Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát lehet az OL-t kellene megerősíteni első körben, amúgy se hiszem, hogy 1/1-es szezont produkálna a csapat.Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem egy mobilisabb irányítót hoztak backupnak egy ilyen fal mögé. Bőven van hely, ahova most húzni lehetne top játékost, a QB nem olyan égető szerintem.aztec
idei első 2 pickünk OLineman volt. Azért nem scrambler jött, hogy a megszokott játékát tartsa az offense (stílusjegyekben 😀 ).Höri
Akkor 4-5 forduló és összerázódik az új fal, vagy nem? 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Habár rohadt korai még erről beszélni, de ahogy néztem, 1/3 körülre várnak minket, amennyiben ugye PM out for season lesz és a kis Kalilt írogatják, valamint az OL további turbózását. Hát nem tudom... Én az idei Castonzo pick után nem örülnék megint egy OL picknek, ami egy top5-ös választást illeti. Mivel Wayne sem lesz fiatalabb, top WR-t hoznék, leginkább Jefferyt, de nálam az első egyértelműen Luck. Így is rögtön bevethető, de PM mellett meg aztán végképp remekül betanulhatna, nála jobb tanárt talán nem is kaphatna.
És adom Höri azon álláspontját, hogy inkább legyen top pick, mint hogy középmezőnyben végezzünk. Nem azért, mert nem szeretem a csapatot, de jelenleg, hosszútávon sokkal nagyobb előnyt jelentene a számunkra ez, amennyiben jól használjuk a pickjeinket és az offseasonban is villantunk valamit. De nekünk nem mennek ezek a késői QB pickek, most viszont PM nélkül egyébként is top5-ös pickünk lesz, itt az alkalom, hogy további 15 évre mondjuk elit QB-nk legyen és ne kelljen érte odaadnunk a fél csapatot, ha netalántán nem 1/5 körül leszünk és Luckért fel akarnánk menni... Mire várjunk akkor?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hát lehet az OL-t kellene megerősíteni első körben, amúgy se hiszem, hogy 1/1-es szezont produkálna a csapat.Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem egy mobilisabb irányítót hoztak backupnak egy ilyen fal mögé. Bőven van hely, ahova most húzni lehetne top játékost, a QB nem olyan égető szerintem.aztec
idei első 2 pickünk OLineman volt. Azért nem scrambler jött, hogy a megszokott játékát tartsa az offense (stílusjegyekben 😀 ).

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát lehet az OL-t kellene megerősíteni első körben, amúgy se hiszem, hogy 1/1-es szezont produkálna a csapat.Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem egy mobilisabb irányítót hoztak backupnak egy ilyen fal mögé. Bőven van hely, ahova most húzni lehetne top játékost, a QB nem olyan égető szerintem.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a játékosoknak kell csinálni a dolgukat meg küzdeni.
mi itt drukkerek vagyunk, akkor adhatjuk fel a reményt, amikor akarjuk 😊

ha összejönne egy közepes szezon, az hosszú távon szerintem nem lenne túl jó, mert a front office folytatná ugyanazt a langyos offszezon politikát, mint az elmúlt 10 évben.

több mint 13 éve
Fredo 205
habár már sok napos hír, de Polian azt mondta, hogy ki fognak menni megnézni Luckot, ezt a Duke elleni meccs előtt nyilatkozta 😊Stez
kint is voltak, írtuk többen twitteren.
egyébként vasárnap 4:45 Stanford - Arizona, muszáj nézni 😊

Úgy látom mindenki nagyon pesszimista a szezont illetően Manning miatt, én is...
Vasárnap is reménykedtem (Foster nem játszott) aztán mi lett belőle.
Most is próbálom hinni hogy W lesz a hétvégén. szerintetek van rá esély?Fredo
Foster most se fog játszani. Mármint Eric Foster 😀

a Browns ellen sokkal jobb esélyeink vannak, de ők se hülyék. ha valakit meg kell verniük, azok mi vagyunk.Höri
Tudom hogy teljesen egyemberes a csapat, de azért nem lehetünk ennyire rosszak hogy itthon a CLE ellen...
Meg azt nem értem (remélem a csapat nem így gondolja) hogy temetői a hangulat, 1/1 stb.
Basszameg ez van, de ettől még nem áll meg az élet, csinálni kell, küzdeni.
Megnézve a sorsolást teljesen átlagos, hogynemondjam gyengébbnek mondható.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Sanders comeback of the year lesz idén 😂
Valamikor néztem, hogy valami 5 tackleje volt az előző héten, szóval akkor biztosan sokat tolta. Büdös köcsög, nálunk már az első drive után IR-re ment. 😊
Manning meg háát... Nem lepődnék meg, ha így lenne, sejteni lehet már régóta és nem is siránkozok, ha valóban 10-11. hét környékére tudott volna visszatérni csak, akkor úgy sem lett volna értelme betuszkolni a pályára és erőltetni.
Én olyan top 3-5 picket várok, ez meg nem lesz elég Luckra biztosan. Majd idetrédeljük Clausent és további 48 évig garantáltan PO-sok vagyunk 😛Stez
Viccen kívül, lehet, hogy Clausen-nek szárnyakat adna egy új közeg.. csak köré csapat is kell. (A Panthers meg nem igen volt az tavaly)Amadeus91
Mert a Colts az?
Clausen elé fal kell, azt pedig pont nem itt tudjuk neki megadni, már csak az előző heti OL-ünkből figyelve. Én egyébként örülnék neki, ha elhoznánk, tekintve, hogy bírom, de hát fölösleges ide, nem ő lesz a megváltó. De remélhetőleg most a drafton a top cetlinkkel hozunk majd valakit.Stez
nem azt mondtam, hogy feltétlen Colts irányító kell, hogy legyen, pusztán csak a tényt, hogy normális csapatban jó irányító lehetne. (remélem kap még lehetőséget az NFL-ben egy normális helyen)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
habár már sok napos hír, de Polian azt mondta, hogy ki fognak menni megnézni Luckot, ezt a Duke elleni meccs előtt nyilatkozta 😊Stez
kint is voltak, írtuk többen twitteren.
egyébként vasárnap 4:45 Stanford - Arizona, muszáj nézni 😊

