NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 530 — !SuPeR6BoWL!
És ha Luckből akkor bust lesz mint Ryan Leaf? Vagy akkor marhaságot írtam mint ide Csajágaröcsöge 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagyon erős ez a Miami, gondunk lesz velük a suck for Luck kampány megnyeréséért 😊
így marad Jeffery

whehe, pár mockban 1/3-ra várnak minket és Coplest húzzuk 😀
na a DE pick az, aminek egyáltalán nem tudnék örülniStez
Coples DT-nek indult, de olyan elmebeteg pass rusher volt, hogy inkább kirakták szélre, hogy több haszna legyen.
Ebből adódik, hogy 3-4-es DE lesz 😛

A Miami meg legyőzhetetlen. Papírforma alapján 0-6-tal zárják a csoportot, és övék a szerencse

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
nagyon erős ez a Miami, gondunk lesz velük a suck for Luck kampány megnyeréséért 😊
így marad Jeffery

whehe, pár mockban 1/3-ra várnak minket és Coplest húzzuk 😀
na a DE pick az, aminek egyáltalán nem tudnék örülni

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
igaz, itt a S4L verzió



közben kikap a dolphins, hát basszák megHöri
Jó lett.

Phins: Szerinted miért reverse jinxelem a Jets játékosait? 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
igaz, itt a S4L verzió



közben kikap a dolphins, hát basszák meg

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hiányolom a sigről a Suck for Luck feliratot. A Colts 2011 helyett én ezt írtam volna be.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2 éve volt egy sigem, ami elég menő volt. megcsináltam az idei verziót, szabadon felhasználható


több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyik szurkolótábor gyomra sem veszi be ha egyik évben ezt a csávót mondják a franchise jövőjének, a másik évben meg már amazt.

Ha új stáb alakul, akkor nyilván lehet igénye rá az új mesternek, hogy új QB-t akarjon, de első évben akkor is azzal fog dolgozni, aki van. Ha nem, akkor nem nevezik ki, ennyire egyszerű.

A te verziód lényegében első alkalommal történne meg az NFL történetében, amire azért eléggé minimális esélyt látok.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ha Manning mellé érdemes elgondolkodni róla, akkor miért ne lenne érdemes Gabbert és Ponder mellé (helyett).szf61
mert Luck nem július közepén mászott el a szivárvány mögül.
minden GM tudta, hogy van ez a csávó, de inkább tanul ahelyett, hogy focizna 2011-ben az NFL-ben.
ha számoltak volna vele, hogy inkább az ő megjelenését kivárják akkor

bár szar az irányítójuk, de

a, nem draftolnak QB-t (Redskins, Dolphins, Seahawks)
b, nem draftolnak QB-t az 1. körben (49ers, Bengals, Chiefs)
Höri
Alapvetően hibás válasz...
A diskurzus nem arról szól, hogy ki-miért draftolt QB-t 2011-ben.
(Ebben számos egyéb tényező is szerepet játszhatott:
- el kell adni a jegyeket valahogy
-végig kell csinálni a szezont több-kevesebb sikerrel, stb...)

Inkább arról szól, hogy ki-miért menne Luckért 2012-ben.

Ha ezt nézed, az általam leírtak reális alternatívák a Vikes és a Jags esetében is.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Azért, mert Manningnek még valószínűleg 1-2 jó éve lesz, és emellett Ponder meg Gabbert se ügyetlen, 10+ évre hozták őket.tenorx
Ezt nem tudom megítélni...
Manning-ban lehet még 1-2 év, lehet hogy már semmi.
Ha játszatják még az idén ... meglátjuk.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha Manning mellé érdemes elgondolkodni róla, akkor miért ne lenne érdemes Gabbert és Ponder mellé (helyett).szf61
mert Luck nem július közepén mászott el a szivárvány mögül.
minden GM tudta, hogy van ez a csávó, de inkább tanul ahelyett, hogy focizna 2011-ben az NFL-ben.
ha számoltak volna vele, hogy inkább az ő megjelenését kivárják akkor

bár szar az irányítójuk, de

a, nem draftolnak QB-t (Redskins, Dolphins, Seahawks)
b, nem draftolnak QB-t az 1. körben (49ers, Bengals, Chiefs)

