Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Alap volt.
Semmi meglepő.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Manning will not play in 2011

Colts vice chairman Bill Polian says QB Peyton Manning will not play this season.szaba
Mert a végén még tényleg búcsút mondhatnak az 1/1-nek. 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Manning will not play in 2011

Colts vice chairman Bill Polian says QB Peyton Manning will not play this season.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
én valahogy éreztem
nagyon kétarcú a Titans, és már az előző meccset is mi szórakoztuk el
nagy W volt, Donald Brown meg még faszább
na meg persze Hengerer is állat volt 😊
Laci meg franchise CB :cool:

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Nyertünk, innen egy hatalmas W streak kezdődik 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
jó nekem Gary Kubiak is megfelelOrk
Az szép. Del Rio esetleg?Escalade
mi a baj Garyvel? az elmúlt években rengeted alkalommal vezette győzelemre a Coltsot
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
jó nekem Gary Kubiak is megfelelOrk
Az szép. Del Rio esetleg?Escalade
Szerintem ő nem, de bárkit próbálnak vinni a helyére - rá kell ígérni. 😀
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
jó nekem Gary Kubiak is megfelelOrk
Az szép. Del Rio esetleg?

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
jó nekem Gary Kubiak is megfelel
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
el kell hozni Phillipset a Texanstól, ha nekünk nem is segít legalább nekik rossz lesz 😀Ork
Nem adjuk 😛

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
el kell hozni Phillipset a Texanstól, ha nekünk nem is segít legalább nekik rossz lesz 😀
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Norv Turner-hez ki mit szólna, mint HC?roniadi
Jobban lehangolna, mint a 0-16 (O coordnak jöhetne, csak az meg gondolom derogál neki).Escalade
Ha kirúgják akkor sokkal többre nem számíthat, mint egy OC poszt

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Norv Turner-hez ki mit szólna, mint HC?roniadi
Jobban lehangolna, mint a 0-16 (O coordnak jöhetne, csak az meg gondolom derogál neki).

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Norv Turner-hez ki mit szólna, mint HC?

