NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Mi előbb utóbb nyerni fogunk mert szoros meccseken kapunk ki.
Hát.. szerintem ha Peyton nem tér vissza, ti nyeritek Luckot, mi meg Cam továbbfejlesztett változatát. (RG III)Delonso_
Nem hiszem, hogy RG3 draft lesz itt. Pocket QB lesz. Ha QB lesz TOP3ban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mi előbb utóbb nyerni fogunk mert szoros meccseken kapunk ki.
Hát.. szerintem ha Peyton nem tér vissza, ti nyeritek Luckot, mi meg Cam továbbfejlesztett változatát. (RG III)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
0-16-tal is 1/2 vagyunk mert a Dolphins sorsolása erősebbHöri
Ha a Dolphins sorsolása erősebb, akkor mi vagyunk a gyengébbek, ergo mi választunk hamarabb nem?dugo1993
Hiba csúszott a logikába. Nem ti vagytok gyengébbek, hanem a sorsolás.ulpianus
A Ti logikátokba csúszott a hiba. (De, a gyengébb sorsolású a gyengébb 0-16-nál (is).) Azonos eredmény esetén az erősebb sorsolású előrébb végez a rangsorban -> később választ a drafton.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
egyet nyerünk, de 1-15-tel is 1/2-k leszünk a Dolphinst elnézve 😀Stez
0-16-tal is 1/2 vagyunk mert a Dolphins sorsolása erősebbHöri
Ha a Dolphins sorsolása erősebb, akkor mi vagyunk a gyengébbek, ergo mi választunk hamarabb nem?dugo1993
Hiba csúszott a logikába. Nem ti vagytok gyengébbek, hanem a sorsolás.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Ez azt jelenti, hogy mindkét meccseteket el fogjátok/tervezitek veszteni ellenünk?iktriad
egyet nyerünk, de 1-15-tel is 1/2-k leszünk a Dolphinst elnézve 😀Stez
0-16-tal is 1/2 vagyunk mert a Dolphins sorsolása erősebbHöri
Ha a Dolphins sorsolása erősebb, akkor mi vagyunk a gyengébbek, ergo mi választunk hamarabb nem?

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ki gondolta volna hogy még ilyenre is képes a kedvencünk,
hozzá képest anno Josh Thomas is király volt
Jerry Hughes didn't sustain block on Titan who blocked punt for TD Sunday. More like a polite shove.
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
"Suck4Luck doesn't exist n Indy"
(TWITTER @JIMIRSAY)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Stez tradeinél a másik fél általában nem szokott jól járni 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
majd kidolgozzuk a legjobb forgatókönyvet 😛
mondjuk megkeressük a Lionst az 1/2-vel, nekik úgy is kell egy LT 😀
adunk még egy jövő évi 2+3. kört vagy Waynet és megkapjuk Megatront.. Polian elkezd mágusosdit játszaniStez
Jesszus. 😀
Ez tuti megéri nekünk?

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem olyan reménytelen ez, mert a Dolphins FO nem a stratégiai előrelátásáról híres. 😊 Minden azon múlik, hogy Sparano-nak mennyire forró a széke. Ha nagyon, akkor van még egy Washington, két Buffalo, Oakland, és egy Dallas meccsük is, amiken akár győzhetnek is.

Mi viszont szenzációsan nyomjuk. 17 ponttal kikapni úgy, hogy 5 redzone látogatásunkból 10 pontot hozunk össze, közben az ellenfél az eladott labdák kivételével lényegében nem tud átjönni a térfelünkre, és mindez nem tűnik tankolásnak, azért nem semmi. 😀 Clark a legkirályabb, de már Collie, Wayne is kezdi megérezni, hogy mi a helyes catch/drop arány. 😂


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
majd kidolgozzuk a legjobb forgatókönyvet 😛
mondjuk megkeressük a Lionst az 1/2-vel, nekik úgy is kell egy LT 😀
adunk még egy jövő évi 2+3. kört vagy Waynet és megkapjuk Megatront.. Polian elkezd mágusosdit játszani

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó kis játéknapot zártunk, nyert a Rams.

én a Dolphins meccset néztem egy szolid társasággal és hiába mondtam, hogy a végére bármekkora előnyt el fognak adni, nem hiték el.

mind1, az 1/2 már a mienkHöri
Ez azt jelenti, hogy mindkét meccseteket el fogjátok/tervezitek veszteni ellenünk?iktriad
egyet nyerünk, de 1-15-tel is 1/2-k leszünk a Dolphinst elnézve 😀Stez
0-16-tal is 1/2 vagyunk mert a Dolphins sorsolása erősebb

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
jó kis játéknapot zártunk, nyert a Rams.

