Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 14 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 718
Szerintem a WR kérdést most a drafton kellene megoldani. Sok minőségi játékos van. Még a 3. vagy akár a 4. körben is foghatunk egy jó elkapót. Mondjuk akkor nem ártana megtartani Reggiet 1. számú WR-nek.

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Én leszarom Manninghamet, Vincent Jackson sokkal jobb Garconnál, akkor már Őt dobjuk meg valami 9-10 millás fizetéssel. Azt én úgy gondolom, el is fogadná. Annyival meg simán jobb Garconál, hogy plusz 2-3 millát rráldozzunk, ha már minőségibb FA-t hoznánk..

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Öhm, ennyiért, vagyis évi 7 millióért az általad emlegetett és csodált Garcon sem elhozható, ugyanis épp most utasította vissza. Csak emlékeztetnélek rá, mielőtt félreártenéd.
Itt jön be Ulpi kérdése, mennyit akarhat, évi 9-10-et? Valszeg igen. Na ennyiért viszont én szerintem még talán Vincent Jackson is aláírna, vagy Colston/Steve Johnson talán. És Ők sokkal jobbak Garconnál. Garconnak csak a sebessége a fegyvere.
Kb. egy szinten van Manninghammel azzal a különbséggel, hogy Manningham 7-ért simán aláírna szvsz és még kiröhögné az FO-t, hogy lehúzta.Stez
+1, azt leszámítva h azért Manningham nem csak a sebességéből él, ha már hasonlítani kéne Garcon vmelyik FA Wr-hez stílusban az szvsz ink DeSean.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Öhm, ennyiért, vagyis évi 7 millióért az általad emlegetett és csodált Garcon sem elhozható, ugyanis épp most utasította vissza. Csak emlékeztetnélek rá, mielőtt félreártenéd.
Itt jön be Ulpi kérdése, mennyit akarhat, évi 9-10-et? Valszeg igen. Na ennyiért viszont én szerintem még talán Vincent Jackson is aláírna, vagy Colston/Steve Johnson talán. És Ők sokkal jobbak Garconnál. Garconnak csak a sebessége a fegyvere.
Kb. egy szinten van Manninghammel azzal a különbséggel, hogy Manningham 7-ért simán aláírna szvsz és még kiröhögné az FO-t, hogy lehúzta.

több mint 14 éve
wmitty Indianapolis Colts 731 — Colts fan
(már kérdés, hogy ez a kínált szerződés így is túlzásnak tűnik - hogy/ha nem fogadja el, az meg végképp)

Otthonom MisColts
több mint 14 éve
wmitty Indianapolis Colts 731 — Colts fan
ebben a nyomorult és kilátástalan szezonban emlékeim szerint ha valakitől TD-t lehetett várni, az Garcon volt
ha őt nem találta meg egy-egy jobban eldobott hosszú passz, akkor sose tudtam elképzelni, hogy bárhogy is pontot szereznénk

Otthonom MisColts
több mint 14 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
állítólag 35 milliót kapott volna Garcon 5 évre.Höri
Baszott sok. Kiröhögik a piacon és jön vissza kuncsorogni majd hozzánk. Remélem még ezt a pénzt sem fogjuk neki megadni, ha így lesz, ennyiért simán jobb WR-t hozhatunk FA-ról. Vicc az ember.Stez
Mondjál nekem még egy elkapót a ligában, amelyik 1000 yardot produkál egy Painter/Orlowsky szintű QB tandemmel, és még a #2 WR pozíciója sem egyértelmű a csapatnál... Egyébként Garconnak idén alig volt dropja. Nem néztem statisztikákat, de nem lepnek meg, ha abszolut liga elitben lenne a drop aránnyal idén.

Sok ez a 35mill és meglep, hogy visszautasította, de ettől még szerintem távolról sem vicc az ember. Ha elmegy, hiányozni fog a csapatból, nem lesz könnyű helyettesíteni. Van egyáltalán olyan elkapó az FA listán aki ennyiért - évi 7mill - elhozható, fiatal, és jobb?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
és jön vissza kuncsorogni majd hozzánk.Stez
kizártnak tartom hogy ezek után ne írjon alá máshová.Höri
Írjon, nem kár érte. Ilyen pénzért röhej is. Annak mondjuk örülök, hogy így vélhetően tutira hozunk vagy piacról korrektebb WR-t, vagy draftolunk, mert ez nem állapot és talán ezt Grigson is érzi.

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és jön vissza kuncsorogni majd hozzánk.Stez
kizártnak tartom hogy ezek után ne írjon alá máshová.

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
állítólag 35 milliót kapott volna Garcon 5 évre.Höri
Baszott sok.
Kiröhögik a piacon és jön vissza kuncsorogni majd hozzánk. Remélem még ezt a pénzt sem fogjuk neki megadni, ha így lesz, ennyiért simán jobb WR-t hozhatunk FA-ról.
Vicc az ember.

több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
állítólag 35 milliót kapott volna Garcon 5 évre.Höri
Mennyit akarhat? Évi 9-10-et?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
állítólag 35 milliót kapott volna Garcon 5 évre.

