Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem ugyanannyira ülne le, mint Luck.Stez
ugyanolyan szinten vannak?Amadeus91
A leülés, meg a jelenlegi szintjük aztán nagyon összefügg.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Szerintem ugyanannyira ülne le, mint Luck.Stez
ugyanolyan szinten vannak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ugyanannyira ülne le, mint Luck.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Mondjuk RGIII lehet leülne Peyton mögé a padra 1-2-3 évre, nem? Nálam mondjuk simán Luck az 1/1.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Newton jól passzol? Csókolom. Akkor Vince Young is nagy király. 😀 Newton kibaszottul pontatlanul dob, ami azt illeti. Az oké, hogy néha elsül a keze és ad jó labdákat is, de általában ezek nem kifejezetten hosszú és nehéz passzok.Stez
Hát, Newton mind pontosságban, mind yardban, mind passer ratingben jobb, mint Manning a rookie évében. Némelyikben sokkal jobb... Erre azért nem mondanám, hogy kibaszottul rossz. 😉

Ezzel együtt Newton nekem sem kéne Indianapolisba. Már az egyénisége miatt sem. De RGIII igen, mert ő jobb, mint Newton. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fake: Nagyon jól tudod te is, hogy egy prospectet nagyon sok szempont alapján értékelnek, és az éves mutatott játék csak az egyik a sok közül, megkockáztatom nem is a legfontosabb. Egyébként meg remek évet fut, persze, hogy egy jobb csapatból nem tud annyira felfelé kilógni mint mások a top pickek közül. Luck legnagyobb ereje, amellett, hogy átlagon felüli athlete is, az agya. Remek size, erős kar, és azt várják tőle, hogy egy mental giant legyen. Garancia nyilván nincs, mint semmire az életben, de szerintem teljesen egyértelmű, hogy miért ő a toronymagas esélyes az 1/1-es helyre, és miért lenne baromság mást elhozni helyette. Nincs más értelmes döntés, alterntíva. Mindenképp őt kell elhoznunk, attól függetlenül, hogy gondolkodunk-e cserében vagy nem.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ráadásul RG3 eleve halott ötlet, mivel Ork fehér QB-t akar. 😛Stez
Nincs elég precedens ahhoz, hogy az ember kicsit kételkedjen (és egyáltalán nem vagyok rasszista, nehéz is lenne NFLt nézni... 😊 )?
A scrambler QBt én sem támogatom. Luck mobilisabb, mint Manning, 1-2 Rodgers féle futást előhúz majd a tarsolyból, de nekem több nem kell.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Nem, ő is elbukott.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Ráadásul RG3 eleve halott ötlet, mivel Ork fehér QB-t akar. 😛Stez
Jacko is megoldotta


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát nálam meg RGIII. 😀

Nem hiszem, hogy olyan nagyon nehéz lenne átállni az ő esetében egy másik stílusra. Ha egy Vick típusú scrambler lenne, akkor igen, de - legalábbis az én szemeimnek - ez a gyerek dobni is nagyon jól tud. Gyors a dobómozdulata, és a pontossága is. Simán elmenne egy nagyon jó pocket QB prospectnek is. A sebessége az én szememben csak egy plusz.

Nem árt az, ha egy QB futni is tud. Sőt, szerintem ez a jövő. Egyre többen passzolnak remekül a ligában, ezzel egyre kevéssé lehet majd kiemelkedni. Na jó, túlzok, de azért Cam Newton-al, RGIII-al elkezdtek jönni az olyan scramblerek akik passzolni is nagyon tudnak. Már Newton teljesítménye is igen meggyőző - pl. jobbak a mutatói, mint a nagyon ígéretes - és klasszikus pocket QB - Andy Daltonnak. És RGIII jobb lesz nála. 😉

Ezzel együtt olyan erős az idei felhozatal, hogy a QB téma érdekel a legkevésbé a drafton. Akár felgyógyul Manning, akár nem, a QB kérdés meg fog oldódni nálunk. Vagy HOF vagy HOF ígéret QB fog irányítani jövőre, ennél többet úgyse kívánhatnánk. Sokkal jobban izgat, hogy mit kezdünk majd a nem QB-ra elköltött pickjeinkkel. Ez a csapat amennyire sz*rul néz ki most, annyira nagyon jó is lehet jövőre, ha arra a néhány posztra megtaláljuk az embert ahol lyukak vannak.peterk2005
Newton jól passzol?
Csókolom.
Akkor Vince Young is nagy király. 😀 Newton kibaszottul pontatlanul dob, ami azt illeti. Az oké, hogy néha elsül a keze és ad jó labdákat is, de általában ezek nem kifejezetten hosszú és nehéz passzok. Én több meccsét is néztem idén és már 10-15 yardos passzoknál is szembetűnő a pontatlanság. És hiába egyre több a pocket passer QB, ők is viszik a prímet a ligában. Valahogy egy Painteres idény után nem tudnám sajnálni a csapattól, hogy ismét egy ilyen QB-t kapjon a kezébe.
Ráadásul RG3 eleve halott ötlet, mivel Ork fehér QB-t akar. 😛

