Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Köszi a válaszokat! Csak azért kérdeztem, mert sok mindenki már kész tényként emlegeti (köztük Ricsiék a Sport TV-n, bár nem mintha nagy szakértők lennének és sokan itt a fórumon is), hogy Manninget többet nem látjuk Coltmezbe a pályán, pedig nekem ő maga a Colts.balu10
Ricsi azóta majmolja ezt a dolgot, mióta Dungy pedzegette, hogy ha Luck jön és PM játékra alkalmas lesz jövőre, akkor Ő a Colts helyében elcserélné PM-et még most, amíg kapnak érte valamit. Egyébként ezt csak Dungy mondta, semmi több. De egyébként szerintem PM előbb vonul vissza inkább, mint hogy elmenjen máshová dobálni. De nem vágom, először is legyen játékra alkalmas állapotban jövőre.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
és akkor mit lehet majd tenni ha Manninget elcseréli PolianHöri
Sziasztok!
Bocsi, hogy belevau, és off, de már hetek óta foglalkoztat ez a kérdés: Attól, hogy elhozzátok 1/1-re Luckot miért kell elcserélni Manninget? Az ok, hogy Luck iszonyat tehetséges, de nem Manning szint lesz jövőre, azt mindenki tudja. És mint idén látszik Manning nélkül a Colts=0-12 (jelenleg) és Manningel meg tuti PO. Miért nem azt csináljátok majd, hogy Luck draft és 1-2 évig tanul PM mögött és utána cserélitek el őt? Az igaz, hogy akkor már kisebb lesz az értéke, de lesz egy lehet, hogy ugyan olyan szintű irányítótok, míg így lesz egy tapasztalatlan, de tehetséges újonc QB-tok, akinek Orlovsky/Painter a "mentora". És most, hogy még csökkentették is az újoncoknak adható fizetéseket még bele is férne a capbe (főleg ha olyan ajánlatot írattok alá vele, hogy az első években alacsony fizu és utána magas)...balu10
Most a Texansban is kurva sokan kidőltek, ha egészséges PM sem mondanám biztosra a csoportgyőzelmet, nem olyan szar ez a csapat, ahogy most játszik, de nem is olyan jó, hogy alapból 12 győzelemmel zárjanak.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Köszi a válaszokat! Csak azért kérdeztem, mert sok mindenki már kész tényként emlegeti (köztük Ricsiék a Sport TV-n, bár nem mintha nagy szakértők lennének és sokan itt a fórumon is), hogy Manninget többet nem látjuk Coltmezbe a pályán, pedig nekem ő maga a Colts.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mondjuk az, hogy az öreg Archie mit gondol, képzelem mennyire befolyásolja Poliant vagy Irsay-t 😛

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
és akkor mit lehet majd tenni ha Manninget elcseréli PolianHöri
Sziasztok!
Bocsi, hogy belevau, és off, de már hetek óta foglalkoztat ez a kérdés: Attól, hogy elhozzátok 1/1-re Luckot miért kell elcserélni Manninget? Az ok, hogy Luck iszonyat tehetséges, de nem Manning szint lesz jövőre, azt mindenki tudja. És mint idén látszik Manning nélkül a Colts=0-12 (jelenleg) és Manningel meg tuti PO. Miért nem azt csináljátok majd, hogy Luck draft és 1-2 évig tanul PM mögött és utána cserélitek el őt? Az igaz, hogy akkor már kisebb lesz az értéke, de lesz egy lehet, hogy ugyan olyan szintű irányítótok, míg így lesz egy tapasztalatlan, de tehetséges újonc QB-tok, akinek Orlovsky/Painter a "mentora". És most, hogy még csökkentették is az újoncoknak adható fizetéseket még bele is férne a capbe (főleg ha olyan ajánlatot írattok alá vele, hogy az első években alacsony fizu és utána magas)...balu10
Nem tudom volt-e már, de: http://content.usatoday.com/communities/thehuddle/post/2011/12/archie-manning-doubts-andrew-luck-and-peyton-manning-want-to-be-teammates/1?csp=34sports&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+TP-TheHuddle+%28Sports+-+The+Huddle%29

Hozzájön h állítólag Archie Manning és Oliver Luck sokat beszélnek egymással.

btw: Nem húzott már egyszer irányítót a Colts 1/1-ben Stanfordról? 😛 Nem mintha nem lennénk elég szerencsések mostanában... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
orulok h ti igy birtok szurkolni annak h nehogy nyerjunk (...)
en viszont nem szeretnem papirzacskoval a fejemen nezni a sbt 😀Fake
Mire látsz jelenleg több esélyt Fake, hogy nyer a Colts idén vagy nem nézed a Super Bowlt? 😀

