NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Olvasom a colts fórumot, és tök vicces, hogy pl. a Steelers meccs után sokan még pozitív szezont is jósoltak nekünk, ma meg már ott tartanak, hogy ez a csapat még az NCAA-ben sem állna helyt. 😀

Az igazság tuti, hogy félúton van. Manning szerepe óriási, de egyedül ő sem csinál nyarat. Ez a csapat nagyrészt ugyanezzel az emberállománnyal két éve SB-t játszott, és veretlenségi rekordot döntött. Ezt nem lehet véletlenül elérni. Ez a gárda - Manning nélkül is - az első felébe tartozik a ligának, csak éppen mentálisan elment nyaralni, illetve van egy-két pozíció, ahol durván szarok lettünk. Plusz, a szezont már az idény elején leírta a csapat, és biztos hogy a játékosok fejében az is ott motoszkál, hogy egy ilyen garbage szezonban nem akarnak lesérülni. Ha csak 1%-ban vannak ilyen gondolatok, már az is mistackle-ket, dopped labdákat jelent, amivel úszik is a meccs. Szerintem ez nem is szándékos, egyszerűen ilyen az ember. Ha elveszíti a reményt a cél elérésére, akkor ha akar, ha nem leereszt.

Egyébként ez a dolog nem példa nélküli. Nem is egy példa van a múltban arra, hogy csapatok egyik évről a másikra megtáltosodnak, vagy éppen összeesnek. Sőt, akár egyik hétről a másikra. Lásd pl Vikes, Dallas az utóbbi évekből, vagy pl. a Denver 6:0 utáni beborulását pár éve. Egy hét, de még egy offseason alatt sem lehet a fél csapatot kicserélni, úgyhogy ez csak úgy történhet meg, ha az a csapat már korábban is jó/rossz volt, csak mentálisan változott meg a helyzet. És arra is elég sok példa van, hogy egy csapat szenved, aztán 1-2 poszt megoldásával hirtelen szintet ugrik.

Szvsz, ha Manning visszajön, jövőre simán PO-sok leszünk. Ebben szemernyi kétségem sincs. A kérdés inkább az lesz, hogy mit tudunk kezdeni a korai draft pickjeinkkel. Ha nem sokat, akkor marad a PO, de SB esélyről nem lehet szó. Ha viszont jól kufárkodunk, akkor bármi lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hehe, azért az utcán nem hordanám 😀

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
talán a titans ellen már ebben fogja tolni az edzői stáb

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ki legyen a head coach?

Én Jeff Fishert szeretném...szf61
Mike Leach 😛

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Irsay tweet:
"Titanic collapse,apologies 2 all ColtsNation..problems identifiable;solutions in progress but complex in nature/ better days will rise again"

Fejek fognak hullani.
Ami az edzői stáb teljesítményét tekintve nem is csoda.
Sokan leírták már előttem a coaching staff hibáit. Nem ismétlem.

Ki legyen a head coach?

Én Jeff Fishert szeretném...

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless


pedig azt hittem hogy csak a 6 hetet kell kivárni és Jim majd megment minket 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Ami igazán csúnya a meccsben, hogy nem volt kimondott "running up the score". Persze, passzolgatott Brees 3-4-5 TDs előnynél is, de nem HR labdákat, csak a zónát felszeletelve. Gond nélkül lekapták a 3. negyed közepén, ezzel megszakítva a 350 yardos sorozatát, és Graham 100 yardos rekordját. Az utolsó negyedben szinte már csak futottak. Escalade
A "szinte" ki is maradhat. Egy passzplay se volt az utolsó negyedben a részünkről.atapapa
Megerősítve azt, amit Escalade ír, a meccs leghosszabb play-e egy screen passzból lett.

Nem értettem az edzői gárdát: ment a futás egy-két alkalommal, simán lehetett volna hozni yardokat, egy-két FG-t, esetleg még egy TD. Erre belekergették Paintert, a Dome-ban egy passzolgatásba, no huddle-lel... A Dome egy baromira hangos stadion, és az elején a közönség nyomta is szépen, látszott Painteren, hogy néha fogalma sincs arról, hogy merre van az end zone!

