
Tudom javasolni a fantasyfootball-t! egy 10fős liga esetén is garantáltan hamar megtanulod az első 200 játékos nevét, posztját, teljesítményét, edzettségi állapotára vonatkozó adatokat 😊
Amúgy Gates tényleg prémium játékos, de Clark is az volt Manning alatt
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
1/3-ra kit húznátok, ha mondjuk PM nem lenne játékra alkalmas?Farky
Én feltradelnék Luckért 😀

Nincs ellentmondás, tényleg RGIII-nak örülnék jobban, de emellett mindig ott a feltétel, hogy Manning visszatér. Én nem akarok más scenarioval foglalkozni egyelőre. Ha megtörténik a világ vége és bejelentik, hogy Manningnek vége és visszavonul, akkor egészen más helyzet lesz. Akkor azt a játékost kellene kiválasztani, aki szeptembertől kezd a Colts-ban. Arra pedig nem kérdés, hogy Luck alkalmasabb ebben a pillanatban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A. Johnson szerintem WR. Q*a jó játékos, de így alma-körte összehasonlítás...
Most mi lesz vajh az ucsó fordulóban? Nem lett vón egyszerűbb most kikapni a végén meg nyerni?Fredo
Igazad van persze, Antonio Gates-re gondoltam. Marino-t és Montana-t is rendszeresen keverem-kavarom, nem tudom miért, de vannak nevek amiket egyszerűen folyton keverek, pedig a személyt jól ismerem. Nem csak sportban. Bízom benne, hogy Manning-Brady névkeverésig nem jutok el. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Smi a helyzet azzal Höri, hogy Luck már most jó előre kijelentette, hogy nem padozni akar jönni az nflbe? Primadonna, vagy csak szimplán hülye?kishaszi
Király csávó

"én első éveimben nem akarok felmenni a pályára mert még bajom esik" jobb nyilatkozat? Látjuk Gabbertöt, hogy az milyen

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Szerintem, ha annyira akarjuk Luckot, akkor a Jags ellen egy ténfergő idiótákból álló csapatot fogunk látni és veszítünk bármi áron.szf61
Na ilyet nem fogsz látni az száz százalék...

... Soha az életben nem engedheti meg magának egy NFL franchise, és GM , egy edző, és főleg nem egy játékos hogy feldajon egy meccset...NFL-ben ilyen NEM LÉTEZIK! Ezzel azért szerintem jobb ha tisztában vagytok. Ez az a liga ami a szurkolókból, a nézőkből és a fanbázisokból él, mert ugye ők hozzák a pénzt, és a népszerűséget. Egy olyan rendszerben ahol 16 ! meccset játszol egy évben és abból 8-at ! otthon , nem engedheted meg magadnak hogy egyet elveszits szándékosan...
gravedigger
Mindez nagyon jól és lelkesítően hangzik csak épp nem így van.
Az egyetlen nyilvános pénzügyi adatokkal rendelkező csapat a Packers.
Nézd meg a bevételi számokat.

Broadcasting rights 60,928,000
Home game ticket income 14,290,000
Road game ticket income 9,150,000
Marketing and pro shop sales 8,482,000
Suite and club seat premiums 5,794,000
NFL Properties income 3,936,000
Other operating revenues 4,710,000
Expansion fee income 5,000,000
other non-operating income 4,225,000
Total 116,515,000

Ugye világos hogy hangsúlyozottan a TV jogdíjakból él egy csapat és nem a helyi szurkolókból meg a fanbázisokból ahogy írod?
A szurkolói és merchandise bevételek alig tesznek ki 30%-ot.

Bármelyik csapat simán simán felvállalja szurkolói köpködést egy vesztett meccs után ha ezzel hosszú távú előnyökre tesz szert.

Mit gondolsz mennyibe került a Coltsnak, hogy a Patriots meccset a CBS át tette normál vasárnapi meccsre SNF helyett?
Dollármilliókba.

