NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
ezzel az irritállal olyan finoman fogalmaztál 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
Üdv!

Lassan 10 éve vagyok Colts drukker,rettentő furcsa lesz,ha nem Manning lesz a QB,de remélem hogy láthatom még a pályán és számomra tök 8,hogy milyen mezben,mert az azt jelentené,hogy meggyógyult.

Óriási sansz ez az 1/1, ki kell használni,be kell húzni Luckot,kezdetni,és imádkozni,hogy jó legyen.
Személy szerint nehezen tudom elképzelni a Luck-Manning QB párost nálunk,főleg a szerződésük által "lefogott" cap space miatt.

Lábjegyzetként: Számomra akkor lesz értékes egy esetleges 0-16,ha HC kick-el párosul.Nem tehetek róla,De caldwell(szigorúan kisbetűvel) irritál.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tök jó amit írtál, ezzel én is így vagyok! Sőt!
Gondoljatok bele, annak idején milyen lehetett szembesülni azzal a Sajtfejűeknek, hogy nem a 4es vezeti a csapatot. Aztán tessék, eltelt 3 év, veretlenek Áronnal a papát meg láttuk még 3 szezonon keresztül dobálgatni (a Vikingsnééééélll!!!!!)

Vonatkoztassunk el attól egy pillanatra, hogy egyikőnk sem tudná Peytont más mezben elképzelni... De tegyük fel, hogy Polianék úgy döntenek, hogy rebuild Luck köré. Ebben az esetben ki nem keresné Peytont? Hány csapat lenne amelyik köszönné de nem, 6-8 maximum? Amellett, hogy persze utálnám, hogy más mezben kell látni játszani, az egyik felem úgy megnézné őt ereje teljében, egy igazi all-around csapattal... Képzeljétek el egy Friscoba. Dallas, Romo helyett? Egy Baltimore? Simán el tudnám képzelni, hogy végigszántanák a ligát. Manning mögött sosem volt elit védelem, adj neki egy csapatot elit védelemmel, egy magas, atletikus elkapóval, egy jó slot WR, és minden valószínűség szerint game over.

Én nem tudom elképzelni, hogy így vonuljon vissza, és ha mi úgy döntünk, hogy Luck köré építünk (ami szakmailag érthető lenne, lehet, és egyáltalán érdemes-e minden idők egyik legjobban hypeolt, "can't miss" prospectjét jegelni?) akkor kívánom Peytonnak, hogy kapjon végre egy all-around csapatot, mert az az igazság, hogy ez nálunk sosem adatott meg neki, és véleményem szerint csak ezért lehetséges, hogy ma nem ő az egyértelmű GOAT QB, mert annak ellenére, hogy ez örök vita tárgya marad, szerintem minden idők legjobbja, az 1 super bowl ellenére is. Soha nem volt olyan roster a keze alatt mint ami megadatott Montanának, Elwaynek, Aikmennek, vagy akár Bradynek, egyetlen szezon erejéig sem. A bennem lévő Peyton szurkoló nem tudja elfogadni, hogy így legyen vége a pályafutásának, és ha úgy alakul, drukkolnék neki máshol is, persze amíg ellenünk nem játszik. 😊 Áh, azért fura ezt leírni is. Ti hogy vagytok ezzel?Zolo
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
.Zolo
Annyira osztom a leírtakat, annyira azonosan érzek, hogy el is mentettem a levelezőrendszeremben a bejegyzésedről érkezett értesítő e-mailt 😉

(egy apró különbséggel: én még egy ilyen gondolatkísérlet erejéig sem vagyok képes olyasmit elképzelni, hogy Manning nem = Colts...)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vonatkoztassunk el attól egy pillanatra, hogy egyikőnk sem tudná Peytont más mezben elképzelni... De tegyük fel, hogy Polianék úgy döntenek, hogy rebuild Luck köré. Ebben az esetben ki nem keresné Peytont? Hány csapat lenne amelyik köszönné de nem, 6-8 maximum? Amellett, hogy persze utálnám, hogy más mezben kell látni játszani, az egyik felem úgy megnézné őt ereje teljében, egy igazi all-around csapattal... Képzeljétek el egy Friscoba. Dallas, Romo helyett? Egy Baltimore? Simán el tudnám képzelni, hogy végigszántanák a ligát. Manning mögött sosem volt elit védelem, adj neki egy csapatot elit védelemmel, egy magas, atletikus elkapóval, egy jó slot WR, és minden valószínűség szerint game over.

