NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pats elleni SNF átpakolva este 7-re 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
rakd ki és húzd be Luckot a helyére 😛Stez
Minek kell Luck, ha Painter még elérhető?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
rakd ki és húzd be Luckot a helyére 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fantasy Footballban Peyton Manninget, akik birtokolják az ESPN játékában, ki kellett venni ma az IR-listából és áttenni az aktívak közé, mert a rendszer váratlanul "Doubtful"-lá minősítette.
(Csak egyszerűen szemét kitolás a hozzá hű játékosokkal, semmi több 😉wmitty
ha nem csinálsz tranzakciót, maradhatnak IR-en oda nem illők is 😛

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Fantasy Footballban Peyton Manninget, akik birtokolják az ESPN játékában, ki kellett venni ma az IR-listából és áttenni az aktívak közé, mert a rendszer váratlanul "Doubtful"-lá minősítette.
(Csak egyszerűen szemét kitolás a hozzá hű játékosokkal, semmi több 😉

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
safety ritkán ér első kört.
Sztem 2012re egy sincs. Második körben sem sok. Utána akad pár név, de ők már nem kezdő szint azonnal, akárhogy nézem. (Pedig a Chiefsbe nálam fő prioritás egy back up safety, szóval nézem serényen a 2-3-4-5. (jelenleg) körös safetyket).ulpianus
Ott van nektek Berry. Szerintem a következő 10 év legjobb safetyje is lehet, ha kiheveri ezt az ACL-t.
Persze safteyből is 2 kell 😀dugo1993
Nekünk kettő van. Lewis is jó safety. Ha érdekel, a mi gondunk az, hogy mögöttük nincs senki. Így Berry tavaly 1000+ snapet volt a pályán például. Lewis se jött le sokat. Se tavaly se idén. Ez nem normális, és egy sérülés kinyírja a d#t. Ami főleg nem normális dolog. Azért back up safetyt lehet találni mindig. most is ezzel buktunk egy meccset leginkább. Fasano nem is értette miért nem fogja senki.

Nem azt mondtam, hogy nem ér első kört safety (ahol ti fogtok drafoltni TOP3 ban főleg, de cáfolj meg nyugodtan), hanem hogy ritkán. Ahogy TE is, FB is, G is kevés van, akit első körben érdemes vinni, de olyan szinte nincs is, akit TOP3ban megérné. De persze majd lesz egyszer egy ilyen, csak attól még igaz, hogy ritkán.ulpianus
Ez mind igaz amit mondasz. Csak a nagyon kiemelkedő játékosok kelnek el hamar a drafton ilyen posztokon. Az elmúlt években Berry volt pont az aki (talán) megérte az előkelő draftot safetyk közül. Ha jól emlékszem 1/5 volt, de javíts ki ha tévednék.
Persze amit soha nem lehet tudni a sérülés. Balszerencsés dolog ez az ACL...(én már csak tudom)

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Safety-t pedig 1. vagy 2. körből kéne hozni ez egyértelműflzoli
safety ritkán ér első kört.
Sztem 2012re egy sincs. Második körben sem sok. Utána akad pár név, de ők már nem kezdő szint azonnal, akárhogy nézem. (Pedig a Chiefsbe nálam fő prioritás egy back up safety, szóval nézem serényen a 2-3-4-5. (jelenleg) körös safetyket).ulpianus
Ott van nektek Berry. Szerintem a következő 10 év legjobb safetyje is lehet, ha kiheveri ezt az ACL-t.
Persze safteyből is 2 kell 😀dugo1993
Nekünk kettő van. Lewis is jó safety. Ha érdekel, a mi gondunk az, hogy mögöttük nincs senki. Így Berry tavaly 1000+ snapet volt a pályán például. Lewis se jött le sokat. Se tavaly se idén. Ez nem normális, és egy sérülés kinyírja a d#t. Ami főleg nem normális dolog. Azért back up safetyt lehet találni mindig. most is ezzel buktunk egy meccset leginkább. Fasano nem is értette miért nem fogja senki.

