NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hagyjuk ezt a Luckozast a draftiglotus86
te meg ne trollkodjál 😛 kussolni kéne 3 hónapig és hétvégente beírni, hogy megint kikaptunk?Höri
Jolvan na. :rolleyes:

Amugy lehet egymast szidni, edzot szidni, Paintert szidni, patset szidni, lehet visszzaemlekezni Rushingra, aztan sizdni ot is.....sokminden van a drafton kivul. Pl. Sydney. (Jo, ez szar volt 😀 )

Tudom, mivel lehet egymast is szidni, ezert kapjam be......de nem fogom! 😉


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Btw Manningtől majd mindenki fényévekre van.
Jezus, mi lesz itt veletek, ha esetleg Luck megserul (amit nem kivanok neki) ? Akkor paran tuti Dunanak mennek. 😊lotus86
Bármilyen paradox, Luck sérülése nagyban megkönnyítené a Colts helyzetét. Maradna egy nyilvánvaló lehetőség a jövőre nézve, nem kéne választani. Megérné elkerülni az 1/1-et, mert már távolról sem lenne akkora trade értéke.tomi-tomi
A sérülés nem faktor már. A fél szezon lement.

Sam Bradford a 2. héten hagyta abba utolsó évét Oklahomában és hanyadik pick lett?Höri
Bár lotus86 nem írta (alaptalan is lehet a feltételezésem), nekem a felvetése inkább egy olyan komoly sérülésről szólt, ami az egész NFL karrierjét megkérdőjelezné.
Egyébként igen, egy bokaficam egy egykezes elkapás után már nem változtatna az értékén.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Sztem bármiről lehet elmélkedni bármikor ami kötődik a Coltshoz.
Az volna döbbenet, ha nem így volna egy ilyen fórumon.

Miért pont a draftról ne lehetne, vagy annak legfőbb sztárjáról, Luckról? Ha akarok most leírom, hogy sztem meg nem is QBt kéne húzni a coltsnak első körben. Megtehetnek egy második körbe csúszó játékost, egy ilyen classból. Max nem jönne be, és így maradna más jó játékos.
Vagy bejön és nem lesz jó, és Manning játszik tovább. Az sem olyan rettenet opció.

És aki akar arról elmélkedik, hogy majd a 2013as drafton még nagyobb kedvence jön arra kell rámenni mert így meg úgy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Btw Manningtől majd mindenki fényévekre van.
Jezus, mi lesz itt veletek, ha esetleg Luck megserul (amit nem kivanok neki) ? Akkor paran tuti Dunanak mennek. 😊lotus86
Bármilyen paradox, Luck sérülése nagyban megkönnyítené a Colts helyzetét. Maradna egy nyilvánvaló lehetőség a jövőre nézve, nem kéne választani. Megérné elkerülni az 1/1-et, mert már távolról sem lenne akkora trade értéke.tomi-tomi
A sérülés nem faktor már. A fél szezon lement.

Sam Bradford a 2. héten hagyta abba utolsó évét Oklahomában és hanyadik pick lett?

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az NFL-ben még nem volt arra példa, hogy egy komoly franchise QB-t rögtön egy 1/1-es nagyság kövessen. Mindhárom példa amit ismerünk (Montana-Young, Favre-Rodgers, Bledsoe-Brady) olyan, hogy a régit követő új QB szerencsés belenyúlás eredménye. Azaz túl kevés a példa ahhoz, hogy tendenciákat lehetne nézni.

Innentől kezdve az is nagyon erős álláspont, hogy Manning annyira jó és Luck annyira jó lesz, hogy korábbi példa nélkül is nyugodtan kijelenthető, hogy történelmet tudunk csinálni az 1/1 vált 1/1-et sikerével. De az is erős álláspont, hogy Luck olyan sokat ér a drafton, ami 2 elöl húzott év picjkeivel felér. Ennyiből pedig egy alapjában véve jó alapanyagú csapatot olyan mértékig meg lehet erősíteni, hogy utána nincs is szükség Manning léptékű nagyságra, elég, ha csak egyszerűen "nagyon jó".

