NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Hát köszi. Egy szót se értettem az egészből, de lenyűgöző olvasmány volt 😉

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Ha van kedved/időd akkor örömmel olvasnám. 😉peterk2005
Vegyük például a nagyon egyszerű de ismert cover2 védelmet és a legegyszerűbb (és ebben a formában nem is működő 😛) de könnyen felfogható emberezést.

Hagyjuk most a DL-OL párharcot, meg a QB scramblinget.

m2m ki kit fog? 4-3 kontra I formation.
WR1-CB1
WR2-CB2
HB-ROLB
FB-MLB
TE-LOLB
A két safety hátul zónázik, ez tehát egy 2man under, elég tipikus játék (annyi van ,hogy az LBk playtől függően osszák el a HB-FB covert. nem így direktben, mert HB strong side pass route (akár pitch vagy sweep) esetén ROLB verve lenne.)

Tehát akármerre fut akárki van EGY védője. Egy az egyben. Mi a hátrány? A m2m default hátránya. Ha a védő akár csak egyik is gyengébb, mint az saját támadója, minden palyben verve lesz (kis túlzással) és rá fognak dobálni folyton. Vagy futni, mindegy.

cover 2.
Itt az öt védő 1/5 zónát játszik mögöttük a két safety tök ugyanazt mint előbb, hátul védi a big playt (futás esetén is, 2 man underben is).
Fussunk jobbra például. HB+FB fut jobbra. Ott van HBvel egy vonalban MLB, és LOLB már előnyben, CB főleg. Azonban ott van WR1 is. És TE is blokkol. Tehát ha SS érkezik (érkezik) akkor is megint 1-1 van mindenhol. Másik oldalon nem ,de az FS hátrébb áll, mint SS alapból, ott ő nem igazán run stopper pozícióban áll. Vagyis a zónázás sem old meg semmit.

Na de. Mi van, ha a te embereid gyorsabbak? Emberezésnél semmi. Akkor az van csak ,hogy ha elég gyorsak és tehetségesek is, nem alakul ki missmatch. Az már nagyon jó! Csak ehhez kell cserékkel együtt annyi elit védő, ami a világon nincs.

Ha zónázol, akkor viszont már simán kialakulhat, hogy egy elvben távolabb álló is odaér mindig. Ez a Colts defense lényege. Ez olyan, mintha mondjuk cover2ben 6 ember állna under mélységben, vagy 3 állna depp (safety) mélységben. Mert annyira gyorsak. Pedig ugye 4-6-2 vagy 4-5-3 nincs, mert az 12 ember. Freeney és Mathis például gyakran olyan gyorsan szakad el a blokkról, ohgy OLB játékot képesek vinni, így adva extra védőt. De a safetyk is ,ha Bobzilla és Bethea játszanák (ez volt a terv az igazolásukkor, azóta már Bob nincs is), akkor ők is olyan gyorsan érnek el az under elejére, hogy nem kell őket kivenni a pass elleni safety starter helyről ehhez. Ez nem pusztán 40 yard kérdése. Ez fejben dől el néha. Van aki képes ilyen gyorsan a legjobb szögben érkezni 100ból 90szer, van aki nem.

És ehhez jön, hogy Coltsban az MLb képes egyszerre a cover2öt tampa 2ben tolni. Így adva extra védőt deep mélységbe, ha hosszabb pass play várható. Vagyis cover3ra változtani a cover2-öt. Csak ez addig megy, amíg az MLB képes rá! Ha lesérül és aki jön az nem képes, máris gyengül a dolog. Mert a safetyket innentől half (félpálya széles) zónában kell tartani fixen, nem mehetnek tampa 2 (1/3ad széles! nagyon nem mindegy. A zóna origója is máshol van például) deep zónába.
Továbbá az OC tudja ezt, és nem kell azon meglepődnie, hogy most akkro cover 2 vagy cover3 gyilkos routeokat dobasson elsődlegesként. Mert egy post ruote kiváló deep half zóna ellen ,de nem jó deep 1/3ad ellen.
És ehhez is elég, ha az MLB más LB munkáját kell végezze, vagy akármiért nem mehet többet hátra eleget.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az nem egészen igaz, hogy a támadókra építik a védelmet. Ilyen nincs. Mit érünk vele te meg én, ha mi vagyunk a safetyk a Budapesti nagyfejűekben, hogy Peyton Manning ül a padon? A világon semmit. Kiabálhatod, hogy "ide dobjatok!" És odadobják. Manning elüti, vagy mi lesz? Annyit tehet, hogy csökkenti a támadóidőt. De a futott yardátlagot nem. A snap/first down arányt sem.ulpianus
Nem úgy értettem, hogy a támadókra épül a védelem, hanem csak pl. arra, hogy egy Manninggal felálló Colts - vagy Saints, Pats - ellen a legtöbb csapat pontszerzési kényszerben van, mert várhatóan 30 pont körül fognak kapni. Ez a Colts (Saints/Pats) védelemnek is nagy segítség, hiszen nem kell 15 ponton tartani az ellenfelet, elég, ha meccsben tartják a csapatot. Ehhez nem kell shutdown védelem, ill. lehet arra koncentrálni, hogy a kulcs feladatokra - pl. 2 minute-en belül - legyen megfelelően hatékony a társaság.