Nem azt mondtam, hogy nem ér első kört safety (ahol ti fogtok drafoltni TOP3 ban főleg, de cáfolj meg nyugodtan), hanem hogy ritkán. Ahogy TE is, FB is, G is kevés van, akit első körben érdemes vinni, de olyan szinte nincs is, akit TOP3ban megérné. De persze majd lesz egyszer egy ilyen, csak attól még igaz, hogy ritkán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Safety-t pedig 1. vagy 2. körből kéne hozni ez egyértelműflzoli
safety ritkán ér első kört.
Sztem 2012re egy sincs. Második körben sem sok. Utána akad pár név, de ők már nem kezdő szint azonnal, akárhogy nézem. (Pedig a Chiefsbe nálam fő prioritás egy back up safety, szóval nézem serényen a 2-3-4-5. (jelenleg) körös safetyket).ulpianus
Ott van nektek Berry. Szerintem a következő 10 év legjobb safetyje is lehet, ha kiheveri ezt az ACL-t.
Persze safteyből is 2 kell 😀

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Barron mondjuk upgrade lenne, de nem tom megéri-e ellőni rá a 2/1-et.
A 3/1-et simán, de ott már nem lesz bent, a többi safety-t meg nem komálom egyelőre.

Chris Harris-t kellett volna elhozni waiverről, mikor kirakta a Bears. Faszán ismeri a tampa2-t, rutinos, tud ütközni.
Erre nem elvitte a Detroit? "A gazdag gazdagodik" hogy az ismert ámerikánó mondást idézzem.Höri
Lesz itt még min spekulálni bőven, mert ha Manning februárra felépülni látszik és behúzzuk az 1/1-et, akkor bőven lehet, hogy több második körös pickünk is lesz. Ha meg nem épül fel, akkor az 1/1 behúzása mellett is lesz pénz FA-ra, és akkor ott lesz LaRon Landry, Griffin a Titansből, stb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Safety-t pedig 1. vagy 2. körből kéne hozni ez egyértelműflzoli
safety ritkán ér első kört.
Sztem 2012re egy sincs. Második körben sem sok. Utána akad pár név, de ők már nem kezdő szint azonnal, akárhogy nézem. (Pedig a Chiefsbe nálam fő prioritás egy back up safety, szóval nézem serényen a 2-3-4-5. (jelenleg) körös safetyket).ulpianus
ebbe még bele se gondoltam, de nagyon igaz.

Barron mondjuk upgrade lenne, de nem tom megéri-e ellőni rá a 2/1-et.
A 3/1-et simán, de ott már nem lesz bent, a többi safety-t meg nem komálom egyelőre.

Chris Harris-t kellett volna elhozni waiverről, mikor kirakta a Bears. Faszán ismeri a tampa2-t, rutinos, tud ütközni.
Erre nem elvitte a Detroit? "A gazdag gazdagodik" hogy az ismert ámerikánó mondást idézzem.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Safety-t pedig 1. vagy 2. körből kéne hozni ez egyértelműflzoli
safety ritkán ér első kört.
Sztem 2012re egy sincs. Második körben sem sok. Utána akad pár név, de ők már nem kezdő szint azonnal, akárhogy nézem. (Pedig a Chiefsbe nálam fő prioritás egy back up safety, szóval nézem serényen a 2-3-4-5. (jelenleg) körös safetyket).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
most megy a szokásos Polian sajtótájékoztató. Általában dögunalmas, nem is szoktam írni róla.

szóba került a Luck-ügy, de mivel Andrew még nem végzős, így nem lehet még kommunikálni se róla, mert tiltja az NCAA.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A jelenlegi csapatból szigorúan véve Freeney a sztár, Bethea és Methis elismerten jók, és kb. ennyi. A többiekben a potenciál van max csak ott, hol több (sajna ez a ritkább) hol kevesebb sikerrel....flzoli
Hát, végülis kinek mit jelent a sztár kategória. Nálam Mathis és Bethea is az a maguk 3x ill. 2x-es pro-bowl szereplésével. (A Steelers védelmében sincs több legalább 2x-es probowler, szóval ez azért jelent valamit.) Freeney pedig nem csak sztár, hanem HOF candidate (és valószínűleg be is kerül majd valamikor).

