NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Eddig meglehetősen pozitív voltam Manning visszatérésével kapcsolatban. Azonban ha az elmúlt heti hírek után a mai interjúját elnézve szinte biztos vagyok benne, hogy már láttuk az utolsó NFL meccsét.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az FSU - BC meccset nézem, a szünetben az lesz a sportscenter téma, hogy "Peyton Manning nem biztos benne, hogy visszatér a pályára a következő szezonra"

Remélem csak eltúlzott főcím, és kiragadott mondat egy nagy monológból.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az espn blog meg az nfl.com blogja is szokott ezzel foglalkozni.
cap ügyben a mainstream oldalakat szeretem csak, mert az majdcsak hiteles

augusztusban volt sac/kb 8 millió $ hely a sapka alatt
http://blogs.nfl.com/2011/08/04/bucs-top-teams-with-available-salary-cap-space/

mivel a keret alig változott, gondolom most is olyasmi lehet. de év végén úgy is megint nyilvánosságra hozzák.

szerk: na találtam frissebbet is, ez 6.5 http://blogs.nfl.com/2011/08/16/updated-cap-space-for-all-32-teams/

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó az aktuális bowl.hu-podcastban a coltsos elemzés, ajánlom mindenkinek, aki még nem hallgatta meg!(És vicces is.)wmitty
thx.Höri
Meghallgattam, nekem is tetszett, gratula. Lenne is rögtön egy kérdésem, ami már korábban is felmerült, de nem emlékszem, hogy jött volna válasz. Garcon kapcsán említetted, hogy várhatóan 3-4 millát fog kérni jövőre, és hogy azt valamelyik veteranon megspórolva lehetne majd esetleg megoldani, illetve, hogy a sok veterán miatt cap space gondjaink vannak. Namost, egyetlen helyet találtam ahol van adat a Colts idei salary-jairól ill. cap space állásáról itt, és eszerint bőven van még hely a cap space alatt. Sőt, igazából a minimumot sem érjük el (ami idén ha jól tudom még nem kötelező, de jövőre már igen). Hogy is áll akkor a helyzet?

Ezt mondjuk azért is jó lenne tudni, mert Garcon csak 3-4 milla, de pl. Luck helyből 6 milla lenne évente. Lehet, hogy beszélünk itt a semmiről, mert nincs is rá pénzünk?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jó az aktuális bowl.hu-podcastban a coltsos elemzés, ajánlom mindenkinek, aki még nem hallgatta meg!(És vicces is.)wmitty
thx.

érkezett a csapathoz egy új returner, Prince Miller. (Nem rokonom)
a tavalyi preszezonban villogott a Ravens-ben, azt hiszem innentől kezdve reális cél a playoff.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Jó az aktuális bowl.hu-podcastban a coltsos elemzés, ajánlom mindenkinek, aki még nem hallgatta meg!(És vicces is.)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
az tuti, én Colliet jobbnak tartom, mint a dropkirálytFarky
Én is. 😉

Nem semmi WR corpunk lehetne jövőre, ha Gonzo helyére elhoznánk Jeffery-t vagy Blackmon-t. 😉 Szvsz a 2007-es Pats corp kutya füle lenne ehhez képest.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
az tuti, én Colliet jobbnak tartom, mint a dropkirályt

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
"Kicsit" erős. 8 vereségből 6nál le lehet vezetni 1-2 playre a miértet. Való igaz, hogy nem tűnik most erősnek a Colts, de 2 győzelmet még így is kalkulálok.Escalade
Egyetértek. Ez ugyanaz a csapat amelyik pár hete utolsó perces field goal-al kapott ki a Steelerstől. Két hét sz*r teljesítménye nem sokat jelent, a Chiefs még sz*rabb volt az első két héten és most 4:3-al állnak.

Egyébként mind Garcon, mind Wayne 500 elkapott yard körül jár, amivel Garcon a 9., Wayne a 18. az all-NFL listán. Simán esélyesek mindketten az ezer yardos szezonra, szóval azért messze nem csak arról van szó, hogy Manning csinált belőlük sztárt. Jók ők önmaguktól is.peterk2005
Wayneről eddig is tudta mindenki. Garcon pedig tavaly felemás volt, de azért van benne potenciál.