Már korábban is írtam, hogy szerintem a SB-on nem azért nyertünk annak idején, mert Brees bármivel jobb lenne mint Manning, hanem a két edzői gárda különbsége volt az edge (és vonatkoztassunk el az onside-tól, továbbra is vallom, hogy az egyik legőrültebb húzás volt, és szerintem anélkül is meg lehetett volna a meccs).

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ami igazán csúnya a meccsben, hogy nem volt kimondott "running up the score". Persze, passzolgatott Brees 3-4-5 TDs előnynél is, de nem HR labdákat, csak a zónát felszeletelve. Gond nélkül lekapták a 3. negyed közepén, ezzel megszakítva a 350 yardos sorozatát, és Graham 100 yardos rekordját. Az utolsó negyedben szinte már csak futottak. Escalade
A "szinte" ki is maradhat. Egy passzplay se volt az utolsó negyedben a részünkről.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ráadásul ugyan ez az inkompetens edzői gárda állt az oldalvonalon.

Ilyenkor lehet elgondolkodni, hogy mennyien bújtak be Manning mögé az elmúlt években és fürödtek érdemtelenül a dicsőségben. Ilyenkor üt vissza a rosszabbnál rosszabb draftolás, kombinálva a (sérülékeny) veteránok túlfizetésével. Ráadásul Peytontól a legrosszabb dolgokat kezdik suttogni, amik ha beigazolódnak, jó ideig nem kell aggódni a playoffban. Folyamatosan mondogattam magamnak, hogy a Chiefs/Dolphins/Rams sokkal gyengébb csapat, esély nincs az 1/1re. Továbbra is tartom, hogy "csak" top 3as pick lesz, viszont ha -ahogy a kiszivárgó jelek mutatják- a veteránok besokallnak, feladják, akkor Polianék vakarhatják áprilisban a fejüket...Escalade
Ami most Nálatok folyik ebben az évben, az jóval túlmutat PM hiányán. Annyi hibát elkövetett a csapatvezetés, amennyi már nem csak ezt az évet fenyegeti.
A kezdő QB kijelölése. Collins szerződtetése nyilatkozat a saját eddigi hülyeségünkről. Painter kezdőben hagyása a hiba (szvsz Collins meggyógyult) tetézése. Aki pedig Painter-rel no huddle-t nyomat és hagyja neki sorozatosan áthívni a játékokat, az nem százas.
A csapat nincs felkészítve mentálisan a negatív élmények sokaságára és feldolgozására. Illetve az alkalmatlan gameplan kidolgozása és az egyre gyakoribb rossz döntések miatt felesleges frusztrációt okoznak a játékosoknak. Én elaludtam az első negyed után, de ki az a nem normális, aki a Saints és Brees ellen Painter-rel belekezd egy "pisztolypárbajba"? Még egy-két ilyen vezetői húzás és Polian-éknak nem maradhatna mit vakargatniuk áprilisban.
Hol van már ez a csapat a Steelers elleni állapotától?! Mintha az FO eljátszaná a szőlősgazdát a jégeső után.
(PM roster-en tartása csak hab a tortán, most már kénytelenek végig ott hagyni. Ha IR-re tennék, akkor egyből beindulnának a pesszimista spekulációk a jövőjével kapcsolatban. Az is nagyon jót tenne a csapat lelkének.)
Én nagyon remélem, hogy a Pats (TB és BB) nem fog emberkedni. Méltatlan lenne - önmagukhoz és a rivalizáláshoz - a negatív élményeket egy PM nélküli Colts-on kiélni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ami igazán csúnya a meccsben, hogy nem volt kimondott "running up the score". Persze, passzolgatott Brees 3-4-5 TDs előnynél is, de nem HR labdákat, csak a zónát felszeletelve. Gond nélkül lekapták a 3. negyed közepén, ezzel megszakítva a 350 yardos sorozatát, és Graham 100 yardos rekordját. Az utolsó negyedben szinte már csak futottak. Kár hogy mégsem szerelhették le saját magukat, így még ott is folytatódott a pontözön.