És az ellenérvek is hasonlóan erősek, hiszen nincs rá garancia, hogy Luck valóban olyan jó lesz, de még ha jó is lesz, lehet belőle egy Carson Palmer, és akkor oda a köré épített franchise. És persze arra sincs garancia, hogy ha a másik utat járjuk akkor a Luck eltradeléséből származó pickekkel jól élünk, illetve, hogy találunk egy "nagyon jó" QB-t a felerősített csapat mellé.

Én egyelőre azért vagyok "trade Luck" párti, mert nem értek a scoutinghoz. 😊 Megnéztem az utóbbi hetekben jópár meccsét a gyereknek, és - bár nagyon jó az egyértelmű, de - nekem nem jön le ez az évtized ígérete feeling. Az elolvasott expert véleményekben is csak azt olvasom, hogy a leginkáb "NFL ready" Manning óta, olyant nem nagyon találtam, aki Manning-i nagyságot is mer jósolni neki. Amit a saját szemeimmel láttam, az annyi, hogy egy nagyon erős fal mögött, 200+ yardos futással és 2 böszme tight enddel felszerelkezve a többi QB-hez képest nagyon jól olvassa a védelmet - egyáltalán, engedik neki, és elég jól hív belőle -, nem csak az első targetet képes megtalálni, nagyon szép a dobómozdulata, jól mozog és jók a fizikai adottságai. De hogy ebbe hogyan kéne belelátni az elit QB-kre jellemző kiemelkedő pocket érzékenységet, a hihetetlen ütemérzéket, a nyomás alatti pontosságot, a képességet, hogy szoros helyekre és double coverage-be is odataláljon, stb., azt nem tudom. Biztos aki ért hozzá az látja, én sajnos nem. Nekem Manningtól még fényévekre van a srác. És emiatt bennem van a kisördög, hogy és mi van, ha mégse, mi van, ha jobban járnák a trade-ért járó pickekkel, plusz Barkley vagy Jones behúzásával, akik jóval olcsóbbak, és mondjuk egy fél fényévvel hátrábbról startolnak. 😉peterk2005
Valóban, itt egyik oldalról az a fő kérdés, hogy mire lesz képes Luck, illetve mekkora biztonsággal jelenthető ki róla, hogy Manning kaliber. Ez a 100 millió dolláros kérdés. Nagyon-nagyon nehéz rá válaszolni (ha egyáltalán lehetséges), nem is irigylem a Colts FO-t, mert pillanatnyi állás szerint nekik mégis válaszolniuk kell jövő tavasszal.
Másik oldalról tényleg olyan lehetőség kínálkozik a Colts előtt, ami szinte példa nélküli. "1/1 vált 1/1-et".
Szvsz a Colts valahol magát sodorta ebbe a helyzetbe a backup QB -k sajátságos kezelése és az egész csapat Manning-re építése miatt. Senkinek fogalma sincs - túlzás, használható, hatékony tudás nincs - arról a csapatnál, hogy hogyan kéne kinevelni, felfejleszteni egy csak "nagyon jó" QB-t és hogyan kéne ehhez a szinthez csapatot felépíteni. Ide egyszerűen zseni kell, s közel-távol Luck az egyetlen valamennyire reális lehetőség erre. Én emiatt teszem a voksomat Luck mellé - nem mintha bármit is számítana. 😊
Btw Manningtől majd mindenki fényévekre van.
Jezus, mi lesz itt veletek, ha esetleg Luck megserul (amit nem kivanok neki) ? Akkor paran tuti Dunanak mennek. 😊lotus86
Bármilyen paradox, Luck sérülése nagyban megkönnyítené a Colts helyzetét. Maradna egy nyilvánvaló lehetőség a jövőre nézve, nem kéne választani. Megérné elkerülni az 1/1-et, mert már távolról sem lenne akkora trade értéke.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hogy egy nagyon erős fal mögöttpeterk2005
abból mondjuk 3 tag új, volt is ebből aggodalom a szezon előtt.
mondjuk mellé jut egy Martin és egy DeCastro, két szintén future pro játékos, sőt Martin 1. körös LT-nek számít.
Hagyjuk ezt a Luckozast a draftiglotus86
te meg ne trollkodjál 😛 kussolni kéne 3 hónapig és hétvégente beírni, hogy megint kikaptunk?

