NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én is így gondolom, addig jó amíg vesztünk és nem sérül meg senki. 😊 A secondary-n kívül ez a csapat azért jóval jobb annál amit letesz az asztalra mostanság. Painter is korrekten teljesít, így megvan a veszélye, hogy egyszer csak elkezdünk nyerni és megszokjuk. 😀 Márpedig ha az 1/1 nem is jön össze, mindenképpen jó lenne az első háromban húzni. Az se mellékes, hogy ha sokat nyerünk, akkor Paintert valószínűleg elviszik máshová kezdőnek, és akkor a felépülő Manning mögött nem lenne senki értelmes.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Erre gondoltam én is: az köztudott, és "megszokott", hogy szánalmas e téren a teljesítményünk. (Egek, ki mindenkit, mennyi, de mennyi embert kipróbált a csapat returnerként csak az alatt a hat év alatt, mióta én nézek Colts-meccseket...) De hogy "ennyire" kilátástalan legyen a dolog, legalábbis kinézetre - ilyenre alig emlékszem, ezért tűnt fel.wmitty
Ebben valószínűleg nem csak a visszahordó, hanem a blokkolók is benne vannak. Mindazonáltal szerintem a visszahordás jelentősége erősen lecsökkent számunkra. Ha Pat barátunk átrúgja a pályán a lasztit, a visszahordónk meg letérdel, máris egálban vagyunk. Annál jobbat meg úgyse tudunk évek óta összehozni. 😉peterk2005
1. idén rakták át a kickoff helyét 5 yarddal közelebbre, ezért vagyunk rosszabbak.
2. Lefeged is rossz. Nem kap blokkokat, de az oldalra tartó labdát az 1 yardoson elkapni és menni vele előre ötöt, az balfaszság.
3. az ellenfelek ezt mind tudják. direkt nem rúgnak touchbacket, csak az 1-es vonal környékére, mert úgy is elbénázzuk.

>Szerencsére< nem ez a legnagyobb bajunk idén.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
hát azért nyilván az ST teljesítménye nem főleg Lefeged hibája, vagy az aktuális returneré, szerencsétlenhez oda sem ér a labda, de már összetörik 😀
attól félek, hogy Luckhoz maximum 2-3 győzelem kell, de szerintem nekünk simán lesz 4 is.. de hát jelenleg a Dolphins és a Rams nem tűnik nagyon úgy, hogy sokkal több W-t hozhatnának 😀
már kívancsian várom, mikor rakjuk Paintert is IR-re, meg a jobb veteránjainkat 😀

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Erre gondoltam én is: az köztudott, és "megszokott", hogy szánalmas e téren a teljesítményünk. (Egek, ki mindenkit, mennyi, de mennyi embert kipróbált a csapat returnerként csak az alatt a hat év alatt, mióta én nézek Colts-meccseket...) De hogy "ennyire" kilátástalan legyen a dolog, legalábbis kinézetre - ilyenre alig emlékszem, ezért tűnt fel.wmitty
Ebben valószínűleg nem csak a visszahordó, hanem a blokkolók is benne vannak. Mindazonáltal szerintem a visszahordás jelentősége erősen lecsökkent számunkra. Ha Pat barátunk átrúgja a pályán a lasztit, a visszahordónk meg letérdel, máris egálban vagyunk. Annál jobbat meg úgyse tudunk évek óta összehozni. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Idén gyakorlatilag minden adott a suck for Luckhozdugo1993
A "minden" azért túlzás, hiszen sok értékelhető teljesítmény, és sok szeretnivaló van most is a csapatban.
Csak, hát, hogy is mondjam, kevésbé tökéletes, mint amit fél-egy évtizede megszoktunk.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Én már az átlag 20ast is aláírnám...
Mostanában még hátrébbról is jövünk. 😕roniadi
Erre gondoltam én is: az köztudott, és "megszokott", hogy szánalmas e téren a teljesítményünk. (Egek, ki mindenkit, mennyi, de mennyi embert kipróbált a csapat returnerként csak az alatt a hat év alatt, mióta én nézek Colts-meccseket...)
De hogy "ennyire" kilátástalan legyen a dolog, legalábbis kinézetre - ilyenre alig emlékszem, ezért tűnt fel.wmitty
Idén gyakorlatilag minden adott a suck for Luckhoz

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Én már az átlag 20ast is aláírnám...
Mostanában még hátrébbról is jövünk. 😕roniadi
Erre gondoltam én is: az köztudott, és "megszokott", hogy szánalmas e téren a teljesítményünk. (Egek, ki mindenkit, mennyi, de mennyi embert kipróbált a csapat returnerként csak az alatt a hat év alatt, mióta én nézek Colts-meccseket...)
De hogy "ennyire" kilátástalan legyen a dolog, legalábbis kinézetre - ilyenre alig emlékszem, ezért tűnt fel.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lefeged visszahordási átlaga 7 yard volt a meccsen.

Így adoptáljon legközelebb kedvencet magának wmitty

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
igen ez a probléma új és meglepő 😛
én inkább azon lepődök meg, ha van egy driveunk, amit nem 20-asról kezdünkStez
Én már az átlag 20ast is aláírnám...
Mostanában még hátrébbról is jövünk. 😕

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
igen ez a probléma új és meglepő 😛
én inkább azon lepődök meg, ha van egy driveunk, amit nem 20-asról kezdünk

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Most is reménykedtem és drukkoltam az utolsó percekig.
Megint meglehetett volna...