Ha viszont azt nézzük, hogy jelenleg ki játszik sztár szinten, akkor még a te listád is bőnek tűnik. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem bőven megéri akár minden héten új CB párossal nekikezdeni a meccseknek, valaki csak beválhat hosszú távon alapon. Bár nem tudom ti hogy vagytok vele, de én a jelenlegi védelemből a Freeney,Mathis, Angerer, Bethea hármason kívűl nem sok épkézláb jelenkori/jövőben lehet sztárt látok........flzoli
😀 😀zolika26
Tudod, már ők is csak három jó játékost tesznek ki. 😊

flzoli: Egy átlagos védelemben nincs is 4-5 játékosnál több sztár. Elég lenne, ha a fennmaradó posztokra lennének megbízható, jó vízhordóink. Néhány poszton vannak is, pl. Powers, Nevis, Moala, Johnsson, de akár Conner, Wheeler, Sims is okés lehet hosszabb távon. Elsősorban bal cornerbe kéne egy jó kis emberkét találni, SS-be pedig hozni/húzni egy igazi playmakert.peterk2005
Freeney és Mathis már szinte összenőtt, ezért néztem ezt el 😛
A jelenlegi csapatból szigorúan véve Freeney a sztár, Bethea és Methis elismerten jók, és kb. ennyi. A többiekben a potenciál van max csak ott, hol több (sajna ez a ritkább) hol kevesebb sikerrel....

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
sztárból ennyi épp elég. nálunk a jó munkásemberek hiányoznak. Nevis standard kezdővé nőheti ki magát 2 éven belül, és Ricardo Matthews is tetszik nekem a játékidejéhez képest.
Wheeler is mutat életjeleket, Conner is jó lehet, ha a sebességén kívül több erény is beleszorulna, a cornerek meg jók lennének 2-3-4-5. számúnak, csak egy #1 kéne a bandába.

Ami egyértelműen gond az SS, mert ott szar mindenki, meg Hughes bust, ez idegesítő. Mert ugye pass rush rotáció nem ártana. Goldojunk bele, hogy Jerry helyett mondjuk lecsúszott volna hozzánk JPP mondjuk...

Szóval bár a defense szar, Manninggel még így is vezetnénk a csoportot, az meg épp elég az örömre.Höri
Csoportgyőzelemből már van elég, a nagyágyúk ellen a PO-ban pedig nem árt az épkézláb D#
Nevis tényleg hasznosnak tűnik, a fallal nincsenek is nagy gondok, bár oda sosem árt a friss hús ezentúl sem.
Bullit-al nem tudom mi van, jövőre jó lesz-e még valamire...... Szerintem a CB poszton borzalmasan állunk, Powers lehetne esetleg a rotációban, de a többiek..... Hol vannak ők már a jó öreg Marlin Jackson-Hayden duóhoz képest.....

Safety-t pedig 1. vagy 2. körből kéne hozni ez egyértelmű, vagy csak simán küldjünk ki egy embert Hawaii-ra körbenézni a nagy loboncú manusok között 😊