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Brisiellel hosszabbítani akar a Texans, másrészt Ő RG. Amilyen szezont tolt, kétlem, hogy Őt akárki is OC-nek akarná szerződtetni, mintsem RG-nek. OC maximum végszükségben lesz.

több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
McClure egy évvel fiatalabb, mint Saturday, hosszútávon nem lennétek vele beljebb (meg sztem am is marad Atlantában)
Brisiel esélyesebb

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
McClure elég jól tolta idén, neki örülnék a fal közepén, Brisiel is baszottul jó volt, Ő jöhetne inkább RG-nek.. de ahogy olvasgatom, a Packersből is eljön Wells, Őt is szívesen elnézem nálunk, bár Ő sokat fog kérni, a pénzre megy nagyon
de egyébként kezd az az érzésem lenni, hogy Garcon nagyon le fog szopni a piacon, talán valami Jax féle idióta FO megadja neki a pénzt, amit akar, de egyébként simán visszabaktat majd hozzánk.. főleg ilyen WR classal a háta mögött, kiröhögik

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Saturday valószínű visszavonulásával a center kérdést szerintetek hogyan oldjuk meg?
A drafton érdemes ellőni vkiért 1 erősebb cetlit,vagy FA lesz?
És ha FA,akkor kit látnTony Adams
teljes jogú szabadügynökök kezdő center múlttal:
Adam Snyder, Tony Wragge, Jeremy Zuttah, Geoff Hangartner, Todd McClure, Nick Hardwick, Samson Satele, Casey Wiegmann (visszavonul), Chris Myers, Mike Brisiel, Matt Birk, Dan Koppen, Dan Connolly

Ha ezek közül egyet se sikerül leigazolni, Grigson egy fasz 😛 szerintem nem lesz center draftolás. Lehetőleg a fiatalabbak közül kéne valamelyiket elhozni.

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tény, hogy Hill és Thomas is triple optionben edződött, de utóbbi sokkal nagyobb klasszis volt.
Utolsó évében Demaryius 46 elkapást mutatott be, Hill pedig 3 év alatt 49-et. És ebből kétszer ő volt a fő célpont.
Nagyon indokolatlannak érzem azt, hogy 2/2 körül róla beszéljünk.

Viszont Lucky nagy futása már jobban tetszik. Ha ugyanolyan gyors mint Newton, már csak az a kérdés ki passzol jobban. Oh wait.

több mint 14 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Azért Luck elég impozáns combine-t tudhat maga mögött eddig.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nálam pedig simán lehetséges.
Pats, 49ers, Texans trióból például simán kinézem, hogy WR-t rántanak első körben, a Patsnek meg ugyebár több első köre is van.
Szóval nálam ez necces nagyon, de reméljük esik, én kibaszottul örülnék egy Luck-Jeffery duónak, az lenne egy elég komoly fegyverarzenál, ha Wayne marad és Clark is mondjuk hajlandó játszani a következő szezonban.Stez
Pont ezen gondolkodtam, hogy nem kicsit lennék mérges, ha bent van Jefferry 1/28nál vagy 1/31nél és kihagyjuk. Ezt már eljátszottuk, Bryanttel is, most nem kéne. Bár tuti el fogjuk játszani ismét.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam pedig simán lehetséges.
Pats, 49ers, Texans trióból például simán kinézem, hogy WR-t rántanak első körben, a Patsnek meg ugyebár több első köre is van.
Szóval nálam ez necces nagyon, de reméljük esik, én kibaszottul örülnék egy Luck-Jeffery duónak, az lenne egy elég komoly fegyverarzenál, ha Wayne marad és Clark is mondjuk hajlandó játszani a következő szezonban.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Csak félek, hogy nem fog leesni 2/2-ig, valamelyik WR needes csapat első kör végén berántja majd.Stez
akarhogy nezem nem birom elkepzelni azt a scenariot h vki behuzza az arcunk elol bar igaz ha vkinek annyira kelleni fog
akkor erte vmi enyhebb feltredet siman elbirnek kepzelni.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Jeffery nagyon készült az utóbbi hónapokban, jó kondiba is hozta magát, szóval én örülnék neki is. Azt meg mindenki tudja, hogy mikre képes, ez tuti. Csak félek, hogy nem fog leesni 2/2-ig, valamelyik WR needes csapat első kör végén berántja majd.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nálunk számít a combine is azért, gondoljunk csak Donald kacsára, akinél nagyon is sok köze volt az első körhöz. Mondjuk ezt a picket máig nem értem, de hát ez van. 😀Stez
volt ott azert mas tenyezo is, a masik meg az h sztem mintha pont iden csereltunk vna le mindenkit a takaritoneniig a foban.
ezzel amugysem azt akartam mondani h semmi jelentosege nincs a kombajnnak, csak azt h ennyi jelentosege nincs h egy "atlagbelat" 1 db 4.30 miatt egybol elkezdjenek realisan nezve elsokorozni.
en amugy mar csak azert is alshon-hivo vagyok mert engem nagyon emlekeztet boldin esetere amit draft prospectkent levagtak vele. dagadt, lassu, keptelen elszakadni stb. ezert ot pl csak 4 korre vartak. ja csak epp azt felejtettek el h futballozni tud es olyan kepessegek birtokaban van ami(ke)t nem, vagy csak nagyon nehezen lehet megtanulni.
több mint 14 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 359
http://assets.sbnation.com/assets/971739/simul.gifszampi#33
ez még Luck 4.66-os ideje lehet.Másodszorra ugyanannyit futott, mint Newton.aztec
igen ahogy olvastam 4.59 nem is rossz 😊

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálunk számít a combine is azért, gondoljunk csak Donald kacsára, akinél nagyon is sok köze volt az első körhöz. Mondjuk ezt a picket máig nem értem, de hát ez van. 😀