én a Dolphins meccset néztem egy szolid társasággal és hiába mondtam, hogy a végére bármekkora előnyt el fognak adni, nem hiték el.

mind1, az 1/2 már a mienkHöri
Ez azt jelenti, hogy mindkét meccseteket el fogjátok/tervezitek veszteni ellenünk?iktriad
egyet nyerünk, de 1-15-tel is 1/2-k leszünk a Dolphinst elnézve 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jó kis játéknapot zártunk, nyert a Rams.

én a Dolphins meccset néztem egy szolid társasággal és hiába mondtam, hogy a végére bármekkora előnyt el fognak adni, nem hiték el.

mind1, az 1/2 már a mienkHöri
Ez azt jelenti, hogy mindkét meccseteket el fogjátok/tervezitek veszteni ellenünk?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó kis játéknapot zártunk, nyert a Rams.

én a Dolphins meccset néztem egy szolid társasággal és hiába mondtam, hogy a végére bármekkora előnyt el fognak adni, nem hiték el.

mind1, az 1/2 már a mienk

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Tim who?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Polian nem akar 1/1-et, szerintem ha a miénk lesz, akkor is trade lesz belőle

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért jelenleg annyira nem venném fixra, hogy kétszer is elpáholjátok Coltsot 😀 Főleg, 17. héttől lehet tartani, addigra már nem lesz nektek tét, csak az, hogy első 10 picken belül hol végez Jax, túloldalt a becsület még tét lesz.Deny
Minden a Miamitól függ. Ha valahogy bemákolnak egy Wt, Don Polian és tippmix bandája akcióba lép. Ha ez szükséges, Polian maga fog a 17. heti meccsen QBt játszani.

És különben is, a Dnk terrorizálni fogja a festőt. Eladja kétszer a labdát, meg a Jags összehoz 2-3 50 yardos driveot a saját 20asról, és Scobee megint kicsinálja az Indyt. Ahogy szokta. 😊iktriad
Scobee bekaphatja ma is betettem a kezdőbe, de minek.Farky
Nem ő tehet róla, hogy az offensünk jelenleg általában nem üti meg az NFL mércét...
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Tartanék az 1/1es pickért egy meccset a két csapat között és a NYERTES csapat kapná Luckot. 😊iktriad
Azért jelenleg annyira nem venném fixra, hogy kétszer is elpáholjátok Coltsot 😀 Főleg, 17. héttől lehet tartani, addigra már nem lesz nektek tét, csak az, hogy első 10 picken belül hol végez Jax, túloldalt a becsület még tét lesz.Deny
Minden a Miamitól függ. Ha valahogy bemákolnak egy Wt, Don Polian és tippmix bandája akcióba lép. Ha ez szükséges, Polian maga fog a 17. heti meccsen QBt játszani.

És különben is, a Dnk terrorizálni fogja a festőt. Eladja kétszer a labdát, meg a Jags összehoz 2-3 50 yardos driveot a saját 20asról, és Scobee megint kicsinálja az Indyt. Ahogy szokta. 😊iktriad
Scobee bekaphatja ma is betettem a kezdőbe, de minek.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tartanék az 1/1es pickért egy meccset a két csapat között és a NYERTES csapat kapná Luckot. 😊iktriad
Azért jelenleg annyira nem venném fixra, hogy kétszer is elpáholjátok Coltsot 😀 Főleg, 17. héttől lehet tartani, addigra már nem lesz nektek tét, csak az, hogy első 10 picken belül hol végez Jax, túloldalt a becsület még tét lesz.Deny
Minden a Miamitól függ. Ha valahogy bemákolnak egy Wt, Don Polian és tippmix bandája akcióba lép. Ha ez szükséges, Polian maga fog a 17. heti meccsen QBt játszani.

És különben is, a Dnk terrorizálni fogja a festőt. Eladja kétszer a labdát, meg a Jags összehoz 2-3 50 yardos driveot a saját 20asról, és Scobee megint kicsinálja az Indyt. Ahogy szokta. 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tartanék az 1/1es pickért egy meccset a két csapat között és a NYERTES csapat kapná Luckot. 😊iktriad
Azért jelenleg annyira nem venném fixra, hogy kétszer is elpáholjátok Coltsot 😀 Főleg, 17. héttől lehet tartani, addigra már nem lesz nektek tét, csak az, hogy első 10 picken belül hol végez Jax, túloldalt a becsület még tét lesz.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Painter 2× annyi futott yarddal zárt mint Chris Johnson? 😂
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tartanék az 1/1es pickért egy meccset a két csapat között és a NYERTES csapat kapná Luckot. 😊iktriad
3-3 lenne a végeredmény, 260 percnyi játék után isStez
Ha Manninget addig sem rakjátok IRre, egy drivera bejön és megnyeri Luckot. 😊
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nagyon jól csináljátok

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Tartanék az 1/1es pickért egy meccset a két csapat között és a NYERTES csapat kapná Luckot. 😊iktriad
3-3 lenne a végeredmény, 260 percnyi játék után is