Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Nem. Nekünk rövidpasszokban jó, a timingot jól érző pocket QB kell, mert nincs oline-unk a bámuldozáshoz, és a receiverek is ezt szokták meg. Garrard nem ez a típus. Persze a helyzetünket nézve most tulajdonképpen arról beszélünk, hogy a kutyaszar-e a büdösebb vagy a tehénlepény. 😉peterk2005
Ha valamiben Garrard jó az a rövid passzok. Nagyon óvatos, plusz olyasvalaki, aki úgy tud futni, mint egy lassabb power runner RB. És már hozzászokott ahhoz, hogy állandóan odaérnek rá, tehát a Colts O-line nem lenne számára akkora probléma. 😊
Mondjuk még csütörötökön a bölcs Polian kijelentette, hogy David neki márpedig nem kell....iktriad
van egy Festőnk, nem kell mellé még egy fos 😛Stez
😀 😀 😀 😂 😂 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Garrard nem lett volna jobb alternatíva Collinsnál?aztec
Nem. Nekünk rövidpasszokban jó, a timingot jól érző pocket QB kell, mert nincs oline-unk a bámuldozáshoz, és a receiverek is ezt szokták meg. Garrard nem ez a típus. Persze a helyzetünket nézve most tulajdonképpen arról beszélünk, hogy a kutyaszar-e a büdösebb vagy a tehénlepény. 😉peterk2005
Ha valamiben Garrard jó az a rövid passzok. Nagyon óvatos, plusz olyasvalaki, aki úgy tud futni, mint egy lassabb power runner RB. És már hozzászokott ahhoz, hogy állandóan odaérnek rá, tehát a Colts O-line nem lenne számára akkora probléma. 😊
Mondjuk még csütörötökön a bölcs Polian kijelentette, hogy David neki márpedig nem kell....iktriad
van egy Festőnk, nem kell mellé még egy fos 😛

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Garrard nem lett volna jobb alternatíva Collinsnál?aztec
Nem. Nekünk rövidpasszokban jó, a timingot jól érző pocket QB kell, mert nincs oline-unk a bámuldozáshoz, és a receiverek is ezt szokták meg. Garrard nem ez a típus. Persze a helyzetünket nézve most tulajdonképpen arról beszélünk, hogy a kutyaszar-e a büdösebb vagy a tehénlepény. 😉peterk2005
Ha valamiben Garrard jó az a rövid passzok. Nagyon óvatos, plusz olyasvalaki, aki úgy tud futni, mint egy lassabb power runner RB. És már hozzászokott ahhoz, hogy állandóan odaérnek rá, tehát a Colts O-line nem lenne számára akkora probléma. 😊
Mondjuk még csütörötökön a bölcs Polian kijelentette, hogy David neki márpedig nem kell....
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Garrard nem lett volna jobb alternatíva Collinsnál?aztec
Nem. Nekünk rövidpasszokban jó, a timingot jól érző pocket QB kell, mert nincs oline-unk a bámuldozáshoz, és a receiverek is ezt szokták meg. Garrard nem ez a típus. Persze a helyzetünket nézve most tulajdonképpen arról beszélünk, hogy a kutyaszar-e a büdösebb vagy a tehénlepény. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Colts 1/1 + Stanford QB ?

Újra itt van 1983Höri
Akkor haromt fogja a seggét a földhöz verni örömében.tomi-tomi
na akkor 1/2 + Tebow for 1/1

Deal?Höri
Nekem nem kerül semmibe, mondhatni, más f@szával verem a csalánt. Persze!
(Btw ez többszöri csapkodást váltana ki háromt-nél, Tebow-tól is megszabadulnának. Jesszus, Te is betértél a TT-egyházba?!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nem Collins alternatívája mivel Dávidot csak kedden csapták ki
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Garrard nem lett volna jobb alternatíva Collinsnál?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyértelműbbnek kellett volna lennem. Én sajnos abban vagyok pesszimista, hogy Luck (egyértelmű húzás lenne Nektek) nem Manning mögött tanulna egy-két évig.tomi-tomi
Colts 1/1 + Stanford QB ?