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Amit még érdemes lehet elmondani a támadójátékukról, hogy nem sok csapat tud felmutatni 3 két méter magas tight endet, mint aktív célpontot, és nem sok védelem tud ezzel mit kezdeni.DoM
Sztem ez butaság.. ha van egy Calvin Johnsonod, vagy egy burnered, az legalább olyan jó fegyver, mint egy 6'6-os TE ott középen.. az meg a másik tészta, hogy mondjuk egy Ertz-et vagy Toilolololoooolt inkább Luck tett naggyá mint fordítva.
Sztem ha csak a WR/TE-ket nézzük simán RG III-nak voltak jobb fegyverei.Igor
volt egy kurva jó Kendall Wright-ja, valamint néha Terrence Williams, de sztem ennyi
míg Lucknak Fleener, Ertz, Whalen, Owusu, Toilolo, valamint ha hozzávesszük tavalyról a másik Whalent és Baldwint is.. ezzel a kijelentéseddel vitatkoznék eléggéHurka
Fleener és talán Owusu.. a többi mint nímand. Előbb vinném akár Tevin Reeset, is mint az összes többi Stanford WR-t.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Amit még érdemes lehet elmondani a támadójátékukról, hogy nem sok csapat tud felmutatni 3 két méter magas tight endet, mint aktív célpontot, és nem sok védelem tud ezzel mit kezdeni.DoM
Sztem ez butaság.. ha van egy Calvin Johnsonod, vagy egy burnered, az legalább olyan jó fegyver, mint egy 6'6-os TE ott középen.. az meg a másik tészta, hogy mondjuk egy Ertz-et vagy Toilolololoooolt inkább Luck tett naggyá mint fordítva.
Sztem ha csak a WR/TE-ket nézzük simán RG III-nak voltak jobb fegyverei.Igor
volt egy kurva jó Kendall Wright-ja, valamint néha Terrence Williams, de sztem ennyi
míg Lucknak Fleener, Ertz, Whalen, Owusu, Toilolo, valamint ha hozzávesszük tavalyról a másik Whalent és Baldwint is.. ezzel a kijelentéseddel vitatkoznék eléggé
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem meggyőződésem, hogy sokan azért próbálnak csak azért is valami hibát találni benne, mert elképesztően hypeolják. És mibe lehet belekötni? Abba, hogy nem futja szét a védelmeket, nem ugrik át három embert a TD-ért, és nem próbál meg minden playnél 40 yardos passzokat adni.Zolo
Az a mérték amennyire Lucknak a Stanfordban olvasni kellett tudnia a védelmeket, játékot kellett tudnia hívni, elkapók option route-jait olvasni, slot receivernek/TE-nek pontos lasztikat adni középre, szoros coverage-be, stb. meg se közelíti az NFL szintet. Egy átlagosan jó NFL irányító is fényévekkel csinál többet ebben a tekintetben még a legjobb college QB-nál is. Lucknál is. Luck ugyan mindenki előtt jár ebben a tekintetben, de ez az előny kb. annyi, mintha egy maratoni versenyen már túl lenne az első emelkedőn. Előny, de ebből kb. semennyire nem lehet még eldönteni, hogy ő fogja-e végig bírni a távot, vagy valaki aki egy emelkedővel hátrébbról indul. Illetve lehet, hogy profi szem el tudja dönteni, de az én szemem tuti, hogy nem. Namost, ha a azt látnám, hogy a profi szemek tényleg biztosan meglátják a tehetséget, akkor bennem is kevesebb kétség lenne. De az alapján a rengeteg bust alapján ami akár csak az elmúlt 10 évben történt, egyáltalán nem ezt látom. Akkor meg inkább hiszek a saját szememnek, az legalább érdekes. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Amit még érdemes lehet elmondani a támadójátékukról, hogy nem sok csapat tud felmutatni 3 két méter magas tight endet, mint aktív célpontot, és nem sok védelem tud ezzel mit kezdeni.DoM
Sztem ez butaság.. ha van egy Calvin Johnsonod, vagy egy burnered, az legalább olyan jó fegyver, mint egy 6'6-os TE ott középen.. az meg a másik tészta, hogy mondjuk egy Ertz-et vagy Toilolololoooolt inkább Luck tett naggyá mint fordítva.
Sztem ha csak a WR/TE-ket nézzük simán RG III-nak voltak jobb fegyverei.Igor
Nem a minőségét akartam megítélni az fegyvereknek. Csak arra gondoltam, hogy a tight endek mérete (catch radius) miatt például nem lesz feltűnő, ha kicsit lecsúszik egy-egy dobás és a legtöbb védelem nem az ilyen típusú játékok levédésére van optimalizálva, ami akár szélesebb passzsávokat eredményezhetett stb.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Amit még érdemes lehet elmondani a támadójátékukról, hogy nem sok csapat tud felmutatni 3 két méter magas tight endet, mint aktív célpontot, és nem sok védelem tud ezzel mit kezdeni.DoM
Sztem ez butaság.. ha van egy Calvin Johnsonod, vagy egy burnered, az legalább olyan jó fegyver, mint egy 6'6-os TE ott középen.. az meg a másik tészta, hogy mondjuk egy Ertz-et vagy Toilolololoooolt inkább Luck tett naggyá mint fordítva.
Sztem ha csak a WR/TE-ket nézzük simán RG III-nak voltak jobb fegyverei.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ami nekem feltűnt az a football IQ, a Manninghez hasonló számítógép agy, ami egyből átlátja a védelmet. A srác nem tököl, ritkán látod azt, hogy túlspilázna valamit, pillanatok alatt kiszúrja a szerinte leghatékonyabb megoldást, és megcsinálja. Ismeri a korlátait, okos, NFL irányító. A minap olvastam, hogy Simms (nem biztos, hogy ő) hiányolja tőle a lézervezérelt rakétákat. Azt most felejtsük el egy pillanatra, hogy volt már jó néhány olyan play ahol megmutatta mennyire robbanékony karja van. Zolo
A nationalfootballpost elemzése a kevés negatívum közé pont ezt sorolja:

Trusts his ability to decipher defenses so much that he will throw blind back across the field at times to secondary options and not see defenders sitting underneath.

http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=42538

Amit még érdemes lehet elmondani a támadójátékukról, hogy nem sok csapat tud felmutatni 3 két méter magas tight endet, mint aktív célpontot, és nem sok védelem tud ezzel mit kezdeni. Az értékét és a hypot valamelyest az is megdobja, hogy az elmúlt két évben nem nagyon volt a pro style támadósémában nevelkedett magasan jegyzett irányító. Ő gyakorlatilag készen van az NFL-re. Ettől még nem ő feltétlenül a következő Manning, de ha tippelni kellene, akkor legrosszabb esetben egy Matt Ryan szintet hozni tud.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ami nekem feltűnt az a football IQ, a Manninghez hasonló számítógép agy, ami egyből átlátja a védelmet. A srác nem tököl, ritkán látod azt, hogy túlspilázna valamit, pillanatok alatt kiszúrja a szerinte leghatékonyabb megoldást, és megcsinálja. Ismeri a korlátait, okos, NFL irányító. A minap olvastam, hogy Simms (nem biztos, hogy ő) hiányolja tőle a lézervezérelt rakétákat. Azt most felejtsük el egy pillanatra, hogy volt már jó néhány olyan play ahol megmutatta mennyire robbanékony karja van.