Én nem tudom elképzelni, hogy így vonuljon vissza, és ha mi úgy döntünk, hogy Luck köré építünk (ami szakmailag érthető lenne, lehet, és egyáltalán érdemes-e minden idők egyik legjobban hypeolt, "can't miss" prospectjét jegelni?) akkor kívánom Peytonnak, hogy kapjon végre egy all-around csapatot, mert az az igazság, hogy ez nálunk sosem adatott meg neki, és véleményem szerint csak ezért lehetséges, hogy ma nem ő az egyértelmű GOAT QB, mert annak ellenére, hogy ez örök vita tárgya marad, szerintem minden idők legjobbja, az 1 super bowl ellenére is. Soha nem volt olyan roster a keze alatt mint ami megadatott Montanának, Elwaynek, Aikmennek, vagy akár Bradynek, egyetlen szezon erejéig sem. A bennem lévő Peyton szurkoló nem tudja elfogadni, hogy így legyen vége a pályafutásának, és ha úgy alakul, drukkolnék neki máshol is, persze amíg ellenünk nem játszik. 😊 Áh, azért fura ezt leírni is. Ti hogy vagytok ezzel?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
muhhaha

készüljetek fiúk, Manning elmegy a JAX-be 😀 😀 😀 😀

kár, hogy nehezen mozog a szám valami nyavalya miatt, most nagyon röhögnék ezen a hozzászóláson 😀Höri
Jack már lehet próbálta a meccs előtt hozzánk csábítani. Egy ilyen manöverrel még az állását is megtarthatná. 😊 (Figyelem, ironizálok)
http://www.colts.com/media-center/photo-gallery/Colts-vs-Jaguars/5137520a-4fb2-4b1d-9001-021cf336c193
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
muhhaha

készüljetek fiúk, Manning elmegy a JAX-be 😀 😀 😀 😀

kár, hogy nehezen mozog a szám valami nyavalya miatt, most nagyon röhögnék ezen a hozzászóláson 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már idézetek, Nate Dunlevy:
"Pity the Jags. They won today, but they'll have to watch Gabbert for years. We only have to watch our crappy guy for 6 more weeks."Escalade
A 2. félidejőben mutatott játékát (főleg a 3. negyedbelit) elnézném sokáig.
Amúgy ha Manning tényleg megy, ha jön Luck, mint ahogy az ESPN megpedzegette, el tudom képzelni, hogy mi majd lecsapunk rá, mint szokásos Colts szemétre(kell egy backup QB is, McCown nem megoldás), ami nektek már nem kell, nekünk viszont igen. 😊

Amúgy 0-10 ide, vagy oda, roppant bosszantó, mert évek óta most van a legjobb futásblokkoló fal/legjobb Donald Brown/legegészségesebb WR sor/legjobb DE rotáció.Escalade
Majd jövőre.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Adam Schefter után szabadon:
"The Colts are just about on the clock."

Ha már idézetek, Nate Dunlevy:
"Pity the Jags. They won today, but they'll have to watch Gabbert for years. We only have to watch our crappy guy for 6 more weeks."

Amúgy 0-10 ide, vagy oda, roppant bosszantó, mert évek óta most van a legjobb futásblokkoló fal/legjobb Donald Brown/legegészségesebb WR sor/legjobb DE rotáció.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Polian azt mondta meccs után, hogy Manning vissza fog térni 2012ben (reményei szerint teljesen egészségesen).
http://www.stampedeblue.com/2011/11/13/2559274/bill-polian-peyton-manning-will-be-back-with-the-colts-in-2012iktriad
van itt valaki, aki hisz poliannek még ?Höri
Ott a pont.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Polian azt mondta meccs után, hogy Manning vissza fog térni 2012ben (reményei szerint teljesen egészségesen).
http://www.stampedeblue.com/2011/11/13/2559274/bill-polian-peyton-manning-will-be-back-with-the-colts-in-2012iktriad
van itt valaki, aki hisz poliannek még ?

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Polian azt mondta meccs után, hogy Manning vissza fog térni 2012ben (reményei szerint teljesen egészségesen).
http://www.stampedeblue.com/2011/11/13/2559274/bill-polian-peyton-manning-will-be-back-with-the-colts-in-2012
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nyert a Miami. Nyert a Rams. Ti kikaptatok nagy nehezen. 😊

Most már tényleg lehet begyakorolni a koreográfiát a draftra (avagy a Suck for Luck anthem): http://www.youtube.com/watch?v=jxf66UtSZ_Eiktriad
most kapom az infót, hogy a Super Bowl szünetében csak akkor bocsájtják rendelkezésre a Lucas Oil pázsitját, ha Kylie lép fel.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
tökéletes forduló volt ez számunkra, nagyon közel az 1/1 😊
mindenképpen jól járunk, vagy baszottul megfiizeti nekünk valaki, hogy odaadjuk Luckot, vagy elvisszük mi magunk

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyert a Miami. Nyert a Rams. Ti kikaptatok nagy nehezen. 😊