Sejteni lehetett hogy fogunk idén egy megalázó verést kapni, de biztos voltam benne, hogy az a Gillette-ben lesz. Az 18-karikás meccsnek ígérkezik, az NBC pedig egy ideig elfelejt majd minket.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
ha -ahogy a kiszivárgó jelek mutatják- a veteránok besokallnak, feladják...Escalade
Nekem is ez volt talán a legsokkolóbb a meccs nézése közben: látni Wayne, Mathis, Freeney, Saturday arcát... Ezeken már semmi elszántság nem volt, sőt.

Egyébként az egész Irapuatót idézte, ha ez mond valakinek valamit.
(Indianában nincs olyan mondás, hogy "Nekünk Mohács kell"?)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ijesztő belegondolni, hogy az idei összességében talán egy jobb csapat, mint a 2 évvel ezelőtti SB gárda. Ráadásul ugyan ez az inkompetens edzői gárda állt az oldalvonalon.

Manninggel a mérleg alaphangon 5-2. Ebben a gyenge divízióban ez pihentetős 17. (esetleg már 16.) hetet jelent.

Ilyenkor lehet elgondolkodni, hogy mennyien bújtak be Manning mögé az elmúlt években és fürödtek érdemtelenül a dicsőségben. Ilyenkor üt vissza a rosszabbnál rosszabb draftolás, kombinálva a (sérülékeny) veteránok túlfizetésével. Ráadásul Peytontól a legrosszabb dolgokat kezdik suttogni, amik ha beigazolódnak, jó ideig nem kell aggódni a playoffban. Folyamatosan mondogattam magamnak, hogy a Chiefs/Dolphins/Rams sokkal gyengébb csapat, esély nincs az 1/1re. Továbbra is tartom, hogy "csak" top 3as pick lesz, viszont ha -ahogy a kiszivárgó jelek mutatják- a veteránok besokallnak, feladják, akkor Polianék vakarhatják áprilisban a fejüket...

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ugh ... megdörzsöltem reggel párszor a nyitva lévő szememet. :/

Azt hiszem nem kis érdeme volt a srácoknak abban a ritkaságban, hogy az esti nézettségi versenyt - előzetes hírek szerint - a World Series nyerte. Szóval ezért, de csak is ezért, le a kalappal!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fú, ez durva lett.

üzentünk a delfineknek, hogy nem olyan könnyű a dolguk nekik se.
persze a jaguars ellen mi egyet tuti nyerünk, szóval nem izgulnék a helyükben.

peterk jól mondja, a passzt Manning se tudja levédeni, de ha itt van, akkor kevésbé látványosan szartak volna bele a védők a meccsbe. Jelen állapotunkban, 0-21-es első negyed után mindenki tudta, hogy onnantól kezdve garbage.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
egyszerűen nem tudom felfogni, elhinni hogy egy irányító hiánya ilyen mélységbe taszítson egy csapatot :/ :/

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Persze, hogy nem csak Manning hiányzik. Konkrétan az idei eredményeink mutatnak rá Polianék totális bukására, ami az elmúlt évekbeli FO-nkat és draftjainkat illeti. Persze kivételek mindig akadnak, de egyébként totális csőd. Ezt a csődöt túl tudtuk élni PM-mel, ez volt eddig a szerencsénk. De PM-mel vagy nélküle, radikális változásokra lesz szükség a nagykutyáknál, mert meg merem kockáztatni, hogy még PM-mel sem lenne PO ezzel a védelemmel. Ennyire szarok nem voltunk azért.. ideje lesz elkezdeni aktívkodni és FA-zni, illetve nem Donald Brownokat és Hughesokat hozni első körben, akkor inkább vegyünk valami jól bevált játékost azon az első körön.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát ez KO lett
valahogy volt egy olyan érzésem, hogy nagyon el fognak páholni minket, sajnos így is lett, mondjuk ami zavar, hogy passzolni is az passzol ellenünk, aki csak akar, azzal azért az utóbbi években olyan nagy gondok nem voltak, mint a run D#-vel, azt már megszoktuk.. igazi átjáróház lett a védelem, még PM-sem tudná visszahozni az ilyen meccseket..Stez
Évek óta sokszor az jelenti a védelmünket, hogy nálunk van a laszti és nem az ellennél...
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Abszolút külsősként (azért bírom a Colts-ot is) most már megkérdőjelezem, hogy ez a tragikus játék csak Manning hiányára vezethető vissza. 62 pontos zakóban már mindenkinek benne kellett lennie. Nem láttam a meccset, de ez az érzésem. Most már csak azt sajnálom, hogy ha így halad a dolog, akkor legalább 2 olyan csapat is előttünk fog draftolni, akinek franchise QB kell (Dolphins, Colts). Mi meg kínlódhatunk tovább.garrett27
Azért Luckon kívül is vannak pofás QB-k nem?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a tragikus játék nyilván nem csak Manning miatt van, de az, hogy ez ilyen nyilvánvaló, az már igen. Ha Manning ott van a pályán, akkor csinálunk minimum 20 ponntal többet, a Saints meg ennyivel kevesebbet van a pályán és ennyivel kevesebb pontot szerez. És akkor lenne mondjuk 42:28 az eredmény, és senki nem arról beszélne, hogy mennyire sz*r a Colts, hanem arról, hogy egy 5:1-re álló csapat hogy tudott ilyen sz*r napot kifogni. 😉

