NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó az idézeted 😊

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Luck-téma:
a saját szemszögemből nézve azt kell mondanom, hogy bár egyébként sportszurkolóként kifejezetten a játék, a csapat, az együtt-működés az, ami mindig minden kedvencemben megfogott, és sosem a show és a sztárok - de a Coltsnál nincs mese, itt egyértelműen egyetlen játékos varázsa, gigantikus nagysága, elképesztő teljesítménye az, ami magával ragadja az embert

szó valamit nekem az utóbbi fél évtizedben az Indianapolisért való szorítás ad(ott), azt 80-90 százalékban Manningtől kaptam-kapom
hozzátéve, hogy minden más játékost is kedvelek, sőt, az egész egyesületet is, minden jellemzőjével és vonatkozásával együtt (szín, logó, habitus, stílus, stb.)

egy "Manning" nélkül az egész mit érne? el sem tudom képzelni

ebben az összefüggésben arra gondolni, hogy lehetséges volna egy újabb évtized, egy újabb "Manninggel"... minden megfontolás nélkül máris aláírnám
ez a franchise olyan valami, aminek az élén az ember egy géniuszt akar látni
ilyesmire általában, normális esetben semmi esély - ilyen képességű és hatású valakinek ugyan honnan adódna pont akkor, pont jókor, pont ott egy (lehetséges) utódja...?

de láss csodát: úgy hozta a sors, hogy adódik! szinte kínálja magát... csak érte kell nyúlni, és "elvenni"
amivel dehogy akarom azt mondani, hogy direkt rá kell hajtani a "vesztésre"... ezt elképzelhetetlen tartom a sportban
de azt igen, hogy mint kívánatos kimenetelre gondolok, ami ha bárhogy is megvalósul, úgy fogom érezni, egy álom beteljesült: egy valóságos csoda
(aztán hogy egy csoda hány napig tart, az más kérdés, csak az életben derülhet ki)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
hihetetlen apró véletleneket produkál az élet...
focimeccs (európai) streamjét nézem valami portugál vagy milyen adón, egyszercsak a szünetben NFL-közvetítés pármásodperces reklámja:
hát persze hogy Manninget mutatják benne, de csak őt, ahogy talán valami Oakland (tök feketék) elleni meccsen igazgatja a falat snap előtt

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A Steelers ellen is jól muzsikált a csapat, szóval 3-4, akár 5 győzelem is kinézhet a Coltsnak idén.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Fredo 205
Nagyon furcsa hogy ilyen időszakban alapszakasz (eleje-közepe) a következő draft a téma. Szomorú, máskor ilyentájt 4-1-el szoktunk állni és nézni a divizónkat hogy ki lesz az ellenfél...
A Rams nagyon "komoly" ellenfél lesz, megnézve a sorsolásukat...
Bár ebben a ligában nincs ilyen, de kit fogunk megverni ha a Kc itthon sem sikerült 17-0-ról
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Az biztos, hogy ebből az 1 szempontból talán a legszerencsésebb csapat lennénk, hogy Manning után kifogunk egy Luckot is.. Na de ne szaladjunk előre, én örülnék 1-2 győzelemnek a szezonban 😊

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Azért ha eljön Indybe és 3 évet Manning mögött fog még tanulni, akkor úristen mekkora játékos lesz belőle? 😀dugo1993
Lehet nagyobb, mint Manning. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Mondjuk azt is megjegyezhetjük, hogy Irsay elég sok mindent mondott mostanában aminek nem sok köze volt az igazsághoz.

Legalábbis Manningel kapcsolatbandugo1993
Irsay tweetjeit elnézve szerintem az ébren töltött 16 órából 14-et be van rúgva mint állat.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért ha eljön Indybe és 3 évet Manning mögött fog még tanulni, akkor úristen mekkora játékos lesz belőle? 😀dugo1993
Van a dologban valami, de én azért nem dimenzionálnám ezt túl. Igaz, hogy Manning nem egy Favre abban az értelemben, hogy nem hiú, nem nagyképű. Viszont control freak. Amíg ő lábra tud állni, addig nem létezik, hogy más kapjon akár egyetlen snapet is az első csapattal. Painter itt van már két éve, de csak két héttel ezelőtt tudott életében először az elsőkkel edzeni. 😉 (Ezért is bíztató amit látunk, hogy tényleg sokkal több van benne mint ami eddig kiderült, csak nem tudott gyakorolni.)

Ennek kontrasztjaként Rogers - bár ezt nem tudom, de - valószínűleg több nyári tábort is végiggyakorolhatott az első csapattal tekintettel arra, hogy Favre utolsó évei a Packersnél is úgy teltek, hogy utolsó pillanatokig hezitált, hogy folytassa-e.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Mondjuk azt is megjegyezhetjük, hogy Irsay elég sok mindent mondott mostanában aminek nem sok köze volt az igazsághoz.

