Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
lehet röhögni fogtok jó kedvetekben, de Sanders IR -n a Chargers-nélAmadeus91
vót má' korábban 😊 bár az IR-re sosem vicces dolog, de ő külön tartalmat ad a jelentésénekJSanyo
igen, pont azért írtam, mert tudom, hogy ő már külön kategóriát képvisel a Colts fanok szemében.Amadeus91
jaja, kár, hogy nincs Best IR of the Year Award, bőven esélyes lenne 😊

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
lehet röhögni fogtok jó kedvetekben, de Sanders IR -n a Chargers-nélAmadeus91
vót má' korábban 😊 bár az IR-re sosem vicces dolog, de ő külön tartalmat ad a jelentésénekJSanyo
igen, pont azért írtam, mert tudom, hogy ő már külön kategóriát képvisel a Colts fanok szemében.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
lehet röhögni fogtok jó kedvetekben, de Sanders IR -n a Chargers-nélAmadeus91
vót má' korábban 😊 bár az IR-re sosem vicces dolog, de ő külön tartalmat ad a jelentésének

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
lehet röhögni fogtok jó kedvetekben, de Sanders IR -n a Chargers-nél

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
sehogy, mert nem volt nevezveHöri
Ja, így már érthető(megvan a heti szokásos minimum 1 facepalm). 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sehogy, mert nem volt nevezve

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm, érdekes fejlemények vannak Tyron ügyben - Caldwell játszatni akarta, valószinű sokat, Polian erre kirakta..
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/28686/tryon-says-caldwell-was-overruled
Jó látni, hogy minden rendben, és a legnagyobb összhangban zajlik Indyben manapság.iktriad
ezt is csak az hiszi el, aki akarja.

Tryont kirakták, azt mond, amit akar.Höri
Egyébként hogy játszott az elmúlt 3 hétben(bevallom nagy benyomást nem tett rám vasárnap a Steelers ellen)? Rászolgált, hogy kitegyék?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hm, érdekes fejlemények vannak Tyron ügyben - Caldwell játszatni akarta, valószinű sokat, Polian erre kirakta..
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/28686/tryon-says-caldwell-was-overruled
Jó látni, hogy minden rendben, és a legnagyobb összhangban zajlik Indyben manapság.iktriad
ezt is csak az hiszi el, aki akarja.

Tryont kirakták, azt mond, amit akar.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm, érdekes fejlemények vannak Tyron ügyben - Caldwell játszatni akarta, valószinű sokat, Polian erre kirakta..
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/28686/tryon-says-caldwell-was-overruled
Jó látni, hogy minden rendben, és a legnagyobb összhangban zajlik Indyben manapság.
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Lefeged az utóbbi hetekben a különös neve miatt tűnt fel nekem, meg hogy visszahord. Mesélne valaki róla valamit?

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tryont is kivágtuk, ő maga írta meg twitteren. Nem tom ki jön helyette még.

Esc pipa leszHöri
Nem vagyok az, így esélyesebb az előkelőbb drafthely. Amúgy nonszensz, játszhattuk volna 2-3 hetet, aztán simán pickért el lehetett volna nyomni. Nem tűnt annak a bomlasztó személyiségnek, szerintem már sosem tudjuk meg, mi történt.

Ezek mellett Johnson jól mozgott, és legalább letesztelhetjük a két fiatalt (Thomas, Rucker).

több mint 13 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Csak én látom úgy, hogy Angererből nagyon jó kis MLB lehet?
Mármint most, hogy odakerült szerintem elég jól játszott és még fiatal is, szóval a hiányosságait van ideje kijavítani! Azért a 20 tackle nem rossz.

Sőt eddig övé a legtöbb tackle a szezonban. Brackettnek már nem jósolok túl sok jövőt a csapatnál MLB poszton

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Tryont is kivágtuk, ő maga írta meg twitteren. Nem tom ki jön helyette még.

Esc pipa leszHöri
én is :/
Tryon tavaly fasza volt nagyon, mi pedig Lacit erőltetjük, amikor ő meg egyre szarabb

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tryont is kivágtuk, ő maga írta meg twitteren. Nem tom ki jön helyette még.

Esc pipa lesz

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bobzilla IR 😀 Tommie Harris ment a helyére 😀 😀Höri
Ez a faszi keresi szerintem a legtöbb pénzt meccsenként a ligában. 😀

Ezzel együtt sajnálom. Nagyon tehetséges játékos, kár, hogy a szervezete nem bírja. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
hát igen 😀
kezet foghat Marlin Jacksonnal

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Bobzilla IR 😀 Tommie Harris ment a helyére 😀 😀Höri
Túl sokáig húzta 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bobzilla IR 😀 Tommie Harris ment a helyére 😀 😀

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
akkor nem csak én látom a pihentetést a Brackett IRben?
mert hét közben még úgy volt hogy nemsokára játszhat, de hát így nekem sincs bajom de akkor szerintem már nem is MLBként térjen vissza ha Angerer megszokja az "új" posztjátOrk
ha Hengerer bizonyítja, hogy megfelelően tudja pótolni és ő is fasza MLB, szerintem simán ki is vágjuk majd Brackettet

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
akkor nem csak én látom a pihentetést a Brackett IRben?
mert hét közben még úgy volt hogy nemsokára játszhat, de hát így nekem sincs bajom de akkor szerintem már nem is MLBként térjen vissza ha Angerer megszokja az "új" posztját
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
az szép, kezd bővülni a lista akkor rendesen
de félek, így se tudjuk lekőrözni majd a Vikings-KC-Hawks triót az 1/1-ért folyó versenyben

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na Brackett is IR, helyette jött Orlovsky.

én mondom, 10. hétre alig marad veterán játékosunk, mindet pihentetjük 2012-re.

TANK!

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
brühhhühhhü, Bullitt Bob örökeibe lépett
el van átkozva nálunk az SS poszt, aki oda be mer lépni, garantáltan 2 meccs után IR-en végzi
jövőre meg megy Bullitt is a Chargersbe, ahol sérthetetlen marad 😀Stez
Nem vagyok benne biztos, de mintha valahol olvastam volna hogy Bobzilla megint sérült.szf61
Bobzilla mindig sérült. De nálunk 3 évig a tricepszével voltak a bajai asszem, a Chargersnél rögtön rendbe hozták, eddig 2 meccsen játszott, eléggé sokat ráadásul. Asszem most éppen a lábával van valami nyűgje, de hát már többet játszott a köcsögöknél, mint nálunk az elmúlt 3 évben

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
brühhhühhhü, Bullitt Bob örökeibe lépett
el van átkozva nálunk az SS poszt, aki oda be mer lépni, garantáltan 2 meccs után IR-en végzi
jövőre meg megy Bullitt is a Chargersbe, ahol sérthetetlen marad 😀Stez
Nem vagyok benne biztos, de mintha valahol olvastam volna hogy Bobzilla megint sérült.szf61
a térde bibis, hétvégén nem játszott, de előtte mindkétszer igen

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
brühhhühhhü, Bullitt Bob örökeibe lépett
el van átkozva nálunk az SS poszt, aki oda be mer lépni, garantáltan 2 meccs után IR-en végzi
jövőre meg megy Bullitt is a Chargersbe, ahol sérthetetlen marad 😀Stez
Nem vagyok benne biztos, de mintha valahol olvastam volna hogy Bobzilla megint sérült.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison