NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
idén pedig várhatóan nem lesz Calvin szerű elkapó drafton aki, ha nagyanyám dobál neki akkor is összeszed meccsenként 100 yardot.Amadeus91
nagy baromságot szólottál, ülj le, egyes.

ha Wayne-t elcseréljük, WR lesz a pick. És kb elismerjük, hogy nem tudunk szarabbak lenni a Dolphins/Rams-nél 😀 (ha mégis, akkor cseréljük az 1/1-et)Höri
indokold már meg légy oly kedves.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Irsay már most tagadja, hogy Wayne és Mathis megfelelő ellenértékért vihető, szóval tutira mehetnek 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
idén pedig várhatóan nem lesz Calvin szerű elkapó drafton aki, ha nagyanyám dobál neki akkor is összeszed meccsenként 100 yardot.Amadeus91
nagy baromságot szólottál, ülj le, egyes.

ha Wayne-t elcseréljük, WR lesz a pick. És kb elismerjük, hogy nem tudunk szarabbak lenni a Dolphins/Rams-nél 😀 (ha mégis, akkor cseréljük az 1/1-et)

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mathist elcseréljük Kerriganre 😛
az adja magát, hogy ha Wayne megy, akkor WR kell, de akkor vagy Luck, vagy WR pick, akkor most melyik?
Vagy WR-t szedünk FA-ról? Azt nem hinnémStez
evidens, hogy az elkapó nem tudja magának dobni a labdát... idén pedig várhatóan nem lesz Calvin szerű elkapó drafton aki, ha nagyanyám dobál neki akkor is összeszed meccsenként 100 yardot.

Ha meglesz az 1/1 akkor sima Luck.Amadeus91
nálunk semmi sem sima
ha meglesz az 1/1, akkor is simán benne van egy letradeStez

Ez igaz, de ha Luck lesz a következő Manning/Brady és a Colts inkább letradel, mintsem begyűjtse, sokáig fogják szidni a front officet. Főleg hogy PM se lesz már fiatalabb...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mathist elcseréljük Kerriganre 😛
az adja magát, hogy ha Wayne megy, akkor WR kell, de akkor vagy Luck, vagy WR pick, akkor most melyik?
Vagy WR-t szedünk FA-ról? Azt nem hinnémStez
evidens, hogy az elkapó nem tudja magának dobni a labdát... idén pedig várhatóan nem lesz Calvin szerű elkapó drafton aki, ha nagyanyám dobál neki akkor is összeszed meccsenként 100 yardot.

Ha meglesz az 1/1 akkor sima Luck.Amadeus91
nálunk semmi sem sima
ha meglesz az 1/1, akkor is simán benne van egy letrade

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Mathist elcseréljük Kerriganre 😛
az adja magát, hogy ha Wayne megy, akkor WR kell, de akkor vagy Luck, vagy WR pick, akkor most melyik?
Vagy WR-t szedünk FA-ról? Azt nem hinnémStez
evidens, hogy az elkapó nem tudja magának dobni a labdát... idén pedig várhatóan nem lesz Calvin szerű elkapó drafton aki, ha nagyanyám dobál neki akkor is összeszed meccsenként 100 yardot.

Ha meglesz az 1/1 akkor sima Luck.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mathist elcseréljük Kerriganre 😛
az adja magát, hogy ha Wayne megy, akkor WR kell, de akkor vagy Luck, vagy WR pick, akkor most melyik?
Vagy WR-t szedünk FA-ról? Azt nem hinném

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mathis trade akkor lenne értelmes ha a balfasz Jerry Hughes ott kopogtatna a kezdő11 ajtaján. Az a vicc, hogy így is marad a padon, de legalább Jamaal és Brayton mögött lehetne 4th DE.

Wayne trade ha lesz (reméljük nem) akkor előrevetíti, hogy új no1 WR kell -> SUCK FOR JEFFERY 😊