Legalábbis Manningel kapcsolatban

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt, hogy hozzá hasonló játékos nagyon-nagyon ritka. És ilyen esetben bizony nem elképzelhetetlen, hogy draftolni kell, még ha azt is jelentse, hogy 3 vagy 4 évig Manning mögött lesz és tanul a lá Aaron Rodgers.iktriad
Szerintem érzi, hogy van esély az 1/1-re és nyomja fel Luck trade árát. 😊

Legalábbis, ha van esze. A napokban néztem, hogy az elmúlt 10 évben az átlagos draft pozíciónk #26. volt. Nem csoda, hogy Freeney-n és Wayne-en kívül tulajdonképpen nincs elismert elit játékos a csapatban. Ha ledraftolnánk Luckot, akkor két eset lehetséges:

1. Vagy nem lesz olyan jó amilyennek mondják, és akkor miénk az évtized bustja, amire egy vagyont költöttünk tekintettel arra, hogy mennyit kaphattunk volna érte eltradelve.

2. Ha pedig beválik, és Manningot megközelítő szinten lesz képes teljesíteni, akkor lesz mögötte egy csapat, amelyikkel maga Manning is csak kétszer jutott el a superbowl-ig. Sőt, lehet, hogy még olyan sem, mert - bár szerintem ez most még egy jó csapat, de - pár év múlva vérfrissítés nélkül esélyes, hogy nem lesz az. Ha most nem rendezzük a nyilvánvaló needjeinket, akkor sokáig nem fogjuk, mert pár év és Freeney, Mathis, Saturday, stb. helyettesítéséről kell majd gondoskodni, és az nem fog egyszerre menni a mostani needjeinkkel. Ráadásul, ha elköltjük most az 1/1-et Luckra, és Manning, majd Luck ezzel a csapattal is produkál, akkor megint nem fogunk elöl húzni jó ideig.

Szóval szerintem az a vicces helyzet van, hogy Luckkal valószínűleg mindenki jobban járna mint mi. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Azért ha eljön Indybe és 3 évet Manning mögött fog még tanulni, akkor úristen mekkora játékos lesz belőle? 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Irsay szerint a Luck draft nagyon is elképzelhetőiktriad
Mit mondanak pontosan?wmitty
Azt, hogy hozzá hasonló játékos nagyon-nagyon ritka. És ilyen esetben bizony nem elképzelhetetlen, hogy draftolni kell, még ha azt is jelentse, hogy 3 vagy 4 évig Manning mögött lesz és tanul a lá Aaron Rodgers.
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Irsay szerint a Luck draft nagyon is elképzelhetőiktriad
Mit mondanak pontosan?

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Irsay szerint a Luck draft nagyon is elképzelhető:
http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AuPKxfZrAKGipJJcbFqewvdDubYF?slug=jc-cole_colts_andrew_luck_2012_draft_101011

Szóval most már hivatalos a Suck 4 Luck?
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Dan Muir visszajött, lassan mi vagyunk az AFC-ben a Dream Team. Már csak 1 W kell hozzáHöri
😀 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Olyan franchise-t épített amire nagyon kevés példa van az NFL történetében. Persze lehet azt mondani, hogy Manning-el megalapozta az egészet, de 10 éven keresztül 10+ win és Playoff szereplés nem jön csak úgy.szf61
Hát igen, ehhez Manning is kellett, nincs az a GM amelyik szerencse nélkül sikeres tudna lenni. Nem véletlen ez a nagy Luck hype is egyébként a Colts fanbase-ben. Bő tíz éve a Manning érában szocializálódunk. Innen nézve tényleg úgy nézhet ki a képlet, hogy végy egy elit QB-t és lesz egy elit csapatod. Aminek ráadásul - mint minden nagyon csábítóan hamisnak - még van is bőven igazságtartalma. 😀 Ettől még, én csalódott lennénk, ha beleugranánk a Luck bizniszbe - feltéve, ha Manning felépül persze.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dan Muir visszajött, lassan mi vagyunk az AFC-ben a Dream Team. Már csak 1 W kell hozzá

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Addai "néhány hetet" pihenni fog, de majd beugrik helyette DonáldHöri
Remélem nem komoly a sérülés.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Addai "néhány hetet" pihenni fog, de majd beugrik helyette Donáld


több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
de az sem mind1, hogy kiért. sanchezért és julioért sem adott volna senki más ennyit se, nem hogy többet, de luckért sorban fognak állni páran, ha minden így marad. a kereslet meg lőheti az árat akár a ricky williams szintig.gabtsi
Ha csak Luck jönne a draftra, akkor sztem az egekben lenne az 1/1 pick ára, de nagyon erős lesz a jövő évi felhozatal QB-ban, ami azért korlátokat szab neki.

