NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
végén csak elgyökérkedte a Dolphins a győzelmét...
elképesztő komolyan, lesz egy Luck legalább nekik, nekünk akkor marad valami faszipántos WR

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
fura, de én a Miamit tartom esélyesebbnek, reméljük nyernek is
mi meg nem izgulhatunk legalább 😀

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
SZerintem meg továbbra is egyszerű a fáma, ha 1/1, akkor Luck, ha nem 1/1, akkor WR
de Polian idióta az utóbbi időbe, úgyhogy kickert választunk 😊Stez
vagy kick returner CB-t a másodosztályból 😊

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
pedig van egy olyan érzésem, h nem fogja

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagy meccs van ma emberek, ha a Broncost nem veri el a Dolphins, akkor senkit.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Dungy azt mondta, hogy ha lehetőségetek lesz Luckot draftolni akkor húzzátok be és utána egy Manning trade-t sem lehetne kizárni... :/
Ő csak tudjazolika26
Ha ez igazzá válna( de szerintem nem fog) az első utamba eső Colts fan vendégem 2 korsó hideg sörreThundersNFL
Hajrá Colts!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Dungy azt mondta, hogy ha lehetőségetek lesz Luckot draftolni akkor húzzátok be és utána egy Manning trade-t sem lehetne kizárni... :/
Ő csak tudjazolika26
Ha ez igazzá válna( de szerintem nem fog) az első utamba eső Colts fan vendégem 2 korsó hideg sörre

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
SZerintem meg továbbra is egyszerű a fáma, ha 1/1, akkor Luck, ha nem 1/1, akkor WR
de Polian idióta az utóbbi időbe, úgyhogy kickert választunk 😊Stez
Trent Richardson!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
SZerintem meg továbbra is egyszerű a fáma, ha 1/1, akkor Luck, ha nem 1/1, akkor WR
de Polian idióta az utóbbi időbe, úgyhogy kickert választunk 😊

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Én még mindig úgy vagyok vele, hogy inkább érkezzen egy klasszis WR, vagy DE.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Dungy azt mondta, hogy ha lehetőségetek lesz Luckot draftolni akkor húzzátok be és utána egy Manning trade-t sem lehetne kizárni... :/
Ő csak tudjazolika26
csinos cap hit lenne belőle

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Dungy azt mondta, hogy ha lehetőségetek lesz Luckot draftolni akkor húzzátok be és utána egy Manning trade-t sem lehetne kizárni... :/
Ő csak tudjazolika26
Dungy idén azt is mondta, hogy Manning 100%, hogy játszani fog. (ezt kb. egy hónapja) Ezért kapja a fizut. 😊Newman
És IR-en van? Nem! Hátakkormeg? 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Dungy azt mondta, hogy ha lehetőségetek lesz Luckot draftolni akkor húzzátok be és utána egy Manning trade-t sem lehetne kizárni... :/
Ő csak tudjazolika26
Dungy idén azt is mondta, hogy Manning 100%, hogy játszani fog. (ezt kb. egy hónapja) Ezért kapja a fizut. 😊

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Dungy azt mondta, hogy ha lehetőségetek lesz Luckot draftolni akkor húzzátok be és utána egy Manning trade-t sem lehetne kizárni... :/
Ő csak tudja


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Beher Indianapolis Colts 38
Ha valaki egy hónapja azt mondja hogy most Painter szezon utáni értéke lesz a téma pozitív értelemben sztem elküldtem volna orvoshoz. Nagyot fordult a világ.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Szerintem sem kapnánk a festőért olyan árat ami megérné elcserélni. Kezdő valószínű úgysem lesz sehol

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én is örülnék ennek, de ha Painter jól nyomja, akkor szvsz - bocsánat, majdnem biztosan - el fogja vinni egy másik csapat. 😉peterk2005
😊
így van, és abból igen jól fogunk járni.

még nyáron kigyűjtöttem balfasz kolb miatt a nem rég végbemenő QB cseréket
http://bowlhu.blog.hu/2011/03/27/kevin_kolb_erteke