A 2. körben húzott irányító már nem számít franchise QB-nak, azt 1 év után ki lehet dobni. A legutóbbi 2 példa Drew Stanton testvérem, Jimmy Clausen, de Kellen Clemens is ottan körül van.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért, mert Manningnek még valószínűleg 1-2 jó éve lesz, és emellett Ponder meg Gabbert se ügyetlen, 10+ évre hozták őket.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ezt te se gondolod komolyan. Tuti nem dobják ki a két top15ös picket egy év után.tenorx
Nézd.. én csak azt látom hogy sok "szakértő" szerint Luck a következő 10 évre megoldja egy franchise gondjait.
Ez a gondolat annyira erős, hogy megjelent a "Suck for Luck" fenomén sok csapattal kapcsolatban. (Tehát valószínű van benne valami, bár lehet bust is .. ki tudja.)
Ha a srác valóban annyira jó, hogy még világszerte a colts topikokban is érdemes elgondolkodni róla és még azt is felvetni, hogy Manning mellé behúzzák, akkor el tudom képzelni hogy sok más csapat is gondolkodik benne.

Ha Manning mellé érdemes elgondolkodni róla, akkor miért ne lenne érdemes Gabbert és Ponder mellé (helyett).

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha a Vikes nagyon szar lesz és ővék az 1/1 gondolkodás kivágják McNabb-et és szarnak Ponderre.
McNabb kirugásával még salary cap-al is bírják. (Különös tekintettel az új CBA szabályokra a rookie-kat illetően)

Ha Jags lesz 1/1 és elviszik a franchiset LA-ba, teljes takarítás lesz.
Gabbert magy a levesbe és vele együtt Del Rio és még sokan mások.
szf61
megérteném az álláspontodat ha tudnál példát mondani olyan esetre hogy 1. körös QB-t 1 év után elhajtottak a picsába.

de ilyen nincsen

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Guglizás nélkül is megy...
Ha a Vikes nagyon szar lesz és ővék az 1/1 gondolkodás kivágják McNabb-et és szarnak Ponderre.
McNabb kirugásával még salary cap-al is bírják. (Különös tekintettel az új CBA szabályokra a rookie-kat illetően)

Ha Jags lesz 1/1 és elviszik a franchiset LA-ba, teljes takarítás lesz.
Gabbert magy a levesbe és vele együtt Del Rio és még sokan mások.

Csak ennyit akartam mondani...szf61
Nem leszünk 1/1esek. Top 10 valószinű, de szerintem még az 5ből is kimaradunk. Különben is a helyi tippmix maffia (Don Polian és klánja) nem fogja engedni (=leadjátok mindkét meccseteket nekünk 😊). És a közeli jövőben nem megyünk LAbe.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezt te se gondolod komolyan. Tuti nem dobják ki a két top15ös picket egy év után.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Vikings (1-5) és McNabb-et nagyon nem kezdik szeretni mostanság.
+ Titkos esélyesként a Jacksonville ( vagy a jövő évben valószínű LA Jaguars)szf61
jaj

guglizz rá a Christian Ponder, Blaine Gabbert kettős nevére, hogy vaj mióta vannak a klubnál, mi a posztjuk és hanyadik körben keveredtek oda.
Höri
Guglizás nélkül is megy...
Ha a Vikes nagyon szar lesz és ővék az 1/1 gondolkodás kivágják McNabb-et és szarnak Ponderre.
McNabb kirugásával még salary cap-al is bírják. (Különös tekintettel az új CBA szabályokra a rookie-kat illetően)

Ha Jags lesz 1/1 és elviszik a franchiset LA-ba, teljes takarítás lesz.
Gabbert magy a levesbe és vele együtt Del Rio és még sokan mások.

Csak ennyit akartam mondani...

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De röhögnék, ha tényleg ti lennétek az 1/1, aztán húznátok valami RBt 😀tenorx
Hát ennyire szerintem mi sem vagyunk vakok. Richardson mondjuk épp karrier csúcsot döntött Alabama-ban, de szvsz így is nehezen fog beférni az első tíz pick közé. Rajta kívül meg nem is nagyon van első körös prospect. Szvsz vagy WR-t húzunk ( Jeffery/Blackmon) ha megy Gonzo mellett Wayne is, vagy pedig a falba. Én egy letrade+CB picknek is örülnék (Kirkpatrick, jó magas is a gyerek), de annyian mondják, hogy CB-t hátul köll húzni, hogy nem hiszem, hogy meglépnénk.peterk2005
szvsz ha az összes WR itt marad, akkor is elkapó jön. (és nem mi leszünk az 1/1. Ha igen, akkor Lucsok)

