NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
nem értem a nagy aggódást, simán nyerünk a Pats ellen 😛
ilyen tradere meg annyi esély sincs, mint amennyit Höri írt 😀
alapból Garcon szerintem sehol sem elsőszámú elkapó lenne, tehát olyan sokat nem adnának érte, plusz új szerződést is kéne adni neki... Mathis oké, bár én nem örülnék, ha megválnánk tőle és bárminemű pótlás nélkül nem is vagyok benne biztos, hogy rögtön elpasszolnánk, Brackett pedig minden évben sérült és azért évi 2-3 hasonló, ha nem jobb MLB szokott lenni a piacon és hát ugye azért azt is vegyük számításba, hogy utóbbi két játékos sem mai fickó már...

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
nem értem a nagy aggódást, simán nyerünk a Pats ellen 😛
ilyen tradere meg annyi esély sincs, mint amennyit Höri írt 😀
alapból Garcon szerintem sehol sem elsőszámú elkapó lenne, tehát olyan sokat nem adnának érte, plusz új szerződést is kéne adni neki... Mathis oké, bár én nem örülnék, ha megválnánk tőle és bárminemű pótlás nélkül nem is vagyok benne biztos, hogy rögtön elpasszolnánk, Brackett pedig minden évben sérült és azért évi 2-3 hasonló, ha nem jobb MLB szokott lenni a piacon és hát ugye azért azt is vegyük számításba, hogy utóbbi két játékos sem mai fickó már...

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
(OFF: nem tudok valakit, aki vesz fel - méghozzá DVD-formátumban - Sport TV-s közvetítéseket? Lemaradtam a vasárnap estinek a második negyedéről, hiányzik. Jó lenne valaki révén pótolni.)wmitty
Nem akarlak biztatni a kalózkodásra, de neten tuti megtalálod 😀dugo1993
aszondod a Tampa drukkereknél kell érdeklődni ?Höri
megpróbálhatja így is..vagy váltson technikát és menjen a raiders szurkolókhoz 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(OFF: nem tudok valakit, aki vesz fel - méghozzá DVD-formátumban - Sport TV-s közvetítéseket? Lemaradtam a vasárnap estinek a második negyedéről, hiányzik. Jó lenne valaki révén pótolni.)wmitty
Nem akarlak biztatni a kalózkodásra, de neten tuti megtalálod 😀dugo1993
aszondod a Tampa drukkereknél kell érdeklődni ?

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
(OFF: nem tudok valakit, aki vesz fel - méghozzá DVD-formátumban - Sport TV-s közvetítéseket? Lemaradtam a vasárnap estinek a második negyedéről, hiányzik. Jó lenne valaki révén pótolni.)wmitty
Nem akarlak biztatni a kalózkodásra, de neten tuti megtalálod 😀

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
(OFF: nem tudok valakit, aki vesz fel - méghozzá DVD-formátumban - Sport TV-s közvetítéseket? Lemaradtam a vasárnap estinek a második negyedéről, hiányzik. Jó lenne valaki révén pótolni.)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
tranzakció áradat:

Seth Olsen IR
Prince Miller és Muir elküldve. Nem lett belőle sztár 😕

Mike McNeill-t felvitték PS-ből aktív keretbe mert nincs tight end. Érkezett az Eagles PS-ből Anthony Hill ugyanez miatt.
Mogan Trent ugyebár CB, ő ügyes volt a próbajátékon.

A PS helyre pedig DAN LeFEVOUR érkezett 😀 Akkor ennyit a Suck4Luck kampányról.Höri
LeFevour 1 hete nálunk volt workouton. Ezek szerint remek produkciót nyújthatott, ha itt kötött ki.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tranzakció áradat:

Seth Olsen IR
Prince Miller és Muir elküldve. Nem lett belőle sztár 😕

Mike McNeill-t felvitték PS-ből aktív keretbe mert nincs tight end. Érkezett az Eagles PS-ből Anthony Hill ugyanez miatt.
Mogan Trent ugyebár CB, ő ügyes volt a próbajátékon.

A PS helyre pedig DAN LeFEVOUR érkezett 😀 Akkor ennyit a Suck4Luck kampányról.