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Jezus, mi lesz itt veletek, ha esetleg Luck megserul (amit nem kivanok neki) ? Akkor paran tuti Dunanak mennek. 😊lotus86
Velem az élen.Ha TT nem denveri lenne, akkor azért imádkoznék, hogy a Broncos szerezze meg. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Jezus, mi lesz itt veletek, ha esetleg Luck megserul (amit nem kivanok neki) ? Akkor paran tuti Dunanak mennek. 😊

Hagyjuk ezt a Luckozast a draftig, NCAA szezon felidohoz kozeledik, meg rengeteg dolog tortenhet. 😉 (Trade Brady-ert esetleg? 😀 )


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Manning nem véletlenül propagálja, hogy ő már idén is képes lesz játszani. Ismeri az NFL logikáját és bizonyos Drew Bledsoe és Tom Brady történetét. (Tudom és valószínűleg így is van, Manning sokkal több a Colts számára, mint Bledsoe volt a Pats számára.) A párhuzam mégis adott, a franchise-t a szarból kirángató, 100 milliós szerződéssel rendelkező QB egy sérülés következményei miatt hip-hop már nem azt jelenti, mint addig. Annyi a különbség, hogy a Pats-nél kényszerűségből, menet közben derült ki, hogy a 6/19x az valójában 1/1 volt. A Colts-nál pedig a drámai teljesítmény csökkenés miatt nagyon is reális az 1/1 környéke és pont az utóbbi x év legjobb QB-ja jön a draftra.
A könyörtelen logika és a franchise hosszú távú érdeke azt diktálja, hogy Manning-nek maximum egy-két éve lehet a Colts-nál és utána jön a Luck-korszak. Persze "győzhet" Manning és az iránta érzett (egyébként megérdemelt és érthető) tisztelet és hála. Nagyon nagy kockázatot vállal akkor a FO, s valóban jogosan merülhet fel jövőképként a höri által is említett Marino utáni korszak a Miami-nél.tomi-tomi
Az NFL-ben még nem volt arra példa, hogy egy komoly franchise QB-t rögtön egy 1/1-es nagyság kövessen. Mindhárom példa amit ismerünk (Montana-Young, Favre-Rodgers, Bledsoe-Brady) olyan, hogy a régit követő új QB szerencsés belenyúlás eredménye. Azaz túl kevés a példa ahhoz, hogy tendenciákat lehetne nézni.

Innentől kezdve az is nagyon erős álláspont, hogy Manning annyira jó és Luck annyira jó lesz, hogy korábbi példa nélkül is nyugodtan kijelenthető, hogy történelmet tudunk csinálni az 1/1 vált 1/1-et sikerével. De az is erős álláspont, hogy Luck olyan sokat ér a drafton, ami 2 elöl húzott év picjkeivel felér. Ennyiből pedig egy alapjában véve jó alapanyagú csapatot olyan mértékig meg lehet erősíteni, hogy utána nincs is szükség Manning léptékű nagyságra, elég, ha csak egyszerűen "nagyon jó".

És az ellenérvek is hasonlóan erősek, hiszen nincs rá garancia, hogy Luck valóban olyan jó lesz, de még ha jó is lesz, lehet belőle egy Carson Palmer, és akkor oda a köré épített franchise. És persze arra sincs garancia, hogy ha a másik utat járjuk akkor a Luck eltradeléséből származó pickekkel jól élünk, illetve, hogy találunk egy "nagyon jó" QB-t a felerősített csapat mellé.

