Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Láttunk már tankolást a történelem folyamán.

félig sérült húzójátékosokat 6. héten IR-re rakunk aztán nem kell félni, hogy nyerünk.Höri
ezt nem tiltja semmi szabály sem? Mármint nem IR-re rakást, hanem, hogy ezzel szándékosan (sérülés nélkül) manipulálják a szezonokat. (feltételes módban). Szóval magát az ilyen manipulálást.Amadeus91
mivel ellnőrízhetetlen, így nehéz lenne tiltani.

NBA-ben minden évben van 5-6 csapat legalább, ami tankol.
Marci jó párhuzamot írt a Manning-Luck kapcsolatra még pár napja. A spurs is annak idején elég csúnya tankolással vitte el David Robinson mellé Tim Duncant.Höri
Jó, csak Duncan meg Robinson egyszerre lehetett a pályán. Manning meg Luck viszont nem lesz. Vagy egyik, vagy másik.
Márcsak pénzügyileg sem lenne logikus Peyton új szerződése után még egy valag pénzt új QBra költeni. Már ha PM vissza tud térni ebből a sérülésből...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Láttunk már tankolást a történelem folyamán.

félig sérült húzójátékosokat 6. héten IR-re rakunk aztán nem kell félni, hogy nyerünk.Höri
ezt nem tiltja semmi szabály sem? Mármint nem IR-re rakást, hanem, hogy ezzel szándékosan (sérülés nélkül) manipulálják a szezonokat. (feltételes módban). Szóval magát az ilyen manipulálást.Amadeus91
mivel ellnőrízhetetlen, így nehéz lenne tiltani.

NBA-ben minden évben van 5-6 csapat legalább, ami tankol.
Marci jó párhuzamot írt a Manning-Luck kapcsolatra még pár napja. A spurs is annak idején elég csúnya tankolással vitte el David Robinson mellé Tim Duncant.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lesz a Colts 1/1es, ez tuti. Top 5 pick lesz, ha PM nem jön vissza, de nem lesz 1. pickes csapat. Felesleges ez az egész Luck spekuláció iktriad
ezt jó tudni.
akkor azt is írd már meg, hogy mi lesz a top10 draftsorrend-je, illetve, hogy miről agyaljunk itt a topikban.Höri
Nem spoilerezek többet. 😊 Csak annyit hogy nem lesz a Colts 1/1es. (1/2 - 1/4 körül várom öket). Collins és a Colts csak nyer 2-3 meccset. Pl. a mait.

Viszont ha ez a szezon tényleg 2-14/3-13 körüli lesz, kíváncsi vagyok hányan mennek majd ki a Lukács Olajba a szezon második felében. Lehet nálatok is lesz idén blackout?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Láttunk már tankolást a történelem folyamán.

félig sérült húzójátékosokat 6. héten IR-re rakunk aztán nem kell félni, hogy nyerünk.Höri
ezt nem tiltja semmi szabály sem? Mármint nem IR-re rakást, hanem, hogy ezzel szándékosan (sérülés nélkül) manipulálják a szezonokat. (feltételes módban). Szóval magát az ilyen manipulálást.Amadeus91
Direkt manipulálás? 😀 Miről beszélsz? Egy-két elbaszott play, sok ember IRen, és mossák kezeiket.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Láttunk már tankolást a történelem folyamán.

félig sérült húzójátékosokat 6. héten IR-re rakunk aztán nem kell félni, hogy nyerünk.Höri
ezt nem tiltja semmi szabály sem? Mármint nem IR-re rakást, hanem, hogy ezzel szándékosan (sérülés nélkül) manipulálják a szezonokat. (feltételes módban). Szóval magát az ilyen manipulálást.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Láttunk már tankolást a történelem folyamán.