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
De hogy valami hasznosat is tegyek a közösbe, szerintetek mennyi realitása lehetne annak, hogy egy sztárt hozzunk a csapatba TRADE keretében, mondjuk a draftcetlik vagy egy Mathis,Garcon,Bracket csomagért? Mondjuk egy DE-t, CB-t vagy LB-t? (WR gondolom eleve esélytelen, látva a szerencsés belenyúlásokat eleddig....)flzoli
nem akarok túlozni, de olyan 0.00031 %Höri
Az egy dolog, hogy a GM (remélem itt is úgy hívják őket, szóval Polian) írtózik ettől a művelettől (lehet, hogy bacifóbiás, és nem akar kezetfogni, amikor meg kéne pecsételni az ügyletet? 😀 )
Ha jól emlékszem az idei FA piaci mozgolódásunk is megbotránkoztatóan aktív volt, lehet, hogy ebben is fejlődőtt valamit a vezetés 😊

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nem kell aggódnotok én rátok teszek tippmixen és szerintem Polianék is 😀Farky
BB-hez méltó stratégiai lépés lenne, ha a Pats legyőzésével szállnátok ki a Suck for Luck versenyből. 😀
Azért az ősi riválistól mégse kéne gigazakót kapni, hogy Suttyófiak ezt emlegessék évtizedekig. Igaz, hogy amatőr csapatot vernek majd meg, de Colts logó alatt játszanak majd.flzoli
Eleddig jó poénok voltak. Ennek mi a tököm értelme volt?! (Tudom, ez a Ti portátok és érzékeny a lelkem.)tomi-tomi
Speciel én a suttyót, arra értettem, hogy újonc. Legalább is van egy ilyen jelentése is. És ha már a hazafiak vagytok, akkor mégis csak van valami közötök a hadsereghez.

Sértegetni nem akartam, bocsánat
flzoli
Nem ismertem ezt a jelentését, pedig voltam újonc. Minden rendben.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De hogy valami hasznosat is tegyek a közösbe, szerintetek mennyi realitása lehetne annak, hogy egy sztárt hozzunk a csapatba TRADE keretében, mondjuk a draftcetlik vagy egy Mathis,Garcon,Bracket csomagért? Mondjuk egy DE-t, CB-t vagy LB-t? (WR gondolom eleve esélytelen, látva a szerencsés belenyúlásokat eleddig....)flzoli
nem akarok túlozni, de olyan 0.00031 %

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért az ősi riválistól mégse kéne gigazakót kapni, hogy Suttyófiak ezt emlegessék évtizedekig. Igaz, hogy amatőr csapatot vernek majd meg, de Colts logó alatt játszanak majd.flzoli
Eleddig jó poénok voltak. Ennek mi a tököm értelme volt?! (Tudom, ez a Ti portátok és érzékeny a lelkem.)tomi-tomi
Speciel én a suttyót, arra értettem, hogy újonc. Legalább is van egy ilyen jelentése is. És ha már a hazafiak vagytok, akkor mégis csak van valami közötök a hadsereghez.

Sértegetni nem akartam, bocsánat

De hogy valami hasznosat is tegyek a közösbe, szerintetek mennyi realitása lehetne annak, hogy egy sztárt hozzunk a csapatba TRADE keretében, mondjuk a draftcetlik vagy egy Mathis,Garcon,Bracket csomagért? Mondjuk egy DE-t, CB-t vagy LB-t? (WR gondolom eleve esélytelen, látva a szerencsés belenyúlásokat eleddig....)

