NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Angerer 11 assist tackle?!

Man, kicsit jobban kéne iparkodni, elég gáz, hogy mindig csak másodiknak ér oda.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Julio Jones idén a Falconsnak egy 1., 2. és 4.kört és 2012-es drafton 1. és 4. kört ért.aztec
jó de nem mindegy, hogy kinek.
3 helyet felmenni az első körben, egész más mint 20-at.

Sanchez 1/5 lett, és érte azévi 1. és 2. kört, valamint 3 játékost (2 kezdő) kapott a Browns.Höri
Tény, a több, mint 20 hely ugrásnak ennyi az ára.Bár lehet meglesz ennek még Atlantában a böjtje.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ahogy emlékszem, nem rád szoktak 😀Höri
hát látod hol tartanak emiatt 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Julio Jones idén a Falconsnak egy 1., 2. és 4.kört és 2012-es drafton 1. és 4. kört ért.aztec
jó de nem mindegy, hogy kinek.
3 helyet felmenni az első körben, egész más mint 20-at.

Sanchez 1/5 lett, és érte azévi 1. és 2. kört, valamint 3 játékost (2 kezdő) kapott a Browns.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Igaz ... elfelejtettem ezzel kalkulálni.
Végül is ha mienk az 1/1 és Manning mégis felépül, akkor nekünk is ez marad az egyik legjobb lehetőség.
Szerinted mit ér meg Luck ?

2013-as 1. 2. 3 . picket ?szf61
annyit megér, mint Eli.
=
1/4
3/65
következő évi 1. körHöri
Nálam valahogy így néz ki a legideálisabb végkifejlett. Szerintem sem lesz 1/1, ellenben egy top 3as pick esélyes.Escalade
Ha a Rams kapja az 1/1-et akkor ott egy OL draft a legesélyesebb inkább.Persze csak, ha megtartják az 1/1et és nem cserélnek.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A Rams nem lesz ellenfél.
Ha jól emlékszem 60 Millió körüli szerződésük van Bradforddal.
Még ment is tavaly a felháborodás, hogy ennyit fizetnek egy srácnak, aki egy snap-et sem látott még az NFL-benszf61
neked is megemlítem a "csere" nevű tranzakciós manővert.Höri
Igaz ... elfelejtettem ezzel kalkulálni.
Végül is ha mienk az 1/1 és Manning mégis felépül, akkor nekünk is ez marad az egyik legjobb lehetőség.
Szerinted mit ér meg Luck ?

2013-as 1. 2. 3 . picket ?szf61
legalább 😀

Julio Jones idén a Falconsnak egy 1., 2. és 4.kört és 2012-es drafton 1. és 4. kört ért.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
neked is megemlítem a "csere" nevű tranzakciós manővert.Höri
Igaz ... elfelejtettem ezzel kalkulálni.
Végül is ha mienk az 1/1 és Manning mégis felépül, akkor nekünk is ez marad az egyik legjobb lehetőség.
Szerinted mit ér meg Luck ?

2013-as 1. 2. 3 . picket ?szf61
annyit megér, mint Eli.
=
1/4
3/65
következő évi 1. körHöri
Nálam valahogy így néz ki a legideálisabb végkifejlett. Szerintem sem lesz 1/1, ellenben egy top 3as pick esélyes.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Rams nem lesz ellenfél.
Ha jól emlékszem 60 Millió körüli szerződésük van Bradforddal.
Még ment is tavaly a felháborodás, hogy ennyit fizetnek egy srácnak, aki egy snap-et sem látott még az NFL-benszf61
neked is megemlítem a "csere" nevű tranzakciós manővert.Höri
Igaz ... elfelejtettem ezzel kalkulálni.
Végül is ha mienk az 1/1 és Manning mégis felépül, akkor nekünk is ez marad az egyik legjobb lehetőség.
Szerinted mit ér meg Luck ?

2013-as 1. 2. 3 . picket ?szf61
annyit megér, mint Eli.
=
1/4
3/65
következő évi 1. kör

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
A Rams nem lesz ellenfél.
Ha jól emlékszem 60 Millió körüli szerződésük van Bradforddal.
Még ment is tavaly a felháborodás, hogy ennyit fizetnek egy srácnak, aki egy snap-et sem látott még az NFL-benszf61
neked is megemlítem a "csere" nevű tranzakciós manővert.Höri
Igaz ... elfelejtettem ezzel kalkulálni.
Végül is ha mienk az 1/1 és Manning mégis felépül, akkor nekünk is ez marad az egyik legjobb lehetőség.
Szerinted mit ér meg Luck ?

2013-as 1. 2. 3 . körös picket ?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Rams nem lesz ellenfél.
Ha jól emlékszem 60 Millió körüli szerződésük van Bradforddal.
Még ment is tavaly a felháborodás, hogy ennyit fizetnek egy srácnak, aki egy snap-et sem látott még az NFL-benszf61
neked is megemlítem a "csere" nevű tranzakciós manővert.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
azért milyen jól nézne ki a Luck-Bradford 1/1 duó a Ramsben 😊

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Az elmúlt öt év a folyamatos remegésig tartó izgulásról szólt nálam Colts ügyben. A sokévi PO elkényeztetett, de valamilyen szinten "sokat váróvá" is tett. Ha véletlenül csak reggel tudtam meg az eredményt akkor rettegve nyitottam az nfl.com-ot és félve néztem a felső sorban előbukkanó rubrikákban hogy vastaggal van-e szedve (győztes) az IND... Gondolom ismerős dolgok ezek másnak is.
Ellenben idén szégyenszemre (?) nem is izgulok a legkisebb mértékben sem. Természetesen követem az eredményt, de például tegnap 17-0 utáni 24-28-tól nem kaptam idegrohamot...
Kiderült sajna amit nem hittem volna PM nélkül nem félkarú óriások vagyunk hanem törpék. Nem tudom mi igaz a Luck-os sztoriból, de úgy látszik 2 komoly ellenfelünk lesz: Miami, RamsFredo
Hasonlóképp vagyok/voltam én is (bár azért ez szomorú valahol, hogy így ürül ki az emberből a félsz)