Az biztos, hogy nem az elkapókon múlik a szezon (Clarkot leszámítva). Talán egy kicsit Collie szenved Manning nélkül. Pedig abban is biztos vagyok h Collie nem azért teljesített csak úgy tavaly ahogy, mert Manning mindig hasba vágta a labdával.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
"Kicsit" erős. 8 vereségből 6nál le lehet vezetni 1-2 playre a miértet. Való igaz, hogy nem tűnik most erősnek a Colts, de 2 győzelmet még így is kalkulálok.Escalade
Egyetértek. Ez ugyanaz a csapat amelyik pár hete utolsó perces field goal-al kapott ki a Steelerstől. Két hét sz*r teljesítménye nem sokat jelent, a Chiefs még sz*rabb volt az első két héten és most 4:3-al állnak.

Egyébként mind Garcon, mind Wayne 500 elkapott yard körül jár, amivel Garcon a 9., Wayne a 18. az all-NFL listán. Simán esélyesek mindketten az ezer yardos szezonra, szóval azért messze nem csak arról van szó, hogy Manning csinált belőlük sztárt. Jók ők önmaguktól is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
az a marino az montana.Fake
Vazz, hülyülök. Kb. négyszer leírtam Marino nevét, és nem vettem észre. :mad: Pedig szegény Joe miatt kezdtem el imádni a focit 25 éve. 😀

Anyway, amit leírtam tartom. Azt az apróságot sem szabad elfelejteni, hogy még nem volt a történelemben 1/1-ről 1/1-re váltás, úgyhogy tulajdonképpen bármilyen analógia hamis lenne, ez egy egyedi eset. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
ha meg lenne most egy indianapolis-miami mérközés, akkor azthiszem mi nyernénk, mert úgy ahogy delonso is mondja szoros meccseket produkálunk. de az indianapolis meg nem is produkál semmit 😊Ventura
"Kicsit" erős. 8 vereségből 6nál le lehet vezetni 1-2 playre a miértet. Való igaz, hogy nem tűnik most erősnek a Colts, de 2 győzelmet még így is kalkulálok.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Mi előbb utóbb nyerni fogunk mert szoros meccseken kapunk ki.
Hát.. szerintem ha Peyton nem tér vissza, ti nyeritek Luckot, mi meg Cam továbbfejlesztett változatát. (RG III)Delonso_
Nem hiszem, hogy RG3 draft lesz itt. Pocket QB lesz. Ha QB lesz TOP3ban.ulpianus
én sem gondolom hogy a vezetőség egy futkározós qb-ra teszi a voksot még ha tud passzolni is. jones, barkley, luck. a 3 közül húzunk (gondolatom szerint). de lesz nagy zúgolódás nálunk ha nem qb-t fogunk húzni elsőnek 😀



ha meg lenne most egy indianapolis-miami mérközés, akkor azthiszem mi nyernénk, mert úgy ahogy delonso is mondja szoros meccseket produkálunk. de az indianapolis meg nem is produkál semmit 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Kíváncsi vagyok, mi igaz a nagyszerű Olivér agymenéseiből, hogy PM már durcizik, hogy szóba került nálunk a Luck draft és az 1/1.
Szerintem konkrétan a fele kitaláció, bár azt már megszoktuk, hogy maga találja ki a storykat. 😀Stez
Bezzeg ha lenne egy Colts.hu akkor Olivér is megtudná a frankót 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
az a marino az montana.Fake
Ez jogos 😀 , de azért a gondolatmenet nem rossz szerintem

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az a marino az montana.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megjegyzem, Olivérnek (ill. Ricsinek) se a Favre se a Marino analógiája nem stimmelt. Favre azért nem, mert ha akart volna - és ezt időben, határozottan kijelenti - akkor simán befejezhette volna a pályafutását kezdőként Green Bay-ben. Őt azért rakták ki, mert úgy viselkedett, mint a nyűgös ara, az utolsó pillanatig hezitálgatva, hogy mit is akar. Valószínűleg az edzéseken sem volt ott anyit, ráadásul - bár az utolsó éve jól sikerült - az utolsó években már a teljesítménye is erősen hullámzott, sőt egyértelműen hanyatlani látszott. Manning lényegében mindenben a szöget ellentettje. Abszolut nem egy primadonna alkat, egy "workhorse", aki akkor is edzeni akar, ha lábra se tud állni. (Favre játszani akart, az nem ugyanaz. 😉) Ráadásul az utóbbi években jobb volt, mint valaha, nemhogy hanyatlik, de még mindig inkább javul.