Most már tényleg lehet begyakorolni a koreográfiát a draftra (avagy a Suck for Luck anthem): http://www.youtube.com/watch?v=jxf66UtSZ_E
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
olyan szempontból "jól" állunk, hogy a Miami és a Rams is olyan csapat ellen nyert, amitől mi kikaptunkOrk
Illetve mindkettő nyerhető meccset játszik (vs. Redskins, vs. Browns). A mai nap döntő lehet az 1/1 szempontjából. Amennyiben minden "ideálisan" alakul, már lehet is vasalni a 12-es számot a mezekre...Escalade
Elég egyhangú lesz így az eredménykövető ha a két csapat szurkolótábora ugyanazért (Jags W)fog szorítani. 😊
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
olyan szempontból "jól" állunk, hogy a Miami és a Rams is olyan csapat ellen nyert, amitől mi kikaptunkOrk
Illetve mindkettő nyerhető meccset játszik (vs. Redskins, vs. Browns). A mai nap döntő lehet az 1/1 szempontjából. Amennyiben minden "ideálisan" alakul, már lehet is vasalni a 12-es számot a mezekre...

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én ma a Yahoo tippjátékban a Miamire tettem a Washington ellen.

Azóta mondjuk eldőlt, hogy visszatér Großman, szóval annyira nem biztos a győzelmük, de ha összejön, akkor belefér ma egy WHöri
A németek már nem használják a ß betűt egy ideje, helyette 2 ss-t használnak.iktriad
de Rex nem német, hanem floridai 😛

egyébként tudom, engem pont tanítottak is németből mikor átvariálták a dolgokat, csupán Rex Felügyelő lényének kínosságára próbáltam egy extra lapáttal rátenni :/

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
én ma a Yahoo tippjátékban a Miamire tettem a Washington ellen.

Azóta mondjuk eldőlt, hogy visszatér Großman, szóval annyira nem biztos a győzelmük, de ha összejön, akkor belefér ma egy WHöri
A németek már nem használják a ß betűt egy ideje, helyette 2 ss-t használnak.
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
olyan szempontból "jól" állunk, hogy a Miami és a Rams is olyan csapat ellen nyert, amitől mi kikaptunk
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én ma a Yahoo tippjátékban a Miamire tettem a Washington ellen.

Azóta mondjuk eldőlt, hogy visszatér Großman, szóval annyira nem biztos a győzelmük, de ha összejön, akkor belefér ma egy W

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
szerintem lesz ott mojo td

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaxet sem kell félteni... Amennyiben ellenünk még Gabbert is 60% felett passzolna, azt hiszem kijelenthetjük a 0-16ot, és jöhet a só.Escalade
hát még az utolsó héten így is lehet egyszer odacsapni nekik úgy mutatóba 😊Ork
Szerintem a legjobb esélyeitek a Ravens ellen vannak. Ők szinte mindig szabadnapot vesznek ki, ha AFC Southos az ellenfél.

Mára pedig kevés pontot, punt háborút és (a hagyományok miatt) 7 pontos vagy annál kevesebb Jags győzelmet várok. Spoiler: Scobee Fgvel nyerünk(ha már hagyomány örzés).
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
.Bazzani
Hm. Bevallom, én csak rövid távra gondoltam.
Szurkolóként csak arra tudok koncentrálni (drukkolássommal "hatni"), hogy ma, meg egy hét múlva, meg két hét múlva, stb. győzzön a csapat. Hogy valamikor a ködös jövőben mi lesz, és az pontosan min múlik, nem tudok spekulálni, és feleslegesnek is érzem.

(Minek írnék, mondjuk, egy Packs-topikba olyat, hogy "még ma rúgjuk ki Rodgerst, mert érzem, hogy a 2017-es SB-ban az ő INT-je miatt fogunk kikapni!"?)wmitty
Ennek a szezonnak a részetekről már vége.
Innentől szinte mindegy,hogy hány győzelmetek lesz,mert ugye a PO volt az eredeti cél.
Persze el akarja (?) az emberfia kerülni a 0-16ot (meséljek róla? 😀 ),de ha az kell a távlati tervekhez,akkor legyen az.
Nekem mindegy,csak arra próbáltam reagálni,hogy aki a 0-16ot szeretné,az nem biztos,hogy a Colts győzelmei ellen van. Egyébként egy győzelem símán belefér az 1/1be,mert a Miami és egyéb társai 3 W körül lesznek.

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
A Jaxet sem kell félteni... Amennyiben ellenünk még Gabbert is 60% felett passzolna, azt hiszem kijelenthetjük a 0-16ot, és jöhet a só.Escalade
hát még az utolsó héten így is lehet egyszer odacsapni nekik úgy mutatóba 😊