a Whitehurst-boltnál többet ér mindenképpen, meg Rosenfels-nél is a kora miatt.
De ehhez nem szabad, hogy év végéig visszaessen a mostani, közepes formája.Höri
A helyzetetek (és Painter-é) inkább a Pats-Cassel történettel analóg. Vick stílusa miatt sokkal inkább igényli az erős backup jelenlétét, szinte biztos, hogy idényenként néhány meccset kihagy. (Szvsz nem véletlen, hogy Flynn se ment sehová a Packersbő.) Kolb árában az is benne volt, hogy az Eagles-nek szüksége volt rá.
A Colts-nál egyértelmű: ha visszajön Manning, akkor megint egy Sorgi, Painter szintű backup-ra lesz szükség. Anno Cassel-nek azért kellett mennie, mert ezen a szinten túlzottan túllépett a 11-5-ös idényével. Ha Painter is ilyen idényt futna, akkor Nektek is el kell adnotok -> nem tudtok túlzottan magas árat kérni érte az eladási kényszer miatt. Ha marad ez a teljesítménye - kis túlzással és bántás nélkül: tényleges kezdő tapasztalatot szerzett -, megint csak nem lesz magas ára. Max. pont egy olyan csapatnak kellhet, ahol nagy az esély, hogy be kell ugrani. Ezek a csapatok meg általában jól lefedezik magukat.
Jelenlegi állás szerint neki is és a Colts-nak is az lesz a legjobb, ha itt marad. (Mikor volt utoljára ilyen szintű backup QB-tok?)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
csak legyen valami Cards féle balfasz franchise megint, ahol meglátják benne a lehetőséget és megadnak érte valami szaftos árat 😊Stez
Sztem ahhoz nagyon nagyot kellene fejlődnie, hogy akár Kolbhoz kezdjék hasonlítani. Mondjuk egy 2-14 nem feltétlen győz meg senkit, meg az, hogy jó játék után teljesen el tud tűnni negyedekre. Vagy hogy nyert meccseket nem képes befejezni csak lefejezni.
Úgy értem aranyos, hogy valaki dobálgat, meg "nem rossz". De mondjak pár példát, aki "nem rossz" volt az én kis hypeolt csoportomból? Gradkowski ügynök, vagy Thigpen hasonló kaliber, mint festő. Croylenak voltak jó meccsei eleinte. Losman is ment a Raidersbe próbálkozni egy évet. Ott van most Brady királynő, aki most is képtelen cserébe cselezni magát.

Ez azért kevés még, hogy Kolbász igazolásból legyen a nyerítés a végén, mint megfelelő hasonlat.

Az, hogy Kolb bejött vagy nem, az más kérdés utólag.
Painterben nincsenek komoly lehetőségek. Ha lennének, akkor te, aki Colts drukker vagy duplán látnád, és nem akarnád elküldeni te is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
csak legyen valami Cards féle balfasz franchise megint, ahol meglátják benne a lehetőséget és megadnak érte valami szaftos árat 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy ez a Painter gyerek egész jól muzsikál.Ha ebben a szezonban végig megkapja a lehetőséget, szerez egy kis meccsrutint, akkor lehet nem is kell 2012ben 1.körben qb-t húzni.aztec
Én is örülnék ennek, de ha Painter jól nyomja, akkor szvsz - bocsánat, majdnem biztosan - el fogja vinni egy másik csapat. 😉peterk2005
így van, és abból igen jól fogunk járni.

még nyáron kigyűjtöttem balfasz kolb miatt a nem rég végbemenő QB cseréket
http://bowlhu.blog.hu/2011/03/27/kevin_kolb_erteke

a Whitehurst-boltnál többet ér mindenképpen, meg Rosenfels-nél is a kora miatt.
De ehhez nem szabad, hogy év végéig visszaessen a mostani, közepes formája.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak hogy én is kötekedjek, ő pont nem Pats topic 😛zolika26
Nekem egykutya a kettő. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy ez a Painter gyerek egész jól muzsikál.Ha ebben a szezonban végig megkapja a lehetőséget, szerez egy kis meccsrutint, akkor lehet nem is kell 2012ben 1.körben qb-t húzni.aztec
Én is örülnék ennek, de ha Painter jól nyomja, akkor szvsz - bocsánat, majdnem biztosan - el fogja vinni egy másik csapat. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Kösz, ennyi benne a faszság.tenorx
Áhh, értem. Már azt hittem, hogy valami jelentéktelen apróság szúrta a szemed, de rá kellett jöjjöm, hogy mekkora alapvetőt tévedtem. 😀

Tudod, mit? Menj vissza a Pats topicba, ott biztos nem írnak ilyen "faszságokat". 😉peterk2005
Csak hogy én is kötekedjek, ő pont nem Pats topic 😛


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kösz, ennyi benne a faszság.tenorx
Áhh, értem. Már azt hittem, hogy valami jelentéktelen apróság szúrta a szemed, de rá kellett jöjjöm, hogy mekkora alapvetőt tévedtem. 😀

Tudod, mit? Menj vissza a Pats topicba, ott biztos nem írnak ilyen "faszságokat". 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Rams szvsz kitart Bradford mellett?
Édes Istenem ne írjatok már ilyen hülyeségeket....
Hallod, szvsz mi is kitartunk BB mellett, de ki tudja...tenorx
Mi ebben a hülyeség?peterk2005
Egy tavalyi (tehát nem 5-6 éve húzott bust) 1/1-es, aki első idényében az év újonca lett, ráadásul elég vaskos szerződése is van, valamint az elkövetkezendő kb 10 év franchise arca. Mi a búbánatért vetődne fel bárkiben, hogy „ne tartana ki”? Inkább csapkodják a faszukat a földhöz, hogy legalább az irányítókérdés jó időre letudva. A kérdésre válaszolva, minden...Wyatt
Kösz, ennyi benne a faszság.