Engem mindenesetre mind2 trade meglepne, Polian eddigi üzleti mentalitása alapján.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
De hát ennek előbb-utóbb el kell jönnie, nem szabad ezen csodálkozni, Főleg, mikor Denverből szaros 3.körért akarják elpaterolni az évek óta egyik legjobb DJ Williamset és még sorolhatnám. Ennyit a csapat ikonjairól és arról, hogy mit tettek a csapatért. Mi meg túl akarjuk élni és kell egy vezéráldozat, ha mondjuk PM mellé egy Luckot akarunk hozni 1/1-ért például. Ez üzlet.Stez
Ezt felfogom én is, de pont most és pont őket? Ha év végén elengedjük Brackett-et, egy szót nem szólok, mert érthető. Azt is értem, hogy Reggie és Mathis is nehéz ügy, mert mindketten valószínűleg emelést akarnak év végén. De egyrészt Manning új szerződése megengedné, hogy megtartsuk őket, másrészt Gonzo is cut lesz valószínűleg, így egy WR-t mindenképpen hozni kell. Annyi pickünk nem lesz, hogy a falat is erősítsük, a secondary-ba is húzzunk, és hozzunk két potens WR-t is egyszerre. Plusz ugye Luck, ha úgy adódna. Az FA-ról meg hasonló kaliber ugyanennyibe kerülne.peterk2005
Brackettet szerintem kivágjuk és én arra tippelek, hogy a Wayne-Mathis duóból az egyiktől fogunk csak megválni. És ezért mondtam, hogy én Mathistől válnék meg ebben az esetben. A falat megerősíteni nem tudom mennyire akarjuk, tkintve, hogy idén a draftról sok falembert húztunk eléggé elől, illetve most azért tűrhetően karistol a névtelenekből összerakott fal. Falat FA-ról lenne érdemes erősíteni max. WR-t meg egyelőre azért közepes, hátsó pickekkel is jókat lehet húzni, az az egyetlen, amihez értünk legalább. A secondaryt sem a draftról erősíteném, hanem egy tapasztalt leadert hoznék FA-ról. Nem poénból reménykedtem nagyon abban, hogy lecsapunk Mikellre, miután a Philly elengedte. Kár érte.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
De hát ennek előbb-utóbb el kell jönnie, nem szabad ezen csodálkozni, Főleg, mikor Denverből szaros 3.körért akarják elpaterolni az évek óta egyik legjobb DJ Williamset és még sorolhatnám. Ennyit a csapat ikonjairól és arról, hogy mit tettek a csapatért. Mi meg túl akarjuk élni és kell egy vezéráldozat, ha mondjuk PM mellé egy Luckot akarunk hozni 1/1-ért például. Ez üzlet.Stez
Ezt felfogom én is, de pont most és pont őket? Ha év végén elengedjük Brackett-et, egy szót nem szólok, mert érthető. Azt is értem, hogy Reggie és Mathis is nehéz ügy, mert mindketten valószínűleg emelést akarnak év végén. De egyrészt Manning új szerződése megengedné, hogy megtartsuk őket, másrészt Gonzo is cut lesz valószínűleg, így egy WR-t mindenképpen hozni kell. Annyi pickünk nem lesz, hogy a falat is erősítsük, a secondary-ba is húzzunk, és hozzunk két potens WR-t is egyszerre. Plusz ugye Luck, ha úgy adódna. Az FA-ról meg hasonló kaliber ugyanennyibe kerülne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A számisztika egyébként Luck eljövetelét jósolja. Ha Polian szó szerint vette a #18 pótlását, akkor nem véletlen, hogy a rosteren Collins (#5), Orlovsky (#6) és Painter (#7) szerepel. Ha Collins felépülésével elengedjük Orlovsky-t, akkor Collins (#5) és Painter (#7) marad, azaz jön Luck (#12). 😊peterk2005
Post of the week! 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Várni lehetett,hogy lesz valami, legalábbis én már gondoltam rá. Főleg, miután mindketten sírtak a nagy pénzért már és amúgy sem keresnek keveset. Wayne elengedésének mondjuk nem örülnék annyira, miután Clark is egy akat fos, így se TE-nk, se rendes #1 WR-ünk nem lenne. Mathis felőlem mehetne, ha kapunk érte jó ellenértéket, de ezt meg kétlem, hogy tényleg valaki beáldozna érte mondjuk egy 1-2.kört.
De hát ennek előbb-utóbb el kell jönnie, nem szabad ezen csodálkozni, Főleg, mikor Denverből szaros 3.körért akarják elpaterolni az évek óta egyik legjobb DJ Williamset és még sorolhatnám. Ennyit a csapat ikonjairól és arról, hogy mit tettek a csapatért. Mi meg túl akarjuk élni és kell egy vezéráldozat, ha mondjuk PM mellé egy Luckot akarunk hozni 1/1-ért például. Ez üzlet.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A számisztika egyébként Luck eljövetelét jósolja. Ha Polian szó szerint vette a #18 pótlását, akkor nem véletlen, hogy a rosteren Collins (#5), Orlovsky (#6) és Painter (#7) szerepel. Ha Collins felépülésével elengedjük Orlovsky-t, akkor Collins (#5) és Painter (#7) marad, azaz jön Luck (#12). 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Behúzzátok az öregedő PM helyére. Logikusnak tűnik, hogy elkezdi a Front Office a csapatot "Luck kompatibilissá tenni". Manning-nek meg úgy is mind1, hogy kinek dobál még abban a 2 évben amíg nem vonul nyugdíjba. Annyiból képlékeny lenne az egész, hogy Luck még messze nem a tiétek és kemény munka lesz annyi suck-t összehozni, hogy legyűrjétek a Miami-t. (Akik szintén örömmel húznák 2. Dan Marino-nak).Amadeus91
Két hónapja még azért számolgattam a napokat, hogy végre jön a szezon, láthatom Manningot megint a pályán. Aztán jött a döbbenet, hogy nem lesz ott, majd már azért kell félni, hogy egyáltalán játszhat-e még.

