Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Foster helyett feljön PS-ből Ogbu vagy Ric Matthews.

Nem emlékeztünk még meg Jerry Hughes első sack-jéről az NFL-ben.
Itt az idő http://www.youtube.com/watch?v=E-UZB91NmlY

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
http://www.mockingthedraft.com/2011/10/4/2468011/pure-mockery-2Deny
Köszi neked is. Mondjuk ha tényleg ezeket húzzunk első kettőre, akkor Polian költözzön az Északi Sarkra. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Tegnap a csapat azért küzdésből 5ös volt. Painteren több küzdeni akarást láttam mint Collinson.

De a végén a 4th & 5... Annak neki kellett volna menni. Persze így meg még egyet léptünk az 1/1hez 😀

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Különös az élet...
Csalódottan ülök itthon, olvasgatom a friss hozzászólásokat, épp egy órája néztem végig a tegnap éjszakai felvételt.
Közben letöltök, és a filesonic.com-os linkek egyikénél ebben a percben feljön a Captcha, és azt kell beírnom az ablakba, hogy
Manning81 byvidel
- na erre mondjon valaki valamit! 😉
Meg kéne nézni a Krúdy Gyula-féle Álmoskönyv NFL-es fejezetét, mit ír a témáról, vagy hogy egyáltalán mi az a "byvidel" - jó vagy rossz előjel?

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Úgy tudom csak 2 millió az a 4. Ki az a Kalil?peterk2005
Hát ő:
http://www.usctrojans.com/sports/m-footbl/mtt/kalil_matt00.htmliktriad
Áh, kösz. Szerintem oline-ba nem húzunk, főleg nem tacklet.peterk2005
http://www.mockingthedraft.com/2011/10/4/2468011/pure-mockery-2
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Jó meccs volt. Végül is csak az idei 1-2-3. körösünk sérült meg, és Fosternek fejeződött be nagy valószínűséggel a karrierje. Nem volt sose domináns DT, viszont rengeteget köszönhetünk neki, tipikus all-effort játékos, nagyon sajnálom. Ellenben legalább a színvonal az egeket verdeste.

A festő vegyesen játszott. Ha egy kicsivel jobban érezné a zsebet (sokszor 2 előrelépéstől volt a tengernyi időtől), még lehetne is belőle valami. Jó látni, mekkora tartás van ebben a sikerhez szokott csapatban.

Legjobb hír: idén nem lesz több MNF. Ez a pregame+kommentálás kritikán aluli, reklámtengerrel megspékelve.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
0-4. Vasárnap igazi "Must Lose" rangadó a Chiefssel. A végén még tényleg összejön a Luck draft. De Kalil mindenképpen.
Egyébként a mai MNF alapján szerintem kidobtatok 4 millió $t az ablakon. Painter > Collinsiktriad
Úgy tudom csak 2 millió az a 4. Ki az a Kalil?peterk2005
Hát ő:
http://www.usctrojans.com/sports/m-footbl/mtt/kalil_matt00.htmliktriad
Áh, kösz. Szerintem oline-ba nem húzunk, főleg nem tacklet. Nem is nagyon látnám értelmét Castonso és Ijalana idei behúzása után. Talán guardba, Diem mögé/helyére. Tegnap mondjuk szörnyen teljesített a fal, de én nem írnám le őket. Saturday-en kívül Diem hiányában kis túlzással az összes embernek együttvéve nincs húsz meccses tapasztalata. Ráadásul a legjobb rookie Castonso hiányzott is. Össze fog ez álni, még ha ligaelit fal nem is lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
0-4. Vasárnap igazi "Must Lose" rangadó a Chiefssel. A végén még tényleg összejön a Luck draft. De Kalil mindenképpen.
Egyébként a mai MNF alapján szerintem kidobtatok 4 millió $t az ablakon. Painter > Collinsiktriad
Úgy tudom csak 2 millió az a 4. Ki az a Kalil?peterk2005
Hát ő:
http://www.usctrojans.com/sports/m-footbl/mtt/kalil_matt00.html
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
0-4. Vasárnap igazi "Must Lose" rangadó a Chiefssel. A végén még tényleg összejön a Luck draft. De Kalil mindenképpen.
Egyébként a mai MNF alapján szerintem kidobtatok 4 millió $t az ablakon. Painter > Collinsiktriad
Úgy tudom csak 2 millió az a 4. Ki az a Kalil?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy kis szerencsével odalehetett volna ma a nyeretlenség. Painter ígéretes, bár azért annyira extra nem volt (teszem hozzá, Collinst, illetve Coltsot most láttam idén először). 2 szép driveot vezetett (mindkettő FG kísérletig jutott, második kimaradt), illetve 2 jó passz Garconnak, amit a Pierre és a blokkok megoldottak. Blitz ellen egyelőre nem megy neki, első sacknél lasztit is elejtette, de utána álta a sarat. Védelmet kéne még kicsit jobban olvasnia és jó lesz ez. Bár playcalling nem segítette, szerintem nagyon kevés futás volt hívva (meg ugye labdabirtoklás is el volt tolódva Buccs oldalra 40 perc - 20 perc arányban).