(Szerintem egyébként nem lesz 0-16, annál azért jobb ez a csapat, főleg, hogy egy W is belefér az 1/1-hez)Deny
nemtudom mire latok tobb eselyt. kedvenc csapatomat meg sosem lattam ilyen helyzetben igy nemtudok kicsit sem objektiv lenni csak kurvara fosok h nehogy nyeretlen legyen a szezonunk.
amugy latnam a sbt mert 3 lyukat vagnek ra csak fogadtam h ha ez a nagyon nem finom scenario bejon akkor papirzsakot huzok a fejemre meccs alatt.
a masik gondolatoddal meg egyetertenek ha nem ennyire latvanyosan utaznank a tuti 1/1re a tankolassal meg a gondolkodasnelkuli irre tetelekkel egyutt h a gameplaneket ne is emlitsem. teljesen jol tudnank futni tehat nyilvan nem epitunk ra inkabb belemegyunk shootoutokba mert abban biztos kiszopunk. en ugy gondolom h mostmar a hatralevo meccsekbol 1en van eselyunk nyerni. az utolson.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az hogy mi fér bele a capbe és mi nem, teljesen megtippelhetetlen momentán, elvégre 6 kezdőjátékos szerződését kell(ene) megújítani.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
és akkor mit lehet majd tenni ha Manninget elcseréli PolianHöri
Sziasztok!
Bocsi, hogy belevau, és off, de már hetek óta foglalkoztat ez a kérdés: Attól, hogy elhozzátok 1/1-re Luckot miért kell elcserélni Manninget? Az ok, hogy Luck iszonyat tehetséges, de nem Manning szint lesz jövőre, azt mindenki tudja. És mint idén látszik Manning nélkül a Colts=0-12 (jelenleg) és Manningel meg tuti PO. Miért nem azt csináljátok majd, hogy Luck draft és 1-2 évig tanul PM mögött és utána cserélitek el őt? Az igaz, hogy akkor már kisebb lesz az értéke, de lesz egy lehet, hogy ugyan olyan szintű irányítótok, míg így lesz egy tapasztalatlan, de tehetséges újonc QB-tok, akinek Orlovsky/Painter a "mentora". És most, hogy még csökkentették is az újoncoknak adható fizetéseket még bele is férne a capbe (főleg ha olyan ajánlatot írattok alá vele, hogy az első években alacsony fizu és utána magas)...balu10
Kérdezd meg Poliant, hogy mi a szándéka PM-mel, ha Luckot behúzzuk. Én nem tudok róla, hogy elcserélnénk, ezek egyelőre csak tippelgetések mindenki részéről.

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
trade Luck

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
és akkor mit lehet majd tenni ha Manninget elcseréli PolianHöri
Sziasztok!
Bocsi, hogy belevau, és off, de már hetek óta foglalkoztat ez a kérdés: Attól, hogy elhozzátok 1/1-re Luckot miért kell elcserélni Manninget? Az ok, hogy Luck iszonyat tehetséges, de nem Manning szint lesz jövőre, azt mindenki tudja. És mint idén látszik Manning nélkül a Colts=0-12 (jelenleg) és Manningel meg tuti PO. Miért nem azt csináljátok majd, hogy Luck draft és 1-2 évig tanul PM mögött és utána cserélitek el őt? Az igaz, hogy akkor már kisebb lesz az értéke, de lesz egy lehet, hogy ugyan olyan szintű irányítótok, míg így lesz egy tapasztalatlan, de tehetséges újonc QB-tok, akinek Orlovsky/Painter a "mentora". És most, hogy még csökkentették is az újoncoknak adható fizetéseket még bele is férne a capbe (főleg ha olyan ajánlatot írattok alá vele, hogy az első években alacsony fizu és utána magas)...