Nekem meggyőződésem, hogy sokan azért próbálnak csak azért is valami hibát találni benne, mert elképesztően hypeolják. És mibe lehet belekötni? Abba, hogy nem futja szét a védelmeket, nem ugrik át három embert a TD-ért, és nem próbál meg minden playnél 40 yardos passzokat adni. Egyébként - javíts ki ha tévedek - az offense amit játszanak, nem a leglátványosabb fajta támadójáték. Én 10-ből 10-szer elvinném őt a Vickek, Youngok, Newtonok, Griffinek előtt, és optimista lennék az esélyeimet illetően.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezekben a ki a jobb és ki a jobban hype-olt sztorikban mindig az a jó, hogy előre kb. mindenki csak találgat, aztán utólag akinek igaza lett az nagyokat bólogat, hogy ugye megmondtam, akinek meg nem, az megvonja a vállát. És a következő évben megint mindenki előre megmondja a tutit. 😊

Én nem szeretem ezt a játékot, mert túlságosan fosok, hogy nem jön be a jóslatom. 😀 😀 Ezért aztán maradok azon az állásponton, hogy kinek a játéka tetszik jobban. Számomra RGIII izgibb fazon a stílusa miatt, ami amúgy nálam egyáltalán nem természetes, mert nem vagyok oda a scrambler QB-kért, se Vick, se Newton, se semelyik korábbi scramber QB nem nagyon érdekel/érdekelt. De RGIII megragadta a fantáziámat, mert belelátom azt a lehetőséget, hogy passzerként is kiváló lesz. Hogy így lesz-e azt persze nem tudom, de én ezt látom benne. Luck is nagyon tetszik, de ha én lennék a GM és csak rajtam múlna, akkor csak azért nem draftolnám gondolkodás nélkül RGIII-at, mert a szokásos módon fosnék tőle, hogy mi lesz ha nem jön be és pár év múlva a fejemre olvassák hogy miért nem Luckot húztam. 😊 Luckban kétségtelenül kisebb a kockázat, mert ha ő nem jön be akkor mindenki bebukta a jóslatát. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mitol ne lennenek ugyanolyan szinten (sot)? valaki mondjon mar nekem olyan tenyeket is ami alapjan akkora kiralynak tartja andriskat.Fake
Griffinnek van egy Heisman győzelme. Lucknak van 2 második helye 😊Höri
innen is latszik h egy choker. se heisman se ncg ezzel a stanforddal ...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mitol ne lennenek ugyanolyan szinten (sot)? valaki mondjon mar nekem olyan tenyeket is ami alapjan akkora kiralynak tartja andriskat.Fake
Griffinnek van egy Heisman győzelme. Lucknak van 2 második helye 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mitol ne lennenek ugyanolyan szinten (sot)? valaki mondjon mar nekem olyan tenyeket is ami alapjan akkora kiralynak tartja andriskat. azt olvastam rola ezt meg azt vmint a kulonbozo teoriak az agya terfogatarol nem jatszanak mikeppen a hypegepezet sajtorohama altal meggyozodesbol mondottak sem. tenyeket szeretnek.
Fake: Nagyon jól tudod te is, hogy egy prospectet nagyon sok szempont alapján értékelnek, és az éves mutatott játék csak az egyik a sok közül, megkockáztatom nem is a legfontosabb. Egyébként meg remek évet fut, persze, hogy egy jobb csapatból nem tud annyira felfelé kilógni mint mások a top pickek közül. Luck legnagyobb ereje, amellett, hogy átlagon felüli athlete is, az agya. Remek size, erős kar, és azt várják tőle, hogy egy mental giant legyen. Garancia nyilván nincs, mint semmire az életben, de szerintem teljesen egyértelmű, hogy miért ő a toronymagas esélyes az 1/1-es helyre, és miért lenne baromság mást elhozni helyette. Nincs más értelmes döntés, alterntíva. Mindenképp őt kell elhoznunk, attól függetlenül, hogy gondolkodunk-e cserében vagy nem.Zolo
tudom asszem es egyet ertunk abban h nem az a legfontosabb egy prospect megitelesenel h jatszott az azelotti evben kulonben bradford nehezen lett vna 1/1 😊 de hadd kerdezzek vmit akkor meg ujra toled is. a vastagon szedettre hany valodi ervet tudnal felhozni ? a masik meg h mennyire fut remek evet az egy dolog h szted igen meg a szamok szerint is de nezzuk meg h mit csinalt akkor amikor olyan csapattal talalkoztak ahova igenis kellett vna az o teljesitmenye mint difference maker. meg mindig olyan jonak tunik a teljesitmenye ilyen futojatek mellett ?