NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
A Jaxet sem kell félteni... Amennyiben ellenünk még Gabbert is 60% felett passzolna, azt hiszem kijelenthetjük a 0-16ot, és jöhet a só.

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
én örülnék ha nyerne a csapat csak hát ők véletlenül sem akarnak ilyet csinálni az idén
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Csak hogy nehogy félreérthető legyek:
a mai napon, mostantól számított közel nyolc óra múlva nyerni - szerintem szurkoló számára* ennél "távlatibb" gondolkodás nincs.

(* szszsz - Babits után szabadon 😉

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
.Bazzani
Hm. Bevallom, én csak rövid távra gondoltam.
Szurkolóként csak arra tudok koncentrálni (drukkolássommal "hatni"), hogy ma, meg egy hét múlva, meg két hét múlva, stb. győzzön a csapat. Hogy valamikor a ködös jövőben mi lesz, és az pontosan min múlik, nem tudok spekulálni, és feleslegesnek is érzem.

(Minek írnék, mondjuk, egy Packs-topikba olyat, hogy "még ma rúgjuk ki Rodgerst, mert érzem, hogy a 2017-es SB-ban az ő INT-je miatt fogunk kikapni!"?)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgy érzem, most kellene/lehetne kettéválasztani ( ) a topikot: egyet azoknak, akik a Colts vereségeinek örülnek, egyet azoknak, akik a Colts győzelmeinek örül(né)nek. A két csoport ma csak elbeszélni tudhat egymás mellett.wmitty
Mindkét csoport a Colts győzelmét akarja.
Csak egyik rövid a másik hosszútávon.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Úgy érzem, most kellene/lehetne kettéválasztani ( ) a topikot: egyet azoknak, akik a Colts vereségeinek örülnek, egyet azoknak, akik a Colts győzelmeinek örül(né)nek. A két csoport ma csak elbeszélni tudhat egymás mellett.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
komoly érzésem van, hogy nyerünk, félek így is lesz :/
áll a bál, Wayne is pofázik, Saturday is, most gondolom "bizonyít" a csapat és nyer
de reméljük nem így lesz 😀Stez
Ugyan már, sose félj, míg Festőt látod 😀
MoJo megoldja nekünk ezt a feladatot majd

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Blair White IR, Darren Evans aktiválva.

Mellesleg 2-kor Stanford-Oregon 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
komoly érzésem van, hogy nyerünk, félek így is lesz :/
áll a bál, Wayne is pofázik, Saturday is, most gondolom "bizonyít" a csapat és nyer
de reméljük nem így lesz 😀

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Polian azt mondta, Caldwell nagyon jó munkát végez idén a csapattal. 😀
Szerintem is, amennyiben Luckra megyünk. 😊Stez
playoffos szezonra nem lehet panasz, ugyanis tavalyi mintára 7-9el bent leszünk 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Polian azt mondta, Caldwell nagyon jó munkát végez idén a csapattal. 😀
Szerintem is, amennyiben Luckra megyünk. 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Én Broyles párti voltam 2/1-re, de hát a sérülése közbeszólt :/Stez
Nekem is tetszik a srác, de picurka. 😊 Ha Reggie marad, akkor route runnerből van két kiváló (Reggie+Collie), és inkább egy deep threat elkapó kéne Garcon mellé/elé, Gonzo helyett, aki gyors és nem mellesleg magas, hogy 1-1-ben is nyugodtan lehessen neki dobni.peterk2005
Deep targetnek nem kell magas ember. Pont hogy a tömegbe kell inkább. (Meg nem is kell a route runner képesség sem túlzottan deep-hez.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én Broyles párti voltam 2/1-re, de hát a sérülése közbeszólt :/Stez
Nekem is tetszik a srác, de picurka. 😊 Ha Reggie marad, akkor route runnerből van két kiváló (Reggie+Collie), és inkább egy deep threat elkapó kéne Garcon mellé/elé, Gonzo helyett, aki gyors és nem mellesleg magas, hogy 1-1-ben is nyugodtan lehessen neki dobni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Én Broyles párti voltam 2/1-re, de hát a sérülése közbeszólt :/

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
hát remélem marad, mert annyira kurva jók vagyunk, hogy nem úgy tűnik, hogy érkezne egy Jeffery mondjuk a helyére :cool:Stez
WR-t tudunk húzni - lényegében akárkit húztunk akármelyik körben, az mind bevált, max. sérülés szólt közbe -, szóval én nem aggódom akkor sem, ha nem első körben húzunk. Sőt. Pl. Dwight Jones - ha bent marad addig - 3/1-re, de akár Jeff Fuller 5/1-re nekem nagyon jónak tűnne. (Csak a magas WR-eket figyelem mostanság - 6"3-6"4 -, mert "törpéink" már vannak. 😉)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
hát remélem marad, mert annyira kurva jók vagyunk, hogy nem úgy tűnik, hogy érkezne egy Jeffery mondjuk a helyére :cool:

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nincs értelme az "eladni" szónak.
kéretik átírni "elmegy magától"-raHöri
Szerinted akkor is elmegy ha Manning felépül?