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
nana!Höri
Hehe, hát nem pont ugyanazt írtuk? 😊 Már nem törlöm vissza, végülis kétszer leírva is igaz marad. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem bőven megéri akár minden héten új CB párossal nekikezdeni a meccseknek, valaki csak beválhat hosszú távon alapon. Bár nem tudom ti hogy vagytok vele, de én a jelenlegi védelemből a Freeney,Mathis, Angerer, Bethea hármason kívűl nem sok épkézláb jelenkori/jövőben lehet sztárt látok........flzoli
😀 😀zolika26
Tudod, már ők is csak három jó játékost tesznek ki. 😊

flzoli: Egy átlagos védelemben nincs is 4-5 játékosnál több sztár. Elég lenne, ha a fennmaradó posztokra lennének megbízható, jó vízhordóink. Néhány poszton vannak is, pl. Powers, Nevis, Moala, Johnsson, de akár Conner, Wheeler, Sims is okés lehet hosszabb távon. Elsősorban bal cornerbe kéne egy jó kis emberkét találni, SS-be pedig hozni/húzni egy igazi playmakert.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem bőven megéri akár minden héten új CB párossal nekikezdeni a meccseknek, valaki csak beválhat hosszú távon alapon. Bár nem tudom ti hogy vagytok vele, de én a jelenlegi védelemből a Freeney,Mathis, Angerer, Bethea hármason kívűl nem sok épkézláb jelenkori/jövőben lehet sztárt látok........flzoli
nana!

sztárból ennyi épp elég. nálunk a jó munkásemberek hiányoznak. Nevis standard kezdővé nőheti ki magát 2 éven belül, és Ricardo Matthews is tetszik nekem a játékidejéhez képest.
Wheeler is mutat életjeleket, Conner is jó lehet, ha a sebességén kívül több erény is beleszorulna, a cornerek meg jók lennének 2-3-4-5. számúnak, csak egy #1 kéne a bandába.

Ami egyértelműen gond az SS, mert ott szar mindenki, meg Hughes bust, ez idegesítő. Mert ugye pass rush rotáció nem ártana. Goldojunk bele, hogy Jerry helyett mondjuk lecsúszott volna hozzánk JPP mondjuk...

Szóval bár a defense szar, Manninggel még így is vezetnénk a csoportot, az meg épp elég az örömre.

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Szerintem bőven megéri akár minden héten új CB párossal nekikezdeni a meccseknek, valaki csak beválhat hosszú távon alapon. Bár nem tudom ti hogy vagytok vele, de én a jelenlegi védelemből a Freeney,Mathis, Angerer, Bethea hármason kívűl nem sok épkézláb jelenkori/jövőben lehet sztárt látok........flzoli
😀 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem bőven megéri akár minden héten új CB párossal nekikezdeni a meccseknek, valaki csak beválhat hosszú távon alapon. Bár nem tudom ti hogy vagytok vele, de én a jelenlegi védelemből a Freeney,Mathis, Angerer, Bethea hármason kívűl nem sok épkézláb jelenkori/jövőben lehet sztárt látok........

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
CB tryout: Morgan Trent.

ügyetlen michigani, semmi szükség rá.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
A holnapi meccs rekord szempontból is elég emlékezetes lehet: Colts QB Manning could hit several milestones Sunday vs. Titanspeterk2005
teljes erőbedobással szurkolok, hogy nyerjen a indianapolis.

ki gondolta, hogy 2007-ben pont azt az egy győzelmet a baltimore ellen követjük el OT-ben (azthiszem week 14 vagy week 15).

másrészt ott van még barkley, jones...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
öröm s bódottág, kikaptunk, nyert a miami... 😀
reméljük folytatják ezt a szép sorozatot, hogy ne is kelljen félnünk, hogy nem mi leszünk az 1/1 😀Stez
jó lenne 1 W-t legalább bezsebelni, ezért remélem a Miami elindul felfelé, jó lesz nekik ez a Múr gyerek 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
öröm s bódottág, kikaptunk, nyert a miami... 😀
reméljük folytatják ezt a szép sorozatot, hogy ne is kelljen félnünk, hogy nem mi leszünk az 1/1 😀

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
fiúk, a draftra be kéne gyakorolni ezt a koreográfiát http://www.youtube.com/watch?v=jxf66UtSZ_E

ember még nem volt ilyen boldog 24 pontos zakó után, mint én most 😀Höri
😂

A Jégember győz, nem beszél.