NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tartanék az 1/1es pickért egy meccset a két csapat között és a NYERTES csapat kapná Luckot. 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
úgyis mi leszünk a nyeretlenek :cool: 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
fúj

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
a Rams legalább nyert, már csak a Dolphinsnak kéne valami alibigyőzelmet hozniaStez
jól el kéne porolni a feneked, hogy ilyeneket mondasz 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
uraim! uraim! legyünk elegánsak! tegyük meg tétjeinket, hogy melyik csapat hagyja el először a pályát nyertesen.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
de a Miami is esélyes volt egy erősebb ellenféllel szemben - mi (ma is) esélytelenek egy gyengébbel

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
a Rams legalább nyert, már csak a Dolphinsnak kéne valami alibigyőzelmet hoznia

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Tényleg mi vagyunk a leggyengébb csapata a mezőnyben. Vannak hasonlók, de mind képes valami többre.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
remélem még a jó isten ma veletek lesz és nyertek!




Ventura
sansztalan

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
remélem még a jó isten ma veletek lesz és nyertek!





Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Hülye kérdés következik:
Miért nem teszi a csapat IR-re Manninget?
Felaszabadulna egy hely a keretben,úgysincs értelme játszatni már idén.Bazzani
Mindig azt mondja, hogy még akar játszani idén, az már más kérdés, hogy valóban nem lenne értelme összetöretni. Ezt majd Polianék döntik el közösen.Stez
Ezzel a sérüléssel minek erőltetné?
Biztos nem szeretné ha Luck idekerülne. 😀Bazzani
Hát ezt PM-től kérdezd. 😊
Ő mindenesetre nagyon akar még játszani, remélem Polianék nem fogják majd engedni véletlenül sem.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hülye kérdés következik:
Miért nem teszi a csapat IR-re Manninget?
Felaszabadulna egy hely a keretben,úgysincs értelme játszatni már idén.Bazzani
Mindig azt mondja, hogy még akar játszani idén, az már más kérdés, hogy valóban nem lenne értelme összetöretni. Ezt majd Polianék döntik el közösen.Stez
Ezzel a sérüléssel minek erőltetné?
Biztos nem szeretné ha Luck idekerülne. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Hülye kérdés következik:
Miért nem teszi a csapat IR-re Manninget?
Felaszabadulna egy hely a keretben,úgysincs értelme játszatni már idén.Bazzani
Mindig azt mondja, hogy még akar játszani idén, az már más kérdés, hogy valóban nem lenne értelme összetöretni. Ezt majd Polianék döntik el közösen.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Castonzo is lassan mehet IR-re, annyit sérült.. :/ Pedig amíg játszott, nem volt rossz, nem kéne befásulnia

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hülye kérdés következik:
Miért nem teszi a csapat IR-re Manninget?
Felaszabadulna egy hely a keretben,úgysincs értelme játszatni már idén.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Angerer-ről van valami info, h játszik-e?Farky
És Conner? Fantasy szempontból eléggé fontos lenne, hogy játsszon. 😊Schleck
inaktív: QB Peyton Manning, WR Anthony Gonzalez, T Anthony Castonzo, T Ryan Diem, G Joe Reitz, DT Drake Nevis, CB Jacob Lacey

nem értem minek kérdezősködik állandóan mindenki mikor eég kivárni a meccs előtti 1 órát 😛

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
CJ2K-nek idén ez a legboldogabb napja, mi leszünk az egyetlenek, akiket ebben az évben szét tud majd futni 😀Stez
Hát igen, ha ellenünk nem fut 100+ yardot akkor vonuljon vissza 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Conner fullos volt csüt-pénteken szóval ő szerintem tuti, viszont Angerer csak limited volt, így ő kérdésesOrk
Köszi! Bízom a srácban akkor. 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
CJ2K-nek idén ez a legboldogabb napja, mi leszünk az egyetlenek, akiket ebben az évben szét tud majd futni 😀

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Conner fullos volt csüt-pénteken szóval ő szerintem tuti, viszont Angerer csak limited volt, így ő kérdéses
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Angerer-ről van valami info, h játszik-e?Farky
És Conner? Fantasy szempontból eléggé fontos lenne, hogy játsszon. 😊

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Angerer-ről van valami info, h játszik-e?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Höri te "fasszopó" 😀 nagyon rég irtam meg nem is tudom h hova kéne ezt , de nagyon jók a cikkeid te "szarházi" 😊 big respect
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vegyük például a nagyon egyszerű de ismert cover2 védelmet és a legegyszerűbb (és ebben a formában nem is működő 😛) de könnyen felfogható emberezést.ulpianus
Köszi szépen! Érdekes volt olvasni, főleg, hogy olvasás közben úgy éreztem, hogy én is írhattam volna. Ami nem annyit jelent, hogy le tudtam volna írni, hanem azt, hogy ennyire érthető volt. 😊

Összességében megerősítettél abban a véleményemben (ezt nem írtad le, de én így gondolom), hogy a jelenlegi védelemmel alapvetően három baj van:
- Corner poszton egyszerűen gyenge az emberanyagunk.
- MLB poszton Brackett sérült, Angerernek meg még tanulnia kell.
- Bobzilla kiesése és a helyette Bullitt sérülékenysége miatt az SS poszt is sajnos lyukas.

Az SS poszt fontosságára egyébként jobb példa nem is kell, mint a 2006-os évad, amikor futás ellen ligautolsók voltunk, és a "blend but not brake"-ben a blend-et jó vastag betűvel lehetett írni. Aztán Bobzilla felépült és a postseasonra mintha kicserélték volna a védelmet. Annyira, hogy jelentős részben a D nyerte meg a gyűrűt.

Szóval mindenképpen kéne egy kiváló SS. Egy reménybeli pro-bowler, aki kivételesen nem sérül le 2 meccs után. És persze kell egy jó baloldal CB is, mert Lacey szegény nem ide való, se a helyettesei. Angerernek pedig muszáj lesz megtanulnia a mike posztot, ha Brackett elmegy az idény végén. Ha mindez meglenne, és Mathist is sikerülne itt tartani, nem aggódnék... 😉

A támadósorban a QB poszton kívül minőségi problémát nem látok. Akkor sem, ha netán elmenne Wayne, és nem jönne senki. Erre kicsi az esély, de ha így is lenne, Gonzo még nem reménytelen, és WR-t amúgy is jól szoktunk választani, úgyhogy akár egy kései pick is segíthet. A QB poszt meg olyan, hogy ha Manning van akkor minden van, ha nincs akkor meg úgy se nagyon számít.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Hát köszi. Egy szót se értettem az egészből, de lenyűgöző olvasmány volt 😉wmitty
http://bowl.hu/functions.php?name=archive&art_focsoport=nfl_ncaa
A stratégia cikkekre szűrjél rá, és szépen időrendben olvasd el. Nagyon jók, abból megvilágosodsz.
És utána olvasd el, amit írtam, minden világos kell legyen. Semmi ott le nem tisztázott szakszót nem használtam. Ha valami mégse tiszta, akkor a stratégia topicban válaszolok én vagy más. Vagy írj PMet, arra is válaszolok szívesen. Örülök én is meg mások is, ha valakit érdekel. 😊

Azért írtam ide, mert ez mindenkire áll, mint ajánlat. A többit a megnevezett topicban vagy PMben.


Állat vagyok, ami enni kér...