Egyébként a Saints megmutatta amit már amúgy is tudtunk: lényegében nincs secondary-nk, illetve úgy általában passz elleni védekezésünk. Ebből adódóan aztán egy jól passzoló csapat ellen rohangálunk mint gólyafos a levegőben, és a futás ellen is összeesünk. Ennyire nem vagyunk rosszak mint tegnap, de komoly bajok vannak. Szerintem nincs mese, ide kell húzni a drafton, és ha lehet, az FA piacról is itt kell erősíteni. A támadók (max. egy új WR-el kiegészülve) meg fogják oldani ha Manning ott lesz a pályán, de a védelmet rendbe kell tenni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Abszolút külsősként (azért bírom a Colts-ot is) most már megkérdőjelezem, hogy ez a tragikus játék csak Manning hiányára vezethető vissza. 62 pontos zakóban már mindenkinek benne kellett lennie. Nem láttam a meccset, de ez az érzésem. Most már csak azt sajnálom, hogy ha így halad a dolog, akkor legalább 2 olyan csapat is előttünk fog draftolni, akinek franchise QB kell (Dolphins, Colts). Mi meg kínlódhatunk tovább.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nagy meccs van ma emberek, ha a Broncost nem veri el a Dolphins, akkor senkit.Höri
na hát igen...

végén csak elgyökérkedte a Dolphins a győzelmét...
elképesztő komolyan, lesz egy Luck legalább nekik, nekünk akkor marad valami faszipántos WRStez
ne törődj smemivel, ígyál kólát viszkivel 😛 ennyi év után azthiszem kijár nekünk egy sztár qb 😊Ventura
aztán jön a nevető 3. 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
nagy meccs van ma emberek, ha a Broncost nem veri el a Dolphins, akkor senkit.Höri
na hát igen...

végén csak elgyökérkedte a Dolphins a győzelmét...
elképesztő komolyan, lesz egy Luck legalább nekik, nekünk akkor marad valami faszipántos WRStez
ne törődj smemivel, ígyál kólát viszkivel 😛 ennyi év után azthiszem kijár nekünk egy sztár qb 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
hát ez KO lett
valahogy volt egy olyan érzésem, hogy nagyon el fognak páholni minket, sajnos így is lett, mondjuk ami zavar, hogy passzolni is az passzol ellenünk, aki csak akar, azzal azért az utóbbi években olyan nagy gondok nem voltak, mint a run D#-vel, azt már megszoktuk.. igazi átjáróház lett a védelem, még PM-sem tudná visszahozni az ilyen meccseket..

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Aucs. Szerintem ez a meccs még Simmséknél is top 3.

Caldwell fapofa pocok fejét azért ilyenkor 5 fele megkocogtatnám...

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a 2. félidőt nem nézem meg.
0-7, lépéselőnyben vagyunk még mindig.

0-31-nél végigmutogatta az arcokat a kamera, sajnálom a fiúkat, mert végülis ők nem tehetnek róla, hogy Peyton nincs. Max az OL 😛

szóval sokszor szidom őket én is, de ilyen megalázó zakót sose jó kapni