Fosternek minél előbbi felépülést, elég komolynak nézett ki az eset.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
0-4. Vasárnap igazi "Must Lose" rangadó a Chiefssel. A végén még tényleg összejön a Luck draft. De Kalil mindenképpen.
Egyébként a mai MNF alapján szerintem kidobtatok 4 millió $t az ablakon. Painter > Collins
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tryon kivágásánál pl Gonzo mellőzése sokkal jobban idegesít. Csak ki kéne deríteni, hogy képes-e még NFL szinten játszani (amennyiben igen, gond nélkül no. 2 WR), helyette viszont lyukas kezű Garconok és White-ok kapnak lehetőséget. Kezd egyre zavarosabb lenni ez a szezon...

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ők azért nem azt mondják, hogy Peyton szándékosan nem játszik év eleje óta, csak hogy így már megérné a 0-16dugo1993
Biztos azért vágatta fel magát másodszor is, hogy ne lógjon ki a lóláb. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ők azért nem azt mondják, hogy Peyton szándékosan nem játszik év eleje óta, csak hogy így már megérné a 0-16dugo1993
Peyton biztos, hogy azért nem játszik mert sérült. Vele ez a Colts SB esélyes lenne idén.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valaminek örüljünk is: Angerer vezet a tackle-ök terén. 😀roniadi
Azért a tegnapi Steelers meccs fényében a múlt heti védőteljesítményünk mögé odakerült egy kis kérdőjel, mert a Steelers támadófalat a Houston nem túl acélos védelme is szétszedte, ráadásul passz yardokban is jóval kevesebbet engedett, mint mi. A mai meccs majd választ ad, hogy mekkora az a kérdőjel. 😉peterk2005
nem kis kérdőjel az, sajna szarok vagyunk, ez megint kiderült, mert a Steelers sem egy elit egység. 😕

ma éjjel érdekes lesz a meccs, mert a Tampa a legfiatalabb csapat az NFL-ben -> kevés primetime meccset játszottak eddig -> harapnak, mint a logójukban lévő kalóz a kést -> nagy ruhát kapunk.

több mint 13 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Ők azért nem azt mondják, hogy Peyton szándékosan nem játszik év eleje óta, csak hogy így már megérné a 0-16

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként én már azon is gondolkoztam, hogy

-PM ugye jóban van Luckkal.
-Tavaly ő tanácsolta neki, hogy ne jöjjön ki a draftra.
-PM se lesz már fiatalabb.
-Manningel ez egy PO-os csapat, esély nélkül az 1/1-re.
-Manning lesérül.
-Egyből kinéz az 1/1.
-Luckból lehet egy hasonlóan nagy QB mint PM-ből, de csak így kerülhet a csapathoz, ha nem játszik a nagyágyúnk.

