Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
Délután sikerült megnéznem a meccset. Előzetesen sima zakóra számítottam, így meglepetésként ért a szoros végeredmény. Ez a meccs hozható lett volna, ha nem Collins irányít. Kibaszott idegesítő volt, hogy hiába játszották magukat tisztára a WR-ek egyszerűen nem kaptak pontos átadást. Majdnem minden kísérletre sikerült 2-3 méterre az elkapó felé - mellé dobnia a labdát. Dühítő volt nézni, gondolom átélni is, főleg Waynenek.
A védelem nagyot játszott. Csak egy dolgot nem értek. A mérkőzés során általában rendre jól levédekezték az első két próbálkozást. Aztán jött a harmadik és sok (ha jól emlékszem sorrendben 7-10-7-13-19), és ezeket a játékokat rendre beszívtuk. Miért van ez?

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ha Collins-t elhajtják (és a Festő kezd) mi lesz a dohánnyal ? 2 milla nem kevés pénz.
Vagy ültetjük az öreget backup-backup QB-ként a teljes szezonban ?szf61
Szerintem ha a pénz és a normális játék között kell választani az a 2 milka nem olyan sok.FViktor93
Normális játék. Fura ezt hallani, elvégre Painterről van szó. Inkább a kisebbik rossz.Stez
Ki tudja lehet, hogy Painter lehoz egy Cassel féle szezont.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Collins-t elhajtják (és a Festő kezd) mi lesz a dohánnyal ? 2 milla nem kevés pénz.
Vagy ültetjük az öreget backup-backup QB-ként a teljes szezonban ?szf61
Szerintem ha a pénz és a normális játék között kell választani az a 2 milka nem olyan sok.FViktor93
Normális játék. Fura ezt hallani, elvégre Painterről van szó. Inkább a kisebbik rossz.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ha Collins-t elhajtják (és a Festő kezd) mi lesz a dohánnyal ? 2 milla nem kevés pénz.
Vagy ültetjük az öreget backup-backup QB-ként a teljes szezonban ?szf61
Szerintem ha a pénz és a normális játék között kell választani az a 2 milka nem olyan sok.
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ha Collins-t elhajtják (és a Festő kezd) mi lesz a dohánnyal ? 2 milla nem kevés pénz.
Vagy ültetjük az öreget backup-backup QB-ként a teljes szezonban ?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
ha mi irányítanánk a franchiset, már rég Favre dobálna 😀

több mint 13 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Hozzátok el Harrell-t a packers PS-ből 😛 oriasi stealJayB
Ezzel csak az az apró kis gond, hogy nem mi irányítjuk a franchiset 😀

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Hozzátok el Harrell-t a packers PS-ből 😛 oriasi steal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Painter előtt ott van a Cassel-példa light változata.

Egy év közepes szezonnal
- komoly érdeklődést kelthet más csapatok között.
- mi se rakjuk ki olyan könnyen, mint mondjuk Sorgit.

Jelen állás szerint Painter karrierje ugyanaz lesz, mint Sorgié. Örökre padon, majd egyszercsak vége ha megsérül előszezonban.

QB poszton a kezdő tapasztalat mindennél többet ér a GM-ek szemében. Tavaly Caleb Hanie 2 drive-ot játszott jól a GB elleni playoff meccsen és máris elindultak a trade pletykák!!!

Nem lesz Painter hős, és standard kezdő QB sem soha. De ha megkapná a lehetősége,t ő is ráébredne, hogy most 10-12 meccs alatt megteremthetné magának egész életére a biztos egzisztenciát.

Ez Collins-nak már megvan, ezért sincs motivációja.

több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Collins egy igazi megélhetési QB, minden mozdulatán látszik a 0 motiváció, a fasza kivan azzal hogy játszani kell szerintem 😊 Nem volt rossz karrierje de jelenleg nincs demotiválóbb látvány a futballpályán mint ő, egy lelkes fiatal kell ide aki ha dob is 5 INT-et meccsenként de legalább kis tűz lehet a szemében.JayB
Ezzel megint teljesen egyetértek.Höri
én is, de mondjuk én Painterben sem látom azt a hatalmas tüzetStez
Őt legalább a csapattársai szeretik 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Collins egy igazi megélhetési QB, minden mozdulatán látszik a 0 motiváció, a fasza kivan azzal hogy játszani kell szerintem 😊 Nem volt rossz karrierje de jelenleg nincs demotiválóbb látvány a futballpályán mint ő, egy lelkes fiatal kell ide aki ha dob is 5 INT-et meccsenként de legalább kis tűz lehet a szemében.JayB
Ezzel megint teljesen egyetértek.Höri
én is, de mondjuk én Painterben sem látom azt a hatalmas tüzet

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Collins egy igazi megélhetési QB, minden mozdulatán látszik a 0 motiváció, a fasza kivan azzal hogy játszani kell szerintem 😊 Nem volt rossz karrierje de jelenleg nincs demotiválóbb látvány a futballpályán mint ő, egy lelkes fiatal kell ide aki ha dob is 5 INT-et meccsenként de legalább kis tűz lehet a szemében.JayB
Ezzel megint teljesen egyetértek.