Ha tehát arról van szó, hogy a franchise jövőjét akarod biztosítani az 1/1-el, akkor simán és gondolkodás nélkül veszítenek.

Az egy más kérdés, - mint Höri is írta -, hogy kb a cserecsapattal kéne kiállni hogy biztos legyen a bukta.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan







Otthonom MisColts
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Smi a helyzet azzal Höri, hogy Luck már most jó előre kijelentette, hogy nem padozni akar jönni az nflbe? Primadonna, vagy csak szimplán hülye?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Mi lesz ha 1/1 lesztek, vinnétek Luckot, de Ő elkezd hisztízni hogy nem akarja mint EM?
Vagy most nem áll fent ez a veszély?

I wanna' that ring again!

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
mi a garancia hogy ez a Luck gyerek annyira beváltja a hozzáfűzött reményeket?szampi#33
Igazad van, akkor adjuk el az összes pickünket, és soha többé ne draftoljunk.. Mert mi a garancia, hogy akármelyik újonc be fog jönni? Adjuk oda Rodgersért ezt a rakat picket, aztán csókolom, mert róla már tudjuk legalább, hogy bejött.Stez
nem ezt mondtam tudod jól 😊én örülnék a legjobban ha Luck jönne ,de főleg ha BEjönne.szampi#33
Ez oké, és ez rendben is van így, de most ezen, hogy Lucknak mennyi esélye van, hogy beváljon nálunk, ezen tökre kár agyalgatni. Ha idejön, meglátjuk. Szerintem nem lesz bust sem Ő, sem pedig RGIII, akármelyik is jöjjön ide.. Ha egyáltalán jön ugye, mert 1/3 esetén eléggé lecsökken a két playa draftolásának esélye.

több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Azért büszkeség meg presztíz meg stb de néha a hosszú távú célokért érdemes(ebb) félretenni a rövidtávú célokat. Szvsz. 😊Flacco5
mi a garancia hogy ez a Luck gyerek annyira beváltja a hozzáfűzött reményeket?szampi#33
Igazad van, akkor adjuk el az összes pickünket, és soha többé ne draftoljunk.. Mert mi a garancia, hogy akármelyik újonc be fog jönni? Adjuk oda Rodgersért ezt a rakat picket, aztán csókolom, mert róla már tudjuk legalább, hogy bejött.Stez
nem ezt mondtam tudod jól 😊én örülnék a legjobban ha Luck jönne ,de főleg ha BEjönne.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
mi a garancia hogy ez a Luck gyerek annyira beváltja a hozzáfűzött reményeket?szampi#33
Legyen semmi. A Colts-nak nem ezen kell gondolkodnia, számolgatnia. Tételezzük fel, hogy Luck nem akkora prospect és a következő években legalább ilyen jó QB-k jönnek ki a draftra!
Mekkora esélyetek van a következő 2-3 évben TOP3-ban draftolni (top QB-t húzni) "saját erőből" Manning-gel a rosteren illetve a pályán? Szerintem ez a valódi kérdés.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A másik: Szerintetek a '97es idényben is ekkora spekulációk voltam Manning körül mint most Luck körül? 😀dugo1993
Akkor sokkal könnyebb volt szarnak lenni, mert 2 korszakos QB is jelentkezett a draftra, szóval az 1/2 is megérte a Chargers-nek, mert ott volt Ryan Leaf 😀

Egyébként meg a faszom ki van, mert a Jax ellen mindenkit padoztatni kell, hogy ne nyerjünk. 😀 a bírók elképesztően nekünk fújtak, Goodell a tankolás ellen van 😀

Remélem nyer a Vikings a Skins ellen holnap 😊

Valaki kérdezte, hogy Griffin nyilatkozta-e, hogy padozna-e. Neki még egy hét múlva lesz a Bowl meccse a Washington ellen, szóval még nem is jelezte, hogy profinak áll, így hivatalosan szóba sem hozhat semmi NFL témát mert eltiltják 😀

A lényeg amit megmondtam Esc-nek is a meccs előtt: szar a Houston.