Én ezt a csapatot nem azért szeretem, mert indianai vagyok, vagy mert kék a színe, vagy patkó a jele, hanem a játékosok miatt. Nekem ők jelentik a Colts-ot, miattuk szeretem a csapatot, és még őket szeretném látni. Tudom, hogy az idő nem korlátlan, tudom, hogy idővel váltani kell, de van egy ütem amit még el tudok viselni és van amit már nem. Az nekem túl gyors, hogy amellett, hogy sokan már Manningot is lényegében zárójelbe teszik, még két, a franchise-al hasonlóan összenőtt játékostól köszönjünk el hirtelen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
csak nem biztos h ez a legalkalmasabb időpontFarky
Annyiból képlékeny lenne az egész, hogy Luck még messze nem a tiétek...Amadeus91
Én is erre gondoltam,

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
csak nem biztos h ez a legalkalmasabb időpontFarky
miért is ne? Ha minden igaz, egész évben suck lesz Luck-ért, aki 10ből 9 ember szerint már most Franchise QB szint. Behúzzátok az öregedő PM helyére. Logikusnak tűnik, hogy elkezdi a Front Office a csapatot "Luck kompatibilissá tenni". Manning-nek meg úgy is mind1, hogy kinek dobál még abban a 2 évben amíg nem vonul nyugdíjba. Annyiból képlékeny lenne az egész, hogy Luck még messze nem a tiétek és kemény munka lesz annyi suck-t összehozni, hogy legyűrjétek a Miami-t. (Akik szintén örömmel húznák 2. Dan Marino-nak).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
csak nem biztos h ez a legalkalmasabb időpont

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
http://www.stampedeblue.com/2011/10/14/2489757/the-reggie-wayne-and-robert-mathis-trade-rumors#storyjump
Erről mi a véleményetek? Sztem BBS kezd még nagyobb barom lenni...Beher
Ha ez tényleg megtörténik, keresek magamnak másik csapatot. 😊peterk2005
Bennem is valami hasonló reakció fogalmazódott meg.Beher
Nem lehet, hogy egy komplett generáció váltást próbáltok meg? (csak kérdem)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Beher Indianapolis Colts 38
http://www.stampedeblue.com/2011/10/14/2489757/the-reggie-wayne-and-robert-mathis-trade-rumors#storyjump
Erről mi a véleményetek? Sztem BBS kezd még nagyobb barom lenni...Beher
Ha ez tényleg megtörténik, keresek magamnak másik csapatot. 😊peterk2005
Bennem is valami hasonló reakció fogalmazódott meg.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
http://www.stampedeblue.com/2011/10/14/2489757/the-reggie-wayne-and-robert-mathis-trade-rumors#storyjump
Erről mi a véleményetek? Sztem BBS kezd még nagyobb barom lenni...Beher
Ha ez tényleg megtörténik, keresek magamnak másik csapatot. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.stampedeblue.com/2011/10/14/2489757/the-reggie-wayne-and-robert-mathis-trade-rumors#storyjump

Erről mi a véleményetek? Sztem BBS kezd még nagyobb barom lenni...Beher
keddig minden kiderül

több mint 12 éve
Beher Indianapolis Colts 38
http://www.stampedeblue.com/2011/10/14/2489757/the-reggie-wayne-and-robert-mathis-trade-rumors#storyjump

Erről mi a véleményetek? Sztem BBS kezd még nagyobb barom lenni...
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
na ebben én is benne lennék 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
íj tényleg, elfelejtettem, hogy már 0-5-tel állunk, 0-4-re emlékeztem 😀
akkor megóvjuk a Chiefs elleni L-t és megkapjuk 3-0-lal 😛

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
A 12-4-es mérleg 0-5 után nagyobb bravúr lenne, mint maga a bejutás 😀Bálesz
A Colts igazi bravúrcsapat, már egy évtizede.

Otthonom MisColts