félig sérült húzójátékosokat 6. héten IR-re rakunk aztán nem kell félni, hogy nyerünk.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Menjenek biztosra, 0-16 😀 Amúgy éppen ezért lenne balfaszság nem 1/1nek lenni, hanem 1/2-1/10nek, mert 100%, hogy nem esik le Luck.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát ha 2 vagy 3. pickje lesz a Coltsnak akkor nagyon balfaszok. Nyilván nem szép dolog, de én akkor inkább már elbuknám a meccseket Luckért, mint hogy a 2-3.al húzzak valakit.tenorx
Jó, de a Colts mellett igazából a legtöbb 1/1 várományos behúzná Luckot. Talán egyedül a Panthers az, aki esélyes a címre, de mást húzna. Még a Broncos-nál se lenne Luckot kizáró ok Tebow. Tehát ez az elbuknám meccseinket dolog se feltétlen működik, lesz még pár csapat aki így gondolkodhatna.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ha 2 vagy 3. pickje lesz a Coltsnak akkor nagyon balfaszok. Nyilván nem szép dolog, de én akkor inkább már elbuknám a meccseket Luckért, mint hogy a 2-3.al húzzak valakit.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Na, megnéztem ezt a Luck gyereket, két tavalyi meccsükön. Hááááát. Tényleg jó, na. 😉

Amúgy totál fogalmatlan vagyok NCAA témában, így tökre meglepett, hogy ez a Stanford úgy játszik, mintha NFL csapat lenne. Tiszta profi stílus. Ez viszont azt is jelenti, hogy Höri nem túlzott, ez a gyerek ha kijön a draftra, tulajdonképpen kész lesz az NFL-re, semmi értelme ülnie 2-3 évet. Ez azért rontja az esélyeinket.peterk2005
Azért nem annyira jó, hogy PM-től ne tudna még ellesni 1-2 dolgot másrészt PM 35 éves..nincs már neki sok hátra a pályán, nem 1 25 éves irányító mögé érkezne Luck a Colts-hoz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem lesz a Colts 1/1es, ez tuti. Top 5 pick lesz, ha PM nem jön vissza, de nem lesz 1. pickes csapat. Felesleges ez az egész Luck spekuláció iktriad
ezt jó tudni.
akkor azt is írd már meg, hogy mi lesz a top10 draftsorrend-je, illetve, hogy miről agyaljunk itt a topikban.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lesz a Colts 1/1es, ez tuti. Top 5 pick lesz, ha PM nem jön vissza, de nem lesz 1. pickes csapat. Felesleges ez az egész Luck spekuláció (bár lassan egyesek ott tartanak, hogy Manning karrierje is veszélyben van: http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/28144/columnist-manning-future-uncertain-at-best Na akkor viszont tényleg el kell veszteni a meccseket.
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, megnéztem ezt a Luck gyereket, két tavalyi meccsükön. Hááááát. Tényleg jó, na. 😉

Amúgy totál fogalmatlan vagyok NCAA témában, így tökre meglepett, hogy ez a Stanford úgy játszik, mintha NFL csapat lenne. Tiszta profi stílus. Ez viszont azt is jelenti, hogy Höri nem túlzott, ez a gyerek ha kijön a draftra, tulajdonképpen kész lesz az NFL-re, semmi értelme ülnie 2-3 évet. Ez azért rontja az esélyeinket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egészséges és tehetséges.
csak nincs rutinja ezért nem rakjuk be, mert akkor még szerezne.Höri
Nem tudod esetleg, hogy Ijalana játszott-e már bal oldalon valamikor? Illetve, játszott-e guard poziícióban vagy csak tackle-ben?peterk2005
a Villanovában LT volt

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Visszaolvasva a saját postomat, kicsit más lett mint amit írni akartam. Az oline azért ennyire nem volt rossz, Collins pedig nem volt ennyire jó. Futásnál pl. egész jól működtünk, főleg Castonzo oldalán. És egyébként is, Castonzo egész korrekten megoldotta az emberét. Az elrontott playek egy része egyértelműen bénázást volt, a másik része pedig blokkolási gond. Például Mario Williams gyakran 1-1-ben került Dallas Clark elé, ami nyilván bukta. Hogy aztán ez Linkenbach hibája, vagy a szisztéma volt rossz, azt nem tudom megítélni, de ezek elvileg viszonylag könnyen korrigálhatók.