Én egyelőre azért vagyok "trade Luck" párti, mert nem értek a scoutinghoz. 😊 Megnéztem az utóbbi hetekben jópár meccsét a gyereknek, és - bár nagyon jó az egyértelmű, de - nekem nem jön le ez az évtized ígérete feeling. Az elolvasott expert véleményekben is csak azt olvasom, hogy a leginkáb "NFL ready" Manning óta, olyant nem nagyon találtam, aki Manning-i nagyságot is mer jósolni neki. Amit a saját szemeimmel láttam, az annyi, hogy egy nagyon erős fal mögött, 200+ yardos futással és 2 böszme tight enddel felszerelkezve a többi QB-hez képest nagyon jól olvassa a védelmet - egyáltalán, engedik neki, és elég jól hív belőle -, nem csak az első targetet képes megtalálni, nagyon szép a dobómozdulata, jól mozog és jók a fizikai adottságai. De hogy ebbe hogyan kéne belelátni az elit QB-kre jellemző kiemelkedő pocket érzékenységet, a hihetetlen ütemérzéket, a nyomás alatti pontosságot, a képességet, hogy szoros helyekre és double coverage-be is odataláljon, stb., azt nem tudom. Biztos aki ért hozzá az látja, én sajnos nem. Nekem Manningtól még fényévekre van a srác. És emiatt bennem van a kisördög, hogy és mi van, ha mégse, mi van, ha jobban járnák a trade-ért járó pickekkel, plusz Barkley vagy Jones behúzásával, akik jóval olcsóbbak, és mondjuk egy fél fényévvel hátrábbról startolnak. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg ott van az FA is, ami Indianapolisban és Polianéknál nem ismert fogalom. Mert aztán onnan is lehet okosan és jól erősíteni, csak nem akkor kéne ébredni a téli álomból, amikor a használható játékosok fele elment, és amikor a lejáró szerződésű játékosaink szintén fele elmegy a riválisokhoz. Nem hiszem, hogy csak Belichick tud például használható veteránokat ennyire okosan igazolni, csak ő mondjuk tesz is érte valamit. Nem mondok neveket most.
A draft meg mindig erről szól, hogy ha elől húzol, akkor benne van a kockázat, hogy nagy bustot fogsz. De mi azért nem DHB-ket húznánk top10-be, legalábbis remélem.
És én egyébként annak ellenére borúlátó vagyok a szezonnal kapcsolatosan, hogy Painter egy félidőn át egész jól muzsikált. Holott csak rádobott mindent Garconra, a KC védelme meg gyakran elment gyufáért, ami a hatékonyságot illeti. De Garcon is minden 3-4. meccsén dropkirályt játszik, majd eltűnik hetekre. Clarkról ne is beszéljünk, Braylonost játszik, de még azt sem látni rajta, hogy egyáltalán akarna. Nincs PM, telibe szarja az egészet. A védelem továbbra is lyukas, csak az nem fut szét, aki nem akar, mondjuk Nevisbben bízom, úgyhogy a fal közepét nem írom le. Lacit ott szopatják, ahol akarják, és eddig Caldwell sem valami meggyőző.
És mindezek tetejébe pedig ligashit elit HC-nk is van. 2-3-4 győzelem az oké, de semmi több, aki elhülyéskedi ellenünk, azt megverjük.
Az idény után aztán el lehet kezdeni betömni a lyukakat, csak a gond az, hogy mi inkább több és több lyukat és needet csinálunk, mint amit betömnénk az offseason során.
Top5-ös pickünk lesz kezdésnek, hogy elkezdjünk erősíteni, de lehet, 1/1 is. Hogy aztán ki mit húzna, az megint egy jó kérdés. Csak használjuk fel jól.
Én tutira Luckra áldoznám, akár jelentős ráfizetéssel is.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
újabb elfeledett tényre hívnám fel a figyelmet:
1-1 évben nem 20-25 olyan játékos jelentkezik a draftra, aki tud focizni.

