NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi ebben a hülyeség?peterk2005
Túl lágyan fogalmaztad meg, hogy Bradford a Rams franchise QB-ja. tenorx szerint felesleges a mondatodban a "szvsz" és a "kitart" ige sem igazán ideillő. (Persze, ez meg tenorx véleménye. 😊 )
tenorx éjszaka valami nehéz informatikai problémával lehetett elfoglalva és igen-nem szemüveg lehetett rajta. 😊tomi-tomi
fordítás: kitarthat a Rams is meg mink is, de lehet egyik meccsen agyoncsapkodják őket, akkor a kedves ferncsájz baszhattya a kitartásátsutianap
Majd jön tenorx és eldönti melyikünk a jobb tolmács.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
A Rams szvsz kitart Bradford mellett?
Édes Istenem ne írjatok már ilyen hülyeségeket....
Hallod, szvsz mi is kitartunk BB mellett, de ki tudja...tenorx
Mi ebben a hülyeség?peterk2005
Túl lágyan fogalmaztad meg, hogy Bradford a Rams franchise QB-ja. tenorx szerint felesleges a mondatodban a "szvsz" és a "kitart" ige sem igazán ideillő. (Persze, ez meg tenorx véleménye. 😊 )
tenorx éjszaka valami nehéz informatikai problémával lehetett elfoglalva és igen-nem szemüveg lehetett rajta. 😊tomi-tomi
fordítás: kitarthat a Rams is meg mink is, de lehet egyik meccsen agyoncsapkodják őket, akkor a kedves ferncsájz baszhattya a kitartását


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Rams szvsz kitart Bradford mellett?
Édes Istenem ne írjatok már ilyen hülyeségeket....
Hallod, szvsz mi is kitartunk BB mellett, de ki tudja...tenorx
Mi ebben a hülyeség?peterk2005
Túl lágyan fogalmaztad meg, hogy Bradford a Rams franchise QB-ja. tenorx szerint felesleges a mondatodban a "szvsz" és a "kitart" ige sem igazán ideillő. (Persze, ez meg tenorx véleménye. 😊 )
tenorx éjszaka valami nehéz informatikai problémával lehetett elfoglalva és igen-nem szemüveg lehetett rajta. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Amúgy ez a Painter gyerek egész jól muzsikál.Ha ebben a szezonban végig megkapja a lehetőséget, szerez egy kis meccsrutint, akkor lehet nem is kell 2012ben 1.körben qb-t húzni.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Rams szvsz kitart Bradford mellett?
Édes Istenem ne írjatok már ilyen hülyeségeket....
Hallod, szvsz mi is kitartunk BB mellett, de ki tudja...tenorx
Mi ebben a hülyeség?peterk2005
Egy tavalyi (tehát nem 5-6 éve húzott bust) 1/1-es, aki első idényében az év újonca lett, ráadásul elég vaskos szerződése is van, valamint az elkövetkezendő kb 10 év franchise arca. Mi a búbánatért vetődne fel bárkiben, hogy „ne tartana ki”? Inkább csapkodják a faszukat a földhöz, hogy legalább az irányítókérdés jó időre letudva. A kérdésre válaszolva, minden...

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
A Rams szvsz kitart Bradford mellett?
Édes Istenem ne írjatok már ilyen hülyeségeket....
Hallod, szvsz mi is kitartunk BB mellett, de ki tudja...tenorx
Mi ebben a hülyeség?peterk2005
Semmi. Nem fogják Bradford-t lecserélni Luck-ra, ahogy a Denver sem fog Tebow-ra ráhúzni, ha 1/1 lesz. (még jó, hogy nem, kb már most fél isten Tebow arra felé). Dolphins vagy Colts lesz a befutó. Vikes-nak is ott van Ponder, Newton helye pedig kőbe van vésve.