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
rg3 h lett heisman ? ugy h rajta kivul egy darab elso koros tehetseg nincs az offenseben sem nemhogy a vedelemben amennyire en tudomFake
Kendall Wright WR sok mock draftban már első körös (a legtöbben a Denverhez írják, vajon miért 😊) és Terrance Ganaway RB sem fog a 4-5. körnél tovább csúszni, ahogy Philip Blake center sem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát nálam meg RGIII. 😀

Nem hiszem, hogy olyan nagyon nehéz lenne átállni az ő esetében egy másik stílusra. Ha egy Vick típusú scrambler lenne, akkor igen, de - legalábbis az én szemeimnek - ez a gyerek dobni is nagyon jól tud. Gyors a dobómozdulata, és a pontossága is. Simán elmenne egy nagyon jó pocket QB prospectnek is. A sebessége az én szememben csak egy plusz.

Nem árt az, ha egy QB futni is tud. Sőt, szerintem ez a jövő. Egyre többen passzolnak remekül a ligában, ezzel egyre kevéssé lehet majd kiemelkedni. Na jó, túlzok, de azért Cam Newton-al, RGIII-al elkezdtek jönni az olyan scramblerek akik passzolni is nagyon tudnak. Már Newton teljesítménye is igen meggyőző - pl. jobbak a mutatói, mint a nagyon ígéretes - és klasszikus pocket QB - Andy Daltonnak. És RGIII jobb lesz nála. 😉

Ezzel együtt olyan erős az idei felhozatal, hogy a QB téma érdekel a legkevésbé a drafton. Akár felgyógyul Manning, akár nem, a QB kérdés meg fog oldódni nálunk. Vagy HOF vagy HOF ígéret QB fog irányítani jövőre, ennél többet úgyse kívánhatnánk. Sokkal jobban izgat, hogy mit kezdünk majd a nem QB-ra elköltött pickjeinkkel. Ez a csapat amennyire sz*rul néz ki most, annyira nagyon jó is lehet jövőre, ha arra a néhány posztra megtaláljuk az embert ahol lyukak vannak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Lucknak volt már egykezes elkapása is. Tehát sokoldalúbb, mint Barkley. És így egyben választ ad a WR kérdésre is, ha a szükség úgy hozná. Ha kell, majd magának dob párat. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Höri lelőtte a poént, nálam is a WR-ek miatt inkább Luck.
Mondjuk tény, hogy a Stanford OL meg elit Luck előtt, de ettől függetlenül én úgy gondolom, hogy manapság, az év elején kívül legalábbis a mi OL-ünk sem annyira gány, hogy Luck ne tudna elboldogulni vele.
Ez meg nem feltétlenül ide tartozik, hanem csak én gondolom úgy, de szerintem Barkley ki sem fog jönni alapból. De hát ez nyilván majd hamarosan eldől, de ha RG3 is jön, akkor #3 QB-ként szerintem inkább maradhat egy évet, legalább bajnokságot nyerhet, jövőre meg inkább lenne 1/1, mint a mostani QB classban.
Szerintem.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak en arra vagyok kivancsi h vki jelen esetben te mitol szimpatizalsz jobban luckkal mint mondjuk barkleyval hamar rgt elutasitod a "scrambler" stil miatt. Fake
na ez könnyű 😊

Barkley-nak van két nagyon elit elkapója. Lee bekerült a freshman all-American keretbe is, és sokszor lejátszotta a pályáról a nagy név Woods-ot. Eközben Lucknak csak a 3 TE volt, akinek biztonsággal tudott dobálni. Abból Toilolo csak a 6'8-as magassága miatt vehető komolyan. Fleener mondjuk all-American kaliber, ez is igaz.