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
nem kell aggódnotok én rátok teszek tippmixen és szerintem Polianék is 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
simán nyernénk, csak szerezni kéne giants mezeketHöri
Felesleges, idén a kék csapatok a mumusaink.tomi-tomi
tehát saját magatok mumusai vagytok.Höri
Ahogy mondod, összeszarjuk magunkat magunktól. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hát jó lenne, ha megúsznánk a Hazafiak ellen 50 pont alatt, és Tomiboyt séróját is sikerülne néhányszor összekócolni. Walker csinál vagy 200 yardot, Arlington vagy kicsoda lehúzza Festő 2 csodapasszát Garcon irányába. Ja és persze Linkenbach megeszi reggelire Wilforkot 😊flzoli
simán nyernénk, csak szerezni kéne giants mezeketHöri
Felesleges, idén a kék csapatok a mumusaink.tomi-tomi
tehát saját magatok mumusai vagytok.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát jó lenne, ha megúsznánk a Hazafiak ellen 50 pont alatt, és Tomiboyt séróját is sikerülne néhányszor összekócolni. Walker csinál vagy 200 yardot, Arlington vagy kicsoda lehúzza Festő 2 csodapasszát Garcon irányába. Ja és persze Linkenbach megeszi reggelire Wilforkot 😊flzoli
simán nyernénk, csak szerezni kéne giants mezeketHöri
Felesleges, idén a kék csapatok a mumusaink.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért az ősi riválistól mégse kéne gigazakót kapni, hogy Suttyófiak ezt emlegessék évtizedekig. Igaz, hogy amatőr csapatot vernek majd meg, de Colts logó alatt játszanak majd.flzoli
Eleddig jó poénok voltak. Ennek mi a tököm értelme volt?! (Tudom, ez a Ti portátok és érzékeny a lelkem.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
ősi = kevesebb, mint 10 évHöri
Az már az olyan ifjoncoknak mint én már a régmúltba vész, talán valamikor én is akkor csatlakoztam a sportág szurkerkörébe

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tökre mindegy, hogy mennyire égünk majd le, a hülye is tudja, hogy komolytalanok vagyunk PM nélkül, mindenki eképpen is fog hozzáállni az eredményhez.. én is, pont emiatt nem is fogom magam felhúzni, nincs is értelmeStez
Azért az ősi riválistól mégse kéne gigazakót kapni, hogy Suttyófiak ezt emlegessék évtizedekig. Igaz, hogy amatőr csapatot vernek majd meg, de Colts logó alatt játszanak majd.flzoli
ősi = kevesebb, mint 10 év

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát jó lenne, ha megúsznánk a Hazafiak ellen 50 pont alatt, és Tomiboyt séróját is sikerülne néhányszor összekócolni. Walker csinál vagy 200 yardot, Arlington vagy kicsoda lehúzza Festő 2 csodapasszát Garcon irányába. Ja és persze Linkenbach megeszi reggelire Wilforkot 😊flzoli
simán nyernénk, csak szerezni kéne giants mezeketHöri
😊

Azért az se volt semmi, amikor tavaly 13 pontos előnynél talán ha jól emlékszem a 4. negyedben mennyire riadt tekintettel néztek Bradyék, amikor PM elindította a szokásos lélekromboló hadműveletet 5 percel a meccs vége előtt 😊

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
tökre mindegy, hogy mennyire égünk majd le, a hülye is tudja, hogy komolytalanok vagyunk PM nélkül, mindenki eképpen is fog hozzáállni az eredményhez.. én is, pont emiatt nem is fogom magam felhúzni, nincs is értelmeStez
Azért az ősi riválistól mégse kéne gigazakót kapni, hogy Suttyófiak ezt emlegessék évtizedekig. Igaz, hogy amatőr csapatot vernek majd meg, de Colts logó alatt játszanak majd.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hát jó lenne, ha megúsznánk a Hazafiak ellen 50 pont alatt, és Tomiboyt séróját is sikerülne néhányszor összekócolni. Walker csinál vagy 200 yardot, Arlington vagy kicsoda lehúzza Festő 2 csodapasszát Garcon irányába. Ja és persze Linkenbach megeszi reggelire Wilforkot 😊flzoli
simán nyernénk, csak szerezni kéne giants mezeket

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
tökre mindegy, hogy mennyire égünk majd le, a hülye is tudja, hogy komolytalanok vagyunk PM nélkül, mindenki eképpen is fog hozzáállni az eredményhez.. én is, pont emiatt nem is fogom magam felhúzni, nincs is értelme

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát jó lenne, ha megúsznánk a Hazafiak ellen 50 pont alatt, és Tomiboyt séróját is sikerülne néhányszor összekócolni. Walker csinál vagy 200 yardot, Arlington vagy kicsoda lehúzza Festő 2 csodapasszát Garcon irányába. Ja és persze Linkenbach megeszi reggelire Wilforkot 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Pats elleni SNF átpakolva este 7-re 😊Höri
várható volt, a Pats 2 meccses nyeretlenségi sorozatban brillírozik, félnek, hogy a végén még nyerünk 😊