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Ne tévedjünk: én például annak drukkolok minden héten, hogy nyerjünk. Hithű Colts-drukkerként mi mást tehetnék.wmitty
és akkor mit lehet majd tenni ha Manninget elcseréli Polian és az új csapata ugyanabban az idősávban játszik, mint a Colts? 😊Höri
akkor suck4luck vs manning lesz 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ne tévedjünk: én például annak drukkolok minden héten, hogy nyerjünk. Hithű Colts-drukkerként mi mást tehetnék.wmitty
és akkor mit lehet majd tenni ha Manninget elcseréli Polian és az új csapata ugyanabban az idősávban játszik, mint a Colts? 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem én is az vagyok azért, mert szeretném, hogy ha ezek után már véletlenül sem csúszna ki a kezeink közül az 1/1.
Azt viszont nem néztem, hogy ha nyerünk 2-t, akkor is a miénk az 1/1, de nem is szabad a véletlenre bízni. 😊
Győzelmünk meg lesz idén, senki sem beszélt itt 0-16-ról.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Ne tévedjünk: én például annak drukkolok minden héten, hogy nyerjünk. Hithű Colts-drukkerként mi mást tehetnék.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
orulok h ti igy birtok szurkolni annak h nehogy nyerjunk (...)
en viszont nem szeretnem papirzacskoval a fejemen nezni a sbt 😀Fake
Mire látsz jelenleg több esélyt Fake, hogy nyer a Colts idén vagy nem nézed a Super Bowlt? 😀

(Szerintem egyébként nem lesz 0-16, annál azért jobb ez a csapat, főleg, hogy egy W is belefér az 1/1-hez)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
orulok h ti igy birtok szurkolni annak h nehogy nyerjunk (...)
en viszont nem szeretnem papirzacskoval a fejemen nezni a sbt 😀
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Jelen állás szerint még 2 győzelemmel is 1/1.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
A Ravensről senki sem beszélt. Vagy én legalábbis biztos nem, ez fix L, ezzel nincs is semmi gond. A Texans is az lesz, mivel Cushingék beleverik a földbe a rettegett O-nk, Foster meg kinyírja a D#-t. 😊
Én a Titanstől félek, mert irgalmatlan nagy balfasz csapat az is, mint a Jax. Aztán véletlenül sem kéne 2 W-n összemákolnunk. 😀 Ezért remélem, hogy mikor velük játszunk, még lesz sanszuk a PO-ra, mert akkor kénytelenek lesznek nem szopikázni ellenünk. Kérdés, CJ2K melyík formáját hozza. Ha pihen, akkor simán nyerhetünk majd, ha viszont van kedve futni, akkor úgy is szopunk.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
komoy ez a disputa.

mintha lenne bármi esély is rá, hogy ne kapjunk ki a baltimore-tól.Höri
Szerintem sincs semmi esély.
Nincsenek véletlenek.
Akinek a kisujja is sérült azonnal kiveszik, kell a csapat jövőre.
A Ravens biztos bukta.
A végén egy heroikus win a Jags ellen és 1-15-el megvan Luck.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
komoy ez a disputa.

mintha lenne bármi esély is rá, hogy ne kapjunk ki a baltimore-tól.Höri
Mivel a nem túl jó csapatok ellen hajlamosak idén beleszaladni egy pofonba, akár még lehetne is esélyetek. Bár akkor mindenkinek, aki még bevethető 110%-okot kell adnia.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
komoy ez a disputa.

mintha lenne bármi esély is rá, hogy ne kapjunk ki a baltimore-tól.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
de azért a Jags ellen nyerni kéne az utolsó fordulóban, tippmix szempontból jó pénz lenne 😀Farky
A Jax ellen nyerünk. Mondjuk pont Gabbert az, akitől nem rettegek, hogy nagyon szétdobálna minket. 😂
De ha nyerünk még egyet, akkor veszélyben az 1/1, úgyhogy Polianék biztosra mennek. 😀 Kezdhetünk drukkolni a Titansnek W-ért és a Texans zakóért, mert akkor mindenki a csoportgyőzelemért harcot vív ellenünk, így még véletlenül sem mákolnánk be még egy W-t a Jaxen kívül és ott az 1/1. 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
de azért a Jags ellen nyerni kéne az utolsó fordulóban, tippmix szempontból jó pénz lenne 😀Farky
Ne rondítsunk bele már akkor ebbe a szeptember óta készülő sormintába. Már csak Orlovsky miatt is. 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
de azért a Jags ellen nyerni kéne az utolsó fordulóban, tippmix szempontból jó pénz lenne 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Arra céloztam, hogy gyengült megint a védelem, ezért még ha véletlen Orlovsky hozna is valamit, még több pontot kaphatunkdugo1993
Alapból nem nyerhetünk 😊
Polianék nem bízzák a véletlenre. 😊
Ezen a héten Powers IR, Angerer sem fog szerintem játszani a hétvégén, de azon se lepődnék meg, ha idénre végleg befejezné.