De csak úgy tudsz érvényesülni, ha minden részén a pályának extra védőt tudsz produkálni (ezt részletezem ha kell).ulpianus
Ha van kedved/időd akkor örömmel olvasnám. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Hozza a poszton megszokott Bobzillai percátlagot.
Szerencsétlen Betheát sajnálom, mert nagyon jó játékos, de mindent neki kéne megcsinálnia, amit láthatóan nem nagyon bír el azért. Brackettet nem tartanám meg, Waynet és Mathist viszont nem engedném el, a WR drafttól függetlenül, ha az lesz. De hát Polianékat ismerve... Tényleg jön egy futó. 😊 SS-t tutira FA-ról oldanám meg, de ezt már írtam sokszor.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bullitt sérüléséről van valami hír? annyira kéne most nekünk mint egy falat kenyér.szampi#33
IR-en van egy hónapja

több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Bullitt sérüléséről van valami hír? annyira kéne most nekünk mint egy falat kenyér.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Nem tartom magam nagy szakértőnek, de nekem úgy tűnik, hogy védelem elsősorban Foster és Nevis kiesése után esett vissza drámaian. + a Coyer sem brillírozik. ( Fel nem foghatom, miért adunk minden WR-nek 10-15 yard teret alapból)szf61
Azért adnak teret, mert nem képesek Jamelni. És akkor jobb ha nem próbálkoznak. Mert jobb WR-ek egy gyenge Jammelést úgy vernek meg mint a huzat, és onnantól instant TD veszély alakul ki.
További előny, hogy hosszabb ideig állsz szembe a labdával. Látod a QBt, a dobást,a labdát.
Másrészt tudsz jönni futás ellen, mert látod mit történik nem kell a WRt nézni, és perifériából pislogni kizárólag. (ami a fent említett extra védő szükség miatt nagy előny).
Természetesen van mindennek hátránya. Ennek nyilvánvalóan a rövid passzok. Curl+comeback+slant szinte tarthatatlan ha túl hátul állsz. És nyilván ezt fogják hívni a támadók, ha túl sokat csinálod. De lényeg, hogy nem minden corner játék alapul az 5 yardig tartó kőkemény harcon (időzítés szétverésén).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Láttál idén meccsünket? Te értesz ehhez a játékhoz, érdekelne a véleményed, hogy szerinted mi lehet a védelem problémája? Ugye ez a csapat úgy lett felépítve, hogy a védelmi funkciók felét a támadók intézik - azzal, hogy náluk van a labda illetve, hogy pontokat raknak a táblára. A védelemnek pedig a maradékot kéne megoldani. Namost, azt nem tudom eldönteni, hogy alapvetően elcsesztük-e a védelmet, vagy "csak" a körülmények szerencsétlen egybeesése az ok. Nekem úgy tűnik, hogy az utóbbi, azaz azzal, hogy támadásfronton estünk jópár kategóriát, a védelmünk is automatikusan "gyengült", amihez hozzájött pluszban pár szerencsétlen lépés és sérülés - pl. Sandersre terveztük építeni az SS posztot, ami sajnos nem jött be, illetve Bullit, Brackett sérülése, és az, hogy a baloldali CB posztra nem találjuk az embert. Szóval nekem úgy tűnik, hogy ezek együttesen teszik most ilyen bénává a védelmet, amit viszont helyre is lehetne rakni nagy átalakítás nélkül, ha azt az 1-2 posztot rendbe rakjuk. De jó lenne egy "szakértői szem" véleményét is hallani.
peterk2005
Nem vagyok én szakértő egyáltalán. Csak szeretem a focit, mint Gálvölgyi.

Láttam meccset. Talán valaki emlékszik is, hogy pofázok eredménykövetőben. 3at láttam végig élőben. És kettőt a shortcut verzióban.