mi ez, hogy nem tudunk erősíteni? Bullshit. Ha fasságokat húz Polian, akkor ja, de ez nem drafthely függő.szf61
Miért is nem ?
Ez tiszta matematika.
Van egy sorod ahol 1-től 224-ig erősorrendben szerepelnek a játékosok.
Ha 1., 33., 65., stb. helyen választasz, akkor nagyobb esélyed van a tutira, mint a 32., 64., 96., stb helyen.
Szubjektív, de az elméletet erősítő tényező, hogy Polian nem gyakran húz baromságokat 10 év átlagában.Höri
Ha végigviszed szépen a "számelméletedet", akkor azt látod, hogy a SB győztes és a ligautolsó között annyi különbség van mindössze, hogy az előbbi 7/224-e áll szemben az utóbbi 1/1-ével. Ez pusztán annyit jelent számomra, hogy az 1/5-ig húzóknak óriási a felelőssége. Ha elcseszi, jövőre ugyanitt találja magát. Egy Colts szintű csapatnak (értsd: 10-15 évente keverednek ilyen helyre az erejük alapján) szinte elemi kötelessége a franchise jövőjét alapvetően meghatározó játékost húznia. (Szvsz a Falcons-nak nem volt ennyire "kötelessége" idén Julio-ért felmenni.) Én ingemet-gatyámat odaadnám a Colts helyében az 1/1-ért idén, még ha nem is Ti lesztek a jogosultak.
Manning nem véletlenül propagálja, hogy ő már idén is képes lesz játszani. Ismeri az NFL logikáját és bizonyos Drew Bledsoe és Tom Brady történetét. (Tudom és valószínűleg így is van, Manning sokkal több a Colts számára, mint Bledsoe volt a Pats számára.) A párhuzam mégis adott, a franchise-t a szarból kirángató, 100 milliós szerződéssel rendelkező QB egy sérülés következményei miatt hip-hop már nem azt jelenti, mint addig. Annyi a különbség, hogy a Pats-nél kényszerűségből, menet közben derült ki, hogy a 6/19x az valójában 1/1 volt. A Colts-nál pedig a drámai teljesítmény csökkenés miatt nagyon is reális az 1/1 környéke és pont az utóbbi x év legjobb QB-ja jön a draftra.
A könyörtelen logika és a franchise hosszú távú érdeke azt diktálja, hogy Manning-nek maximum egy-két éve lehet a Colts-nál és utána jön a Luck-korszak. Persze "győzhet" Manning és az iránta érzett (egyébként megérdemelt és érthető) tisztelet és hála. Nagyon nagy kockázatot vállal akkor a FO, s valóban jogosan merülhet fel jövőképként a höri által is említett Marino utáni korszak a Miami-nél.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ha Luck idejön, nemcsak a divízió, a teljes AFC szívhatja a fogát. Manninggel mint tanítómester, aki minimum terminátort farag a srácból mire pályára kerül, Luck meg csak még jobb lesz. Simán itt lehet a következő Montana-Steve Young vagy Favre-Rodgers páros ha Luck itt köt ki.iktriad
de az is lehet, hogy a következő JMR lesz. Kicsit rizikós azért ez a játék is. Ettől független nem vonom kétségbe Luck képességeit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
.ulpianus
😊

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
( ez is Róla szól?!
http://kepgep.hu/2011/08/13/main/11-3.html 😊wmitty
Nem. Ez azt ábrázolja, hogy hol a luck, ami körül minden forog.
Amolyan oktatási jelleggel felvázolja, miként is jár, aki azt hiszi jön egy megváltó, ezért érdemes ilyen pózban maradni egy éven át. De ők ebben a felállásban kellemetlen és mélyreható benyomást is szerezhetnek indokolatlanul, mint az jól kivehető.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
( ez is Róla szól?!
http://kepgep.hu/2011/08/13/main/11-3.html 😊