Jelenleg a Miami-ra tennék...teljes kilátástalanság, a Colts viszont folyamatosan egyre jobb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Rams szvsz kitart Bradford mellett?
Édes Istenem ne írjatok már ilyen hülyeségeket....
Hallod, szvsz mi is kitartunk BB mellett, de ki tudja...tenorx
Mi ebben a hülyeség?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Rams szvsz kitart Bradford mellett?
Édes Istenem ne írjatok már ilyen hülyeségeket....
Hallod, szvsz mi is kitartunk BB mellett, de ki tudja...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha a Miami húz 1/1-ben akkor nincs kérdés, ők tuti behúzzák Luckot. A többi "esélyes" közül a Vikes idén húzott első körös QB-t, a Rams szvsz kitart Bradford mellett, a Carolina tuti, hogy Newton-nál marad. A Denver érdekes szitu, ha kis eszük van akkor nekik be kéne húzni Luckot, de Tebow miatt nem vagyok ebben biztos. Velünk kiegészülve ez a várható első (vagy utolsó) hat csapat. Azaz Miaminál nincs trade, bármelyik másik pedig inkább trade esélyes (szvsz mi is). Első számú kérő szintén a Miami lehet - már csak azért is, mert ők elöl lesznek így az ár még megfizethető. Lejjebbről a Redskins és a Seattle jöhet még szóba, mert év végére ők első 15-be kerülhetnek. De nekik már mélyen zsebbe kellene nyúlni. Ezen kívülről jövő ajánlatra én nem látok esélyt. Akármennyire is jó árat lehet Luckért kapni, túl hátul nincs értelme húzni, mert minden esélyes csapat tele van needekkel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért, ha megnézzük, egy
Eli for Rivers+Merriman+Keading cserét szerintem ma is simán aláírna a Chargers, nem hogy Lights Out sajnálatos sérülése előtt. A Giants meg pont leszarja, mert nyert egy SB-t, más kérdés, hogy ettől még Rivers szerintem egy klasszissal biztosan jobb irányító. De a lényeg, csak az a kérdés, hogy a vevőnek mit ér meg, az eladó meg annyira geci, amennyire csak lehetséges

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
A Luck "letradelésével" kapcsolatban kérdezném, hogy nincs valamilyen szabályozás arra vonatkozólag, hogy mit lehet kérni érte, azaz egyfajta max. érték (sapka)? Úgy hallottam, hogy szabályozva van ez, hogy ne lehessen sokat kérni.Fredo
Szabály nincs. Ajánlom a tavalyi "Julio love" trade-et figyelmedbe.

Mi lehet az ár? Anno 1/1ről Eli Manning ment az 1/4 (Rivers)ért cserébe. És kellett hozzá adni egy harmadik köröst tárgyévben, valamint egy első köröst+ ötödikest következő évben.

Amennyiben feltételezzük, hogy Luck Jobb prospect lesz a drafton (most még az), akkor ha lesz ajánlatverseny, akkor erről indulhatnak nagyjából, mint alap.

Vagyis ha valaki TOP5ből jön fel, az is 2011 1st+3rd + jövő évi 1st+xth mondjuk.
Ha valaki TOP 15 vagy azon kívülről, az már simán lehet három első kör is. Ami elsőre brutálisan hangzik. Nem is én találtam ki pedig. De ha csak ismétlődik a történelem, az sem vicces ár egyetlen emberért. Ellenben a Giants SB-t nyert. Más kérdés, hogy Rivers jobb, de ő nem nyert.