Nekem az volt eddig róla a benyomásom, hogy talán ő a leginkább "csapathű" a társaságban. Rossz a szó, ilyen azért arrafelé nem nagyon van, inkább mondom azt, hogy neki számít talán leginkább, hogy milyen mezben van.peterk2005
szerintem marad

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Nekem az volt eddig róla a benyomásom, hogy talán ő a leginkább "csapathű" a társaságban. Rossz a szó, ilyen azért arrafelé nem nagyon van, inkább mondom azt, hogy neki számít talán leginkább, hogy milyen mezben van.peterk2005
Évekig sírt a nagyobb fizuért. Ha akart volna már rég itthagyott volna minket. De,ha mégis elmenne járjon úgy,mint Edge!!! 8-)

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
nincs értelme az "eladni" szónak.
kéretik átírni "elmegy magától"-raHöri
Szerinted akkor is elmegy ha Manning felépül?

Nekem az volt eddig róla a benyomásom, hogy talán ő a leginkább "csapathű" a társaságban. Rossz a szó, ilyen azért arrafelé nem nagyon van, inkább mondom azt, hogy neki számít talán leginkább, hogy milyen mezben van.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nincs értelme az "eladni" szónak.

kéretik átírni "elmegy magától"-ra

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha lenne húszas évei elején járó sztárkaliber a csapatban, azt mi a pöcsért akarnánk eladni? 😊 De egyébként valóban nincs sztárunk, maximum vannak ügyes játékosok, de én szerintem ez is elég, eddig legalábbis elég volt. A védelemben Bethea szerintem alulértékelt, de nagyon jó játékos, már csak meg kéne találnunk a jó SS-t mellé. Laci eddig is szenny volt, Powers meg egyedül nem bírja el azért a posztot... De benne is sok van azért. Ezen kívül nem is mondom azt, hogy hú, de szarul állunk a védelmet tekintve, miután még az LB-k is összekapták magukat, Nevis meg fasza lesz a falban. Egyáltalán nem olyan rossz ez a csapat, itt egyszerűen Festő egy kalap szar véleményem szerint. Nem időzít jól, rosszkor dobja el a labdákat, rossz helyre, pontatlan. Ez pont elég.
Nem örülnék Wayne eladásának sem, mivel kurva nagy segítség lehetne, ha esetleg úgy alakul, hogy lesz egy Luckunk... Bár szerintem eladjuk a picsába, miután látszik rajta, hogy tudna ő továbbra is faszán játszani, ha akarna...

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Ment PM!JoeyPorter
(Nagyszerű, köszönöm itt is!)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
(OFF: nem tudok valakit, aki vesz fel - méghozzá DVD-formátumban - Sport TV-s közvetítéseket? Lemaradtam a vasárnap estinek a második negyedéről, hiányzik. Jó lenne valaki révén pótolni.)wmitty
Ment PM!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
wayne nagyon nem top5 kaliber es kis tulzassal sosem volt az. collie nem es angerer sem.
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
nem értem a nagy aggódást, simán nyerünk a Pats ellen 😛
ilyen tradere meg annyi esély sincs, mint amennyit Höri írt 😀
alapból Garcon szerintem sehol sem elsőszámú elkapó lenne, tehát olyan sokat nem adnának érte, plusz új szerződést is kéne adni neki... Mathis oké, bár én nem örülnék, ha megválnánk tőle és bárminemű pótlás nélkül nem is vagyok benne biztos, hogy rögtön elpasszolnánk, Brackett pedig minden évben sérült és azért évi 2-3 hasonló, ha nem jobb MLB szokott lenni a piacon és hát ugye azért azt is vegyük számításba, hogy utóbbi két játékos sem mai fickó már...Stez
Hát ilyen értelemben akkor nem sok érték van a jelenlegi csapatban, akiért többet kapnánk 2 fabatkánál. Manning, Wayne, Freeney TOP5-os kaliber saját posztján, de már mind benne vannak a korban. Konkrétan fiatal huszas évei elején járó sztárkaliberünk nincs is talán. Colie talán, ha nem zúzzák le a fejét, vagy Angerer