Collins esetében nem nagyon tudom a választ, mert mindegyik problémát lehet azzal is magyarázni, hogy az öreg három hete még sört iszogatott a medencéje mellett és az utcabeli kölykökkel dobált szórakozásból, most meg hirtelen az NFL egyik legkifinomultabb passer teamjét kell irányítania ami nem megy azonnal. De úgy is lehet magyarázni, hogy Manning egyszerűen ennyivel több, ennyivel jobban érzi a pocketet, hogy nála majdnem tökéletes a timing, és képes felsimerni a védelem felállását és kiosztani a blokkolási feladatokat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
egészséges és tehetséges.
csak nincs rutinja ezért nem rakjuk be, mert akkor még szerezne.Höri
Nem tudod esetleg, hogy Ijalana játszott-e már bal oldalon valamikor? Illetve, játszott-e guard poziícióban vagy csak tackle-ben?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egészséges és tehetséges.
csak nincs rutinja ezért nem rakjuk be, mert akkor még szerezne.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ijalana sérült, vagy egyszerűen csak szar?
Mert LG-be leginkább őt látnám szívesen.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Namost, ez egyrészt szörnyű. Másrészt viszont Saturday-en kívül az oline-unkban lényegében csak rookie, első meccses, és olyan szerepelt aki eddig csak 1-2 snapet volt pályán.peterk2005
meg Diem.

Castonzo és Linkenbach talán fog még fejlődni, de ezt a Joe Reitz nevű arcot sürgősen el kéne felejteni.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, ma megnéztem a Houston meccset. Nem tudom ki látta és mi a véleménye róla. :/ Nos, nem meglepetés, a véleményemet egy szóval is le tudom írni: disaster.

Viszont érdekes módon nem az a disaster amire számítottam, ami jó is lehet meg rossz is. Az eredményből arra gondoltam, hogy a Houston fel-le masírozott a pályán, szétfutva és szétdobálva minket, miközben mi nulla yardos futások és mellément passzok után sorban jüvünk le 3 and outokkal (ahogy a gyenge NFL csapatok szokták). A sok 3 and out megvolt, de mégsem úgy ahogy írtam, hanem inkább a Ravens-Steelers meccsen tapasztalt Steelers bénázásokhoz hasonló hiba-hibára halmozással. Egyszerűen az oline-unk olyan szinten kritikán alul játszott, hogy én ilyent még nem láttam, pedig húsz éve nézek NFL meccseket. Mintha kocsmából behívott öt nagydarab sörhasú pacák próbált volna blokkolni tapasztalt NFL profik ellen, úgy ment át rajtunk az ellenfél. Mindenkin, Saturday-től Clarkon át Castonzoig. Lesírt az egész falról, hogy azt se tudják hol vannak és mit kéne csinálni, mindenki esett-kelt, szaladgált összevissza mint pók a falon, nem vett fel embert, aztán rossz embert vett fel, aztán felvette az egyiket majd otthagyta és szaladt a másikhoz miközben az amelyiket otthagyta sétálva jutott ell Collinsig, stb. Collinst kétszer csapták agyon a saját 20 yardosunkon belül, mindkettőből TD lett, alig pár yardot kellett vinnie a Houstonnak a labdát. De ez csak csepp volt a tengerben, mert lényegében minden támadásunk úgy zajlott, hogy mentünk 10 yardot, majd vagy holding, vagy delay of game, vagy facemask, vagy valami más bünti, vagy rossz snap és máris 20-25 yardos 2nd/3rd downokat kellett csinálni. Ha meg netán nem bünti jött, akkor Collinst kergették húsz yardot vissza a LOS-tól. Szóval rémálom. És aztán emellé a ST is bebetlizett egy punt return TD-t, így összességében a kapott 34 pontból 24-et ilyen hülyén kaptuk.

Namost, ez egyrészt szörnyű. Másrészt viszont Saturday-en kívül az oline-unkban lényegében csak rookie, első meccses, és olyan szerepelt aki eddig csak 1-2 snapet volt pályán. Olyan zöld ez a fal, mint a nyári mező eső után, így azzal a sokk-al megfejelve, hogy a kapitányt elvesztettük, tulajdonképpen nem is csoda, hogy ez történt. Ugyanakkor egyszerűen nem tudom elhinni, hogy valóban ilyen sz*rok lennénk. Nyilván nem egy ligaelit oline ez, de annál jóval tehetségesebb, mint amit mutatott. Ordít róluk, hogy nincsenek összeszokva, hogy nem érzik és értik egymást, és az is, hogy minden meccsszituáció új. Egy váratlan LB fellépés a LOS-ra, és már nem tudják, hogy mit kéne tenni. Szóval az elsődleges feladat az, hogy össze kell szokni, és rendbe kell szednie magát a falnak. Nem könnyű ennyi újonccal/tapasztalatlannal, de nem is lehetetlen, bőven akad rá példa, hogy pár meccs alatt nagyon szépen felvették újak is a fonalat.