Pont emiatt sajnos Hörinek igaza van, Griffin ugyan emiatt valószínűleg nem jön ki jövőre. (Pedig nekünk ideális pick lenne a második kör elején. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Julio Jones idén a Falconsnak egy 1., 2. és 4.kört és 2012-es drafton 1. és 4. kört ért.aztec
jó de nem mindegy, hogy kinek.
3 helyet felmenni az első körben, egész más mint 20-at.

Sanchez 1/5 lett, és érte azévi 1. és 2. kört, valamint 3 játékost (2 kezdő) kapott a Browns.Höri
de az sem mind1, hogy kiért. sanchezért és julioért sem adott volna senki más ennyit se, nem hogy többet, de luckért sorban fognak állni páran, ha minden így marad. a kereslet meg lőheti az árat akár a ricky williams szintig.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Kiderült sajna amit nem hittem volna PM nélkül nem félkarú óriások vagyunk hanem törpék.Fredo
Ez elég egyértelmű volt. Sőt, tulajdonképpen valamennyire törvényszerű is. peterk2005
Ilyen loosing streak mellett természetes, hogy csüggednek a népek, ürül a bandwagon és a követelik hogy hulljanak a fejek.
(Bár Caldwell tényleg elhúzhatna. Mikor a végén 4 és 11 nél puntolni akart, azt hittem szétharapom a monitort)

Nehéz az értelmet elválasztani az érzelmektől. Az eszével mindenki tudja hogy a szezonnak annyi, de nagyon-nagyon rossz nézni a játékosokat ahogy szenvednek, küzdenek és vereség a vége.

Én is bízom Polian-ban.

Nem szereti a sajtót? Na és!
Rigolyás vén fasz? Na és!

Olyan franchise-t épített amire nagyon kevés példa van az NFL történetében.
Persze lehet azt mondani, hogy Manning-el megalapozta az egészet, de 10 éven keresztül 10+ win és Playoff szereplés nem jön csak úgy.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Harmadik Robert Griffin igen örömteli lenne, de ha van esze, nem jön ki januárban 4. számú QB-nak, hanem megvárja 2013-at, hogy 1/1 legyen.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kiderült sajna amit nem hittem volna PM nélkül nem félkarú óriások vagyunk hanem törpék.Fredo
Ez elég egyértelmű volt. Sőt, tulajdonképpen valamennyire törvényszerű is. A szabályok miatt az NFL-ben nem lehet Real Madridot építeni, minde posztra megvéve a legjobbakat. Ha valahol kiemelkedő tehetséged van, akkor törvényszerűen máshol be kell érjed a középszerűvel, ettől lesz kiegyensúlyozott a liga. Nekünk Manning jutott, így rá lett építve a csapat, jó WR corppal, elit pass rusherekkel, és a tampa2-be passzoló jó LB sorral és secondary-val. És működött is, folyamatosan playoffban voltunk és az utóbbi 5 évben 2 SB-t is játszottunk. És ha Sanders egészsége bírta volna, ha nem jön a tavalyi sérüléshullám, stb., akkor ebből több is kijöhetett volna, az ismert hiányosságaink ellenére (falak, gyenge futás) is.

De eljött a változás ideje, Manning sérülése tulajdonképpen csak megmutatta a nyilvánvalót, amit azért eddig is lehetett tudni. Szerintem jó felé is kezdtünk lépni - már a tavalyi draft is mutatta, hogy tudjuk a hibáinkat -, csak egyelőre még kevés volt az idő és az eszköz. Hátulról húzva olyan nagy csodát nem lehet várni, ehhez képest az idei draft kimondottan jól néz ki, és ha Hughes végül mégis beválna, akkor tulajdonképpen a tavalyira is azt mondhatjuk majd (Hughes, Angerer, Conner, Eldridge). A tavalyival közben azt is megtanultuk, hogy csak hátsó körökből nem fogjuk tudni megoldani a secondary problémát.

Én bízom Polian-ban, szerintem tudja mit csinál. Persze húztunk bustokat is, de ki nem? A szezon előtti FA piaci aktivitásunk azt mutatja ráadásul, hogy ha van pénz akkor hoz ő onnan is embert. A Manning szerződése miatt most van tartalék, így van esély megtartani a legjobbakat, és még további színvonalas játékosokat is elkaphatunk jövőre az FA piacon. Plusz, itt lesz a jövő évi draft, ahol ha megcsípjük az 1/1-et akkor Luck miatt jó sokat kaphatunk érte úgy, hogy közben még behúzhatunk pl. egy Kalilt/Jonathan Martint az oline-ba, vagy egy Jeffery-t/Blackmon-t WR pozícióba, plusz mellé tudnánk egy playmaker CB-t vagy safety-t is húzni a második kör elején valahol. (Vagy esetleg pl. Robert Griffin-t akit tényleg le lehetne ültetni Manning mögé 2-3 évre tanulni, és utána komoly franchise QB lehetne nálunk.)

Szóval izgalmas ez a mostani időszak is, csak nem a pályán. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)