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Luck idejön, nemcsak a divízió, a teljes AFC szívhatja a fogát. Manninggel mint tanítómester, aki minimum terminátort farag a srácból mire pályára kerül, Luck meg csak még jobb lesz. Simán itt lehet a következő Montana-Steve Young vagy Favre-Rodgers páros ha Luck itt köt ki.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Utóbbira nem látok sok esélyt, szóval ha Manning utód nélkül marad, akkor szopni fogunk 20 évig, mint a Dolphins Marino nélkül.Höri
Ezt én is így gondolom. Főleg ebben a pass heavy ligában ahová az NFL fejlődni látszik.

A kérdés csak az, hogy ebben Luck-e a megoldás, vagy esetleg más. Ha a drafton elérhető árát nézem, akkor Luck a legnagyobb esély, de kibeb*szott drágán. Az ő árából 2 első kör első felébe eső, plusz 2 második körös QB-t húzhatunk a következő évben, és még akkor is marad 1-2 harmadik körös pickünk pluszban. 😊 Ha feltesszük, hogy Polian képes lesz Luck segge alá draftolni egy értelmes csapatot hátul húzva, akkor azt is feltehetjük, hogy négy próbából csak behúz egy valódi tehetséget. 😊

Az igazság az, hogy fogalmam sincs, hogy mi lenne a legjobb. Csak spekulálok, és hol ezt látom jobbnak hol azt. Valamivel el kell tölteni az időt basszus, Paintert nem fényezhetjük itt állandóan. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem lesz több mínuszos szezon erősítésre, az tuti.peterk2005
újabb elfeledett tényre hívnám fel a figyelmet:
1-1 évben nem 20-25 olyan játékos jelentkezik a draftra, aki tud focizni.

mi ez, hogy nem tudunk erősíteni? Bullshit. Ha fasságokat húz Polian, akkor ja, de ez nem drafthely függő.Höri
Elméletileg igazad van, node mire megyünk az elmélettel? Polian adott, a fasságai is adottak. Abból kell főznünk ami van, vagy le kell szerződtetni Belichicket. 😀peterk2005
- Igen, hogyha nem találunk Manning utánra olyan franchise arcot, aki a tökelütötteket erős csapattá fogja össze, akkor Poliant ki kell rúgni ha az előző évek szintjén húz játékosokat.

- Ha megtanul normálisan draftolni, akkor nincs gond, legfeljebb átalakul a franchise arca. Majd a bika defense, vagy a lenyűgöző special team, esetleg a lefoghatatlan támadófal hozza a sikereket. És irányít mellé egy Flacco-féle balfék.

Utóbbira nem látok sok esélyt, szóval ha Manning utód nélkül marad, akkor szopni fogunk 20 évig, mint a Dolphins Marino nélkül.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
nem lesz több mínuszos szezon erősítésre, az tuti.peterk2005
újabb elfeledett tényre hívnám fel a figyelmet:
1-1 évben nem 20-25 olyan játékos jelentkezik a draftra, aki tud focizni.

mi ez, hogy nem tudunk erősíteni? Bullshit. Ha fasságokat húz Polian, akkor ja, de ez nem drafthely függő.Höri
Elméletileg igazad van, node mire megyünk az elmélettel? Polian adott, ha vannak fasságai - szerintem nem több mint másnak, sőt, de - a fasságai is adottak. Abból kell főznünk ami van, vagy le kell szerződtetni Belichicket. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
újabb elfeledett tényre hívnám fel a figyelmet:
1-1 évben nem 20-25 olyan játékos jelentkezik a draftra, aki tud focizni.