Az nem egészen igaz, hogy a támadókra építik a védelmet. Ilyen nincs. Mit érünk vele te meg én, ha mi vagyunk a safetyk a Budapesti nagyfejűekben, hogy Peyton Manning ül a padon? A világon semmit. Kiabálhatod, hogy "ide dobjatok!" És odadobják. Manning elüti, vagy mi lesz?
Annyit tehet, hogy csökkenti a támadóidőt.
De a futott yardátlagot nem. A snap/first down arányt sem.
Mási, ha az Indiánpolipok csikóhalai közt játszol, akkor 100%on jászol! Mert Manning bemegy a rájátszásba, és SB esélyes. Nem teheted meg, hogy te elbaszod, és rajtad röhög mindenki. Mivel így te is SB esélyes vagy, megéri kihajtani a beled. Ezt már nemrég írta talán épp Höriggins.

Nagyon sokat számít a hajtás. És a kondíció. Mindenki mondja, hogy ez egy észsport, meg taktikus. Igen, de ez erősport elsődlegesen. Az nyer, aki erősebb, gyorsabb. Ez van, pár csapat védelem erre épül egyenesen (KC is) a kondira, a hajtásra. Mások a sebességre, vagy labdaszerzésre, esetleg a biztos begyakorolt playekre. Vagy épp az átláthatalan "káoszra", amit lehetetlen olvasni.

Gyorsasággal meg lehet kerülni az erőt. A Colts védelem erre épül.
De csak úgy tudsz érvényesülni, ha minden részén a pályának extra védőt tudsz produkálni (ezt részletezem ha kell). Mintha 12 védő lenne a pályán. Ezért van az, hogy nem is a powerbackek veszélyesek ilyen D#re, hanem a "túl" gyors elusive backek. Kívül kerülnek a rendszeren. Ezért ilyen csapatok ellen elég látványos tud lenni a szenvedés. Vagy ha olyan OL van ahol mindkét OT elég jó. Amivel kinyírják a Colts "úgysem tudod tartani Freeneyt+Mathist" pass D# taktikáját. Vagy ahol nehezen ejthető túszul a QB, mert túl mobilis.

Ezért gond, ha elvesztesz pár alapembert. Mások állnak be, akik lassabbak. Vagy lábon, vagy fejben. Egyik sem jó, mert a legfőbb fegyver (speed) elveszik. Amire épülne minden. Nem lesz extra védő, elég egy lépéssel lemaradni, és kész a baj. Mert erőből a támadók nyernek legtöbb párosban. Legalábbis complete lesz, 4+ futás lesz.

Nem véletlen ám, hogy amikor POba játszik a csapat eufórikusan, helyére kerül minden. A sebesség a lényeg, ahhoz meg rohanni kell 100%on. A másik csapat sem lassú azért ez nem igaz.

Persze ahogy ti is itt, ők is a pályán már letojják ezt a szezont. Nem sok Steven Jackson hozzáállású ember él, aki minden körülmények közt hajt mint állat. Szavakban itt fórumon van egy csomó. De a valóságban, amikor hajtani kell, akkor kevés.

Szerezni kell pár értelmes srácot is. Mert Lacey amit Bowe ellen művelt például az elfogadhatatlan. Bowe elit, de akkor is ezt nem lehet, hogy bármikor, bármelyik route-on, csak szabálytalanul képes (vagy úgysem!) megállítani. Egy jó játéka volt meg 10 rossz. Erről nem tehet más, csak ő, meg az edző aki hagyja szenvedni. Ehhez is hiába Manning vagy bárki a padon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Szóval nekem úgy tűnik, hogy ezek együttesen teszik most ilyen bénává a védelmet, amit viszont helyre is lehetne rakni nagy átalakítás nélkül, ha azt az 1-2 posztot rendbe rakjuk. De jó lenne egy "szakértői szem" véleményét is hallani.

peterk2005
Nem tartom magam nagy szakértőnek, de nekem úgy tűnik, hogy védelem elsősorban Foster és Nevis kiesése után esett vissza drámaian. + a Coyer sem brillírozik. ( Fel nem foghatom, miért adunk minden WR-nek 10-15 yard teret alapból)