Gonzó meg cut azonnal, mi a fasznak adunk neki pénzt 2 éve?
Wayne meg 33 éves

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
De röhögnék, ha tényleg ti lennétek az 1/1, aztán húznátok valami RBt 😀tenorx
Hát ennyire szerintem mi sem vagyunk vakok. Richardson mondjuk épp karrier csúcsot döntött Alabama-ban, de szvsz így is nehezen fog beférni az első tíz pick közé. Rajta kívül meg nem is nagyon van első körös prospect. Szvsz vagy WR-t húzunk ( Jeffery/Blackmon) ha megy Gonzo mellett Wayne is, vagy pedig a falba. Én egy letrade+CB picknek is örülnék (Kirkpatrick, jó magas is a gyerek), de annyian mondják, hogy CB-t hátul köll húzni, hogy nem hiszem, hogy meglépnénk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vikings (1-5) és McNabb-et nagyon nem kezdik szeretni mostanság.
+ Titkos esélyesként a Jacksonville ( vagy a jövő évben valószínű LA Jaguars)szf61
jaj

guglizz rá a Christian Ponder, Blaine Gabbert kettős nevére, hogy vaj mióta vannak a klubnál, mi a posztjuk és hanyadik körben keveredtek oda.

De röhögnék, ha tényleg ti lennétek az 1/1, aztán húznátok valami RBt 😀tenorx
Trent Richardson for the win

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
De röhögnék, ha tényleg ti lennétek az 1/1, aztán húznátok valami RBt 😀tenorx
Donald Brown társának? Az vicces volna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De röhögnék, ha tényleg ti lennétek az 1/1, aztán húznátok valami RBt 😀
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
jelenleg a Dolphins és a Rams nem tűnik nagyon úgy, hogy sokkal több W-t hozhatnának 😀
Stez
A Rams-nak nem kell QB (rettenetes pénzt öltek Bradford-ba), tehát ha övék az 1/1 elcserélik.
Marad a Miami.. és valóban nehéz lesz alulmúlni őket.
Illetve még szóba jöhetnek:

Vikings (1-5) és McNabb-et nagyon nem kezdik szeretni mostanság.

Panthers (1-5), bár Cam Newton elég jól teljesít, ők is cserélhetnek

+ Titkos esélyesként a Jacksonville ( vagy a jövő évben valószínű LA Jaguars)

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
attól félek, hogy Luckhoz maximum 2-3 győzelem kell, de szerintem nekünk simán lesz 4 is.. de hát jelenleg a Dolphins és a Rams nem tűnik nagyon úgy, hogy sokkal több W-t hozhatnának 😀Stez
@ Saints - kikapunk
@ Titans - ha akarnak valamit, nyerniük kell. a héten többet tudunk majd, hogy mit sütöttek ki a bye week alatt CJ-vel
vs Falcons - bűnrosszak magukhoz képest -> ellenünk feltámadnak
vs Jaguars - ezt lehet megnyerjük, sérülésektől függ 😀
vs Panthers - 5 hét sok idő, lehet megtanulnak nyerni. Szar a D, lehet nyerünk, de inkább nem.
@ Patriots - ki se álljunk
@ Ravens - itt se
vs Titans - ugyanaz mint elsőre + playoff picture fokozódás. nekik must-win
vs Texans - szintén must win nekik, ha nem akarnak idegenben playoffozni
@ Jaguars - hát itt suckolni kell mindenképpen

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én is így gondolom, addig jó amíg vesztünk és nem sérül meg senki. 😊 A secondary-n kívül ez a csapat azért jóval jobb annál amit letesz az asztalra mostanság. Painter is korrekten teljesít, így megvan a veszélye, hogy egyszer csak elkezdünk nyerni és megszokjuk. 😀 Márpedig ha az 1/1 nem is jön össze, mindenképpen jó lenne az első háromban húzni. Az se mellékes, hogy ha sokat nyerünk, akkor Paintert valószínűleg elviszik máshová kezdőnek, és akkor a felépülő Manning mögött nem lenne senki értelmes.peterk2005
ha 0-16 leszünk, Painterre akkor is jönni fog trade offer, ezt most megmondom. (persze ehhez végig játszania kell).

akkora a kereslet a QB-kra, hogy egészen minimális elvárásoknak kell csak megfelelnie, hogy be lehessen váltani egy cetlire.
remélem Polian meg is teszi majd.