Esetleg ha most nézed a 31 éves Palmer 1st+2nd (2013) árát, akkor egy rookie, aki tizenévekig játszik, szintén nem lesz olcsó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szabályozva a fizetése lesz, pickben annyit kérnek érte, amennyit akarnak. Aztán ha jön egy Oakland vagy Chicago, akkor megadja, ha nem, akkor nincs biznic

több mint 12 éve
Fredo 205
A Luck "letradelésével" kapcsolatban kérdezném, hogy nincs valamilyen szabályozás arra vonatkozólag, hogy mit lehet kérni érte, azaz egyfajta max. érték (sapka)? Úgy hallottam, hogy szabályozva van ez, hogy ne lehessen sokat kérni.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Garcont nem fogjuk szvsz megtartani, sokat fog kérni, valami agyas FO meg majd megdobja valami jó szerződéssel, amit tőlünk nem fog megkapni. Szerintem legalábbis, miután én is WR picket várok, ha nem 1/1 leszünk. Így meg nem is fogunk mindent megtenni a maradása érdekében.
Mondjuk én megmondom őszintén, hogy Blackmont nem akarom WR-ek közül, még ha elég brutál is, inkább Jefferyt. 😊 De a legjobb forgatókönyv nekem az 1. kör Luck, 2. kör Broyles draft lenne, amire no chance. 😂 Persze ha Waynet sem adnánk el.

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
hát, 0-(1)6. ez van. azért kíváncsi vagyok, hogy mire gondolhatott Garcon, mielőtt megpróbálta hátratenni a labdát..JSanyo
tippmix 😛Höri
hát bazmeg ha ezek után lesz képe jó szerződésért sírni, az a minimum, hogy pofán vágom 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tenyleg. es ki is generalja az offolast azzal h megallas nelkul luckozik szeptember eleje ota ?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ne menjünk túl egy határon OFFolásban

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha csak ezt veszed figyelembe, akkor igen. De azt is vedd hozzá, hogy reálisan Lucktól nem várható Manning-i karrier. Amit egy csapat elérhet Luck húzásával, az az, hogy majdnem biztosra mehet abban, hogy lesz egy jó franchise QB-je a következő évtizedre. De hogy Luck egy Rivers, Roethlisberger, stb. szintnél magasabbra is jut majd, az már nála is nagy lutri. Innentől kezdve pedig, ha hiszel abban, hogy a 2011-es első körösöd franchise QB szintre ér - sőt netán még a jeleit is mutatja ennek idén -, akkor érdemesebb eltradelni Luckot, és az árát másra költeni.peterk2005

Nagy lutri, ez tény!Nem akarom megsérteni a Chargers szurkolókat, de azzal a csapattal, annyi profi tapasztalattal, mint Rivers, Luck már SB-t nyert volna. 😉 Roethlisberger már más tészta, de talán.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát amilyen első szezont produkált Clausen...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ha Manning mellé érdemes elgondolkodni róla, akkor miért ne lenne érdemes Gabbert és Ponder mellé (helyett).szf61
mert Luck nem július közepén mászott el a szivárvány mögül.
minden GM tudta, hogy van ez a csávó, de inkább tanul ahelyett, hogy focizna 2011-ben az NFL-ben.
ha számoltak volna vele, hogy inkább az ő megjelenését kivárják akkor

bár szar az irányítójuk, de

a, nem draftolnak QB-t (Redskins, Dolphins, Seahawks)
b, nem draftolnak QB-t az 1. körben (49ers, Bengals, Chiefs)
Höri
Alapvetően hibás válasz...
A diskurzus nem arról szól, hogy ki-miért draftolt QB-t 2011-ben.
(Ebben számos egyéb tényező is szerepet játszhatott:
- el kell adni a jegyeket valahogy
-végig kell csinálni a szezont több-kevesebb sikerrel, stb...)

Inkább arról szól, hogy ki-miért menne Luckért 2012-ben.

Ha ezt nézed, az általam leírtak reális alternatívák a Vikes és a Jags esetében is.szf61
Szerintem meg jó válasz. Egész biztos, hogy sem Ponder, sem Gabbert nem lesz kivágva, főleg úgy, hogy egyébként jól játszanak (Ponder azért még kérdőjel) csak épp jön Luck. Egyébként sem a Jax, sem a Vikes nem olyan top, hogy mondjuk egy letrade-ért kapott 2 első körös pick (vagy egy tucat korai körös...Luck-ról beszélünk) ne jönne jól.
Höri, Clausen egyébként lehetett volna Franchise QB nem? Mármint, tudom, hogy második kör, de az ő karaktere, tapasztalata alkalmassá tehette volna. (Más kérdés, hogy jött Cam). Csak úgy vitték oda, hogy ráépítenek majd előbb utóbb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A diskurzus nem arról szól, hogy ki-miért draftolt QB-t 2011-ben. (Ebben számos egyéb tényező is szerepet játszhatott: - el kell adni a jegyeket valahogy -végig kell csinálni a szezont több-kevesebb sikerrel, stb...)