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
Ha megnézed, akkor fogadni merek, hogy a Colts élen járhat a tackle számokat tekintve, de élen járhat a kapott first downokat tekintve is (ami nem érdem).ulpianus
Láttál idén meccsünket? peterk2005
egyet biztosan😊
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha megnézed, akkor fogadni merek, hogy a Colts élen járhat a tackle számokat tekintve, de élen járhat a kapott first downokat tekintve is (ami nem érdem).ulpianus
Láttál idén meccsünket? Te értesz ehhez a játékhoz, érdekelne a véleményed, hogy szerinted mi lehet a védelem problémája? Ugye ez a csapat úgy lett felépítve, hogy a védelmi funkciók felét a támadók intézik - azzal, hogy náluk van a labda illetve, hogy pontokat raknak a táblára. A védelemnek pedig a maradékot kéne megoldani. Namost, azt nem tudom eldönteni, hogy alapvetően elcsesztük-e a védelmet, vagy "csak" a körülmények szerencsétlen egybeesése az ok. Nekem úgy tűnik, hogy az utóbbi, azaz azzal, hogy támadásfronton estünk jópár kategóriát, a védelmünk is automatikusan "gyengült", amihez hozzájött pluszban pár szerencsétlen lépés és sérülés - pl. Sandersre terveztük építeni az SS posztot, ami sajnos nem jött be, illetve Bullit, Brackett sérülése, és az, hogy a baloldali CB posztra nem találjuk az embert. Szóval nekem úgy tűnik, hogy ezek együttesen teszik most ilyen bénává a védelmet, amit viszont helyre is lehetne rakni nagy átalakítás nélkül, ha azt az 1-2 posztot rendbe rakjuk. De jó lenne egy "szakértői szem" véleményét is hallani.

Más. Ahogy nézem a 2011-es csapat salary-ket (pl. Colts 2011-es salaries), a legtöbb csapatnak komoly tartalékai vannak a 120 millióhoz képest. Ebbe simán belefér nálunk pl. Wayne, Mathis, sőt Brackett újraszerződése is (szvsz Mathisen kívül a többi nem is hiszem, hogy sokkal többe kerülne) és a draftolt újoncok leszerződtetése, plusz még marad pénz az FA piacra is. Persze a legtöbb csapatnál ez lesz, így a verseny is megnő egyes játékosokért. (Mathis pl. kaphat olyan ajánlatot amit mi már nem akarunk/tudunk megadni.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Jennings, Hayden, Lacey, Johnson, Thomas.Escalade
Szegény Tim Jennings nagyon a bögyödben van 😀 Powers kimaradt.Höri
Azt akartam mondani vele, hogy szívtuk a vérét (és nem is PB kaliber CB), viszont tisztán látszik, hogy az esetek nagy többségében a séma miatt szenvedett.

Jamey Richard is visszatért. Rettegj Miami!

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jennings, Hayden, Lacey, Johnson, Thomas.Escalade
Szegény Tim Jennings nagyon a bögyödben van 😀 Powers kimaradt.

SzuperKerry meg ment az IR-re. Élete legjobb biznisze.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
A sok tackle nem mindig, de leginkább rossz védelmet jelent.
Attól van, hogy nincs elég 3&out. Minden drive 5-6 tacklenél kezdődik.
Valamint többet megy a kelleténél a sok playből álló, üzembiztos játék a csapat ellen.
Ez alól kivétel, ha a védelem olyannyira gyenge, hogy a big playeket is nyalja emelt arányban, amivel a tackle szám csökkenthető.

Ha megnézed, akkor fogadni merek, hogy a Colts élen járhat a tackle számokat tekintve, de élen járhat a kapott first downokat tekintve is (ami nem érdem).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Azért Foster és Nevis kiesésével az a viszonylag elfogadható futás elleni védekezés is megbízhatatlan lett.

A corner poszt nem az erősségünk, de tisztán látszik, hogy a séma vastagon benne van. Jennings, Hayden, Lacey, Johnson, Thomas, stb. Mindenki indokolatlan területet hagy a WRnek, márpedig egy közös van ezekben az emberekben. Megértem, hogy nem akarnak szezon közben HCt kirúgni (bár azt adom, hogy ha a Titans ellen is így teljesít a csapat, akkor elveszítette az öltözőt, mennie kell a bye alatt), viszont Coyer gond nélkül távozhatna.

Mellesleg a (3 napja 41-7re kikapó) Tennessee 9,5 pontos favorit.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért az érdekes, hogy a total tackle-ök listáját Angerer magabiztosan vezeti, még Conner meg a 4. (forduló előtt ráadásul 2. volt)
A defensive backek közt pedig Bethea vezet..most vagy van még valami tehetség ebben a védelemben, vagy csak ilyen sokat vannak a pályán..talán mindkettő egy kicsitdugo1993
Mindkettő, bár ez a statisztika olyan sokat nem jelent. A tackle-k számát úgy is lehet növelni, hogy hátralépek három képést, és nem elővételezem a játékot, hanem megvárom amíg kiderül merre menjek. A tackle így biztos, csak éppen ettől nem lesz jó egy védő - sőt.