Ami viszont tragikus, és szinte sír az ember, mikor látja: a visszahordások kilátástalansága. Nem tudom, Lefeged mire lenne képes, mert amint kézbe kapja a labdát és egyet lépne előre, máris négyen teperik le.
Mondom, a kulcsszó a teljes kilátástalanság e téren. (Ellenben az ellenfél returnjeinél mindig megvan a sansz a 30-40 yard megszerzésére.)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hát, 0-(1)6. ez van. azért kíváncsi vagyok, hogy mire gondolhatott Garcon, mielőtt megpróbálta hátratenni a labdát..JSanyo
tippmix 😛Höri
És Don Polian a helyi maffia feje. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát, 0-(1)6. ez van. azért kíváncsi vagyok, hogy mire gondolhatott Garcon, mielőtt megpróbálta hátratenni a labdát..JSanyo
tippmix 😛

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hát, 0-(1)6. ez van. azért kíváncsi vagyok, hogy mire gondolhatott Garcon, mielőtt megpróbálta hátratenni a labdát..JSanyo
Meglátta Reggie Nelsont és ez valószinű megzavarta.
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
hát, 0-(1)6. ez van. azért kíváncsi vagyok, hogy mire gondolhatott Garcon, mielőtt megpróbálta hátratenni a labdát..

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Hughes és Thomas is inaktív. Egy sérülésektől ennyire megtépázott csapatba nem bekerülni szinte már tehetség (nem véletlenül 1 és 3. körös játékosok). Legalább azt mondhatnánk, hogy két nagyon mély, hatékony pozíció, ahova nem férnek be..... A 2010es draft volt a SB hangover, nem a szezon.
Taps.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
annak is örülnék, ha Megatront elhoznánk a Lionstól, PM-mel laza 2000 yard, 20 TD-s WR lenne 😀 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Megatron 1/2 volt.
Jamarcus mögött.Bazzani
Őrület, nem? Majdnem olyan a kontraszt, mint az 1998-as 1. és 2. között.wmitty
nem egészen mert ott mind2 QB volt, 2007-ben meg nem 😛

a Raiders-nek kellett a QB, de abban az évben ilyen posztú játékos nem volt a drafton (JMR, Quinn, Kolb, Matt Moore!), kivéve Drew Stantont, aki világklasszissá érett, de nem játszik soha.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Megatron 1/2 volt.
Jamarcus mögött.Bazzani
Őrület, nem? Majdnem olyan a kontraszt, mint az 1998-as 1. és 2. között.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Luckot tartják 1/1nek. Jefferyt meg 1/2nek jelenleg leginkább. De az biztos, hogy Blackmon meg ő egyelőre TOP 5 várományosok.
Megatron 1/2 volt ha jól emlékszem.ulpianus
1/3

De ha oda kerülünk az 1/1-hez és nem Luckot húzzuk akkor Polian tényleg bekaphatja 😀dugo1993
Megatron 1/2 volt.
Jamarcus mögött.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Luckot tartják 1/1nek. Jefferyt meg 1/2nek jelenleg leginkább. De az biztos, hogy Blackmon meg ő egyelőre TOP 5 várományosok.
Megatron 1/2 volt ha jól emlékszem.ulpianus
1/3

De ha oda kerülünk az 1/1-hez és nem Luckot húzzuk akkor Polian tényleg bekaphatja 😀

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Luckot tartják 1/1nek. Jefferyt meg 1/2nek jelenleg leginkább. De az biztos, hogy Blackmon meg ő egyelőre TOP 5 várományosok.
Megatron 1/2 volt ha jól emlékszem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
indokold már meg légy oly kedves.Amadeus91
ki az a világklasszis QB, aki eddig kiszolgálta Alshon Jeffery-t vagy Michael Floydot?
Justin Blackmonnak egy 27 éves baseball játékos a QB-ja.

Az egyedüli premier WR, akinek elit QB-ja is van, az Ryan Broyles.Höri
azért számold bele a szintkülönbséget is.
Luck köré tudnátok építeni hosszú évekre előre. Ha húztok egy elkapót (aki klasszis egyetemi szinten..már ha) akkor 2-3 év múlva mikor PM visszavonul, megint ugyanott lesztek.Amadeus91
Nem engem kell meggyőzni, láthatod, hogy Polian trade hajlamainak okait magyarázom meg.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
nagy baromságot szólottál, ülj le, egyes.

ha Wayne-t elcseréljük, WR lesz a pick. És kb elismerjük, hogy nem tudunk szarabbak lenni a Dolphins/Rams-nél 😀 (ha mégis, akkor cseréljük az 1/1-et)Höri
indokold már meg légy oly kedves.Amadeus91
ki az a világklasszis QB, aki eddig kiszolgálta Alshon Jeffery-t vagy Michael Floydot?
Justin Blackmonnak egy 27 éves baseball játékos a QB-ja.

Az egyedüli premier WR, akinek elit QB-ja is van, az Ryan Broyles.Höri
azért számold bele a szintkülönbséget is.
Luck köré tudnátok építeni hosszú évekre előre. Ha húztok egy elkapót (aki klasszis egyetemi szinten..már ha) akkor 2-3 év múlva mikor PM visszavonul, megint ugyanott lesztek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
idén pedig várhatóan nem lesz Calvin szerű elkapó drafton aki, ha nagyanyám dobál neki akkor is összeszed meccsenként 100 yardot.Amadeus91
nagy baromságot szólottál, ülj le, egyes.

ha Wayne-t elcseréljük, WR lesz a pick. És kb elismerjük, hogy nem tudunk szarabbak lenni a Dolphins/Rams-nél 😀 (ha mégis, akkor cseréljük az 1/1-et)Höri
indokold már meg légy oly kedves.Amadeus91
ki az a világklasszis QB, aki eddig kiszolgálta Alshon Jeffery-t vagy Michael Floydot?
Justin Blackmonnak egy 27 éves baseball játékos a QB-ja.

Az egyedüli premier WR, akinek elit QB-ja is van, az Ryan Broyles.