Úgy látom mindenki nagyon pesszimista a szezont illetően Manning miatt, én is...
Vasárnap is reménykedtem (Foster nem játszott) aztán mi lett belőle.
Most is próbálom hinni hogy W lesz a hétvégén. szerintetek van rá esély?Fredo
Foster most se fog játszani. Mármint Eric Foster 😀

a Browns ellen sokkal jobb esélyeink vannak, de ők se hülyék. ha valakit meg kell verniük, azok mi vagyunk.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem nyerünk, ez eddig sem volt kérdés 😛
15-1! 😂

több mint 13 éve
Fredo 205
Úgy látom mindenki nagyon pesszimista a szezont illetően Manning miatt, én is...
Vasárnap is reménykedtem (Foster nem játszott) aztán mi lett belőle.
Most is próbálom hinni hogy W lesz a hétvégén. szerintetek van rá esély?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
habár már sok napos hír, de Polian azt mondta, hogy ki fognak menni megnézni Luckot, ezt a Duke elleni meccs előtt nyilatkozta 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Sanders comeback of the year lesz idén 😂
Valamikor néztem, hogy valami 5 tackleje volt az előző héten, szóval akkor biztosan sokat tolta. Büdös köcsög, nálunk már az első drive után IR-re ment. 😊
Manning meg háát... Nem lepődnék meg, ha így lenne, sejteni lehet már régóta és nem is siránkozok, ha valóban 10-11. hét környékére tudott volna visszatérni csak, akkor úgy sem lett volna értelme betuszkolni a pályára és erőltetni.
Én olyan top 3-5 picket várok, ez meg nem lesz elég Luckra biztosan. Majd idetrédeljük Clausent és további 48 évig garantáltan PO-sok vagyunk 😛Stez
Viccen kívül, lehet, hogy Clausen-nek szárnyakat adna egy új közeg.. csak köré csapat is kell. (A Panthers meg nem igen volt az tavaly)Amadeus91
Mert a Colts az?
Clausen elé fal kell, azt pedig pont nem itt tudjuk neki megadni, már csak az előző heti OL-ünkből figyelve. Én egyébként örülnék neki, ha elhoznánk, tekintve, hogy bírom, de hát fölösleges ide, nem ő lesz a megváltó. De remélhetőleg most a drafton a top cetlinkkel hozunk majd valakit.

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Sanders comeback of the year lesz idén 😂
Valamikor néztem, hogy valami 5 tackleje volt az előző héten, szóval akkor biztosan sokat tolta. Büdös köcsög, nálunk már az első drive után IR-re ment. 😊
Manning meg háát... Nem lepődnék meg, ha így lenne, sejteni lehet már régóta és nem is siránkozok, ha valóban 10-11. hét környékére tudott volna visszatérni csak, akkor úgy sem lett volna értelme betuszkolni a pályára és erőltetni.
Én olyan top 3-5 picket várok, ez meg nem lesz elég Luckra biztosan. Majd idetrédeljük Clausent és további 48 évig garantáltan PO-sok vagyunk 😛Stez
Viccen kívül, lehet, hogy Clausen-nek szárnyakat adna egy új közeg.. csak köré csapat is kell. (A Panthers meg nem igen volt az tavaly)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Sanders comeback of the year lesz idén 😂
Valamikor néztem, hogy valami 5 tackleje volt az előző héten, szóval akkor biztosan sokat tolta. Büdös köcsög, nálunk már az első drive után IR-re ment. 😊
Manning meg háát... Nem lepődnék meg, ha így lenne, sejteni lehet már régóta és nem is siránkozok, ha valóban 10-11. hét környékére tudott volna visszatérni csak, akkor úgy sem lett volna értelme betuszkolni a pályára és erőltetni.
Én olyan top 3-5 picket várok, ez meg nem lesz elég Luckra biztosan. Majd idetrédeljük Clausent és további 48 évig garantáltan PO-sok vagyunk 😛

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Új infok szerint nagyon valószínű, hogy Manning már biztosan out for season. (Szép értelmes magyar mondat lett .😛)Deny
Hát akkor szépreményekkel megy neki a Colts az 1/1-nek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Beszartok!

Gonzo fullosan edzett ma.Höri
Vasárnap még messze van, bőven van ideje összeszedni valami sérülést 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Beszartok!

Gonzo fullosan edzett ma.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Új infok szerint nagyon valószínű, hogy Manning már biztosan out for season. (Szép értelmes magyar mondat lett .😛)
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Nekem Sanders ugrik be folyamatosan.Amadeus91
igen. es o tudod hol jatszik ? 😀Fake
lehet lemaradtam, de már nem a Colts hanem a Chargers játékosa.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem Sanders ugrik be folyamatosan.Amadeus91
igen. es o tudod hol jatszik ? 😀
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Nekem Sanders ugrik be folyamatosan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brackett is minden évben heteket hagy ki mondjukStez
2005 óta 12 meccsről hiányzott. Jó ez.

"vasból van az a szakállas"

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nálatok azért ez a válogatás egyik alapelve.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Brackett is minden évben heteket hagy ki mondjuk

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nem játszik se Brackett, se Sims 😀 utóbbi rászolgált a hírnevéreHöri
-1 - 17