Ki tudja.. 😀dugo1993
Fantasztikusan ismerted fel azt, amit kb. 1 hónapja minden szakíró szajkóz.
több mint 13 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Egyébként én már azon is gondolkoztam, hogy

-PM ugye jóban van Luckkal.
-Tavaly ő tanácsolta neki, hogy ne jöjjön ki a draftra.
-PM se lesz már fiatalabb.
-Manningel ez egy PO-os csapat, esély nélkül az 1/1-re.
-Manning lesérül.
-Egyből kinéz az 1/1.
-Luckból lehet egy hasonlóan nagy QB mint PM-ből, de csak így kerülhet a csapathoz, ha nem játszik a nagyágyúnk.

Ki tudja.. 😀

több mint 13 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Azért ez elég szomorú, hogy minden idők egyik legjobb QB-járól - akinek az utóbbi évtizedben gyakorlatilag mindent köszönhetünk - így beszélünk itt. Többet adott Peyton ennek a csapatnak, minthogy ne érdemelné meg, hogy még bízzunk abban, hogy benne van 2-3 év. Akármekkora tehetség Luck..Persze ha kibírja az 1-2 év padozást..(amit nem hiszek)
Egy mondattal, nem tehetjük meg azt, hogy Manninget lecseréljük bárkire is, ha még van 2 éve.dugo1993
A 49ers pontosan ezt csinálta meg minden idők talán legnagyobb QB-jával, Joe Montana-val. Montana lesérült az 1990-es idény végén, és utána már nem került vissza az első QB pozícióba. A pályafutását a Chiefsnél fejezte be, méghozzá nem is akárhogy, a Chiefs-el 13:3-as idényt és konferenciadöntőt produkált. (Ricsi azóta szerelmes a Chiefs-be, mióta ott élőben látta Montana-t játszani. 😉)

Sok más példa is van persze - pl. itt van rögtön Favre vagy McNabb -, de Montana-é egészen speciális, mert ő tényleg a "QB atyaúristen" volt akkoriban, és egyáltalán nem egy Luck-szerű "évtizedes ígéretre" cserélték le, hanem Steve Young-ra, aki akkor még egy erősen megkérdőjelezett képességű QB volt, előtte pl. a Tampa Bucs-ban botrányos szezonokat produkált. Aztán mi lett a vége? Ővele is nyertek SuperBowl, és Young is HOF lett. 😉 Pedig Young elég közepes teljesítményt nyújtott Montana sérülésének első évében. Pedig amikor Montana felépült, és beállt az 1992-es idény utolsó meccsére, akkor első meccsén, egy félidőt kapva 2TD-vel és 120-as QB rating-el zárt, ami akkoriban sokkal nagyobb szó volt, mint manapság. És mégis, a PO-ban már Young kezdett...

Szóval nehéz ügy ez. Nekem, mint szurkolónak ugyanaz a hozzáállásom, mint neked, nem tudnám szó nélkül végignézni, ha Manninget leírják úgy, hogy még tudna játszani. (A 49ers is leírta nálam magát örökre, pedig akkoriban nekik szurkoltam.) Úgy meg főleg nem, hogy felépül, elit teljesítményt nyújt, mégis elküldik... De az NFL egy nagy biznisz, ahol az számít mindenekelőtt, hogy mi a franchise érdeke. És ha az, hogy elküldjék azt, aki felemelte őket az átlagból, akkor a legkisebb hezitálás nélkül el fogják küldeni.peterk2005
Hát ha valami biztos ebben a ligában az tényleg az, hogy minden a pénzről szól benne. Talán az egyetlen dolog ami nem jön be nekem. Kicsit néha túlzásba viszik. Pedig itt aztán senki sem fog éhen halni.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaminek örüljünk is: Angerer vezet a tackle-ök terén. 😀roniadi
Azért a tegnapi Steelers meccs fényében a múlt heti védőteljesítményünk mögé odakerült egy kis kérdőjel, mert a Steelers támadófalat a Houston nem túl acélos védelme is szétszedte, ráadásul passz yardokban is jóval kevesebbet engedett, mint mi. A mai meccs majd választ ad, hogy mekkora az a kérdőjel. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért ez elég szomorú, hogy minden idők egyik legjobb QB-járól - akinek az utóbbi évtizedben gyakorlatilag mindent köszönhetünk - így beszélünk itt. Többet adott Peyton ennek a csapatnak, minthogy ne érdemelné meg, hogy még bízzunk abban, hogy benne van 2-3 év. Akármekkora tehetség Luck..Persze ha kibírja az 1-2 év padozást..(amit nem hiszek)
Egy mondattal, nem tehetjük meg azt, hogy Manninget lecseréljük bárkire is, ha még van 2 éve.dugo1993
A 49ers pontosan ezt csinálta meg minden idők talán legnagyobb QB-jával, Joe Montana-val. Montana lesérült az 1990-es idény végén, és utána már nem került vissza az első QB pozícióba. A pályafutását a Chiefsnél fejezte be, méghozzá nem is akárhogy, a Chiefs-el 13:3-as idényt és konferenciadöntőt produkált. (Ricsi azóta szerelmes a Chiefs-be, mióta ott élőben látta Montana-t játszani. 😉)

