NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Favre azért tett egy kiruccanást a kettő között New Yorkban is 😊 (Aztán onnan is visszavonult 😂 )
Szerintem a sajtosoknak azzal még nem is volt gondjuk, utána a Vikes már valóban betette a kaput a legtöbbjüknél.

Amúgy Peyton 😉

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De azért nem keveset rombolt az imázsán azt hogy Packers legendából végül Vikings játékos lett... :/gravedigger
Nem hívta egyetlen másik csapat sem.Höri
Igen ez világos, de elég sokan kiábrándultak akkor belőle, saját magának is jobbat tett volna ha szépen befejezi Green Bay-ben, és nem csinál hülyét magából hogy hatvanháromezerszáznegyvenkilencszer bejelenti a visszavonulását, utána pedig ugyanennyiszer a visszatérését, ráadásul egy csoportriválisnál... ez az én véleményem, de szerintem sokan osztoznak ezzel.

Na de ami a lényeg, Paytonnal szerintem tuti nem fog ilyesmi megtörténni, ő ha befejezi akkor a Colts-ból teszi azt meg
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De azért nem keveset rombolt az imázsán azt hogy Packers legendából végül Vikings játékos lett... :/gravedigger
Nem hívta egyetlen másik csapat sem.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De azért nem keveset rombolt az imázsán azt hogy Packers legendából végül Vikings játékos lett... :/
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mr. Football - A Call to Arms: Peyton Manningpeterk2005
inkább vonuljon vissza, mint hogy más csapatban játszon 😕 kár lenne ha Favre-t csinálna magából/cinálnának belőle. nem tudom kin múlik majd ha esetleg elmegy...Lecso4
Favre nem azért lett bohóc mert máshol játszott, hanem mert lustaságból visszavonulgatott, hogy ne kelljen edzeni egész nyáron.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mr. Football - A Call to Arms: Peyton Manningpeterk2005
inkább vonuljon vissza, mint hogy más csapatban játszon 😕 kár lenne ha Favre-t csinálna magából/cinálnának belőle. nem tudom kin múlik majd ha esetleg elmegy...
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Sajnos mind Brayton, mind Anderson 1 éves szerződést kötött, pedig rég volt ennyire jó a DE rotációnk.

Egyetértek, hogy Garcon és Wayne együtt nem fog maradni. Amennyiben Pierre nem száll el fizetésileg, én őt tartanám meg. Reggie szerintem minimum 3 évet fog kérni, annyi pedig sajnos nincs benne.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mathis és Garcon el fog menni, ebben majdnem biztos vagyok. Brackett is.

Illetve Garcon akkor marad, ha Wayne megy. Kettőre együtt nincs pénz sajnos. A jövő szempontjából Wayne elengedése lenne ésszerűbb. Luck ne olyan elkapóval szokjon össze, akinek 2 éve van a ligában.

Mathis helyére elvileg jött Hughes 😀 szóval fel vagyunk készülve. Valamennyire nekem a Brayton/Jamaal A. igazolás is azt mutatja, hogy már Polianék is tudják, hogy nem tudjuk megfizetni.

Brackett helyén itt van Angerer, nem kell más.

Saturday ha nem vonul vissza most, akkor jövőre fog. Rendes ember, szóval biztosan rá lehet dumálni, hogy Peyton nélkül is maradjon arra az 1 évre míg megszokja a levegőt Luck. Nagyok már a gyerekei, megértik, hogy dolgozni kell 😀

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sztem ma tuti nyerünk. 😊 Foglalkoztunk már ezerszer a drafttal, de a szabadügynökökről mit gondoltok? Ti kit,kiket tartanátok meg? Különösen Reggie és Robert érdekelne.roniadi
Ha elöl húzunk (Luck vagy körülötte), akkor elit első körös WR-t nem fogunk tudni húzni. Akkor pedig jó lenne, ha Reggie maradna első elkapónak, mert Garcon és Collie nem elég. Gonzonak szerintem annyi, két jó elkapót meg nem hiszem, hogy tudnánk találni. És még kéne valaki aki visszahordani is tud. Szerintem Reggie nem az a fajta, akit ha meg akarunk tartani, akkor ne lehetne vele megállapodni. Nem hiszem, hogy bárhol is mega ajánlatot kapna, azért a kicsivel többért, meg talán nem megy el.

Mathis nehezebb ügy, de az elmenetének szintén nem örülnék. A secondarynknak olyan nagy szüksége van az elit, mindkét oldali pass-rush-ra, mint a falat kenyérre. Tartok attól, hogy ha Mathis elmegy, akkor egy év alatt nem fogjuk tudni olyan szinten feljavítani a secondary-t, hogy jövőre ne ugyanolyan remegő gyomorral várjuk a passzoló csapatok elleni meccseket, mint az ideieket/tavalyiakat.

Brackett ideje viszont úgy néz ki lejárt. Angerer ugyan passz szituációkban még nem tart ott, mint az öreg, de így is nagyon ígéretes, az idei teljesítménye alapján minden esély megvan rá, hogy hamar bele fog jönni ebbe is, sőt akár jobb is lehet, mint Brackett fénykorában. Mögé kelleni fog valaki, vagy újonc vagy egy FA.