Újra itt van 1983Höri
Akkor haromt fogja a seggét a földhöz verni örömében.tomi-tomi
na akkor 1/2 + Tebow for 1/1

Deal?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
elég sokan írnak nso-ra a fórumról 😊

több mint 13 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
persze kamu mert többet kell kihagynia 😀Ork
Nem az, hogy többet kell kihagynia hanem, az, hogy ma megműtötték újra.
NSonline-nak nem érdemes mindent egyből elhinni, ezért kérdeztem h máshol is írnak e ilyet.KoporShow
Köszönjük szépen a bizalmat.Wyatt
Mostmár megvan a bizalom hogy tudom h olyan ír cikket nsonlinera aki fentvan itt forumon
No offense csak soccer cikkeknél már sokszor volt hogy nem teljesen ugyvolt ahogy nsonline lehozta és gondoltam inkább rákérdezek.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
persze kamu mert többet kell kihagynia 😀Ork
Nem az, hogy többet kell kihagynia hanem, az, hogy ma megműtötték újra.
NSonline-nak nem érdemes mindent egyből elhinni, ezért kérdeztem h máshol is írnak e ilyet.KoporShow
Köszönjük szépen a bizalmat.

több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
persze kamu mert többet kell kihagynia 😀Ork
Nem az, hogy többet kell kihagynia hanem, az, hogy ma megműtötték újra.
NSonline-nak nem érdemes mindent egyből elhinni, ezért kérdeztem h máshol is írnak e ilyet.KoporShow
Olvass vissza egy-két hozzászólást


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
persze itt is írták espn az nfl.com mindenhól

de mostmár látszik, hogy miért volt ilyen semmilyen offseason mert hát minek is
több mint 13 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
persze kamu mert többet kell kihagynia 😀Ork
Nem az, hogy többet kell kihagynia hanem, az, hogy ma megműtötték újra.
NSonline-nak nem érdemes mindent egyből elhinni, ezért kérdeztem h máshol is írnak e ilyet.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
persze kamu mert többet kell kihagynia 😀
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
@mortreport: Sources say Manning had surgery this am - cervical fusion with 2-3 month minimum recovery.No word on whether he'll be IRd.

@mortreport: Manning actually just got out of surgery. No plans for injured reserve as doctors monitor fusion result, per sources.Danna
http://www.youtube.com/watch?v=PsYyVtBph7E

több mint 13 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-peyton-manninget-megmutottek-2-3-honapot-kell-kihagynia-2094092


ezt vki meg tudja erősíteni? v kamu?



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Tudom, hogy inkább a David Robinson-Manning párhuzam a sok helyen megjelenő Spurs-Colts analógia fő oka és Andrew Luck fasorban sincs Duncanhez képest, de ő (mármint Luck) tényleg akkora főnyeremény és potenciálisan kiváló NFL QB lehet, mint ahogy írogatják?marci
tényleg, legalábbis nehezen tudok nála jobbat elképzelniJJ
Köszi, biztosabb ezt igazi szakértőktől olvasni/megkérdezni. 😊
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
Tudom, hogy inkább a David Robinson-Manning párhuzam a sok helyen megjelenő Spurs-Colts analógia fő oka és Andrew Luck fasorban sincs Duncanhez képest, de ő (mármint Luck) tényleg akkora főnyeremény és potenciálisan kiváló NFL QB lehet, mint ahogy írogatják?marci
tényleg, legalábbis nehezen tudok nála jobbat elképzelni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Ez valami kiba' súlyos beavatkozás. :/marci
robo-football-coppá alakítják.

félig gép, félig quarterbackHöri
Élő szövet lesz a fémvázonFredo
Borg. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Fredo 205
Ez valami kiba' súlyos beavatkozás. :/marci
robo-football-coppá alakítják.

félig gép, félig quarterbackHöri
Élő szövet lesz a fémvázon
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Tudom, hogy inkább a David Robinson-Manning párhuzam a sok helyen megjelenő Spurs-Colts analógia fő oka és Andrew Luck fasorban sincs Duncanhez képest, de ő (mármint Luck) tényleg akkora főnyeremény és potenciálisan kiváló NFL QB lehet, mint ahogy írogatják?
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
If the Colts go 0-16/1-15 without Manning, would he receive any MVP votes?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez valami kiba' súlyos beavatkozás. :/marci
robo-football-coppá alakítják.

félig gép, félig quarterback