Sok más példa is van persze - pl. itt van rögtön Favre vagy McNabb -, de Montana-é egészen speciális, mert ő tényleg a "QB atyaúristen" volt akkoriban, és egyáltalán nem egy Luck-szerű "évtizedes ígéretre" cserélték le, hanem Steve Young-ra, aki akkor még egy erősen megkérdőjelezett képességű QB volt, előtte pl. a Tampa Bucs-ban botrányos szezonokat produkált. Aztán mi lett a vége? Ővele is nyertek SuperBowl, és Young is HOF lett. 😉 Pedig Young elég közepes teljesítményt nyújtott Montana sérülésének első évében. Pedig amikor Montana felépült, és beállt az 1992-es idény utolsó meccsére, akkor első meccsén, egy félidőt kapva 2TD-vel és 120-as QB rating-el zárt, ami akkoriban sokkal nagyobb szó volt, mint manapság. És mégis, a PO-ban már Young kezdett...

Szóval nehéz ügy ez. Nekem, mint szurkolónak ugyanaz a hozzáállásom, mint neked, nem tudnám szó nélkül végignézni, ha Manninget leírják úgy, hogy még tudna játszani. (A 49ers is leírta nálam magát örökre, pedig akkoriban nekik szurkoltam.) Úgy meg főleg nem, hogy felépül, elit teljesítményt nyújt, mégis elküldik... De az NFL egy nagy biznisz, ahol az számít mindenekelőtt, hogy mi a franchise érdeke. És ha az, hogy elküldjék azt, aki felemelte őket az átlagból, akkor a legkisebb hezitálás nélkül el fogják küldeni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Valaminek örüljünk is: Angerer vezet a tackle-ök terén. 😀

több mint 13 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Azért ez elég szomorú, hogy minden idők egyik legjobb QB-járól - akinek az utóbbi évtizedben gyakorlatilag mindent köszönhetünk - így beszélünk itt.

Többet adott Peyton ennek a csapatnak, minthogy ne érdemelné meg, hogy még bízzunk abban, hogy benne van 2-3 év. Akármekkora tehetség Luck..Persze ha kibírja az 1-2 év padozást..(amit nem hiszek)

Egy mondattal, nem tehetjük meg azt, hogy Manninget lecseréljük bárkire is, ha még van 2 éve.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Irsayék úgy gondolták, hogy ha már nem térhet haza a csapat a 44. SB-ra, senki ne élvezze az eseményt. Madonnát kérték fel a félidei szereplésre.Escalade
muhaha 😀

hátha addigra IR-re kerül

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Irsayék úgy gondolták, hogy ha már nem térhet haza a csapat a 44. SB-ra, senki ne élvezze az eseményt. Madonnát kérték fel a félidei szereplésre.