Összességében a meccs alapján az a véleményem, hogy ha az oline nem tudja összekapni magát, akkor erőlködnünk se kell majd az 1/1 pickért, jönni fog az magától. Ha viszont össze tudják rakni magukat néhány meccs alatt egy elfogadható szintre, akkor viszont esélyünk sem lesz az 1/1-re, mert ez a csapat sokkal jobb annál Manning nélkül is. De tényleg. A védelem egész jól játszott az eredmény ellenére is, szerzett két picket és egy labdát, és a helyzethez képest egész jól helytállt. Támadásban pedig amikor Collinsnak volt egy kis ideje, akkor jól dobált, megtalálta a célpontokat, pontosan passzolt, nem dobált homályokat. Még azt is megkockáztatom, hogy ha megússzuk az első 2 másodpercet, akkor az O ránézésre bőven egy jó offense-nek néz ki, távolról sem olyan, mint a gyenge NFL csapatok offense-ei. Vannak még timing és megértési gondok a WR-ekkel, de majdnem biztos vagyok, hogy ezek hamar kiküszöbölhetők.

A fal viszont nagy kérdés...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pont ma írt Wright egy blogbejegyzést a duóról
http://draftcountdown.com/blog/NFL-Draft-Blog.php#sept16

röviden annyi van benne, hogy Luck NFL hasonmása Peyton Manning, csak ő mobilisabb, és erősebb is nála.
a draftok történetének két legkészebb irányítójáról tesz említést a személyükben.

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Apropó, Luck esetleges kispadoztatása mennyibe kerülne a klubnak? Egy Mallett féle 3. körös gondolom nem sokba, de egy 1/1-es gondolom nem ennyit kap. 😐peterk2005
4 évre kb 22 millió dollár lenne a fizetése.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Szerintem a srácnak is sokat jelentene - minden szempontból -, hogy tudná, úgy kezelik őt, mint "az új Manning". Mit akarhat többet egy fiatal tehetség...

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Teljesen rendben van. Az a bizonyos megerősített csapat és az új kezdő, NFL ready QB miért ne alakulhatna, fejlődhetne ki egy időben? Tényleg szentírás a Colts-nál, hogy az FA-piacon nem igazol? Most (2012 tavaszán) lesz egy minden szakértő által future franchise QB-nak tartott játékos. 2015-ben lesz?tomi-tomi
Franchise QB szintű minden évben van egy kettő a drafton. Azért hajlok a te véleményedre is, mert Luck nem egyszerű franchise reménység, hanem HOF kaliber esélyes, mint annó Manning. És ilyent tényleg nem minden évben találni. Én csak attól félek, hogy ezzel Manning utolsó két-három évét tesszük kockára, amiben bizonyítottan benne van az SB győzelem esélye. Ráadásul meg is érdemli, amennyit a klubért tett.

Szóval ha az égiek "elintéznék", hogy miénk lesz Luck, és a csapatot ezzel együtt is meg tudjuk erősíteni, akkor nem kérdés, hogy azt választom amit te írsz. 😀 😉 Ha viszont az utóbbit az előbbi korlátozná, akkor inkább próbálkozzunk meg egy lejjebb draftolt projecttel, aki Manning alatt kikupálódhat, aztán ha bejön akkor remek, ha nem jön be, akkor 2014/15 környékén draftolunk egy 1/1-est.

Apropó, Luck esetleges kispadoztatása mennyibe kerülne a klubnak? Egy Mallett féle 3. körös gondolom nem sokba, de egy 1/1-es gondolom nem ennyit kap. 😐


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
PM sérülése kellett sajnos ahhoz, hogy Polianéknak kinyíljon a szeme, hogy ...Stez
Úgy érzed, hogy kinyílt? Szerintem még nem.Zolika
Vagy de. De ezt majd meglátjuk jövőre leginkább, hogy mit alkot az FO-nk drafton és FA-n, addig nem leszünk okosabbak. Nem tudhatjuk még, de egyelőre már az bizakodásra ad okot, hogy egyáltalán Luckkal szemezgetnek Polianék.