A Rams nem lesz ellenfél.
Ha jól emlékszem 60 Millió körüli szerződésük van Bradforddal.
Még ment is tavaly a felháborodás, hogy ennyit fizetnek egy srácnak, aki egy snap-et sem látott még az NFL-ben

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom mi igaz a Luck-os sztoriból, de úgy látszik 2 komoly ellenfelünk lesz: Miami, RamsFredo
mind2 csapat kegyetlen rossz, én egyre kevésbé vagyok derülátó ilyen szempontból 😀
Inkább a Miami-t mondanám, Rams nem hiszem h QB-t húzna 1/1-re.Farky
de eladja a picket sajnos.Höri
ha rám hallgatnak behúzzuk Luck-ot :cool:DiamondsHead44
ahogy emlékszem, nem rád szoktak 😀

több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Nem tudom mi igaz a Luck-os sztoriból, de úgy látszik 2 komoly ellenfelünk lesz: Miami, RamsFredo
mind2 csapat kegyetlen rossz, én egyre kevésbé vagyok derülátó ilyen szempontból 😀
Inkább a Miami-t mondanám, Rams nem hiszem h QB-t húzna 1/1-re.Farky
de eladja a picket sajnos.Höri
ha rám hallgatnak behúzzuk Luck-ot :cool:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
annak adja, aki eleget fizet érte, szóval akár mi is lehetnénk azok..
ja bocs, vicc volt, hisz Polian 😊

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Nem tudom mi igaz a Luck-os sztoriból, de úgy látszik 2 komoly ellenfelünk lesz: Miami, RamsFredo
mind2 csapat kegyetlen rossz, én egyre kevésbé vagyok derülátó ilyen szempontból 😀
Inkább a Miami-t mondanám, Rams nem hiszem h QB-t húzna 1/1-re.Farky
de eladja a picket sajnos.Höri
és nem nekünk...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom mi igaz a Luck-os sztoriból, de úgy látszik 2 komoly ellenfelünk lesz: Miami, RamsFredo
mind2 csapat kegyetlen rossz, én egyre kevésbé vagyok derülátó ilyen szempontból 😀
Inkább a Miami-t mondanám, Rams nem hiszem h QB-t húzna 1/1-re.Farky
de eladja a picket sajnos.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Inkább a Miami-t mondanám, Rams nem hiszem h QB-t húzna 1/1-re.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Fredo 205
Az elmúlt öt év a folyamatos remegésig tartó izgulásról szólt nálam Colts ügyben. A sokévi PO elkényeztetett, de valamilyen szinten "sokat váróvá" is tett. Ha véletlenül csak reggel tudtam meg az eredményt akkor rettegve nyitottam az nfl.com-ot és félve néztem a felső sorban előbukkanó rubrikákban hogy vastaggal van-e szedve (győztes) az IND... Gondolom ismerős dolgok ezek másnak is.
Ellenben idén szégyenszemre (?) nem is izgulok a legkisebb mértékben sem. Természetesen követem az eredményt, de például tegnap 17-0 utáni 24-28-tól nem kaptam idegrohamot...
Kiderült sajna amit nem hittem volna PM nélkül nem félkarú óriások vagyunk hanem törpék. Nem tudom mi igaz a Luck-os sztoriból, de úgy látszik 2 komoly ellenfelünk lesz: Miami, Rams
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Gondolj arrapeterk2005
Persze, arra gondolnék - ha a Colts szezonját elemző kívülálló volnék.
De én drukker vagyok! 😉

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
én rengeteget, hülyére izgultam magam most is, vasárnap este
olyan ideges voltam a végén, alig bírtam átülni a tévé elé a Jets-Patsrewmitty
Ne légy ideges. Gondolj arra, hogy végre 11 év után elöl húzhatunk. Azért az a 9 éves folyamatos playoff szereplés csúcs negatív következményekkel is jár, nem lehet hosszú éveken keresztül mindig a végén húzva elit csapatot építeni Manning köré. Olyan szükségünk van az elöl húzásra, mint egy falat kenyérre, csak ezt Manning eddig elfedte.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Az milyen márbozso1981
rossz, nagyon rossz

Sokat nem fogok izgulni a szezon alatt...bozso1981
én rengeteget, hülyére izgultam magam most is, vasárnap este
olyan ideges voltam a végén, alig bírtam átülni a tévé elé a Jets-Patsre

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az milyen már, hogy a csapatok sorrendjében ELSŐ a Lions és UTOLSÓ a Colts? Sokat nem fogok izgulni a szezon alatt...
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
A Festő gyerek majdnem elszúrta az 1/1-et!
Jó srác van benne győztes meccs!
Kérdés mikor jön elő! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Sajnálom a csapatot. Küzdenek, meg minden, csak nyerni nem tudnak.

Ma a védelem omlott be, az offense túl passzívvá vált a jó kezdést követően és persze a coachingot sem tudta ellensúlyozni Manning. Arra nagyon kíváncsi leszek, hány corner megy IRra, mielőtt Thomas játszani fog... Powers pedig ritka nagy csalódás eddig, szerencsére Laci gyalázása elég az ellenfeleknek.