Inkább arról szól, hogy ki-miért menne Luckért 2012-ben. Ha ezt nézed, az általam leírtak reális alternatívák a Vikes és a Jags esetében is.szf61
Ha csak ezt veszed figyelembe, akkor igen. De azt is vedd hozzá, hogy reálisan Lucktól nem várható Manning-i karrier. Amit egy csapat elérhet Luck húzásával, az az, hogy majdnem biztosra mehet abban, hogy lesz egy jó franchise QB-je a következő évtizedre. De hogy Luck egy Rivers, Roethlisberger, stb. szintnél magasabbra is jut majd, az már nála is nagy lutri. Innentől kezdve pedig, ha hiszel abban, hogy a 2011-es első körösöd franchise QB szintre ér - sőt netán még a jeleit is mutatja ennek idén -, akkor érdemesebb eltradelni Luckot, és az árát másra költeni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És ha Luckből akkor bust lesz mint Ryan Leaf? Vagy akkor marhaságot írtam mint ide Csajágaröcsöge 😀ThundersNFL
Bárkiből lehet bust, de akár össze is törhetik rögtön az első meccsén.
Ettől függetlenül az eddigiek alapján nem félek attól, hogy bust lesz. De akkor ezzel az erővel ne draftoljunk senkit sem, mert bust lehet.Stez
Igazad van Stez!

Viszont ha a Fins beelőz a Luckért folytatott harcban akkor ki lehet az QB akit még el tudtok képzelni PM helyéreThundersNFL
Senki.

Annyit csak Luck ér, hogy Manning mellé elvigyük.
Ha ő kimegy, akkor 1. kör WR, 2. vagy 3. körben jöhet QB, ha marad bent jó és Paintert elcseréljük.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És ha Luckből akkor bust lesz mint Ryan Leaf? Vagy akkor marhaságot írtam mint ide Csajágaröcsöge 😀ThundersNFL
Bárkiből lehet bust, de akár össze is törhetik rögtön az első meccsén.
Ettől függetlenül az eddigiek alapján nem félek attól, hogy bust lesz. De akkor ezzel az erővel ne draftoljunk senkit sem, mert bust lehet.Stez
Igazad van Stez!

Viszont ha a Fins beelőz a Luckért folytatott harcban akkor ki lehet az QB akit még el tudtok képzelni PM helyéreThundersNFL
RGIII !
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 530 — !SuPeR6BoWL!
És ha Luckből akkor bust lesz mint Ryan Leaf? Vagy akkor marhaságot írtam mint ide Csajágaröcsöge 😀ThundersNFL
Bárkiből lehet bust, de akár össze is törhetik rögtön az első meccsén.
Ettől függetlenül az eddigiek alapján nem félek attól, hogy bust lesz. De akkor ezzel az erővel ne draftoljunk senkit sem, mert bust lehet.Stez
Igazad van Stez!

Viszont ha a Fins beelőz a Luckért folytatott harcban akkor ki lehet az QB akit még el tudtok képzelni PM helyére

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
És ha Luckből akkor bust lesz mint Ryan Leaf? Vagy akkor marhaságot írtam mint ide Csajágaröcsöge 😀ThundersNFL
Bárkiből lehet bust, de akár össze is törhetik rögtön az első meccsén.
Ettől függetlenül az eddigiek alapján nem félek attól, hogy bust lesz. De akkor ezzel az erővel ne draftoljunk senkit sem, mert bust lehet.