A Marino analógia - bár közelebbi, de - azért nem stimmel, mert Marino úgy sérült meg, hogy Young már a klubnál volt. Nem lecserélték Young-ra, hanem közel két évig volt sérült, mialatt végig Young játszott. Majd mire felépült, addigra Young all-pro szintre fejlődött. Ez kényszerhelyet, még ha kellemes is. Egy két éve a pályán bizonyító fiatal all-pro QB-t nem lehet visszaültetni a kispadra. Már bizonyította, hogy ő a jövő, ráadásul rengetegbe is kerül. Manningnál ez az eset nem fog megtörténni, mert ha felépül jövőre, akkor játszani fog, ha meg nem, akkor abbahagyja. Ő nem fog félig béna kézzel próbálkozni az biztos, márpedig ő még 80-90%-os állapotban is jobb mindenkinél, nemhogy 100%-osan. Lucknak - akármilyen jól fejlődik is - egyszerűen nem lesz annyi játéklehetősége amivel bizonyíthatná, hogy megéri leültetni a giga szerződéssel bíró QB legendát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Irsay nagy alkesz lehet, leginkább az aktuális bebaszásán gondolkodhat 😀

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kíváncsi vagyok, mi igaz a nagyszerű Olivér agymenéseiből, hogy PM már durcizik, hogy szóba került nálunk a Luck draft és az 1/1. Szerintem konkrétan a fele kitaláció, bár azt már megszoktuk, hogy maga találja ki a storykat. 😀Stez
Hehe. 😊

Peyton 4 hetenként megy felülvizsgálatra, legutóbbi épp most volt, ez után Irsay ezeket írta twitterre:

- "No one is "Tanking the season"...that's absurd conspiracy theory mumblings...Suck4Luck doesn't exist n Indy"
- "8 weeks til xmas,less than 100 days til Super Bowl...Peyton's healing well,maybe he'll take a snap b4 the ball falls in NYC,New Year's eve!"
- Halfway point of r season,back home Falcons, Jags b4 ByeWeek/The best scenario is #18 comes back BIGTIME 4big year n'12,we get some wins NOW

Majd válaszul az előző tweetre jövő postokra:
- No one's gonna rush Peyton back until he's 100 per cent healthy...but we'd love 2 c him play in 2011 if he's completely back n ready 2 go

Irsay gyakran beszél össze vissza mindent - szvsz Manningot nem látjuk idén -, de ettől még nem úgy tűnik, mintha azon gondolkodna, hogy hogyan tudná kirakni a szűrét Luck miatt. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ja. es csak h tudjal rola megmondta a tutit is meg emelle h hali nem tartozik ligaszinten az elit jatekosok koze mivel tulzottan hajlamos arra h tulporogjon. tenorxet szakertonek !
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi vagyok, mi igaz a nagyszerű Olivér agymenéseiből...Stez
A szokásos "Olivér képlet", vedd a fordítottját és közelebb leszel az igazsághoz. Kb 2 éve nem néztem magyar közvetítést, de ahogy hallom, nem sokat hagytam ki.Escalade
Brutálisan szakért szokás szerint, és már maga is azt hiszi, hogy rohadtul jól nyomja és ért is hozzá. 😀
Megint elsütött jó pár storyt ráadásul, amikből a fele sem igaz szerintem, köztük ezt a PM-es témát is. 😀

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kíváncsi vagyok, mi igaz a nagyszerű Olivér agymenéseiből...Stez
A szokásos "Olivér képlet", vedd a fordítottját és közelebb leszel az igazsághoz. Kb 2 éve nem néztem magyar közvetítést, de ahogy hallom, nem sokat hagytam ki.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi vagyok, mi igaz a nagyszerű Olivér agymenéseiből, hogy PM már durcizik, hogy szóba került nálunk a Luck draft és az 1/1.
Szerintem konkrétan a fele kitaláció, bár azt már megszoktuk, hogy maga találja ki a storykat. 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mi előbb utóbb nyerni fogunk mert szoros meccseken kapunk ki.
Hát.. szerintem ha Peyton nem tér vissza, ti nyeritek Luckot, mi meg Cam továbbfejlesztett változatát. (RG III)Delonso_
Nem hiszem, hogy RG3 draft lesz itt. Pocket QB lesz. Ha QB lesz TOP3ban.ulpianus
Ezért írtam Miamit 😊 (ha kigyün)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mi előbb utóbb nyerni fogunk mert szoros meccseken kapunk ki.
Hát.. szerintem ha Peyton nem tér vissza, ti nyeritek Luckot, mi meg Cam továbbfejlesztett változatát. (RG III)Delonso_
Nem hiszem, hogy RG3 draft lesz itt. Pocket QB lesz. Ha QB lesz TOP3ban.ulpianus
RG3 szerintem ki se jön a draftra. De a Dolphins, új edzővel QB-t fog húzni.