+ nekem vannak kétségeim Barkley celeb vénája miatt 😀 nem akarok egy Matt Leinartöt a csapatba.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
valahogy az az érzésem h RGIII azért nem lesz 1/1 mert nem fér bele a Colts eddigi - hogy fogalmazzak szépen - "játék stílusába". Nekem semmi bajom vele - csak a csapatnak legyen jó - ,de nehezen tudom elképzelni h pont egy fekete, futkorászós qb-t választunk. Még ha tény is, h jó játékos.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én nem is mondtam semmi olyat sem, mint amit te említettél.
És én láttam játszani az összeset, nem viccből, miután nálunk valamelyiké lesz a következő éra, így figyelemmel kísérem mind. 😊
RG3 egy állat, én így gondolom mindenképpen, egyszerűen nekem ez saját balfaszságom, hogy nem szeretem a scrambler QB-kat, hiába, hogy esetleg a futás mellett remekül is passzolnak, mert RG3 esetében ez is megvan.
Az, hogy nálam inkább Luck az 1/1, az teljesen szubjektív, én jobban örülnék neki.Stez
oke ezt mind tudtam tehat pl a live up the hype nem neked szolt de most hadd ne soroljam fel h kikre nem gondoltam 😊 csak en arra vagyok kivancsi h vki jelen esetben te mitol szimpatizalsz jobban luckkal mint mondjuk barkleyval hamar rgt elutasitod a "scrambler" stil miatt. mellesleg szvsz griffin nem lesz scrambler az nflben mert annyit azert nem rohant egyetemen h scramblernek tekintsuk. inkabb csak annyit erdemes leszurni az elofordulo futkarozasaibol h jo a labmunkaja ha prospectkent nezzuk. szvsz.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem is mondtam semmi olyat sem, mint amit te említettél.
És én láttam játszani az összeset, nem viccből, miután nálunk valamelyiké lesz a következő éra, így figyelemmel kísérem mind. 😊
RG3 egy állat, én így gondolom mindenképpen, egyszerűen nekem ez saját balfaszságom, hogy nem szeretem a scrambler QB-kat, hiába, hogy esetleg a futás mellett remekül is passzolnak, mert RG3 esetében ez is megvan.
Az, hogy nálam inkább Luck az 1/1, az teljesen szubjektív, én jobban örülnék neki.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
stez miert orulnel jobban lucknak mint rg3nak ?Fake
te tuti azt a választ vártad hogy mert ő nem feka 😀Ork
semmi ilyen de van egy olyan erzesem h a topikba irogato emberek tulnyomo tobbsege nem nagyon latta meg jatszani es csak live up the hype. ha igen akkor viszont nem ertem a lelkesedest andras fele. luck hogyan volt iden olyan "jo" h heisman kozeleben legyen ? stanford ol elit running game elit futok elitek vedelem szolid es ha nagyon muszaj megbaszta fleenernek v vmi troll tenek. ez aztan nagy teljesitmeny.
rg3 h lett heisman ? ugy h rajta kivul egy darab elso koros tehetseg nincs az offenseben sem nemhogy a vedelemben amennyire en tudom es tobb rangsorolt csapatot is elkaszalt a baylorral. es akkor barkleyrol ne is beszeljunk mint szoba jovo lehetoseg. elismerem h jo luck de jelenleg nalam 3 eselyes is van az 1/1re ha szintisztan a jatekuk alapjan iteljuk oket meg. az h 1/1 luck a tobbi meg mehet kapalni az blodseg.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
én azért tartok tőle, hogy amekkora sztár most luck akkor pofára esés lesz belőle

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
stez miert orulnel jobban lucknak mint rg3nak ?Fake
te tuti azt a választ vártad hogy mert ő nem feka 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
nem várja meg. írtam a draft topikba. Griffin mindent elért, amit lehet, nincs értelme tovább maradni.Höri
én mondjuk akkor sem örülnék neki, inkább LuckStez
Nyilván, nem őt fogjuk választani, ez eléggé kézenfekvő.

De eléggé biztos vagyok benne, hogy ő is sikerekben gazdag boldog új évet, ööö NFL karriert tudhat majd magáénak.
Szóval örüljünk, hogy nem Jacksonville-be megy 😀Höri
Tény.
Ha nem Jaxbe megy, akkor már nem lehet baj. 😀
Bár én félek, hogy össze fogják őt törni a nagy futkározásokba, alapból ezért is vagyok végig Luck mellett inkább.
Mindenesetre ha az NFC-be draftolják, nem zavar 😀

szerk.:
hát Fake, kb. meg is választoltam a kérdésed.
Nem bírom a scrambler QB-kat a sokkal nagyobb sérülésveszély miatt és habár RG3 elég jól passzol mellette, akkor is lehet nagyban fosni minden futása után.
Nyilván aki fut, az sokkal veszélyesebb játékos az ellenfél számára, de én szerintem ez hosszútávon nem működhet, főleg a mi OL-ünkkel. a Manning féle pocket QB meg már bevált nálunk legalább.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
stez miert orulnel jobban lucknak mint rg3nak ?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
😂
Láttátok, hogy Supermanes zoknit hord? Köll nekünk ez a gyerek. 😀

(Amúgy a Hesimann után mindenütt RGIII lehetséges draftjáról esik szó, pedig valószínűleg Hörinek lesz igaza, és megvárja, hogy jövőre 1/1 legyen. 😀)peterk2005
nem várja meg. írtam a draft topikba. Griffin mindent elért, amit lehet, nincs értelme tovább maradni.Höri
én mondjuk akkor sem örülnék neki, inkább LuckStez
Nyilván, nem őt fogjuk választani, ez eléggé kézenfekvő.

De eléggé biztos vagyok benne, hogy ő is sikerekben gazdag boldog új évet, ööö NFL karriert tudhat majd magáénak.
Szóval örüljünk, hogy nem Jacksonville-be megy 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
RGIIIat a Coltsba!tenorx
😂
Láttátok, hogy Supermanes zoknit hord? Köll nekünk ez a gyerek. 😀

(Amúgy a Hesimann után mindenütt RGIII lehetséges draftjáról esik szó, pedig valószínűleg Hörinek lesz igaza, és megvárja, hogy jövőre 1/1 legyen. 😀)peterk2005
nem várja meg. írtam a draft topikba. Griffin mindent elért, amit lehet, nincs értelme tovább maradni.Höri
én mondjuk akkor sem örülnék neki, inkább Luck