Ezzel együtt szerintem igazad van, ez a védelem nem egészében rossz. Futás ellen például jobbak lettünk, ami össz yardokban nem látszik, de a yard/attempt számunk sokkal jobb, mint a korábbi években. (Az össz számot erőteljesen rontja, hogy magasan ellenünk történt a legtöbb futási kísérlet.) Bethea esetén is inkább az lehet a baj, hogy nem találja a helyét. Azokon a posztokon ahol nincs kezdő szintű játékosunk annyira szarul teljesítünk, hogy ez az egész védelmet befolyásolja. Emellett Angerer is tanulófázisban van még. Legalábbis a mi tampa 2 rendszerünkben még tanul. Szerintem Brackettnek sokkal komolyabb szerepe van/volt a védelmünkben, mint első látásra tűnik. A mike nálunk különösen összetett poszt, amit ő remekül megoldott, Angerer pedig még tanulja. Szvsz, ha sikerülne a baloldali corner posztot és az SS posztot megoldani, akkor ez a védelem jobb lehetne, mint a korábbiak. (Lehet, hogy szakmai/edző problémák is vannak, de ehhez nem tudok hozzászólni. Ha vannak, akkor azt is rendezni kell persze.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egy rakat 2. körös, fiatal játékosunk van,Stez
kettő

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
átfut rajtunk mindenki, nyilván az LB-knek kell megállítani az ellent ilyenkor.. DT témába nem mennék bele, egy rakat 2. körös, fiatal játékosunk van, akikről azért még nem kaphattunk annyira képet.. Nevis amikor játszott, jó volt azért..

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Azért az érdekes, hogy a total tackle-ök listáját Angerer magabiztosan vezeti, még Conner meg a 4. (forduló előtt ráadásul 2. volt)

A defensive backek közt pedig Bethea vezet..most vagy van még valami tehetség ebben a védelemben, vagy csak ilyen sokat vannak a pályán..talán mindkettő egy kicsitdugo1993
meg nincs normális DTnk

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Azért az érdekes, hogy a total tackle-ök listáját Angerer magabiztosan vezeti, még Conner meg a 4. (forduló előtt ráadásul 2. volt)

A defensive backek közt pedig Bethea vezet..most vagy van még valami tehetség ebben a védelemben, vagy csak ilyen sokat vannak a pályán..talán mindkettő egy kicsit

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azt várták, hogy nálunk jobbak lesznek, ami nem biztos, hogy igaz. Ha lenne PM, akkor legalábbis. Nélküle meg még a Dolphins is jobb nálunk, nem hogy egy Texans.Stez
Hey bro, várjuk azt ki azért....Delonso_
gondolod 9-7-el nyeri a csoportot a Colts?ulpianus
Igazából erre gondolok. " Nélküle meg még a Dolphins is jobb nálunk"
Persze statisztikai valószínűsége annak is lenne, mégha ezt legalább egyet elérő pozitív egész számmal nem lehet kifejezni százalékosan.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Minden évben az várják, hogy na most majd összeesünk és nyeri a csoportot a Texans/Titans/Jaguars.
Idén megtörtént. Mégha ilyen túlzottan nem is várta senki.roniadi
Azt várták, hogy nálunk jobbak lesznek, ami nem biztos, hogy igaz. Ha lenne PM, akkor legalábbis. Nélküle meg még a Dolphins is jobb nálunk, nem hogy egy Texans.Stez
Hey bro, várjuk azt ki azért....Delonso_
gondolod 9-7-el nyeri a csoportot a Colts?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Minden évben az várják, hogy na most majd összeesünk és nyeri a csoportot a Texans/Titans/Jaguars.
Idén megtörtént. Mégha ilyen túlzottan nem is várta senki.roniadi
Azt várták, hogy nálunk jobbak lesznek, ami nem biztos, hogy igaz. Ha lenne PM, akkor legalábbis. Nélküle meg még a Dolphins is jobb nálunk, nem hogy egy Texans.Stez
Hey bro, várjuk azt ki azért....
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Minden évben az várják, hogy na most majd összeesünk és nyeri a csoportot a Texans/Titans/Jaguars.
Idén megtörtént. Mégha ilyen túlzottan nem is várta senki.roniadi
Azt várták, hogy nálunk jobbak lesznek, ami nem biztos, hogy igaz. Ha lenne PM, akkor legalábbis. Nélküle meg még a Dolphins is jobb nálunk, nem hogy egy Texans.

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Minden évben az várják, hogy na most majd összeesünk és nyeri a csoportot a Texans/Titans/Jaguars.
Idén megtörtént. Mégha ilyen túlzottan nem is várta senki.