mi ez, hogy nem tudunk erősíteni? Bullshit. Ha fasságokat húz Polian, akkor ja, de ez nem drafthely függő.Höri
Miért is nem ?
Ez tiszta matematika.
Van egy sorod ahol 1-től 224-ig erősorrendben szerepelnek a játékosok.
Ha 1., 33., 65., stb. helyen választasz, akkor nagyobb esélyed van a tutira, mint a 32., 64., 96., stb helyen.
Szubjektív, de az elméletet erősítő tényező, hogy Polian nem gyakran húz baromságokat 10 év átlagában.szf61
szerintem meg kurva szarokat húzott az elmúlt 5 évben majdnem végig.

a játékosokat pedig nem úgy húzzák, hogy a 45. valamivel jobb, mint a 49., de sokkal jobb, mint a 67., a 195. meg egy lófaszjóska hozzá képest.

Pont az a lényeg, hogy a franchise QB biztonságos kiválasztásához igen elől kell lenni, de minden mást meg lehet oldani később.Höri
OK .. maradjunk ebben, nem hinném hogy meg tudnálak győzni puszta számelméleti alapon.
Ha belevesszük a faszul húzott faktort, akkor nagyon bonyolulttá válik.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
újabb elfeledett tényre hívnám fel a figyelmet:
1-1 évben nem 20-25 olyan játékos jelentkezik a draftra, aki tud focizni.

mi ez, hogy nem tudunk erősíteni? Bullshit. Ha fasságokat húz Polian, akkor ja, de ez nem drafthely függő.Höri
Miért is nem ?
Ez tiszta matematika.
Van egy sorod ahol 1-től 224-ig erősorrendben szerepelnek a játékosok.
Ha 1., 33., 65., stb. helyen választasz, akkor nagyobb esélyed van a tutira, mint a 32., 64., 96., stb helyen.
Szubjektív, de az elméletet erősítő tényező, hogy Polian nem gyakran húz baromságokat 10 év átlagában.szf61
szerintem meg kurva szarokat húzott az elmúlt 5 évben majdnem végig.

a játékosokat pedig nem úgy húzzák, hogy a 45. valamivel jobb, mint a 49., de sokkal jobb, mint a 67., a 195. meg egy lófaszjóska hozzá képest.

Pont az a lényeg, hogy a franchise QB biztonságos kiválasztásához igen elől kell lenni, de minden mást meg lehet oldani később.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
újabb elfeledett tényre hívnám fel a figyelmet:
1-1 évben nem 20-25 olyan játékos jelentkezik a draftra, aki tud focizni.

mi ez, hogy nem tudunk erősíteni? Bullshit. Ha fasságokat húz Polian, akkor ja, de ez nem drafthely függő.Höri
Miért is nem ?
Ez tiszta matematika.
Van egy sorod ahol 1-től 224-ig erősorrendben szerepelnek a játékosok.
Ha 1., 33., 65., stb. helyen választasz, akkor nagyobb esélyed van a tutira, mint a 32., 64., 96., stb helyen.
Szubjektív, de az elméletet erősítő tényező, hogy Polian nem gyakran húz baromságokat 10 év átlagában.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem lesz több mínuszos szezon erősítésre, az tuti.peterk2005
újabb elfeledett tényre hívnám fel a figyelmet:
1-1 évben nem 20-25 olyan játékos jelentkezik a draftra, aki tud focizni.

mi ez, hogy nem tudunk erősíteni? Bullshit. Ha fasságokat húz Polian, akkor ja, de ez nem drafthely függő.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
egy "Manning" nélkül az egész mit érne? el sem tudom képzelni. ebben az összefüggésben arra gondolni, hogy lehetséges volna egy újabb évtized, egy újabb "Manninggel"... minden megfontolás nélkül máris aláírnám. ez a franchise olyan valami, aminek az élén az ember egy géniuszt akar látni. ilyesmire általában, normális esetben semmi esély - ilyen képességű és hatású valakinek ugyan honnan adódna pont akkor, pont jókor, pont ott egy (lehetséges) utódja...?wmitty
Én is ilyen habitus vagyok. 😊 Nekem is szó szerint a QB posztnál kezdődik és a támadásoknál végződik ez a sport. Elismerem a védőmunkát, tisztelek bármilyen más teljesítményt, de a TV elé a támadósorok tudnak leültetni, abból is a látványos passzjáték.