A futók szerintem maradnak, és a két fal is úgy ahogy alapjaiban összeállt. Clark viszont egy nagy kérdés. A kedvenc csikóm, de az idei éve enyhén szólva se volt meggyőző. Remélem ez csak átmeneti visszaesés.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mr. Football - A Call to Arms: Peyton Manning


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Sztem ma tuti nyerünk. 😊
Foglalkoztunk már ezerszer a drafttal, de a szabadügynökökről mit gondoltok? Ti kit,kiket tartanátok meg? Különösen Reggie és Robert érdekelne.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
nyerünk hármat, 3-13, lecsúszunk 1/3-ra, röhögve elvisszük RGIII-t és Fake három hétig iszik.Höri
en mar most is igy erzem magam vasarnap ota 😀

http://www.youtube.com/watch?v=PsjP8oqPEF8Fake
És hogy fogod magad, ha egész éves sz*pás után elcsesszük az 1/1et? 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nyerünk hármat, 3-13, lecsúszunk 1/3-ra, röhögve elvisszük RGIII-t és Fake három hétig iszik.Höri
en mar most is igy erzem magam vasarnap ota 😀

http://www.youtube.com/watch?v=PsjP8oqPEF8
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
az 1/1 témához annyit, hogy azért nyerhet mindenképp egyet a Colts mivel a Rams leverte a Saintset a Vikings pedig a Pantherst a közös ellenfelek közül ezért bukjuk a tie-breakertOrk
SoS számít, de az is nyerő nektek a másik két csapattal szemben.
A forduló előtt így nézett ki.
http://www.draftcountdown.com/features/Draft-Order.phpgabokocka
http://18to88.com/2011-archives/december/the-tie-breaker.html

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
az 1/1 témához annyit, hogy azért nyerhet mindenképp egyet a Colts mivel a Rams leverte a Saintset a Vikings pedig a Pantherst a közös ellenfelek közül ezért bukjuk a tie-breakertOrk
SoS számít, de az is nyerő nektek a másik két csapattal szemben.
A forduló előtt így nézett ki.
http://www.draftcountdown.com/features/Draft-Order.php

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nyerünk hármat, 3-13, lecsúszunk 1/3-ra, röhögve elvisszük RGIII-t és Fake három hétig iszik.Höri
Vagy viszitek a USC QB gyerököt és sokan fognak inni három héten túl is. 😂ulpianus
na igen, az mondjuk úgy már meleg 😀

de szerintem a Vikings még nyerni fog egyet idén. Leginkább a Bears ellen,de a Redskins-ben is benne van bármikor, hogy megverik magukat.

több mint 12 éve
gsn 3 548
Engem mondjuk az érdekelne, hogy fér be pénzileg egyszerre Manning és Luck?MacPhisto
úgy hogy Wayne és Mathis FA lesz többek közt.

Meg Manning szerződése eleve lejár februárban, csak opcióval lehet hosszabítani.Höri
Azt se felejtsük el, hogy nagyon lementek az 1/1-es bérek. Míg Stafford 6 évre kapott 72 milliót, amiből 41,8 millió garantált, Bradford pedig 6 évre 78 milliót 50 millió garantálttal, Cam Newton már csak 22 milliót kapott most 4 évre, igaz mind garantált. Évi átlag 5,5 millió dollár azért nem akkora összeg, hogy ne férne el egy elit QB bér mellett, plusz Peyton szerződését is át lehet strukturálni úgy, hogy technikailag akkor legyen alacsonyabb a cap number, amikor Lucké magas, és fordítva.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
az 1/1 témához annyit, hogy azért nyerhet mindenképp egyet a Colts mivel a Rams leverte a Saintset a Vikings pedig a Pantherst a közös ellenfelek közül ezért bukjuk a tie-breakert
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Azért meg kell hagyni Brown is jól elrejtette a tehetségét az évek alatt 😀

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Az 1/1 az 1/1 fizetésben. Választani kell és fizetni kell.
A csapaton meg nem egy újonc DT/elkapó/akármi segít, ha nem lesz Mindentmegoldó Manning.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Engem mondjuk az érdekelne, hogy fér be pénzileg egyszerre Manning és Luck?MacPhisto
úgy hogy Wayne és Mathis FA lesz többek közt.

Meg Manning szerződése eleve lejár februárban, csak opcióval lehet hosszabítani.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Engem mondjuk az érdekelne, hogy fér be pénzileg egyszerre Manning és Luck?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
De jó volt erre a hírre kelni, hogy nyertünk 😀
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
erre a hétre visszaállt minden a normális kerékvágásba, és csak mi nyertünk az AFC Southban 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
nyerünk hármat, 3-13, lecsúszunk 1/3-ra, röhögve elvisszük RGIII-t és Fake három hétig iszik.Höri
Vagy viszitek a USC QB gyerököt és sokan fognak inni három héten túl is. 😂


Állat vagyok, ami enni kér...