több mint 13 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Collins egy igazi megélhetési QB, minden mozdulatán látszik a 0 motiváció, a fasza kivan azzal hogy játszani kell szerintem 😊 Nem volt rossz karrierje de jelenleg nincs demotiválóbb látvány a futballpályán mint ő, egy lelkes fiatal kell ide aki ha dob is 5 INT-et meccsenként de legalább kis tűz lehet a szemében.JayB
Az biztos, hogy lenne jobb megoldás. Ha nem igazoltak volna senki már az jobb lett volna szerintem.. Gondolok itt a festőre

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Collins egy igazi megélhetési QB, minden mozdulatán látszik a 0 motiváció, a fasza kivan azzal hogy játszani kell szerintem 😊 Nem volt rossz karrierje de jelenleg nincs demotiválóbb látvány a futballpályán mint ő, egy lelkes fiatal kell ide aki ha dob is 5 INT-et meccsenként de legalább kis tűz lehet a szemében.
több mint 13 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Egyébként lassan amondó vagyok, hogy hanyagolni kellene Collinst. Így hogy nyilvánvalóan nem fog tudni hozni egy jó QB szintet, és esélyünk sincs egy pozitív szezonra, semmi jelentősége nincs annak, hogy itt van. A jövőt tekintve nem opció, kikapni pedig Painterrel is ki tudunk. Meg kéne adni a lehetőséget a gyereknek, hogy játsszon egy idényt. Lerí a csapatról, hogy szeretik a srácot, miközben Collinst idegenként kezelik. Had nyomja a gyerek, hátha. Végülis ha igaz, hogy az idei évig egy snapet se nagyon gyakorolhatott az első csapattal, akkor akár még az is kiderülhet, hogy több van benne mint ami most látszik. Ha meg nem, akkor nem. De legalább megadtuk az esélyt.peterk2005
Szerintem is ez lenne a legjobb megoldás. Collinsnál rosszabb nagyon úgy sem lehet. Ki tudja, lehet belelendülne és nyerne pár meccset. Jobban ismeri a csapatot mint az öreg.

Ő már nem tud összeszokni a csapattal mert elitta az agyát 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Apropó, szerintem egyre inkább úgy néz ki, hogy az idei draft marha jól sikerült. Catonzo solid, és meccsről meccsre jobb, Nevis nagyszerűen játszott tegnap, Carter futásban hozza azt amiért idehoztuk. Ha Ijalana is beválna, az szinte példa nélküli lenne. 😉peterk2005
ja, nem rosszak, bár nálunk a 2. évükben szoktak eléggé visszaesni a fiatalok.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Apropó, szerintem egyre inkább úgy néz ki, hogy az idei draft marha jól sikerült. Catonzo solid, és meccsről meccsre jobb, Nevis nagyszerűen játszott tegnap, Carter futásban hozza azt amiért idehoztuk. Ha Ijalana is beválna, az szinte példa nélküli lenne. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
majd jön a trade Tebowért, már csak órák kérdése lehet 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Irsay most cáfolja, hogy azt mondta volna, hogy Manning már nem játszikzolika26
már késő

több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Irsay most cáfolja, hogy azt mondta volna, hogy Manning már nem játszik


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Sorgi neve fel sem merült? 😊 Ő azért ikonja volt a Coltsnak. 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként lassan amondó vagyok, hogy hanyagolni kellene Collinst. Így hogy nyilvánvalóan nem fog tudni hozni egy jó QB szintet, és esélyünk sincs egy pozitív szezonra, semmi jelentősége nincs annak, hogy itt van. A jövőt tekintve nem opció, kikapni pedig Painterrel is ki tudunk. Meg kéne adni a lehetőséget a gyereknek, hogy játsszon egy idényt. Lerí a csapatról, hogy szeretik a srácot, miközben Collinst idegenként kezelik. Had nyomja a gyerek, hátha. Végülis ha igaz, hogy az idei évig egy snapet se nagyon gyakorolhatott az első csapattal, akkor akár még az is kiderülhet, hogy több van benne mint ami most látszik. Ha meg nem, akkor nem. De legalább megadtuk az esélyt.peterk2005
teljesen igazad van.
Collins húzzon a faszomba a 2 millójával együtt, jöjjön vissza Orlovsky, aztán majd eldöntik, hogy Painter vagy ő játszik.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként lassan amondó vagyok, hogy hanyagolni kellene Collinst. Így hogy nyilvánvalóan nem fog tudni hozni egy jó QB szintet, és esélyünk sincs egy pozitív szezonra, semmi jelentősége nincs annak, hogy itt van. A jövőt tekintve nem opció, kikapni pedig Painterrel is ki tudunk. Meg kéne adni a lehetőséget a gyereknek, hogy játsszon egy idényt. Lerí a csapatról, hogy szeretik a srácot, miközben Collinst idegenként kezelik. Had nyomja a gyerek, hátha. Végülis ha igaz, hogy az idei évig egy snapet se nagyon gyakorolhatott az első csapattal, akkor akár még az is kiderülhet, hogy több van benne mint ami most látszik. Ha meg nem, akkor nem. De legalább megadtuk az esélyt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hengerer 20 tackle, ő legalább elvan magában 😀Stez
az egészséges szám.

mondjuk Con Air és Wheeler mellett oda is lehet érni időben.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Hengerer 20 tackle, ő legalább elvan magában 😀