De ezzel együtt is tartok attól, hogy ez a Luck dolog számunkra a hamis gyémántot jelenti. Nem is maga Luck, hiszen megnézve pár meccsét szerintem is nagy QB lesz - bár a Manning-i magasságokat kizártnak tartom, Manningból emberöltönként is jó, ha egy születik. Én csak attól tartok, hogy úgy járunk, hogy van egy ritka nagy tehetségünk, és végignézhetjük, ahogy "végigszenvedi" a karrierjét egy Manningénál rosszabb adottságú csapattal. Manningnak legalább jutott egy James, Freeney, Harrison, Wayne, stb. De Lucknak - ha nem végzünk még legalább 2x hasonlóan borzalmasan mint most, - a nevéhez hűen igazán szerencsére lesz szüksége, hogy évekig ismét középről/hátulról draftolva valahogy jó csapatot tegyünk alá.

Persze, ha Manning nem épülne fel esetleg, az egész más helyzetet teremtene, hiszen először is, az az opció, hogy az ő utolsó pár évét erősítsük, eltűnik. Másodszor akkor Luck azonnal kezdene, és akkor úgyis jönne még 1-2 gyenge év (ne feledjük, Manning is 3:13-al kezdte a karrierjét), ami lehetőséget teremtene a csapat frissítésre. De ha végigüli Manning mögött a 3-4 évet, akkor nem lesz több mínuszos szezon erősítésre, az tuti.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Azt, hogy hozzá hasonló játékos nagyon-nagyon ritka. És ilyen esetben bizony nem elképzelhetetlen, hogy draftolni kell, még ha azt is jelentse, hogy 3 vagy 4 évig Manning mögött lesz és tanul a lá Aaron Rodgers.iktriad
Szerintem érzi, hogy van esély az 1/1-re és nyomja fel Luck trade árát. 😊

Legalábbis, ha van esze. A napokban néztem, hogy az elmúlt 10 évben az átlagos draft pozíciónk #26. volt. Nem csoda, hogy Freeney-n és Wayne-en kívül tulajdonképpen nincs elismert elit játékos a csapatban. Ha ledraftolnánk Luckot, akkor két eset lehetséges:

1. Vagy nem lesz olyan jó amilyennek mondják, és akkor miénk az évtized bustja, amire egy vagyont költöttünk tekintettel arra, hogy mennyit kaphattunk volna érte eltradelve.

2. Ha pedig beválik, és Manningot megközelítő szinten lesz képes teljesíteni, akkor lesz mögötte egy csapat, amelyikkel maga Manning is csak kétszer jutott el a superbowl-ig. Sőt, lehet, hogy még olyan sem, mert - bár szerintem ez most még egy jó csapat, de - pár év múlva vérfrissítés nélkül esélyes, hogy nem lesz az. Ha most nem rendezzük a nyilvánvaló needjeinket, akkor sokáig nem fogjuk, mert pár év és Freeney, Mathis, Saturday, stb. helyettesítéséről kell majd gondoskodni, és az nem fog egyszerre menni a mostani needjeinkkel. Ráadásul, ha elköltjük most az 1/1-et Luckra, és Manning, majd Luck ezzel a csapattal is produkál, akkor megint nem fogunk elöl húzni jó ideig.

Szóval szerintem az a vicces helyzet van, hogy Luckkal valószínűleg mindenki jobban járna mint mi. 😉peterk2005
Nagyon jó elemzés .
Posztolnod kéne a 18to88.com-ra.
Ott is épp ezen agyalnak a népek, de ilyen szempontból még senki nem közelítette meg.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison